Lohusa Anneye Hediye Fikirleri

lohusa-anneye-hediye-fikirleri-muhiku-blog

Günlerdir lohusa anneye hediye ne alınır diye kara kara düşünüyor ve ne alacağınıza bir türlü karar veremiyor musunuz? Öyleyse içeriğimizde paylaşacağımız hediye önerileri size yardımcı olacak.

Siz de biliyorsunuz ki, hamilelik oldukça zor bir dönem. 9 ay gibi upuzun bir sürecin ardından yaşanan lohusalık dönemi ise çok daha zor.

Duygu değişimleri veya bebeğe yetememe korkusu gibi pek çok farklı hissi bir arada yaşayan yakınlarınızın bu süreçte her koşulda yanında olmanız gerektiğini unutmamalısınız.

Anne olmak elbette dünyanın en mükemmel hislerinden biri. Fakat doğumdan sonra yaşanan lohusalık süreci oldukça stresli.

Sizde yeni doğum yapmış sevdiklerinizin bu stresli dönemini en güzel şekilde geçirmesini sağlayabilirsiniz. Nasıl mı? Elbette alacağınız lohusa anneye hediye seçenekleriyle.

Bu içeriğimiz, lohusa anneye ne hediye alınır sorusunun cevabını arayanlara ilham olacak. Böylece gün sonunda çiçeği burnunda anne yakınlarınız için harika seçimler yapabileceksiniz.

💝 Muhiku’nun anneye hediye kategorisini keşfetmeye var mısınız? Tüm kıymetli anneler için harika alternatifler sunan Muhiku, biricik annenizi mutlu etmeye yeter.

Şimdi sizde Muhiku’nun web sitesine girip kıymetli anneleriniz için harika seçimler yapabilirsiniz.

Lohusa Anneye Ne Hediye Alınır?

Doğum sonrasında genellikle hayata gözlerini açmış ailenin yeni üyesine türlü hediyeler alınır. Ona en güzel şekilde hoş geldin demek için tercih edilen hediyeler, güzel jestlerdir. Fakat bebeğe hediye alınırken anneyi de unutmamak lazım.

yenilenen-anneye-ozel-hediye-kutusu
Anneye Özel Hediye Kutusu

9 ay gibi uzun bir süreci geride bırakarak yeni doğum yapan anneye de özel bir hediye almak gerekir. Özellikle doğum sonrası lohusalık döneminde çok daha hassas olan taze anneler, bu süreçte her türlü desteğe ihtiyaç duyar. Peki sizce lohusa anneye ne hediye alınır?

Eğer sizde günlerdir bu sorunun cevabını arıyor fakat bulamıyorsanız içeriğimizin devamında paylaşacağımız lohusa anne hediyesi seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

🎁 Dilerseniz Muhiku’nun yeni doğum yapan anneye hediye fikirlerini de değerlendirebilirsiniz. Çiçeği burnunda annelere özel hazırlanan bu koleksiyon sayesinde çevrenizde yeni anne olan yakınlarınızı mutlu edebilirsiniz.

İşte, sizin için özenle seçtiğimiz lohusa anneye hediye alternatifleri.

Anneye Özel Hediye Kutusu

Özellikle lohusa anneye hediye olarak sunabileceğiniz Anneye Özel Hediye Kutusu, taze annelerin severek kullanacağı armağanlarla dolu. Tamamen mutluluğu garanti eden bu hediyeler, son derece kaliteli ve lezzetli.

Anneye Özel Hediye Kutusu içerisinde;

 • Guatemala HueHuetenango kahvesi,
 • Anne baskılı kupa,
 • Yade okyanus aromaterapi mum,
 • Yade okyanus kolonya,
 • French press,
 • Desenli yelpaze,
 • Best mom in the world motto kartı,
 • Hediye notunuz yer alıyor.

Doğum yapan birine hastaneye giderken ne alınır diye düşünmenize hiç gerek yok. Mutlu hissettiren bu özel kutu ile taze anne olan sevdiklerinizin mutluluğunu en güzel şekilde paylaşabilirsiniz.

Çiçek

muhiku-orkide-cicekYeni doğum yapan anneye hediye çiçek tercih edebileceğiniz en ideal seçeneklerden biridir. Siz de biliyorsunuz ki çiçek, hediyelerin en zarifidir.

Herhangi bir özel günde tercih edebileceğiniz hoş kokulu çiçek seçenekleri lohusa anneye hediye olarak sunabilirsiniz. Ayrıca doğum yapan birine hastaneye giderken ne alınır sorusunun yanıtı niteliğinde olan çiçekler, Muhiku’da oldukça hesaplı.

Lohusa Anneye Hediye Önerileri

Dünyaya gözlerini açan minik bebekler, taze anne ve babalara eşsiz duygular yaşatır. Bu eşsiz duygular bir yana, yeni anne olmuş yakınlarınız çok farklı duygular da yaşar. Doğumdan sonraki 40 gün, lohusalık dönemi olarak kabul edilir.

yeni-dunya-caylari-kutusu
Dünya Çayları Kutusu

Ayrıca bu dönem, anne olan tüm kadınların son derece kırılgan olduğu bir dönemdir. Bu nedenle özellikle yeni doğum yapan eşe hediye olarak kullanışlı ve işlevsel alternatifleri değerlendirebilirsiniz.

Yeni doğum yapan anneye hediye çiçek almak güzel bir jesttir. Fakat çiçeğin yanı sıra Muhiku’nun lohusa anne hediyesi olarak sunduğu seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Dilerseniz yeni doğum yapan kadına hediye önerileri sunduğumuz blog yazımızı da okuyabilirsiniz.

İşte hiç tereddüt etmeden tercih edebileceğiniz lohusa anneye hediye alternatifleri.

Dünya Çayları Kutusu

Sizde biliyorsunuz ki lohusalık süreci oldukça stresli ve zor. Annelik duygusunu tadan tüm kadınların yaşadığı bu süreci en kolay şekilde atlatmaları için değerlendirebileceğiniz ilk hediyelerden biri Muhiku’nun dünya çaylarıdır.

Bu çayların kişiyi rahatlattığı ve sakinleştirdiği bilinir. Bu nedenle stres yaşayan taze annelere lohusa anne hediyesi olarak Muhiku’nun Dünya Çayları Kutusu’nu tercih edebilirsiniz.

Muhiku’nun Dünya Çayları Kutusu içerisinde;

 • Jasmine green çayı,
 • Rooibos çayı,
 • Lady Grey çayı,
 • Moroccan mint çayı,
 • Hibiskus çayı,
 • Çaylarla ilgili 12 sayfalık bilgi kitapçığı yer alır.

Doğum yapan anneye hastane hediyesi olarak sunabileceğiniz bu özel kutu, eminiz ki çiçeği burnunda anneleri oldukça mutlu edecek.

Meyve Sepeti

Doğum yapan anneye hastane hediyesi olarak sunabileceğiniz bir diğer alternatif ise meyve sepeti. Muhiku’da oldukça uygun bir fiyata satışa sunulan meyve sepetleri, lezzet dolu.

Özellikle yeni doğum yapmış sevdiklerinizin mutluluğunu ikiye katlamak için tercih edebileceğiniz bu lezzetler, lohusa annelerin ağzını tatlandıracak seçeneklerdendir.

Mutlu Anlar Hediye Kutusu

mutlu-anlar-hediye-kutusu

Yeni doğum yapan eşe hediye olarak sunabileceğiniz son alternatif ise Muhiku’nun Mutlu Anlar Hediye Kutusu’dur. Özenle tasarlanan bu hediye kutusu, bir annenin severek kullanabileceği hediyeleri içerir.

Muhiku’nun Mutlu Anlar Hediye Kutusu içerisinde;

 • Hibiskus çayı,
 • Patiswiss çikolata,
 • Güneş ışıltısı kuru çiçek,
 • Yves Rocher vanilya el kremi,
 • Deneyim kiti,
 • Hediye notunuz yer alır.

İçi lezzet ve mutluluk dolu bu hediye kutusunu, hayatında yepyeni bir döneme başlayacak olan taze anneler için tercih edebilirsiniz. Böylece onların yaşadığı tarifsiz mutluluğu ikiye katlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir
anneye-yilbasi-hediyesi-ne-alinir-muhiku-blog
Daha Fazla

Anneye Yılbaşı Hediyesi Ne Alınır?

İçindekiler Hide Anneye Yılbaşı Hediyesi Nasıl Seçilir?Anneler için Yılbaşı HediyeleriKeyifli Başlangıçlar Yeni Yıl Hediye KutusuKolye ve Bileklik SetiKitapBrownieMumFularÇiçekKupa…
hediyelesmenin-tarihi-tarih-boyunca-hediyeler.jpg
Daha Fazla

Hediyeleşmenin Tarihi – Tarih Boyunca Hediyeler

İçindekiler Hide Dünyada Hediyeleşmenin TarihiAvrupa’da Hediyeleşme EylemiTürklerde Hediyeleşmenin TarihiEski Türklerde Hediye ve HediyeleşmeOsmanlı’da Hediyeleşme EylemiMuhiku ile Günümüz Hediye…