in , ,

Kova Burcu Kadınına Hediye Ne Alınır? Kova Kadınına Hediye Fikirleri

kova-burcu-kadinina-hediye-fikirleri

Kova burcu kadınına hediye arayanlardan mısınız? Öyleyse birbirinden anlamlı hediyelere değineceğimiz bu içeriğimiz tam size göre.

Oldukça sınırsız bir hayal gücüne sahip olan kova burçları, bir o kadar da sevecendir. Eğer yakın çevrenizde bir kova kadını varsa ne demek istediğimizi çok iyi anlıyorsunuzdur.

♒ Kova burcu doğum tarihi: 21 Ocak – 19 Şubat

Sizce zaman zaman inatçı bazen de sabit fikirli olarak tanımlayabileceğimiz kova burcu kadını nasıl mutlu olur? Eğer bu soruya verecek bir yanıtınız yoksa endişe etmeyin. Bu içeriğimizde sizlere kova burcu kadınına hediye olarak sunabileceğiniz farklı hediye önerilerinden bahsedeceğiz.

Eminiz ki bu öneriler, kova burcu kadını hangi hediyelerden hoşlanır sorunuza yanıt niteliğinde olacak.

Muhiku’nun burçlara göre hediyeler sayfasında yer alan seçenekler arasında çevrenizdeki kova burcu kadınlarını mutlu edebileceğiniz birçok hediye yer alıyor. Dilerseniz bu koleksiyonda yer alan hediyeleri de inceleyebilirsiniz.

Öyleyse lafı daha fazla uzatmadan içeriğimize geçebiliriz, şimdiden keyifli okumalar dileriz.

Kova Burcu Kadınına Ne Hediye Alınır?

sicak-bir-hatıra-hediye-kutusu
Sıcak Bir Hatıra Hediye Kutusu

Kişisel özgürlüklerine oldukça düşkün olan kova burçları, yeni şeyler keşfetmeyi de bir o kadar sever. Farklı özellikleri ve dikkat çeken kişilikleri ile bilinen kovalar, Zodyak’ın en marjinal burcu olarak bilinir.

Eminiz ki sizin de yakın çevrenizde farklı özellikleri ile ön plana çıkan kova burcu kadını vardır. Gel gelelim kova kadınına alinacak hediyeler nelerdir sorusunun yanıtına.

Öncelikle hediye seçme sürecini çok daha kolay bir hale dönüştürmek istiyorsanız seçimlerinizi sevdiklerinizin burcunu ön planda tutarak yapabilirsiniz. Siz de iyi biliyorsunuz ki burçlar, kişiliklerin aynasıdır.

Özellikle hediye alacağınız kişi kova kadınıysa onun için ince düşünülmüş ve anlamlı hediyelere yönelebilirsiniz.

İşte kova burcu kadını hangi hediyelerden hoşlanır sorusunun yanıtı niteliğinde hediyeler.

Sıcak Bir Hatıra Hediye Kutusu

Kova kadınlarının yeni şeyler keşfetmeyi sevdiğinden bahsetmiştik. Bu sebeple size vereceğimiz ilk hediye önerisi Muhiku’nun Sıcak Bir Hatıra Hediye Kutusu’dur.

İçerisinde farklı pek çok hediye barındıran bu hediye kutusu, kova kadınını mutlu etmeye bizce fazlasıyla yeter.

Muhiku’nun Sıcak Bir Hatıra Hediye Kutusu içerisinde;

 • Hibiskus çayı,
 • Etiyopya Kochere kahvesi,
 • Seramik kupa,
 • Gün Dönümü kuru çiçek buketi,
 • 4 farklı tütsü ve tütsü kayığı,
 • Ayrıca hediye notunuz yer alıyor.

Eğer yakın bir zamanda kova kadını için hediyeye ihtiyaç duyuyorsanız Muhiku’nun bu yenilikçi kutusunu tereddütsüz değerlendirebilirsiniz.

Kahve Zamanı Hediye Kutusu

kahve-zamani-hediye-kutusu

Gel gelelim kova kadınları için değerlendirebileceğiniz bir diğer hediye alternatifine. Akılcı ve sezgisel bir yapıya sahip olan kova burçlarının keşif yapmayı sevdiğinden bahsetmiştik.

İşte Muhiku’nun Kahve Zamanı Hediye Kutusu’da yeni keşifler yapmayı seven kadınlar için özenle tasarlandı.

Muhiku’nun Kahve Zamanı Hediye Kutusu içerisinde;

 • Etiyopya Kochere kahvesi,
 • Seçeceğiniz bir kupa,
 • Coffee Time keçe bardak altlığı,
 • Ve hediye notunuz yer alıyor.

Kova kadınının farklı dünya lezzetlerini keşfetmesini sağlayan bu yenilik dolu kutu içerisine dilerseniz farklı ürün eklemeleri de yapabilirsiniz.

Muhiku’nun tamamen kova burcuna özel hazırladığı bir koleksiyon daha var. Dilerseniz kova burcuna hediye sayfasında yer alan hediye fikirlerini de inceleyebilirsiniz.

Kova Kadınına Yenilikçi Hediye Fikirleri

Her şeyden önce kova kadınının hediye almaktan ne kadar hoşlandığını bilmeyen yoktur. Baskın yapısıyla bilinen kova kadınları, onları düşündüğünüzü ve sevdiğinizi hissettiğinde bizce fazlasıyla mutlu olacaktır. Bu sebeple kova burcu kadınına hediye seçerken nokta atışı yapmanız oldukça önemli.

keyifli-dakikalar-hediye-kutusu
Keyifli Dakikalar Hediye Kutusu

Özellikle hediye seçiminde nokta atışını nasıl yapacağım ya da kova burcu kadınına ne diye alınmalı gibi sorular aklınızı kurcalıyor olabilir. Eğer günlerdir bu sorulara cevap arıyorsanız içeriğimizin bu kısmında paylaşacağımız kova burcu kadını hediye seçenekleri işinizi oldukça kolaylaştıracak.

Gelelim sizlerle paylaşacağımız kadına hediye fikirlerine.

İşte kova kadınına alinacak hediyeler.

Keyifli Dakikalar Hediye Kutusu

Sizce kova burcu kadını nasıl mutlu olur? Elbette içi mutluluk dolu bir hediye kutusuyla. Muhiku’nun büyük bir özenle hazırladığı Keyifli Dakikalar Hediye Kutusu, kova burçlarını mutlu edecek hediyelerden oluşuyor.

Muhiku’nun Keyifli Dakikalar Hediye Kutusu içerisinde;

 • Hibiskus tea çayı,
 • Lady Grey çayı,
 • Patiswiss çikolata,
 • Yade sandal kokulu aromaterapi mum,
 • Yade sedir kokulu kolonya,
 • Sunset kuru çiçek buketi,
 • Ve hediye notunuz yer alıyor.

Ayrıca lezzetli içeriği ve kullanışlı ürünleri ile mutluluğu garanti eden bu hoş hediye setine yüksek fiyatlar ödemek zorunda değilsiniz. Oldukça makul bir fiyata satılan bu kutu, eminiz ki beklentilerinizi fazlasıyla karşılar.

Kupa

kova-burcu-kupasiGel gelelim kova kadınına alinacak hediyelerden bir diğerine. Öncelikle gün içerisinde hemen hemen herkes çay veya kahve tüketir. Eğer hayatınızdaki kova kadınları da çay veya kahve içmeyi seviyorsa bizce onlar için tasarım bir kupa alacağınız en kullanışlı hediyelerden biri.

Eğer kupa alma fikri aklınıza yattıysa Muhiku’nun uygun bir fiyata satışa sunduğu tasarım kupalar içerisinden güzel seçimler yapabilirsiniz. Eminiz ki bu kupaları gördükten sonra kova burcu kadınına alınacak doğum günü hediyesi ne olabilir diye düşünmenize gerek bile kalmayacak.

Fular

kedili-fular

Her kadın gibi kova kadını da tarzına ve aksesuarına oldukça önem verir. Bu sebeple eğer kova burcu kadınına Sevgililer Günü hediyesi almak istiyorsanız Muhiku’nun rengarenk fularlarını tercih edebilirsiniz. Hem çok şık hem de anlamlı bir hediye seçeneği olan fular, kova kadınının senelerce sıkılmadan kullanabileceği hediyelerden biri.

Dilerseniz kova burcuna hediye önerileri ile hazırladığımız blog yazımızı da okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

  sevgililer-gunu-icin-hediye-notu-nasil-yazilir

  Sevgililer Günü Hediye Notu Nasıl Yazılır? – Romantik Öneriler

  kova-burcu-erkegine-hediye-fikirleri

  Kova Burcu Erkeğine Hediye Ne Alınır? Kova Erkeğine Hediye Fikirleri