Kocaya Sevgililer Günü Hediyesi Ne Alınır? Erkek Eşe Hediye

kocaya-sevgililer-gunu-hediyesi-ne-alinir-erkek-ese-hediye-fikirleri

Sevgililer Günü yaklaşırken evli kadınların pek çoğu “14 Şubatta erkek eşe ne alınır?” diye merak ediyorlar. Bu sebeple biz de kocaya Sevgililer Günü hediyesi almak isteyenlere fikir vermek için farklı hediye önerileriyle dolu bir içerik hazırladık. O halde siz değerli okurlarımızı daha fazla merakta bırakmadan eşlere Sevgililer Günü hediyesi ne alınabilir birlikte bakalım.

Erkek eşe alınabilecek hediyeler sınırlı gibi görünüyordur belki de. Ancak bu tamamen hediyeye bakış açımızdan kaynaklıdır. Eğer sıradan seçenekler arasında dönüp dolaşacak olursak elimizde yalnızca belli hediye seçenekleri olacaktır. Oysaki hediyeye bakış açımızı genişletirsek seçeneklerin artacağını görebiliriz.

❤️ Muhiku, eşine Sevgililer Günü hediyesi vermek isteyenlere farklı alternatifler sunuyor. Erkeğe özel hediyeliklerin yanı sıra hayata dokunan hediyeliklerle harika bir koleksiyon oluşturdu. Muhiku’nun Sevgililer Günü hediyeleri koleksiyonunu ziyaret edebilir ve eşinize verebileceğiniz farklı hediye seçeneklerini keşfedebilirsiniz.

Kocaya Sevgililer Günü hediyesi fikirlerine geçmeden önce “Kocama 14 Şubat hediyesi ne alabilirim?” diye soranlara birkaç ipucu verelim. Sonrasında ise sizinle farklı hediye fikirlerini paylaşacağız. O halde başlayalım.

Kocama Sevgililer Günü Hediyesi Ne Alabilirim?

muhiku-erkege-hediye-kutusu

Sizce Sevgililer Gününde eşe ne hediye alınır? Erkek eşe alınabilecek hediyeler dendiği zaman ilk aklınıza gelen gömlek, sweatshirt, parfüm ya da saat mi? Gelin bu yıl tüm bu hediye fikirlerini aklınızdan silin. 14 Şubat Sevgililer Günü’nde eşinize sizden hiç beklemediği bir hediyeyle sürpriz yapın.

Hediye kutuları son yıllarda oldukça popülerler. Çünkü sevdiklerimize aynı anda birden fazla hediyeliği sunma şansı elde ediyoruz. Dolayısıyla “Kocama güzel bir 14 Şubat hediyesi almak istiyorum!” diyorsanız hediye kutusu alternatifleri listenizde ilk sırada yer almalı.

Muhiku, erkekler için hem şık hem de kullanışlı hediyelikler birbirinden farklı konsept hediye kutuları tasarlıyor. Bu hediye kutuları içinde renkli, romantik ya da karizmatik çizgilerle tasarlanan birçok hediye fikri yer alıyor.

❤️ Eğer kocaya alınacak en anlamlı hediye nedir diye düşünüyorsanız Muhiku’nun erkeğe hediye koleksiyonunu incelemenizi tavsiye ederiz. Eminiz bu koleksiyonda eşinizin ilgi alanlarına, ihtiyaçlarına, hayallerine ya da hobilerine karşılık gelecek bir hediye bulacaksınız.

Sevgililer Günü’nde Erkek Eşe Alınabilecek Hediyeler

planli-sevgiliye-hediye-kutusu-2024
Planlı Sevgiliye Hediye Kutusu

Kocaya Sevgililer Günü hediyesi alırken sıradan seçenekler arasında sınırlı kalmamanız gerektiğini dile getirmiştik. Bu sebeple sizinle farklı ve hayata dokunan hediye fikirlerini paylaşmak istedik. Size önerdiğimiz hediyelerden ilham alabilirsiniz. Böylece eşinize şimdiye kadar aldığınız en özel ve en kullanışlı hediyeyi alabilirsiniz.

Planlı Sevgiliye Hediye Kutusu

İlk önerimiz kahve seven ve planlı bir beye alabileceğiniz hediye. Eşiniz yoğun bir çalışma hayatına sahipse bu hediyeye bayılacaktır.

İçinde farklı yörelerden seçilen nitelikli kahveye yer veren bu kutu farklı hediyeliklerle de destekleniyor. Bu hediyelikler eşinizin kahve keyfini tamamlıyor ve onun kendini çok daha mutlu ve enerjik hissetmesine yardımcı oluyor.

Muhiku’nun Planlı Sevgiliye Hediye Kutusu içerisinde;

 • Burundi Afric kahvesi,
 • Seramik kupa,
 • Love is in The Air bardak altlığı,
 • Godiva sütlü çikolata,
 • Siyah termo deri defter,
 • Siyah roller kalem,
 • Sending All of My Love To You motto kartı,
 • Son olarak hediye notunuz yer alıyor.

❤️ Planlı Sevgiliye Hediye Kutusu, içine ekleyeceğiniz anlamlı bir notla çok daha anlamlı olacak. Hediye notunuzu oluştururken romantik ve etkileyici sözler ile hazırladığımız blog yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Sevgini Paylaş Hediye Kutusu

sevgini-paylas-hediye-kutusu-2024

Erkek eşe alabileceğiniz hediyeler arasında romantik bir öneriye yer vermemek olmazdı. Bu önerimiz evliliğine heyecan katmak isteyenlere gelsin. Muhiku’nun Sevgini Paylaş Hediye Kutusu, kahve keyfinize eşlik edecek en özel hediyelerden biri.

Birlikteliğinize heyecan ve renk katacak bu kutuyu keyif dolu sohbetlerinize dahil edebilir ve birbirinizin gözlerine ilk günkü gibi bakarken ne kadar şanslı olduğunuzu bir kez daha düşünebilirsiniz.

Muhiku’nun Sevgini Paylaş Hediye Kutusu içerisinde;

 • Okkalı Mithra Türk kahvesi,
 • Bordo fırça darbesi desenli porselen fincan takımı,
 • Coschocolate kalpli sütlü fıstıklı çikolata,
 • Sending All of My Love To You motto kartı,
 • Son olarak hediye notunuz yer alıyor.

❤️ Romantik, anlamlı ve kullanışlı hediye arayışındaysanız Muhiku’da Sevgini Paylaş Hediye Kutusu’na benzer daha pek çok seçenek var. Muhiku’nun sevgiliye hediye sayfasını ziyaret ederek diğer hediye alternatiflerini inceleyebilirsiniz. Böylece kocaya Sevgililer Günü sürprizi ne yapmalıyım diye günlerce düşünmek zorunda kalmazsınız.

De Marke Futbol Quiz ve Kupa

de-marke-quiz-mabbels-muhiku

Eşiniz her lafı futbola bağlıyorsa bu onun sıkı bir futbol fanatiği olduğunun en büyük göstergesi diyebiliriz. Ee, futbol fanatiği erkek eşe alabileceğiniz hediyeler elbette futbol temalı olmalı. De Marke Futbol Quiz de tam da fanatiklere hitap edecek hediye. Üstelik bu hediye sizi de çok eğlendirecek.

De Marke Futbol Quiz bir soru cevap oyunu. Soru kartlarında yıldız oyuncular, önemli teknik adamlar, tarihe geçen anlar ve tabii ki goller yer alıyor. Kısacası içinde futbola dair her şey yer alıyor. Eşinizin boş zamanlarında keyifle vakit geçirebileceği bu oyuna siz de dahil olabilirsiniz. Kuracağınız gruplarla kıyasıya rekabet edebilirsiniz. Hatta alttan alta eşinizin futbola dair bilgilerini sınayabilirsiniz. 🙂

Brownie

brownies-by-limburgia

Sıradaki önerimiz ise eşinin yüzünü lezzetli atıştırmalıklarla güldürmeyi sevenlere gelsin. Birbirinden lezzetli brownie çeşitleriyle hazırlanan şık kutularla eşinize küçük ama oldukça özel bir Sevgililer Günü hediyesi verebilirsiniz. Brownies by Limburgia şık ve lezzetli kutularıyla 14 Şubat Sevgililer Günü’nde yapacağınız küçük sürprizlere eşlik ediyor.

Umarız sizin için seçtiğimiz kocaya Sevgililer Günü hediyesi fikirlerini sevmişsinizdir. Aradığınızı bulamadıysanız Muhiku’da yer alan tüm kocaya hediye fikirleri seçeneklerini de keşfedebilirsiniz. Eşinizle bu yıl en özel Sevgililer Günü’nü geçirmenizi dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir
pahali-gorunen-ucuz-hediyeler-nelerdir
Daha Fazla
Pahalı Görünen Ucuz Hediyeler Nelerdir?
İçindekiler Gizle Kadınlara Pahalı Görünen Ucuz HediyelerÇiçek Bahçesi Hediye KutusuÖzel Tasarım DefterErkeklere Pahalı Görünen Ucuz HediyelerErkeğe Hediye KutusuKitapSevgiliye…