Kız Kardeşe Doğum Günü Hediyesi Fikirleri

muhiku-kadina-hediye-seti

Kız kardeşe doğum günü hediyesi seçmek dünyanın en eğlenceli şeylerinden biri olabilir mi? Her aşamasında keyif ve mutluluk veren bu eylemde kaliteli ve doğru seçimler yapabilmeniz için harika önerilerle geldik.

Baştan söyleyelim, sizin için seçtiğimiz hediye önerilerinin mutluluk garantisi var!

Kardeşi olan herkes çok iyi bilir ki onlara karşı duyulan sevgi başka hiçbir şeye benzemez. Şefkatin sevgiyle birleştiği bu tarifsiz hissi açıklayacak tek bir cümle bulamıyoruz. Hiçbir sevgiye benzemeyen bu duygu huzurun kendisi.

Arada fazla yaş farkı yoksa bir dost gibi; arada büyük bir yaş farkı var ise evlat gibi olurlar. Hayatımızın bir parçası olan bu özel insan hediyelerin de en özelini hak eder. Bu sebeple onlar için hediye seçerken üstünkörü bir seçim yapmak ne ablalara ne de abilere yakışır.

Sizin için kız kardeşe doğum günü hediyesi fikirlerimizi üç farklı kategoriye ayırdık.

Muhiku’nun doğum günü hediyeleri koleksiyonu içinden anlamlı, eğlenceli ve zarif hediyeler içinden harika seçimler yaptık. Siz de bu hediyelerden faydalanabilir ve kız kardeşiniz için en harika sürprizi hazırlayabilirsiniz.

Kız Kardeşe Anlamlı Doğum Günü Hediyesi

hep aklimdasin dogum gunu hediye kutusu
Hep Aklımdasın Doğum Günü Hediye Kutusu

Bu yıl kız kardeşinize anlamlı bir sürpriz yapmak istiyorsanız sizin için seçtiğimiz iki farklı hediye önerisinden ilham alabilirsiniz.

Muhiku hediyeleri arasında dikkat çekici bir yere sahip bu hediyeler kutlamanıza anlam yükleyecekler. Dilerseniz diğer hediye seçeneklerini de Muhiku internet sitesini ziyaret ederek keşfedebilirsiniz.

Hep Aklımdasın Doğum Günü Hediye Kutusu

Daima aklınızın ve kalbinizin bir köşesinde bulunan kız kardeşiniz için Hep Aklımdasın Hediye Kutusu en tatlı ve en anlamlı hediyelerden biri. Altında yatan derin anlamla kardeşinize ne kadar özel ve değerli olduğunu bir kez daha gösterebilirsiniz.

Hep Aklımdasın Doğum Günü Hediyesi’nde;

 • İkili bambu tabaklı fincan takımı,
 • Yade kahveli aromatik mum,
 • Pomellos’un feminen kokulara sahip kolonyası,
 • Son olarak da fesleğen yetiştirme kiti yer alıyor.

Hep Aklımdasın Doğum Günü Hediyesi, kız kardeşinize duyduğunuz sonsuz sevgiyi dile getirmenize aracı olacak. Zamana ötesinde, hayata dokunan bu anlam dolu hediyeyle doğum günü kutlamanız anlam yüklü olacak. Üstelik oldukça uygun fiyatlı.

Keyifli Bir Gün Hediye Kutusu

keyifli bir gun hediye kutusu

Bu kutu mutluluk garantili!

Kardeşinizin mutluluğu size de mutluluk veriyorsa Keyifli Bir Gün Hediye Kutusu özel bir doğum günü hediyesi olacak. Çünkü hem kardeşinizi hem de sizi mutlu edecek.

Keyifli Bir Gün Hediye Kutusu’nun içeriği de adı gibi mutluluk saçıyor. Bu kutunun içerisinde;

 • Renkler Ülkesi – büyükler için mandala boyama kitabı,
 • Faber Castell 12’li kuru boya seti,
 • Blossom tea jasmine rose bitki çayı,
 • Yade Hindistan cevizi & yaseminli el yapımı sabun,
 • Eyüp Sabri Tuncer parfümlü el kremi,
 • Karpuz nakışlı pembe çorap,
 • Yaz Rüyası pembe kuru çiçek buketi,
 • Son olarak da hediye notunuz yer alıyor.

Sizin için önerdiğimiz hediyeleri detaylıca incelemek ve diğer hediye seçeneklerini keşfetmek için kız arkadaşa hediye sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Burada kız kardeşiniz için seçebileceğiniz pek çok hediye seçeneği mevcut.

Eğer kız kardeşinize güzel bir yeni yıl hediyesi armağan etmek isterseniz kardeşe yılbaşı hediyesi sayfasını da ziyaret edebilirsiniz.

Kız Kardeşe Eğlenceli Doğum Günü Hediyesi

yeni iyi ki dogdun hediye kutusu
İYİ Kİ DOĞDUN HEDİYE KUTUSU

Kız kardeşinize eğlenebileceği ve keyifle vakit geçirebileceği bir doğum günü hediyesi armağan edebilirsiniz.

Muhiku’nun deneyim odaklı hediye kutuları ile ona yeni yaşında yepyeni deneyimlerin kapısını aralayabilirsiniz. Ona sunduğunuz hediyeyle yeni bir hobi edinebilir ve benzersiz aromalar keşfedebilir.

İyi ki Doğdun Hediye Kutusu

Kız kardeşinize “iyi ki doğdun!” demenin en eğlenceli yolu Muhiku’dan geçiyor. İyi ki Doğdun Hediye Kutusu eğlenceli ve rengarenk içeriğiyle kız kardeşinize sıra dışı deneyimler yaşatıyor.

İyi ki Doğdun Hediye Kutusu beş farklı hediyenin bir araya gelmesiyle tasarlandı. Kutuda;

 • Nitelikli Arabica çekirdeklerinden hazırlanan yöresel filtre kahve,
 • Godiva sütlü çikolata,
 • Siyah seramik kupa,
 • Rengarenk tasarıma sahip One Two Sock çorap,
 • Ve son olarak da parafin jel mum yapma deneyimi yer alıyor.

One Two Sock’un çorabı kız kardeşinizin tarzına renk katacak. Ayrıca gerçek kahve çekirdeklerinden hazırlanan yöresel kahve çeşidi ona egzotik bir deneyim yaşatacak. Siyah seramik kupa ise kardeşinizin kahvenin eşsiz aromasından aldığı her yuduma keyif katacak. Jel mum deneyimi ise ona keyif ve eğlence dolu bir deneyim yaşatacak.

Girl Power Tebrik Hediye Kutusu

girl-power-hediye-kutusu

Sıra idealist kız kardeşiniz için harika bir hediye önerisinde.

Muhiku’nun Girl Power Hediye Kutusu capcanlı ve eğlenceli içeriğiyle kız kardeşinizin hayallerine renk katacak. Bu eğlenceli hediye kutusu doğum gününün yıldızı olacak.

Girl Power Tebrik Hediye Kutusu içerisinde;

 • “Girl Power” baskılı kupa,
 • Blossom tea jasmine rose bitki çayı,
 • Mi’CAO gül kurusu ve ahududulu ruby çikolata,
 • Eyüp Sabri Tuncer el kremi,
 • Bambu French press,
 • Son olarak da haftalık planlayıcı yer alıyor.

Diğer tüm kutularda olduğu gibi bunda da siparişinize hediye notu ekleyebiliyorsunuz.

Kız Kardeşe Zarif Doğum Günü Hediyesi

yasemin ruzgari hediye kutusu
YASEMİN RÜZGARI HEDİYE KUTUSU

Zarif ve dünyalar güzeli kız kardeşinize yakışır bir hediye mi arıyorsunuz? Öyleyse sizin için seçtiğimiz bu hediyelerden ilham alabilirsiniz. Çünkü Muhiku’nun bu hediyesi zarif dokunuşlarla tasarlandı.

Dolayısıyla bu hediye kutuları zamanın ötesinde ve oldukça naif bir sürpriz yapmanızda size yardımcı olacak.

Yasemin Rüzgarı Hediye Kutusu

Muhiku’nun yaseminin mis kokusuyla tasarlanan Yasemin Rüzgarı Hediye Kutusu zarafetin kendisi! Her detayında inceliğin ve şıklığın hissedildiği bu hediye kutusu kız kardeşinizin bu zamana kadar aldığı en farklı ve en özel hediye olabilir.

Yasemin Rüzgarı Hediye Kutusu içeriğindeki dikkat çeken hediyeliklerden ilki kimyasal ve hayvansal hiçbir madde içermeyen yasemin aromalı soya mumu. Çünkü bu mum hem oldukça zarif hem de sağlığa zararlı zararlı hiçbir yanı yok. Hatta beden ve ruh sağlığı için oldukça faydalı diyebiliriz.

Kutuda ayrıca Paşabahçe’nin yasemin kolonyası, dört farklı tütsü ve tütsü kayığı, Artemis kuru çiçek ve şık Yade kibrit yer alıyor. Her bir detayından zarafet akan bu hediye kutusu nazlı ve bir o kadar da zarif olan kız kardeşinize vereceğiniz en özel hediye olacak.

Doğal Bakım Hediye Kutusu

dogal-bakim-hediye-kutusu

Tüm kız kardeşler güzelliğine ve bakımına önem verir. Bu sebeple onlar için en zarif ve en özel hediyelerden biri Doğal Bakım Hediye Kutusu olsa gerek. Doğallığın ve şıklığın özenle buluştuğu bu hediye kutusu gören herkeste hayranlık uyandıracak.

Kız kardeşinizin güzelliğine güzellik katacak Doğal Bakım Hediye Kutusu içeriğinde birbirinden doğal parçalar yer alıyor. Kutunun içerisinde;

 • Yade kantaronlu & mavi haşhaşlı ve lavantalı mavi haşhaşlı el yapımı sabun,
 • Leap Natural doğal vicut lifi,
 • Eyüp Sabri Tuncer parfümlü el ve vücut kremi,
 • Bakım seansına eşlik edecek blossom tea ve hibiskus çayı,
 • Çayları kolayca demlemeleri için çay süzgeci,
 • Ve son olarak da hediye notu yer alıyor.

Eğer doğum günü hediyenizi seçtiyseniz sıra doğum günü mesajına ve hediye notuna geldi. Kardeşe doğum günü mesajı örnekleri, ön kutlama yapmanıza ve hediyenizi süslemenize yardımcı olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir