Connect with us

Kız Arkadaşa Hediye

Kız Arkadaşınızı Mutlu Edecek 5 Hediye Fikri

Kız arkadaşa hediye fikirleri bulmak her zaman kolay değildir. Sevdiklerimizi daima mutlu görmek isteriz, değer verdiğimiz insanların biraz dahi mutsuz olması bizi çok daha büyük bir kedere sürükler. Sevdiklerimizi mutlu etmek için ise gerçekten elimizden geleni yapmaya hazırızdır. Zaten onları mutlu görmek için harcayabileceğimiz çaba onları ne kadar sevdiğimizin bir belirteci değil midir?

Kız Arkadaşınızı Nasıl Bir Hediye Mutlu Edebilir?

-Kadınları mutlu etmek çok zordur.
-Kadınlar hiç bir şeyi beğenmiyor.
-Kadınlar pahalı hediyelerden hoşlanır.

Arkadaşlar bırakalım mı bu klişeleri artık?

Yapacağınız en küçük şey kız arkadaşınızın yüzünü güldürmeye yetecektir. Büyük jestlere yüzlerce, binlerce liralık hediyelere asla ihtiyacınız yok.

Yaradılışımız gereği mi, yoksa insan olmanın zayıflığı mı bilmiyorum fakat beklenti içerisine girmeye meyilliyiz. Öyle ki ailemize, arkadaşlarımıza sevdiklerimize karşı daima beklenti içerisindeyiz. Bu bizi zaman zaman üzse de, beklentimize aldığımız en küçük bir karşılık bizi havalara uçuruyor.

Beklentiler üzmez, sizi önemsemeyen insanlar üzer.

Kız arkadaşınızı mutlu etmek istiyorsanız sizden beklentisinin ne olabileceğine odaklanmalısınız. Örneğin kız arkadaşınız birlikte kaliteli vakit geçirmenizi bekliyorsa ona bir workshop hediye etmeniz çok da mutlu etmeyecektir. Fakat sizinle güzel vakit geçirmek istiyor ve siz de bütün bir gününüzü kız arkadaşınızla keyif alacağınız aktiviteler planlarsanız kız arkadaşınızı en mutlu haliyle görebilirsiniz demektir.

Kız arkadaşınızı mutlu etmek sandığınızdan daha kolay eminiz, bu yazımızda sizlere ufak tavsiyeler vermek elimizden geldiğince yardımcı olmak istiyoruz.

Romantik Olun

Romantik olmaktan çekinmeyin beyler, bu size bir şeyler kaybettirmeyecek aksine daima kazanacaksınız. Doğaları gereği siz kadınları biraz mutlu ederseniz onlar sizi çok daha fazla mutlu edecektir.Sizin romantikliğiniz ise ilişkinizi besleyecek ve güçlendirecektir.

Kız arkadaşınıza ansızın okuduğunuz şiirler, aldığınız küçücük hediyeler özel günlerde yapacağınız şeylerin aslında çok da gerekli olmadığını vurgular. Çünkü siz onu sadece özel günlerde değil daima mutlu etmek istiyorsunuz.

Yanlış Sinyaller Vermeyin

Yanlış sinyal nasıl olur ki? Mesela aslında aklınızda yokken bir anlık yükselmeyle ilişkinizi ileri taşımaktan bahsetmeyin. Tabii ki hayal kurmak hakkınız, fakat kız arkadaşınızda hayalden çok kısa sürede gerçekleşecek plan yapıyormuşsunuz izlenimi uyandırmamalısınız.

Hazırsanız kız arkadaşınızı mutlu etmesi garanti bir kaç hediye fikri paylaşmak isteriz.

1-Romantik Bir Yemek

Romantik Yemek, Romantic Dinner

Sizinle geçireceği güzel anlardan daha güzel bir hediye biz düşünemiyoruz. Kız arkadaşınızla baş başa bir yemek planlasanız ve tam daha mutlu olacağını düşünemeyeceği anda size hitap eden bir şiir okusanız çok güzel olmaz mı? Olur çünkü her kadın böyle bir jeste hayran olur.
Kız arkadaşınıza hediye edeceğiniz böyle bir yemek kız arkadaşınızı mutlu edecek ve ilişkinizi güçlendirecektir.

2-Kendi Notlarınızla Dolu Bir Kitap

Notebook, notebook

Romantik olmanın öneminden bahsetmiştik, şimdi kız arkadaşınızın en sevdiği yahut sevebileceği bir kitap düşünün. Bu kitabı okusanız ve içerisine kendi notlarınızı alıp etkilendiğiniz yerleri işaretleyip kız arkadaşınıza hediye etseniz çok hoş olur. Bu aranızdaki iletişimi güçlendirip kız arkadaşınıza ne kadar değer verdiğinizi gösterecektir. Zira kız arkadaşınıza gidip hazır bir şekilde satın alabileceğiniz hediyelerden çok daha anlamlı olacaktır çünkü bu hediye için emek harcadınız.

3-Totem

Totem

“Biz totemi genelde futbol müsabakalarını kazanmak için yapılan bir eylem sanıyorduk ama.”
Totem bir klanı, aileyi yahut bir grup insanı sembolize eden bir amblem olarak geçer ve kutsallık derecesinde önemlidir. Kız arkadaşınıza onu mutlu etmek için kendi toteminizi hediye edebilirsiniz. Bu tahta boncuklardan bir bileklik de olabilir, bir anahtarlık yahut sizin için anlamlı başka bir nesne de olabilir. Bu hediye kız arkadaşınızı mutlu edeceği gibi aranızdaki bağı da güçlendirecektir.

4-Dünya Küresi

Dünya Küresi, World Sphere

Kız arkadaşınızı mutlu etmek istiyorsunuz ama imkanlarınız sınırlı diyelim, bu da size küçük bir jestle büyük etki bırakmanız gereken bir durum yaratıyor. Kız arkadaşınıza dünya küresi hediye ederek yanına, kız arkadaşınızın sizin dünyanız olduğunu ve onunla birlikte olduğunuz sürece dünyanın neresinde olduğunuzun önemli olmadığını belirten bir not yazabilirsiniz. Bu çok da şaşalı olmayan bir objeyi kız arkadaşınızı mutlu etmesi kesin olan bir hediyeye dönüştürecektir. Kız arkadaşınızla birlikte gitmek istediğiniz yerleri işaretleyebilir hatta bu küre ile türlü oyunlar türetebilirsiniz.

5-Çiçek

Çiçekler hediye olarak baktığımızda çok sönük basit hediyeler. Bununla birlikte (eğer kız arkadaşınız çiçek seviyorsa) buluşacağınız zaman aralarda kız arkadaşınıza alacağınız minik buket yahut sukulent gibi şirin jestler kız arkadaşınızı çok mutlu edecektir. Ara sıra yaptığınız bu güzel sürprizler kız arkadaşınıza kendini özel hissettirecek ve sizin onu ne kadar önemsediğinizi belirtecektir.

Kız Arkadaşa Hediye Almak Artık Çok Kolay!

Kız arkadaşa hediye fikirleri arasından en unutulmaz ancak çok tercih edilen opsiyonları sizin için yukarıda sıraladık. Hediye araştırırken listenin üst sıralarında yer alması aynı zamanda sizin için dezavantaj da olabilir. Herkes hayatında en az bir kez gömlek, forma veya kalem hediye olarak almıştır. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki tekrar eden hediyeler hatırlanmanın aksine üzerine düşünülmemiş veya vakit harcanmamış olarak izlenim bırakıyor. Muhiku olarak gerek doğum günü gerekse diğer özel günlerde imdadınıza koşup hediye seçeneklerine yenilikçi çözümler getiriyoruz. Bugüne kadar hediye için tercih ettiğiniz seçeneklerden sıyrılarak sevdikleriniz için hazırladığımız kız arkadaşa hediye kutularını inceleyebilirsiniz.

Continue Reading
Yorum yapmak için tıklayın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Kız Arkadaşa Hediye

To Top