in ,

DuygusalDuygusal KızgınKızgın WTFWTF SevimliSevimli HayranHayran KahkahaKahkaha ŞaşkınŞaşkın

Kız Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi Ne Alınır?

kiz-arkadasa-yilbasi-hediyesi-ne-alinir

Yılbaşı hediyesi olarak bir kıza ne alınır? Her birinizin bu soruya vereceği yanıt farklı olabilir ya da içinizde hiçbir fikri olmayan da olabilir. Kız arkadaşa yılbaşı hediyesi konusunda fikir sahibi olanlar ya da olmayanlar. Bu içeriğimizde sizi en yeni hediye alternatifleriyle tanıştıracağız. Hadi o zaman başlayalım!

Yıl başları yeni bir yıla giriş yaptığımız heyecan dolu bir zamandır. Yeni yıla nasıl girersek yılın öyle geçeceğine inanırız bunun için de özellikle yıl başlarında sevdiklerimizle güzel planlar yapıp aileye, sevgiliye kız arkadaşa yılbaşı hediyesi alıp birlikte ve mutlu olmak isteriz.

Yılın en heyecanlı gününü yani yılbaşını tabii ki sevdiğimiz insandan gelecek yılbaşı hediyesi ile taçlanmasını isteriz. (Hediye sevmem diyen kadın yalan söyler arkadaşlar. Hediyeler sevilir. Hatta yılbaşı hediyesi kadın için oldukça değerli.) Dolayısıyla kadınlara özel yılbaşı hediyeleri ile hayatımızdaki kadınları sevindirmek isteriz.

Diğer taraftan çok fazla özel gün var. Bu sebeple kız arkadaşa yılbaşı hediyesi alırken hangi özel güne nasıl hediye alınır sorunsalı maalesef erkeklerin yakasını bırakmayan bir problem. Bize sorsanız tabii ki bir şey almanıza gerek yok. Zaten hediye almak zorunda hissetmemelisiniz.

Ancak biz size hediye alacağız ve sizden de bekleyeceğiz. Şu konuda da emin olabilirsiniz ki, yılbaşı hediye önerileri kadın için değerli. Eminiz ki sizin için en güzel hediye seçeneklerini araştırmaya başladılar bile. Bu sebeple siz de vakit kaybetmeden yılbaşı hediyesi kıza ne alınır, sorusuna bir yanıt bulmalısınız.

Biz de bu yılbaşında siz erkeklere kıyak geçelim dedik. Bir kadına yılbaşı hediyesi ne alınabilir diye oturduk ve saatlerce düşündük ve sizlere kadınlar için yılbaşı hediyeleri önerilerini hazırladık. İşte siz erkeklere rahat bir nefes aldıracak kadına yılbaşı hediyesi fikirleri!

🎄 Haydi biraz da yılbaşı hediye seçeneklerine göz gezdirelim.

Kız Arkadaşa Yılbaşı Hediye Kutusu

yeni-yil-yeni-planlar-hediye-kutusu
Yeni Yıl Yeni Planlar Hediye Kutusu

Yeni yılda tüm erkeklerin kafasını kurcalayan tek bir soru vardır ki, yılbaşı hediyesi kadın ne alınır ya da ne alınmaz? Biz de bundan dolayı yılbaşı hediyeleri kadın için neler olabilir diye sizlere yardımcı olacağız. Bu sebeple kadınların en çok sevdiği ilk hediye seçeceğinden başlamak istedik.

Kadınlar için yılbaşı hediyeleri içinde “hediye kutusu” oldukça özel. Çünkü kadınlar bu sürpriz dolu hediyeler sayesinde yalnızca tek bir hediyeye sahip olmuyorlar. Bu mutluluk dolu hediye kutuları onlara aynı anda birden fazla mutluluk yaşatıyor.

Dolayısıyla bayana yılbaşı hediyesi almak istiyorsanız listenizin ilk sırasında hediye kutularına yer vermenizi tavsiye ederiz. Muhiku’nun kadın yılbaşı hediyeleri içinde yer alan konsept kutular arasından kız arkadaşınızın ilgi alanların ya da ihtiyaçlarına yönelik bir seçim yapabilirsiniz.

Yeni Yıl Yeni Planlar Hediye Kutusu

Bayana yılbaşı hediyesi seçenekleri arasında yer alan Yeni Yıl Yeni Planlar Hediye Kutusu ile kız arkadaşınıza oldukça farklı bir sürpriz yapabilirsiniz.

Muhiku’nun yılbaşı hediye kutusu alternatifleri arasında gerek içeriğiyle gerek ise göz alıcı renkleriyle dikkat çeken Yeni Yıl Yeni Planlar Hediye Kutusu içerisinde;

 • Kış çayı,
 • Yılbaşı çam ağacı desenli kupa,
 • Happy new dreams bardak altlığı,
 • Yade kahve & çam aromaterapi mum,
 • Yeşil happy new year defter,
 • Keçe süslemeli sukulent,
 • Kırmızı renkli yeni yıl motto kartı,
 • Ve son olarak hediye notunuz yer alıyor.

Kız arkadaşa yılbaşı hediyesi olarak vereceğiniz neşe ve lezzet dolu bu kutuyu yazacağınız birkaç güzel cümleyle tamamlamayı unutmayın! Yılbaşı not kartı yazmakta zorlanıyorsanız yılbaşı mesajları blog yazımızdan ilham alabilirsiniz.

Yeni Yıl Yeni Şans Hediye Kutusu

yeni-yil-yeni-sans-hediye-kutusuYılbaşı hediyesi fikirleri kadın için olunca insan sürekli anlatmak istiyor. Muhiku’nun Yeni Yıl Yeni Şans Hediye Kutusu da anlatmayı çok sevdiğimiz hediyelerden biri. Çünkü gerçekten de adı gibi şans dolu.

Hayata keyif katan detayların tek bir kutuda toplandığı Yeni Yıl Yeni Şans Hediye Kutusu kız arkadaşınıza verip verebileceğiniz en güzel hediyelerden biri.

Muhiku’nun Yeni Yıl Yeni Şans Hediye Kutusu içerisinde;

 • Kış çayı,
 • Seramik kupa,
 • Patiswiss x Muhiku çikolata,
 • Yılbaşı temalı kuru çiçek buketi,
 • Yade yılbaşı temalı dilek mumu,
 • Kırmızı renkli yeni yıl motto kartı,
 • Ve son olarak hediye notunuz yer alıyor.

Bizim için yepyeni bir başlangıç anlamına gelir yeni yıl. Belki yine hoş olmayan şeylerle karşılaşırız. Belki bu yıl da bizim yılımız değildir.

Fakat yaşadığımız sürece hayallerimiz için, daha güzel yarınlar için çabalamaya devam edeceğiz. Bize bu yolculukta eşlik eden sevdiklerimize de en güzel hatıralara armağan edeceğiz.

Siz de yukarıda yer verdiğimiz kadınlara yılbaşı hediyesi fikirleri içinden kız arkadaşınız için en güzel hediyeyi seçebilirsiniz. Eğer hala yılbaşı hediyesi olarak bir kıza ne alınır, sorusunun yanıtlarını merak ediyorsanız aşağıda yer vereceğimiz minik yılbaşı hediyeleri içinden de seçim yapabilirsiniz.

Kadınlar için Yılbaşı Hediyeleri

yilbasi-ajandalari-defterleriYılbaşı yukarıda bahsettiğimiz üzere umut ve yeni hayallerle dolu bir zamandır. Bu sebeple seçeceğiniz hediyede de biraz daha kişisel ve ilham verici hediyeler tercih edebilirsiniz. Yılbaşında, yıl dönümü yahut sevgililer gününde olduğu gibi büyük jestlerde bulunmanız gerekmez tabii kız arkadaşınıza evlenme teklifi etmek, ilişkinizi bir adım daha ileri götürmek gibi planlarınız yok ise.

Eğer bu tarz düşünceleriniz varsa yılbaşı tam zamanı, yeni yıl yeni umutlar derken böyle güzel bir jeste kim hayır diyebilir ki?

Planlayıcı

Yılbaşı kadın hediyeleri önerilerinden bir diğeri planlayıcı. Dilerseniz bu yılbaşı hediyesini kadın sevgiliye yılbaşı hediyesi olarak da armağan edebilirsiniz.

Güzel tasarımlı bir planlayıcı her kadını mutlu eder, zira bazı zamanlar çok düzenli ve planlı olamasak da isteklerimizi, hayallerimizi kağıda dökmek bunları başaracağımıza olan güveni arttırır. Hatta bunları yazdığımız zaman kendimize daha çok inanır ve harekete geçecek gücü içimizde buluruz.

Kız arkadaşınız zaten bu tarz notlar almayı seven biri ise güzel bir hediye olacak, normalde çok tercih etmediği bir materyal ise de güzel bir teşvik olacaktır.

Kupa

kalpli yilbasi kupasi

Kadınlara yılbaşı hediyesi fikirleri arasında yer alan yeni yıl kupaları ile yılın en güzel sürprizini yapmaya hazır mısınız? Küçük yılbaşı hediyeleri arasında da yer alan bu hediye kız arkadaşınız için hazırlayacağınız yılbaşı hediye kutusu içinde de oldukça güzel duracak.

Kız arkadaşınız yeni yılın en tatlı aromalarını sizin vereceğiniz kupa ile yudumlayacak. Okurken, çalışırken, bir şeyler izlerken hatıranız daima iki avucunun arasında olacak.

Muhiku’nun yılbaşı konseptli kupa çeşitleri içinden kız arkadaşınız için en tatlı modeli bulabilirsiniz.

Termos

Yılbaşı hediye fikirleri kadın için önemli demiştik. Bu sebeple seçeceğiniz kız arkadaşa yılbaşı hediyesi fikri ile onu düşündüğünüzü belli etmelisiniz. Termos  da bu izlenimi verecekler hediyelerden biri.

Kalbinizi ısıtan kız arkadaşınız için, içini ısıtacak içecekleri sıcacık tutacak bir termos mug çok güzel bir kız arkadaşa hediye seçeneği olacaktır. Kadın vücudunun erkeklere oranla daha çok üşüdüğü bilimsel bir gerçek bu nedenle özellikle kış günlerinde kendimizi soğuk ve mikroplardan korumak için daha dikkatli olmalıyız.

Ayrıca kız arkadaşınız evde, işte ve dışarı çıkarken yanına alacağı bitki çayı/kahve vb. içeceğini sizin ona aldığınız tam da bu durum için düşündüğünüz hediye ile içse çok romantik olmaz mı? Bizce olur.

Çorap

En güzel yılbaşı hediyeleri kadın için desen desen, renk renk çoraplar demektir. Dolayısıyla kız arkadaşa yılbaşı hediyesi fikirleri içerisinde de çorap ilk sıralarda yer alır.

Nedendir bilinmez şirin çoraplara karşı bir zaafımız var. Yılbaşında kız arkadaşa hediye için yılbaşı temalı şirin bir çift çorap alın ve yüzündeki mutluluğu izleyin. Kırmızı, beyaz ve yeşil renklerin hakim olduğu yılbaşına özel bir çok seçenek bulacağınıza eminiz.

Yılbaşı Hediyesi Takı

hediyelik-kolye-925-ayar-gumus-kolyeler

Zaman çok önemli ve kız arkadaşınızla geçirdiğiniz zamandan çok mutlusunuz, yeni bir yıla giriyorsunuz ve birlikte geçireceğiniz yepyeni mevsimler geliyor. Dolayısıyla kız arkadaşa yılbaşı hediyesi olarak vereceğiniz armağanın zamana direnmesini istiyorsanız gümüş takı modellerine bakabilirsiniz.

Kız arkadaşınızın bir ömür üzerinde taşıyacakları o takı daima ona sizi anımsatacak. Yılbaşı hediyesi takı modelleri için Muhiku’yu ziyaret edebilirsiniz.

Cüzdan veya Kartlık

Gün geçtikçe nakit paranın yerini banka kartları almaya devam ediyor. Eğer kart kullanımı yaygın olmayan bir kız arkadaşınız var ise (çok şanslısınız) şık bir cüzdan tercih edebilirsiniz.

Fakat kız arkadaşınız yoğunlukla banka kartı kullanıyor ise gittikçe yaygınlaşan model model kartlıklardan birini tercih edebilirsiniz. Kartlıklar hem cüzdandan daha hafif olması, çantamızda az yer kaplaması ile hem de şık ve hemencecik cebimizde bile taşınabiliyor olmalarıyla şimdiden vazgeçilmez eşyalarımızdan oldu.

Kız arkadaşa hediye olarak cüzdan/kartlık basit mi olur demeyin. Çünkü az çok demeden biraz birikim yapmak hepimizin yapması gereken bir şey. Fakat çok da önemsenmeyen bir durum. Yeni yılda kız arkadaşınıza istediği her şeye sahip olmasına yetecek kadar maddi gücü olmasını dilediğinizi söyleyebilirsiniz. Bu hediyenizi verdiğiniz zaman çok etkilendiğini göreceksiniz.

Atkı-Bere

Yılbaşı malum kış ayına denk geliyor. Sevginizin kız arkadaşınızın kalbini ısıttığı gibi hediyenizin de onu soğuk havada sıcacık tutması çok güzel olur. Ayrıca kız arkadaşınızın mutluluğu kadar sağlığını da önemsediğinizi gösterir. Kız arkadaşınıza hitap edecek o modeli aldığınızda kış boyu hediyenizi seve seve üzerinde taşıyacaktır.

Sevgiliye yılbaşı hediyesi ne alınır, kadın gözünden görün istedik. Bu sebeple kadınların yılbaşı hediyelerinden beklentilerini fazlasıyla sizinle paylaşmaya çalıştık. Dolayısıyla sevgiliye yılbaşı hediyesi kadın fikirlerinin yansıdığı bu yazı doğrultusunda kız arkadaşınız için en doğru yılbaşı hediyesini seçebilirsiniz.

İşte bu sebeplerle yılbaşı sadece bir yıl daha yaş alacağımız, mevsimlerin değişeceği bir zaman değildir. Gerek kışın mücadeleci, romantik havasının etkisiyle gerekse bizim başlı başına duygusal insanlar olmamızdan yeni yıl bizim için çok önemlidir.

Unutmadan ekleyelim. Muhiku’nun Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi kategorisi içerisinde arkadaşınız için değerlendirebileceğiniz birçok farklı seçenek var. Hem yenilikçi hem de uygun fiyatlı bu hediyeler arasından arkadaşlarınız için ideal seçimler yapabilirsiniz.

Kar Küresi

Yılbaşı denilince tabii ki kız arkadaşa hediye seçeneklerinin başını kar küresi çekiyor. Çünkü kar kürelerinin sihirli görüntüsü, her baktığımızda bizi hipnotize etmesi gerçekten çok güzel. Her bütçeye uygun seçeneklerinin de bulunması ayrıca gönlümüzü çeliyor tabii ki.

İstediğiniz boyur ve renkte, iç modeli çeşit çeşit kar küresi bulabilirsiniz. İsterseniz küçük boylardan birden fazla isterseniz de “İşte bu!” dediğiniz bir tanesini seçin.

Şu ki kız arkadaşınız kar küresini çok sevecek, ona yıl başında hayallerini, umutlarını sığdırabileceği bir küre vermiş olacaksınız. Çünkü mutluluk küçücük bir kar küresinin içerisinde saklı.

Yazar aureme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

  sevgililer-gunu-icin-ilginc-fikirler-muhiku-blog

  Sevgililer Günü için İlginç Fikirler

  yilbasi-hediyesi-taki-modelleri

  Yılbaşı Hediyesi Takı Modelleri – Yeni Yıla Özel Zarif Takılarla Mutlu Et!