Connect with us

Kız Arkadaşa Hediye

Kız Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi Ne Alınır?

Yıl başları yeni bir yıla giriş yaptığımız heyecan dolu bir zamandır. Yeni yıla nasıl girersek yılın öyle geçeceğine inanırız bunun için de özellikle yıl başlarında sevdiklerimizle güzel planlar yapıp aileye, sevgiliye kız arkadaşa hediye alıp birlikte ve mutlu olmak isteriz.

Yeni Yıl Yeni Bir Sayfa

Ne kadar kendimiz ve sevdiklerimiz için güzel şeyler dilesek de pratikte olaylar istediğimiz gibi gelişmez. Jhon Lennon’un da dediği gibi “Hayat sen planlar yaparken başına gelenlerdir.” işte tam da bu yüzden yeni bir şeye başlarken içimizde taze bir umut olur. Daha önce gerçekleştirme fırsatımızın olmadığı hayallere yoğunlaşmak, bu yıl gerçekleştireceğim dediğimiz yeni planlar yaparız.

Bizim için yepyeni bir başlangıç anlamına gelir yeni yıl. Belki yine hoş olmayan şeylerle karşılaşırız belki bu yıl da bizim yılımız değildir fakat yaşadığımız sürece hayallerimiz için, daha güzel yarınlar için çabalamaya devam edeceğiz.

İşte bu sebeplerle yılbaşı sadece bir yıl daha yaş alacağımız, mevsimlerin değişeceği bir zaman değildir. Gerek kışın mücadeleci, romantik havasının etkisiyle gerekse bizim başlı başına duygusal insanlar olmamızdan yeni yıl bizim için çok önemlidir.

Bizim için bu derece anlam yüklü olan yılbaşının için tabii sevdiğimiz insandan gelecek yılbaşı hediyesi ile taçlanmasını isteriz. (Hediye sevmem diyen kadın yalan söyler arkadaşlar, hediyeler sevilir.)

Çok fazla özel gün var ve kız arkadaşa hediye alırken hangi özel güne nasıl hediye alınır sorunsalı maalesef erkeklerin yakasını bırakmayan bir problem. Bize sorsanız tabii ki bir şey almanıza gerek yok, zaten hediye almak zorunda hissetmemelisiniz. Ama biz size hediye alacağız ve sizden de bekleyeceğiz.

Yılbaşında Nasıl Bir Hediye Alınır?

Yılbaşı yukarıda bahsettiğimiz üzere umut ve yeni hayallerle dolu bir zamandır bu sebeple seçeceğiniz hediyede de biraz daha kişisel ve ilham verici hediyeler tercih edebilirsiniz.
Yılbaşında, yıl dönümü yahut sevgililer gününde olduğu gibi büyük jestlerde bulunmanız gerekmez tabii kız arkadaşınıza evlenme teklifi etmek, ilişkinizi bir adım daha ileri götürmek gibi planlarınız yok ise. Eğer bu tarz düşünceleriniz varsa yılbaşı tam zamanı, yeni yıl yeni umutlar derken böyle güzel bir jeste kim hayır diyebilir ki?

Haydi biraz da hediye seçeneklerine göz gezdirelim.

Kar Küresi

Kar Küresi, snow globe

Yılbaşı denilince tabii ki kız arkadaşa hediye seçeneklerinin başını kar küresi çekiyor. Çünkü kar kürelerinin sihirli görüntüsü, her baktığımızda bizi hipnotize etmesi gerçekten çok güzel. Her bütçeye uygun seçeneklerinin de bulunması ayrıca gönlümüzü çeliyor tabii ki. İstediğiniz boyur ve renkte, iç modeli çeşit çeşit kar küresi bulabilirsiniz, isterseniz küçük boylardan birden fazla isterseniz de “İşte bu!” dediğiniz bir tanesini seçin.

Şu ki kız arkadaşınız kar küresini çok sevecek, ona yıl başında hayallerini, umutlarını sığdırabileceği bir küre vermiş olacaksınız.
Çünkü mutluluk küçücük bir kar küresinin içerisinde saklı.

Planlayıcı

Planlayıcı, Planner

Güzel tasarımlı bir planlayıcı her kadını mutlu eder, zira bazı zamanlar çok düzenli ve planlı olamasak da isteklerimizi, hayallerimizi kağıda dökmek bunları başaracağımıza olan güveni arttırır. Hatta bunları yazdığımız zaman kendimize daha çok inanır ve harekete geçecek gücü içimizde buluruz.

Kız arkadaşınız zaten bu tarz notlar almayı seven biri ise güzel bir hediye olacak, normalde çok tercih etmediği bir materyal ise de güzel bir teşvik olacaktır.

Çorap

Çorap, Socks

Nedendir bilinmez şirin çoraplara karşı bir zaafımız var. Yılbaşında kız arkadaşa hediye için yılbaşı temalı şirin bir çift çorap alın ve yüzündeki mutluluğu izleyin. Kırmızı, beyaz ve yeşil renklerin hakim olduğu yılbaşına özel bir çok seçenek bulacağınıza eminiz.

Termos Mug

Termos Mug, thermos mug

Kalbinizi ısıtan kız arkadaşınız için, içini ısıtacak içecekleri sıcacık tutacak bir termos mug çok güzel bir kız arkadaşa hediye seçeneği olacaktır. Kadın vücudunun erkeklere oranla daha çok üşüdüğü bilimsel bir gerçek bu nedenle özellikle kış günlerinde kendimizi soğuk ve mikroplardan korumak için daha dikkatli olmalıyız. Ve kız arkadaşınız evde, işte ve dışarı çıkarken yanına alacağı bitki çayı/kahve vb. içeceğini sizin ona aldığınız tam da bu durum için düşündüğünüz hediye ile içse çok romantik olmaz mı? Bizce olur.

Cüzdan/Kartlık

Cüzdan, Wallet

Gün geçtikçe nakit paranın yerini banka kartları almaya devam ediyor. Eğer kart kullanımı yaygın olmayan bir kız arkadaşınız var ise (çok şanslısınız) şık bir cüzdan tercih edebilirsiniz. Fakat kız arkadaşınız yoğunlukla banka kartı kullanıyor ise gittikçe yaygınlaşan model model kartlıklardan birini tercih edebilirsiniz. Kartlıklar hem cüzdandan daha hafif olması, çantamızda az yer kaplaması ile hem de şık ve hemencecik cebimizde bile taşınabiliyor olmalarıyla şimdiden vazgeçilmez eşyalarımızdan oldu.

Kız arkadaşa hediye olarak cüzdan/kartlık basit mi olur demeyin çünkü az çok demeden biraz birikim yapmak hepimizin yapması gereken fakat çok da önemsenmeyen bir durum. Yeni yılda kız arkadaşınıza istediği her şeye sahip olmasına yetecek kadar maddi gücü olmasını dilediğinizi söyleyerek hediyenizi verdiğiniz zaman çok etkilendiğini göreceksiniz.

Saat

Saat, Watch

Zaman çok önemli ve kız arkadaşınızla geçirdiğiniz zamandan çok mutlusunuz, yeni bir yıla giriyorsunuz ve birlikte geçireceğiniz yepyeni mevsimler geliyor. Zamanın bu kadar önemli olduğunu düşünürken şık bir saat de çok güzel bir yılbaşı hediyesi olmaz mı? Model seçeneğinin neredeyse sınırsız olması, her bütçeye uygun bir modelin bulunması da saatin muazzam bir hediye olduğunu kanıtlıyor.

Dilerseniz eski model bir başucu saati tercih edebilir, dilerseniz de şık bir kol saati alabilirsiniz. Tamamen siz ve kız arkadaşınızın zevkine göre şekillenebilecek bir hediye.

Atkı-Bere

Atkı, Scarf

Yılbaşı malum kış ayı ve sevginizin kız arkadaşınızın kalbini ısıttığı gibi hediyenizin de onu soğuk havada sıcak tutması çok güzel olur. Kız arkadaşınızın mutluluğu kadar sağlığını da önemsediğinizi gösterir ve kız arkadaşınıza hitap edecek o modeli aldığınızda kış boyu hediyenizi seve seve üzerinde taşıyacaktır.

Kız Arkadaşa Hediye Almak Artık Çok Kolay!

Kız arkadaşa hediye seçenekleri arasından en unutulmaz ancak çok tercih edilen opsiyonları sizin için yukarıda sıraladık. Hediye araştırırken listenin üst sıralarında yer alması aynı zamanda sizin için dezavantaj da olabilir. Herkes hayatında en az bir kez gömlek, forma veya kalem hediye olarak almıştır. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki tekrar eden hediyeler hatırlanmanın aksine üzerine düşünülmemiş veya vakit harcanmamış olarak izlenim bırakıyor. Muhiku olarak gerek doğum günü gerekse diğer özel günlerde imdadınıza koşup hediye seçeneklerine yenilikçi çözümler getiriyoruz. Bugüne kadar hediye için tercih ettiğiniz seçeneklerden sıyrılarak sevdikleriniz için hazırladığımız kız arkadaşa hediye kutularını inceleyebilirsiniz.

Continue Reading
Yorum yapmak için tıklayın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Kız Arkadaşa Hediye

To Top