Connect with us
kız arkadaşa hediye, gift for girlfriend

Kız Arkadaşa Hediye

Kız Arkadaşa Alınabilecek 5 En Güzel Hediye

Hediye almak çok zorlu bir süreç, özellikle sevgilimize hediye almak istiyorsak bu bizi biraz daha zorlayacaktır. Tabii ki kız arkadaşınız aldığımız hediyeyi hiç beğenmediğini ya da az beğendiğini ve siz üzülmeyin diye çok beğenmiş gibi yaptığını söylemeyecektir.

Kız arkadaşa hediye alıp hem mutlu olmasını hem de hediyeyi gerçekten mutlu olmasını istiyorsunuz, bunun için hediyenize biraz özenmelisiniz. Kimse alınmış olmak için alınan hediyeleri sevmez.

Hediye Almak İçin Sebebe İhtiyacınız Yok

Gerçekten hediyeleri lüks olarak düşünüp birbirimize hediye vermek için özel günleri beklemekten vazgeçmemizin vakti gelmedi mi?

Sevdiklerinize jestler yapmanız için özel bir gün olması gerekmez.

Kız arkadaşınıza içinizden geldiği zaman hediye almanız en doğrusu, maalesef insanlarımız sadece özel günlerde hediye aldıkları ve kendilerine sadece özel günlerde hediye alındığı için sizi yadırgayacaktır. İnsanların size ne söyleyeceğini bir kenara bırakın siz sadece kız arkadaşa hediye almak isteyen, onu mutlu etmek isteyen bir bireysiniz.

Normal Günlerde Alınan Hediyelerin Etkileri

Hiç bir özel anlamı olmayan günde kız arkadaşa hediye aldığınızda nasıl bir etki ile karşılaşırsınız? Öncelikle şaşkınlık, hediyeniz çok çok küçük ve özel bir günde aldığınız zaman çok basit kalacak bir şey bile olsa kız arkadaşınızı çok şaşırtacak ve mutlu edecektir. Çünkü neden durduk yere yediye alasınız ki? Biz söyleyelim durduk yere kız arkadaşa hediye aldınız çünkü onu çok seviyorsunuz.

Normal günlerde alınan hediyelerde istediğiniz gibi tercih yapabilirsiniz, normal bir gömlek/tişört dahi alıp “Bunu beğendim ve bence sana çok yakışır.” demeniz çok büyük etki yaratacaktır. Günlük hayatınızda onu hep düşündüğünüz ve gördüğünüz tüm güzellikleri onunla paylaşmak istediğiniz anlamına geliyor olacak.

Normal zamanlarda da kız arkadaşa hediye aldığınız zaman özel günler için girilen hediye beklentilerini de düşürmüş olacaksınız. Bunun sebebi birbirinize hediye almak sizin için zaten normal zamanlarda da yaptığınız bir şey olacak. Bunun yerine sadece özel günlerde birbirinize hediye verirseniz beklenti her zaman yüksek olacak gittikçe de yükselecektir.

Küçük bir ipucu vermek isterim, ben beğendiğim ama zaruri olmadığı için almadığım şeylerin bana hediye edilmesinden çok mutlu oluyorum.

Kız Arkadaşa Alınabilecek Hediyeler

Kız arkadaşa hediye seçeneklerine birlikte bakalım istiyoruz öncesinde hatırlatmak istediğimiz bir unsur var ki bizce çok önemli.
Kız arkadaşınız sizinle geçirdiği keyifli anları hiç bir hediyeye değişmeyecektir.

Bazı zamanlar hediye konusunu abartıp hayatımızdaki tüm sosyal aktiviteleri durdurup maddi gücümüzü hediyemize yatırıyoruz bu çok yanlış arkadaşlar. Alacağınız hediye sizi sıkıntıya sokuyor ise almayın, bu şekilde alınan hediye karşı tarafı da mutlu etmeyecektir, hele ki o hediye için beraber geçireceğiniz vakitlerden feragat etmeniz güzel bir fedakarlık değildir.

Termos

Termos, Thermos

Kız arkadaşa hediye olarak çay ve kahve içmeyi çok seviyor ise güzel bir termos hediye alabilirsiniz. Dilerseniz termos bardak dilerseniz yarım litrelik kolay taşınır bir termos tercih edebilirsiniz. Tabii bu tavsiyemizi sevgililer günü yahut yıl dönümünde değerlendirmemelisiniz. Bu özel günler dışında, renk renk termoslardan istediğinizi kız arkadaşınıza hitap eden termosu seçebilirsiniz.

Fotoğraflı Kolye
Kolye, Necklace

Bu kolye çeşidi eskimeyen ve zarif bir aksesuar olarak gönlümüzde yıllardır yer edinmiştir. Kadınların fotoğraf ve takı tutkusunun birleştiği muazzam bir parça olarak en güzel kız arkadaşa hediye seçeneklerinden biri olacağından şüphemiz yok. Ne kadar romantik olduğunu da ekstra eklemek isteriz, biricik sevdiğinin fotoğrafını ve hediyesini (manevi anlamının büyüklüğü) boynunda taşıyor olmak her kadını mutlu edecektir. Bu seçenekte sadece kaba ve boyunda hoş durmayan modellerden kaçmanızı tavsiye ederiz, zira bazı modeller raflarda çok güzel dururken üzerinizde çirkin gözükebiliyor.

Hobi Setleri
Hobi setleri, Hobby

Kız arkadaşa hediye olarak yeni edineceği bir hobi sunmak istemez misiniz? Bu ister ahşap, taş, cam, kumaş ya da tuval boyama olsun, ister kanavice olsun isterseniz puzzle yapımı olsun. Bu tamamen kız arkadaşınızın hoşlandığı / hoşlanabileceği şeylere bağlıdır. Günlük hayatımızın koşuşturmacasında kendimize vakit ayıramadığımız, kendimizle kaliteli vakit geçiremediğimiz bir gerçek. Kız arkadaşınıza kendisiyle kaliteli vakit geçirebilecek bir hediye sunmanız ise onu ne kadar düşündüğünüzü ve önemsediğinizi gösterecektir.

Eğlence Dolu Bir Gün

Kız arkadaşınıza sizinle geçirdiği eğlence dolu bir günden daha güzel bir hediye olabilir mi? Eğlence dolu bir gün nasıl olur neler yapılır diye sorarsanız hemen başlıyoruz.

Lunapark
Lunapark, fun fair

Eğlence merkezi lunaparklar, içlerinde her yaşa hitap edebilecek çeşit çeşit aletler bulunmaktadır. Bazıları bizi ürkütse de kimi insan bu korkutucu aletlere tekrar tekrar binmekten çok keyif alır. Siz almıyorsanız dahi en azından deneyebileceğiniz bir iki şey olduğuna eminiz. Tabii lunaparkların ışıklı karnaval havasındaki ambiyansları bile bize neşe vermeye yeterli, kız arkadaşınızla birlikte lunaparkta yediğiniz bir kağıt helvanın, pamuk şekerin bile tadı farklı olacaktır. Tabii çarpışan arabalarda bilerek sizin sürdüğünüz araca fazladan çarpmalarına izin vermeniz de fena olmayacaktır.

Paintball
Bu kız arkadaşınız ile baş başa olmaktan ziyade grup halinde gerçekleştirebileceğiniz bir etkinlik olup adrenalin ve eğlence dolu bir gün geçirmeniz garantidir. Erkeklerin online strateji oyunlarını ne kadar sevdiğini biliyoruz yani kız arkadaşa hediye vermek sizin için hiç bu kadar eğlenceli olmamış olacak. Tabii kız arkadaşınızla aynı takımda olup gerekirse onun yerine boya tabancasının önüne atlamanız gerekiyor.

Go Kart
Go kart

Özellikle hız tutkunlarının bayılacağı bu etkinlikte de eğlenmeniz garantidir. Kız arkadaşınız aktif olarak araba kullanıyor ya da kullanmıyor olsun fark etmez bu etkinliğe bayılacaktır. Tamamen güvenli bir alanda içinden geldiği gibi sürebilecek, sağa sola çarpsa dahi kimsenin zarar görmeyeceği son derece güzel bir deneyim olacaktır. Go karta gittiğiniz zaman atkı/fular tarzı bir şey takmadığınızdan da emin olmanız son derece önemlidir.

Kamp
Kamp, camp

Son yıllarda şehirden, işten, okuldan biraz olsun kaçıp doğayla bütünleşmek için sık sık tercih edilen bir etkinlik. Daha önce hiç yapmadı iseniz dahi yaygın bir çok kamp alanına giderek zorlanmadan bir kaç gün doğanın tadını çıkarabilirsiniz. Yıldızların elmas gibi parladığı gökyüzünü saatlerce izleyip, kendi topladığınız çalı çırpı ile kamp ateşinin romantik ışığında hayaller kurabilirsiniz. Son derece güzel bir deneyim olacağına eminiz.

Kız Arkadaşa Hediye Almak Artık Çok Kolay!

Kız arkadaşa hediye seçenekleri arasından en unutulmaz ancak çok tercih edilen opsiyonları sizin için yukarıda sıraladık.  Hediye araştırırken listenin üst sıralarında yer alması aynı zamanda sizin için dezavantaj da olabilir. Herkes hayatında en az bir kez gömlek, forma veya kalem hediye olarak almıştır. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki tekrar eden hediyeler hatırlanmanın aksine üzerine düşünülmemiş veya vakit harcanmamış olarak izlenim bırakıyor. Muhiku olarak gerek doğum günü gerekse diğer özel günlerde imdadınıza koşup hediye seçeneklerine yenilikçi çözümler getiriyoruz. Bugüne kadar hediye için tercih ettiğiniz seçeneklerden sıyrılarak sevdikleriniz için hazırladığımız kız arkadaşa hediye kutularını inceleyebilirsiniz.

Continue Reading
Yorum yapmak için tıklayın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Kız Arkadaşa Hediye

To Top