Connect with us
Hediye Kutusu, Gift Box

Kız Arkadaşa Hediye

Kız Arkadaş için En Özel Hediye Kutusu

Kız arkadaşınıza hediye almak istiyorsunuz fakat en güzel hediyeyi seçmek onu çok mutlu etmek istiyorsunuz. Kız arkadaşa hediye kutusu birden kazla ürünü bir arada bulundurarak daha büyük bir sevinç ile karşılaşmanızı sağlayan güzel seçeneklerdir. Fakat kutu içerisinde birleştireceğiniz ürünler çok önemlidir, aksi takdirde karmaşık bir kutu ve hayal kırıklığı ile karşılaşırsınız.

Niyetiniz çok güzel, biliyoruz fakat hediyeniz üzerine gerçekten özenmezseniz maalesef sonuç hüsran olacaktır. Bu tarz bir durum ile karşılaşmamanız için size kız arkadaşa en özel hediye kutusu tavsiyeleri vermek istiyoruz. Bu yazımızdan sonra karma karışık içerisinde birbiri ile alakası olmayan ürünlerin yahut niteliksiz alelade materyallerin bulunduğu kutulardan hızla uzaklaşacak ve kız arkadaşınızı gerçekten mutlu edecek hediye kutusu hediye edebileceksiniz.

Hediye kutularında birbiri ile uyumlu ürünler seçilmesi çok önemlidir. Ürünlerin renklerinin uyumlu olması da bir diğer önemli unsur çünkü uyumlu renkler her zaman göze güzel gözükür. Bir diğer renk tavsiyesi ise parlak renklerden kaçınmanızdır, soft ve janjanlı olmayan renkler daha şık durmaktadır.
Çok küçük küçük bir sürü şey ile kutu hazırlamanız da güzel durmayacaktır zira fazla kalabalık dağılmış puzzle yahut kutuya konmuş okey taşları gibi bir görüntü doğuracaktır. Bunun yerine orta büyüklükte 4-6 ürün ideal olacaktır. Tabii bu hazırlamak istediğiniz kutuya göre değişiklik gösterebilir fakat sunum güzel olmazsa kız arkadaşınızın içerikleri incelemek istemeyeceğini unutmamalısınız.

Kız Arkadaşa Hediye Kutusu İçeriği Nasıl Olmalı?

Hediye Kutusu, Gift Box

Öncelikle neden tek bir hediye değil de hediye kutusu almak istediğinizi düşünmeniz gerekiyor. Hediye kutularında kız arkadaşınıza sevdiği / sevebileceği bir çok ürünü sunabiliyorsunuz ve bu üzerine düşünülmüş hediye kız arkadaşınızın zevkine hitap ediyorsa sevincini kat be kat arttıracaktır.

Alelade Doldurulmuş Bir Kutu Olmamalı

Kız arkadaşınıza tercih edeceğiniz hediye kutusu içerisinde mutlaka kız arkadaşınıza hitap edecek ürünler bulundurmalıdır. Örneğin kız arkadaşınız yazı yazmıyorsa hediye kutusunun içinden kalem çıkması onu mutlu etmeyecektir. Bununla birlikte eğer şık bir kalemi güzel bir planlayıcı, ajanda yahut not defteri ile birlikte kutu içerisinde tercih etmeniz güzel bir etki yaratacaktır.

Yiyecekler Risklidir

Yiyecek içecek tarzı şeylerden kaçınmalısınız zira özellikle sıcak günlerde çikolata gibi şeylerle bir kutuyu doldurursanız erimiş çok kötü görünen bir hediye kutusuna sahip olabilirsiniz. Kurabiye gibi tercihler biraz daha sağlıklı gözükse de yumuşama ve kırıntı olma ihtimali vardır. Yine de kendi pişirdiğiniz kurabiyeler ve kendi şekillendirdiğiniz çikolatalar ile bir kutu hazırlayacaksanız tabii işler değişir. Bu son derece özel bir hediye kutusu olur.

Kişisel Bakım Ürünlerinde Dikkatli Olunmalı

Makyaj Malzemesi, Cosmetics

Diyelim ki kız arkadaşınıza kişisel bakım kutusu hazırlamak istiyorsunuz (ki bizce güzel hazırlanmış bir kutu olur ise bu seçenek çok güzel bir hediyeye dönüşebilir). Bir miktar dikkatli olmalısınız çünkü kişisel bakım ürünleri ile hazırlanan hediyeler ya çok mutlu eder güzel bir etki bırakır ya da kız arkadaşınız “Ben bakımsız mıyım?”, “İhtiyacım mı var?” gibi tepkiler verir.

Bu sebeple gerçekten hem göze güzel gözüken hem de kız arkadaşınızın kullanabileceği ürünler seçmelisiniz. Maskeler her zaman hayat kurtarır çünkü hem yapımı eğlenceli hem de son derece gereklidir. Seçtiğiniz güzel bir maskenin yanına şirin bir saç bandı, hoş kokulu bir mum gibi ürünler eklemeniz hediyenizi oldukça eşsiz bir hale getirecektir. Makyaj malzemelerinden ise kaçın.

Sağlıklı Bir Hediye

Çay, Tea

Çeşitli bitki çayları, kuru meyveler, güzel bir bardak ve nitelikli bir kitap ile kız arkadaşınıza aldığı en sağlıklı hediye kutusunu hediye edebilirsiniz. Bu ürünler tabii bizim tercih edeceğimiz ürünler, siz bu ürünleri değiştirebilir kutuyu geliştirebilirsiniz.

Hobi Ürünleri

Hobi, Hobby

Kız arkadaşınız boyama yapmaktan, bazit malzemeleri birleştirip yeni ürünler elde etmekten hoşlanıyor diyelim, çok şanslısınız. Kız arkadaşınıza en özel hediye kutusunu sevdiği deneyim ürünleri ile hazırlayabilirsiniz. Örneğin mum yapımı, seramik hamuru, polimer kil gibi ürünler ile birlikte bir kutu hazırlayıp kız arkadaşınıza hem keyifli vakit geçirmesini sağlayacak hem de yaratıcılığını geliştirebileceği bir hediye kutusu sunabilirsiniz.

Biblolar

Biblolar asla zaruri olmayan ama herkesin mutlaka sevdiği ürünlerdir. Kız arkadaşınıza gitmeyi çok istediği ülke/şehirlerin simgelerinin biblolarını topladığınız biz hediye kutusu hazırlayabilirsiniz. Yahut kız arkadaşınız klasik arabaları, vosvosları ya da nostalji motorsikletleri çok seviyor ise renk renk, model model küçük oyuncaklarını toplayarak bir kutu hazırlayabilirsiniz. Çok sevdiği film karakterlerinin küçük karakter figürlerini toplayabilirsiniz.

Kız Arkadaşa Hediye Kutusu Almak Artık Çok Kolay!

Kız arkadaşa hediye fikirleri arasından en unutulmaz ancak çok tercih edilen opsiyonları sizin için yukarıda sıraladık. Hediye araştırırken listenin üst sıralarında yer alması aynı zamanda sizin için dezavantaj da olabilir. Herkes hayatında en az bir kez gömlek, forma veya kalem hediye olarak almıştır. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki tekrar eden hediyeler hatırlanmanın aksine üzerine düşünülmemiş veya vakit harcanmamış olarak izlenim bırakıyor. Muhiku olarak gerek doğum günü gerekse diğer özel günlerde imdadınıza koşup hediye seçeneklerine yenilikçi çözümler getiriyoruz. Bugüne kadar hediye için tercih ettiğiniz seçeneklerden sıyrılarak sevdikleriniz için hazırladığımız kız arkadaşa hediye kutularını inceleyebilirsiniz.

Continue Reading
Yorum yapmak için tıklayın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Kız Arkadaşa Hediye

To Top