Kayınvalideye Hediye – Kayınvalideye Alınabilecek Hediyeler

hediye-onerileri-muhiku-blog

Kayınvalideye hediye seçmek hem beyler için hem de hanımlar için oldukça stresli. Çünkü toplumumuzda genel olarak kayınvalideyi memnun etmenin zor olduğuna inanıyoruz. Bu da damatların ve gelinlerin strese girmesine sebep oluyor.

Özellikle hediye seçerken bu stres daha da artıp ve iş içinden çıkılmayacak bir hal alabiliyor.

Bu içeriğimiz memnun etmesi en zor kayınvalidelerin bile gönlünü fethedecek hediye önerileriyle dolu. Dolayısıyla hiç strese girmenize gerek yok. Artık kayınvalideniz için hediye seçerken rahat bir nefes alabilir ve alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Muhiku yenilikçi hediye çeşitleriyle her yaştan kadına ve erkeğe hitap edebilecek kutular tasarlıyor. Üstelik en trend ürünlerle hazırladığı hediye kutularıyla daima en yeniyi sunuyor.

Siz de kayınvalideniz için hediye seçmeden önce Muhiku’nun hediye çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Kayınvalideye Anneler Günü Hediyesi

hediye-kutulari-muhiku-blog

Kayınvalideniz için seçtiğiniz hediyenin beğenilmemesinden endişe duyuyorsanız yapacağınız seçimler konusunda dikkatli olmalısınız. Özellikle belli başlı hediye çeşitlerinden uzak durmalısınız.

Uzak durmanız gereken hediyeler arasında giyilebilir ürünler, parfüm ve çanta gibi seçenekler ilk sıralarda yer alır.

Bu tarz ürünler arasından seçeceğiniz bir hediyenin beğenilmeme ihtimali oldukça yüksek. Çünkü kayınvalidenizin zevklerine uygun bir seçim yapmanız için kayınvalidenizi en az anneniz kadar yakından tanımanız gerekir.

Bu tarz hediyelikler yerine farklı ürünlerle tasarlanmış şık bir hediye kutusu seçebilirsiniz. İçinde farklı ürünlerin yer aldığı bu hediye kutuları zengin içeriğiyle kayınvalidenizi daha ilk bakışta etkileyecektir. Ayrıca içinde birden fazla ürün çeşitliliği olduğu için hediyenizin beğenilme ihtimali çok daha yüksek olacaktır.

Gelelim kayınvalideniz için seçebileceğiniz Anneler Günü hediyelerine. Muhiku’nun Anneler Günü hediyeleri koleksiyonu içerisinde kayınvalidenize uygun bir hediye bulabilirsiniz. Her tarza ve yaşa hitap eden hediye kutuları ile ona unutulmaz bir sürpriz yapabilirsiniz.

İşte, kayınvalideye hediye edebileceğiniz şık ve anlamlı bir hediye önerisi.

Swarovski Taşlı Takı

Muhiku’nun 925 ayar gümüş ve gümüş altın kaplama takı çeşitleriyle kayınvalidenize unutulmaz bir hatıra bırakabilirsiniz. Her taktığında ona sizi hatırlatacak olan bu hediye yıllar geçse bile etkisini kaybetmeyecektir.

Kayınvalidenizin en çok tercih ettiği takı çeşitlerinden birini seçebilirsiniz. Kolye, küpe ve bileklikler içinden şık bir seçim yapabilirsiniz. Dilerseniz onun için, onun tarzına uygun gümüş takı seti de hazırlayabilirsiniz.

Kayınvalideye Doğum Günü Hediyesi

turk-kahvesi-hediye-kutusu-micao
TÜRK KAHVESİ HEDİYE KUTUSU

Doğum gününde kayınvalidenize sıra dışı ve bir o kadar da şık bir hediye mi vermek istiyorsunuz? O halde size önereceğimiz fikirleri kesinlikle değerlendirmelisiniz. Çünkü doğum günü hediyeleri içinden kayınvalidenizin hoşuna gidebilecek hediyeleri seçtik. Ayrıca bu hediyelerden biriyle kayınvalideye ev hediyesi de armağan edebilirsiniz.

Türk Kahvesi Hediye Kutusu

Kayınvalideniz bir taraftan geleneklerine sıkı sıkıya bağlı diğer taraftan da modern bir kadın ise bu hediye tam onluk. Çünkü Muhiku’nun Türk Kahvesi Hediye Kutusu geleneksel Türk kahvesi lezzetini yenilikçi bir bakış açısıyla yeniden tasarlıyor.

Türk Kahvesi Hediye Kutusu’nun içinde;

 • Selamlique geleneksel Türk kahvesi,
 • İkili el yapımı toprak fincan ve tabak takımı,
 • El yapımı toprak cezve,
 • Mi’CAO el yapımı çikolata yer almaktadır.

El yapımı toprak fincan takımı ve cezve hediye kutusuna nostaljik bir hava katıyor. Selamlique markası ise Türk kahvesi lezzetini yenilikle ve şıklıkla buluşturuyor. Şık teneke kutusuyla hediye kutusuna kaliteli bir hava katıyor.

Bu hediye kutusu kayınvalidenizle içeceğiniz bir fincan kahve lezzetine farklı bir hava katacak. Ayrıca bu şık kutu kayınvalidenize her kahve keyfinde sizi hatırlatacak. Üstelik fiyatı da cep yakmıyor!

Müstakbel Kayınvaliyede Hediye Fikirleri

yasemin ruzgari hediye kutusu
YASEMİN RÜZGARI HEDİYE KUTUSU

Kayınvaliyede ilk hediye ne olabilir? Bize sorarsanız kesinlikle kıyafet olmalı. Bunun yerine hayata dokunan parçalardan oluşan bir hediye olmalı. İşte, kayınvalidenizi mutlu edecek hediye fikirleri.

Muhiku’nun anneye hediye koleksiyonu içinde hem anneniz için hem de kayınvalideniz için seçebileceğiniz hediye çeşitleri mevcut. Dilerseniz Anneler Günü’nde, dilerseniz diğer özel zamanlarda bu hediye çeşitlerinden biriyle kayınvalidenize anlamlı bir sürpriz yapabilirsiniz.

Yasemin Rüzgarı Hediye Kutusu

Kayınvalidenize hediye edebileceğiniz bir diğer hediye ise Yasemin Rüzgarı Hediye Kutusu.

Bu hediye kutusunun içinde yaşam alanına hava katacak harika dekorasyon ürünleri yer alıyor. Bu ürünlerin kimisine yaseminin eşsiz rahatlatıcı kokusu eşlik ediyor.

Yasemin Rüzgarı Hediye Kutusu’nun içinde;

 • Yade yasemin kokulu soya mum,
 • Paşabahçe yasemin kokulu kolonya,
 • 4 farklı tütsü ve tütsü kayığı,
 • Artemis kuru çiçek,
 • Yade kibrit,
 • Hediye notunuz yer almaktadır.

Hediye notunuza anlamlı birkaç söz yazarak hediyenizi daha da değerli kılabilirsiniz. Bu noktada anneye doğum günü mesajı fikirlerimizden yardım alabilirsiniz.

Doğal Bakım Hediye Kutusu

dogal-bakim-hediye-kutusu

Kayınvalideniz kişisel bakımına ve dış görünüşüne önem veren bir kadın ise size harika bir hediye önerimiz var. Doğal Bakım Hediye Kutusu içinde yer alan doğal bakım ürünleriyle ve lezzetli bitki çaylarıyla bakım rutinlerine huzur ve keyif katıyor.

Doğal Bakım Hediye Kutusu’nun içinde;

 • Çin’in blossom çayı,
 • İran’ın hibiskus çayı,
 • Yade’nin kantaron yağlı & mavi haşhaşlı el yapımı sabunu,
 • Yade’nin lavanta & mavi haşhaşlı el yapımı sabunu,
 • Eyüp Sabri Tuncer el kremi,
 • Doğal vücut lifi,
 • Çay süzgeci,
 • Hediye notunuz yer almaktadır.

Hediye notunuza kayınvalidenizin güzelliğine ve zarafetine atıfta bulunacak birkaç güzel söz eklemeyi unutmayın!

Kadına hediye sayfamızda bu tarzda daha fazla kutu bulabilirsiniz.

Kayınvalideye Hediye Notu Fikirleri

hediye-notu

Hediye önerisinde bulunup da hediye notu yazmanıza yardım etmemek olmaz dedik. Bu sebeple de sizin için anlamlı hediye notu fikirleri seçtik. Bu hediye notlarından ilham alabilirsiniz. Ayrıca hediye notunu kendi hediyenize uyarlayabilirsiniz.

İşte, kayınvalideye hediye notu fikirleri.

 • “Evlendiğim zamandan bu yana beni kendi evladı olarak gördün ve bir dediğimi iki etmedin. Canım kayınvalidem iyi ki varsın!”
 • “Eskiden benim çok güzel annem vardı; şimdi ise iki güzel annem oldu. Benim için annem kadar değerlisin. Sevgi dolu yüreğinle daima başımın üstündesin, seni çok seviyorum.”
 • “Beni daima el üstünde tutan canım kayınvalidecim, benim için çok özel bir yere sahipsin. Bana yakınsın, iyi ki varsın. Umarım senin için seçtiğim bu hediyeyi beğenirsin, seni çok seviyorum.”
 • “Sen sadece eşimin değim benim de annemsin. Bu özel günün kutlu olsun ve her zaman bizimle ol, seni çok seviyoruz.”
 • “Yüreği güzel, kendi özel kayınvalideciğim, Anneler Günü’n kutlu olsun!”
 • “Kendimi hep evimde annemin yanında gibi hissettiren, bana her zaman annem gibi destek olan ve beni evlatlarından hiç ayırmayan değerli kayınvalidem, iyi ki varsın!”
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir