Kahve Falında Tavus Kuşu Görmek Ne Anlama Gelir?

Tavus Kuşu, Peacock

Kahve falında tavus kuşu görmek, maddi anlamda elin rahatlayacağına işaret eder. Ele geçen paranın bereketi ile iş sahiplerinin eli rahatlar; borcu olanlar ise borcunu öderler. Yatırımların karşılığı kazanç olarak dönmeye başlar. İş arayan kimseler iş bularak maddi olarak rahatlayabilir.

turk-kahvesi-kutusunu-kesfet

Falda tavus kuşu görmek farklı anlamlara da gelmektedir. Çünkü tavus kuşu falda farklı şekillerde belirebilir. Örneğin; falda yalnızca tavus kuşunun kuyruğu ya da kafası çıkabilir. Bunlar dışında kahve falında acilmamis tavus kuşu veya kuyruğu açılmış tavus kuşu da belirebilir. Bunların da yorumları farklılık gösterebilir.

Öyleyse kahvede tavus kuşu görmenin anlamlarına bakalım. Sizin için kahve falında tavus kuşu görmek ne anlama gelir sorusunu farklı şekillerde ele aldık. İşte, fal meraklıları için tavus kuşu ne anlama gelir sorularının cevapları.

Kahve Falında Tavus Kuşu Görmek Ne Anlama Gelir?

Tavus kuşu para dışında; güler yüzlü insanlarla tanışmayı ve hayatınıza anlam katacak biriyle tanışmayı simgeler. Çevrenizdeki kimseler sizin hayatınıza imrenerek bakar. Hayatınızda sevinçli günler geçirir ve mutlu olursunuz. Fal sahibinin huzurlu hayatının yanında bolca seyahat edeceğine işaret eder. Sevgiliniz veya eşiniz ile planladığınız seyahatleri gerçekleştirebilirsiniz.

kahve-fali-nasil-bakilir

Fal sahibi hayal ettiği mertebe ve üne çektiği cefalar sonunda ulaşır. Çektiği sıkıntılardan sonra ulaştığı huzur, gayretlerinin sonucu hak ettiği yere gelmesine işarettir. Kahve tabağında görünen tavus kuşu ise, aile ile birlikte mutlu bir hayatı simgeler. İstediğiniz beraberliğe problemleri geride bırakarak ulaşır ve mutlu olursunuz. İş hayatınızda iyi kazançlar elde edebileceğiniz yerlere gelirsiniz.

Kahve Falında Tavus Kuşu Kafası Görmek Ne Demektir?

Falda tavuskuşu kafası görmek; fincan sahibinin bir süredir iç sıkıntılarla boğuştunu simgeler. Ancak telvelerin arasında yalnızca kafasıyla beliren tavuskuşu falda mutluluğun kağıda olduğunu işaret eder. Yani fincan sahibinin iç sıkıntıları yerini mutluluğa bırakacak ve kişi feraha erecektir.

Kahve falında tavus kuşu kafası görmenin diğer bir anlamı ise fal sahibinin uzun zamandır gerçekleştirmeyi düşündüğü ve planladığı bir işe ilk adımı atacağıdır. Yani fal sahibi bir iş kurmayı planlıyorsa kısa süre içinde bu işe adım atacak demektir.

Kahve Falında Tavus Kuşu Tüyü Görmek Ne Demektir?

Eve giren bolluk ve berekete işarettir. Hane halkı beraberliğini korumak için bir karar alacağı zaman birlikte karar almalıdır. Sevdiğiniz kimse ile alacağınız karar mutlu bir gelecek kurmaya yorulur.

Şansınızın sizden yana olduğu bir dönemdesiniz. Yakın çevrenizle kazançlı işbirliklerine imza atabilirsiniz. Sinirlerinize hakim olmalı ve karşınızdaki insanları kırmamalısınız. Zihninizde kurduğunuz saçmalıkları bir kenara bırakıp hayatınıza odaklanmalısınız.

Kahve Falında Tavus Kuşu Kanadı Görmek Ne Demektir?

Fal sahibi kısmetlerinin açılacağı bir döneme girer. Ekonomik olarak zenginleşir ve rahatlar. Birinin mağduriyetini giderebilir ve iyilik yaptığınız için mutlu olabilirsiniz. Süslü olmayı, iyi giyinmeyi ve bakımlı olmayı seven bir yapıda olmayı simgeler. Çevrenizde sizi kıskananlardan fazla sempati duyanlar olduğu için düşmanlarınız size karşı herhangi bir kötülük yapamaz.

Bakımlı kişiliğinize bakıp sizin gibi olmak isteyen kişiler var. Bu kişilere yol göstermelisiniz. Fal sahibi hayırlı bir kısmetle evlilik yoluna girebilir. Bu evlilik her iki taraf için de hayırlıdır. Fal sahibi olumsuz düşüncelerden uzaklaşmalı ve onu yıpratacak şeylerden uzak durmalıdır.

Kahve Falında Tavus Kuşu Kuyruğu Görmek Ne Demektir?

kahve-falinda-tavus-kusu-kuyrugu

Falda tavus kuşu kuyruğu görmek özgüveni simgeler. Ancak falı yorumlayan kişi tavus kuşunun kuyruğunu açtığına ya da açmadığına dikkat etmelidir. Çünkü kahvede tavus kuşu kuyruğu açık olmasına ve olmamasına göre farklı şekillerde yorumlanmaktadır.

Kuyruğu Açılmamış Tavus Kuşu Falda Ne Demek?

Kahve falında tavus kuşu kuyruğunu açmamışsa, bu fal sahibin özgüven eksikliği yaşadığı anlamına gelmektedir. Fakat fal sahibi kendine güvenmelidir ve çevredeki olumsuz yorumlara aldırış etmemelidir. Çünkü fal sahibi içindeki gücün farkına vardığı takdirde önemli ve başarılı adımlar atacaktır.

Falda Kuyruğunu Açmış Tavus Kuşu Ne Demek?

Falda kuyruğunu acmis tavus kuşu, fal sahibinin özgüven sahibi olacağına işaret eder. Fal sahibi hedeflerine ulaşacak ve başarısının ardından özgüvenini yeniden kazanacaktır.

Kahve Falında Beyaz Tavus Kuşu

falda-beyaz-tavus-kusu

Fal sahibinin hayatına anlam katacak biri ile tanışmasını simgeler. Eğer iş hayatında yolunda gitmeyen şeyler varsa biraz sabır göstermesi gerekir. Her şey yoluna girecektir. Fincanın ağız kısmına yakın beliren beyaz tavus kuşu, fal sahibine miras kalacağına işaret eder. Eğer tek başına belirmişse fal sahibinin yardımsever kişiliğinden ötürü iyi bir vicdana sahip olduğunu simgeler.

Kahve Falında Büyük Tavus Kuşu

Fal sahibi açısından müjdeli haber almaya işarettir. İş hayatınızdaki başarılar etrafınızda takdir görecek ve siz de bunun ödülünü alacaksınız. Ancak alacağınız güzel haberler beraberinde birtakım olumsuzlukları da beraberinde getirebilir. Yakın çevrenizdeki kişilerin beklenmedik davranışları size hayal kırıklığı yaşatabilir.

Kahve falı tavus kuşu anlamları bu şekildeydi. Ayrıca falda horoz görmek ne anlama gelir diye merak ediyorsanız ilgili içeriğimizi okuyabilirsiniz.

Türk Kahvesi Kutusu Kapınıza Gelsin!

Türk kahvesini çok seviyor ve bu sevgiyi çevrenizdekilerle de paylaşmak istiyorsanız mükemmel sunumlar hazırlamanıza yardımcı olacak Türk Kahvesi Sever Hediye Kutusu tam size göre! İçerisinde Kapadokya’nın çömlek atölyelerinde el yapımı olarak üretilen toprak cezve ve fincan takımıyla birlikte lezzetli bir kahve keyfi yaşamanızı sağlayacak Kurukahveci Mehmet Efendi Türk Kahvesi ve Godiva çikolata da bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir

Daha Fazla

Kahve Falında Kartal Görmek Ne Anlama Gelir?

Kahve falında kartal görmek, fal sahibinin başarıya ulaşmak istediği konularda kararlı olması gerektiğini simgeler. Rahata ulaşmak istiyorsanız odaklanmanız gerekir.…
latin-amerika-kahve-cesitleri
Daha Fazla

Latin Amerika Kahvesi Hakkında Her Şey

İçindekiler Gizle Latin Amerika Kahve ÇeşitleriBrezilya KahvesiKolombiya KahvesiGuatemala KahvesiMeksika KahvesiHonduras KahvesiEl Salvador KahvesiNikaragua KahvesiDünya Kahvelerini Evinizde Deneyimleyin! Her…