Connect with us
Tavus Kuşu, Peacock

Kahve

Kahve Falında Tavus Kuşu Görmek Ne Anlama Gelir?

Kahve falında tavus kuşu görmek, maddi anlamda elin rahatlayacağına işaret eder. Ele geçen paranın bereketi ile iş sahiplerinin eli rahatlar, borcu olanlar borcunu öder. Yatırımların karşılığı kazanç olarak dönmeye başlar. İş arayan kimseler iş bularak maddi olarak rahatlayabilir. Başka bir anlamı ile tavus kuşu, güler yüzlü insanlarla tanışmayı, hayatınıza anlam katacak biri ile tanışmayı simgeler. Çevrenizdeki kimseler sizin hayatınıza imrenerek bakar. Hayatınızda sevinçli günler geçirir ve mutlu olursunuz. Fal sahibinin huzurlu hayatının yanında bolca seyahat edeceğine işaret eder. Sevgiliniz veya eşiniz ile planladığınız seyahatleri gerçekleştirebilirsiniz.

Fal sahibi hayal ettiği mertebe ve üne çektiği cefalar sonunda ulaşır. Çektiği sıkıntılardan sonra ulaştığı huzur, gayretlerinin sonucu hak ettiği yere gelmesine işarettir. Kahve tabağında görünen tavus kuşu ise, aile ile birlikte mutlu bir hayatı simgeler. İstediğiniz beraberliğe problemleri geride bırakarak ulaşır ve mutlu olursunuz. İş hayatınızda iyi kazançlar elde edebileceğiniz yerlere gelirsiniz.

Türk Kahvesi, Turkish Coffee

Falda Tavus Kuşu Görmenin Bazı Anlamları

Kahve Falında Tavus Kuşu Tüyü Görmek

Eve giren bolluk ve berekete işarettir. Hane halkı beraberliğini korumak için bir karar alacağı zaman birlikte karar almalıdır. Sevdiğiniz kimse ile alacağınız karar mutlu bir gelecek kurmaya yorulur. Şansınızın sizden yana olduğu bir dönemdesiniz. Yakın çevrenizle kazançlı işbirliklerine imza atabilirsiniz. Sinirlerinize hakim olmalı ve karşınızdaki insanları kırmamalısınız. Zihninizde kurduğunuz saçmalıkları bir kenara bırakıp hayatınıza odaklanmalısınız.

Kahve Falında Tavus Kuşu Kanadı

Fal sahibi kısmetlerinin açılacağı bir döneme girer. Ekonomik olarak zenginleşir ve rahatlar. Birinin mağduriyetini giderebilir ve iyilik yaptığınız için mutlu olabilirsiniz. Süslü olmayı, iyi giyinmeyi ve bakımlı olmayı seven bir yapıda olmayı simgeler. Çevrenizde sizi kıskananlardan fazla sempati duyanlar olduğu için düşmanlarınız size karşı herhangi bir kötülük yapamaz. Bakımlı kişiliğinize bakıp sizin gibi olmak isteyen kişiler var. Bu kişilere yol göstermelisiniz. Fal sahibi hayırlı bir kısmetle evlilik yoluna girebilir. Bu evlilik her iki taraf için de hayırlıdır. Fal sahibi olumsuz düşüncelerden uzaklaşmalı ve onu yıpratacak şeylerden uzak durmalıdır.

En Çok Tercih Edilen Hediyeler

Dünya Kahveleri Kutusu
89.00₺
69.00₺
(75)
Kutuyu İncele
Dünya Çayları Kutusu
159.00₺
89.00₺
(16)
Kutuyu İncele
Helen Kutusu
169.00₺
109.00₺
(18)
Kutuyu İncele
Flora Kutusu
179.00₺
129.00₺
(7)
Kutuyu İncele
Hera Kutusu
189.00₺
139.00₺
(9)
Kutuyu İncele
Türk Kahvesi Kutusu
189.00₺
149.00₺
(18)
Kutuyu İncele

Kahve Falında Beyaz Tavus Kuşu

Fal sahibinin hayatına anlam katacak biri ile tanışmasını simgeler. Eğer iş hayatında yolunda gitmeyen şeyler varsa biraz sabır göstermesi gerekir. Her şey yoluna girecektir. Fincanın ağız kısmına yakın beliren beyaz tavus kuşu, fal sahibine miras kalacağına işaret eder. Eğer tek başına belirmişse fal sahibinin yardımsever kişiliğinden ötürü iyi bir vicdana sahip olduğunu simgeler.

Kahve Falında Büyük Tavus Kuşu

Fal sahibi açısından müjdeli haber almaya işarettir. İş hayatınızdaki başarılar etrafınızda takdir görecek ve siz de bunun ödülünü alacaksınız. Ancak alacağınız güzel haberler beraberinde birtakım olumsuzlukları da beraberinde getirebilir. Yakın çevrenizdeki kişilerin beklenmedik davranışları size hayal kırıklığı yaşatabilir.

Dünya Kahveleri Kapınıza Gelsin!

Hem kendinize hem de kahve tiryakisi sevdiklerinize özel günlerde hediye seçmek artık çok kolay! Muhiku olarak özenle tasarladığımız Dünya kahveleri Kutusu size ve sevdiklerinize dünyanın 5 farklı ülkesinden kahveler sunar. Ethiopia Sidamo, Nikaragua, Kenya, Honduras, Colombia kahveleri ile enfes bir kahve tadım deneyimi yaşayabilirsiniz. Her bir paket 50 gramdır. Kargoya verilmeden önce sizler için taze çekilmektedir. Kullanım ömrü paket açıldıktan itibaren 12 aydır. Serin ve kuru yerde saklanması tavsiye edilir. Afiyet Olsun!

Continue Reading
Yorum yapmak için tıklayın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Kahve

To Top