Kahve Falında Kartal Görmek Ne Anlama Gelir?

falda-kartal-gormek

Kahve falında kartal görmek, fal sahibinin başarıya ulaşmak istediği konularda kararlı olması gerektiğini simgeler. Rahata ulaşmak istiyorsanız odaklanmanız gerekir. Ayrıca hayatınızda bazı sorunları atlatabilir ve hayatınızı düzene sokabilirsiniz. Azim ve kararlılıkla iradenizi artırabilir ve kendinizi ön plana alabilirsiniz. Başka bir anlamı ile falda kartal görünmesi kişinin dürüstlüğünü çekemeyen ikiyüzlü insanlara işaret etmesidir. Ancak fal sahibi iradeli olur ve karakterinden vazgeçmezse galip gelecektir. Bunun sonucunda ikiyüzlü insanlar ortaya çıkacak, fal sahibi ise yaşadığı olumsuzlukların mükafatını alacaktır.

Kahve Falında Kartal Görmenin Bazı Anlamları

Kahve Falında Kartal Başı

Fal sahibi bir iş başarmak için çabalamasına karşın çevresindeki insanlar yüzünden olumsuz sonuçlar yaşayacağına işarettir. Ancak kişinin saflığı kapanan kapıların yerine yeni nasiplerin alacağına işarettir. Ancak kişi çevresinde kendisine engel olmaya çalışan çıkarcıları hayatından kısa süre içerisinde çıkarmak zorundadır.

Kahve Falında Kartal Yuvası

Fal sahibinin iş ve aşk hayatındaki durumları simgeler. Hayatınızdaki kişiye ne kadar güvenirseniz güvenin onun umursamaz hareketleri sonucu ondan ayrılmak durumunda kalabilir ve üzülebilirsiniz. Başka bir anlamıyla başarılı eğitim hayatınızın kontrolünü kaybederseniz her şey bir anda tersine dönebilir. Siz ne kadar dikkatli ve başarılı olsanız da her şeyin tam tersine dönebileceğini aklınızdan çıkarmamalısınız. Aksi takdirde elinizdekileri kaybedersiniz. Başka bir anlamda sizi sadece başı sıkıştığı zaman aramayı aklına getiren bir arkadaşınızdan sıkıldığınızı ve ondan uzaklaşmak istediğinizi simgeler.

Kahve Falında Kartal Gözü

Fal sahibinin dert ve tasalarını içine attığına işarettir. Kişi karşılık görmediği birinden vazgeçmeyi öğrenmeli ve çevresinde kendisini seven kişilerin varlığını görmelidir. Aksi takdirde belirli bir zaman sonra bu kişilerde umudu kesip senden uzaklaşacaklardır. İlişki yaşadığın kişinin seninle bir iddia sonucu ilişki yaşaması seni çok yıpratacaktır. Onun ardından üzülmeyi bırakıp gerçek nasiplerine yönelmen gerekmektedir.

Kahve Falında Kartal Gagası

Kahve falında kartal görmek, fal sahibine güç, kuvvet ve bereket geleceğini işaret eder. Haneye soyun devamını sağlayacak bir erkek çocuk nasip olur. Bu çocuk aileye bolluk ve bereket getirir. Bu bebek aile içi birlikteliğin temellerinin sağlamlaşmasında rol oynar.

Kahve Falında Kartal Ayağı

Fal sahibinin başına gelen olumsuzluklar mücadele edilerek kısa sürede atlatılır. Fal sahibi huzura kavuşur. Kişi hastaysa veya yakınlarında hasta varsa bu hastalığın atlatılacağına işarettir. Kişi borçlu ise borcunu öder. Eline yüklü miktarda para geçebilir. Bu para yakın çevresinden veya miras üstüne veriliyor olabilir.

Kahve Falında Kanatlarını Açmış Kartal

Fal baktıran kişinin kısa süre içinde müjdeli haberler alacağına yorulur. Kişi bu durumun farkında olmalı ve kadir kıymet bilmelidir. Çevresindeki insanlar tarafından karakteri sevilen bir kişiyi işaret eder.

Dünya Kahveleri Kapınıza Gelsin!

Hem kendinize hem de kahve tiryakisi sevdiklerinize özel günlerde hediye seçmek artık çok kolay! Muhiku olarak özenle tasarladığımız Dünya Kahveleri Kutusu size ve sevdiklerinize dünyanın 5 farklı ülkesinden kahveler sunar. Ethiopia Sidamo, Nikaragua, Kenya, Honduras, Colombia kahveleri ile enfes bir kahve tadım deneyimi yaşayabilirsiniz. Her bir paket 50 gramdır. Kargoya verilmeden önce sizler için taze çekilmektedir. Kullanım ömrü paket açıldıktan itibaren 12 aydır. Serin ve kuru yerde saklanması tavsiye edilir. Afiyet Olsun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir
latin-amerika-kahve-cesitleri
Daha Fazla
Latin Amerika Kahvesi Hakkında Her Şey
İçindekiler Gizle Latin Amerika Kahve ÇeşitleriBrezilya KahvesiKolombiya KahvesiGuatemala KahvesiMeksika KahvesiHonduras KahvesiEl Salvador KahvesiNikaragua KahvesiDünya Kahvelerini Evinizde Deneyimleyin! Her…