Connect with us

Kahve

Kahve Falında Horoz Görmek Ne Anlama Gelir?

Kahve falında horoz görmek en sık rastlanan hayvan figürlerinden biridir. Falda horoz görmenin çeşitli anlamları vardır. Fincanın neresinde belirdiği ve diğer sembollerle beraber ortaya çıkması durumunda olumlu veya olumsuz anlamlar kazanır. Bazı kötülüklerin farkına vararak ortaya çıkmadan çözmenize olanak sağlar.

Falda tek başına beliren horoz önemli haberlerin verilmesine işarettir. Eğer horoz fincanın ağız kısmında belirmişse yakın zamanda değer verdiğiniz bir kişiden önemli bir haber alacağınız şeklinde yorumlanır. Bu haber iş yaşamınıza veya ilişki hayatınıza yönelik olabilir. Horoz figürü fincanın taban kısmında belirmişse fal sahibinin aşk hayatında güzel gelişmeler yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Kahve falında beliren horoz figürü bekar birisinin falında görünürse ona yakın zamanda hayırlı bir kısmet çıkar. Evli olan kişiler için çocuk sahibi olma anlamına gelir. Bu figürün yanında kalp figürü de varsa bu ilişkinin hızlı bir şekilde evlilikle sonuçlanacağını işaret eder. Sofranızın bereketi ve bolluğu artar.  Falda tavuk ve horoz sembolleri bir arada bulunursa sadık bir hayat arkadaşı veya sevgiliye yorumlanır. Uzakta sevdiği olanların hasretinin yakında biteceğinin işaretidir.

Kahve falında öten horoz görmek hayatındaki çelişkili durumların çözüme kavuşturulma vaktinin geldiğine işaret eder. Karamsar günlerin geride kalmasına, maddi kazanç sağlamaya odaklanmaya ve gelecek günlerde aydınlanma yaşamaya işaret eder.

Kahve Falında Çıkan Bazı Simgeler

Kahve Falında İki Horoz

Kahve falında iki horoz görülmesi iki büyük haber almayı işaret eder. İş arayanlar için iki farklı yerden iş teklifi alabilir veya eğitim hayatında yeni fırsatlar elde edebilirsiniz. Eğer horoz kafası belirmişse, fal sahibi hayatında değişim dolu bir sürece girer. İş ve eğitim hayatında önemli fırsatlar elde eder.

Kahve Falında Horoz ibiği

En Çok Tercih Edilen Hediyeler

Dünya Kahveleri Kutusu
89.00₺
69.00₺
(75)
Kutuyu İncele
Dünya Çayları Kutusu
159.00₺
89.00₺
(16)
Kutuyu İncele
Helen Kutusu
169.00₺
109.00₺
(18)
Kutuyu İncele
Flora Kutusu
179.00₺
129.00₺
(7)
Kutuyu İncele
Hera Kutusu
189.00₺
139.00₺
(9)
Kutuyu İncele
Türk Kahvesi Kutusu
189.00₺
149.00₺
(18)
Kutuyu İncele

Kahve falında horoz ibiği belirmişse, itibar görme ve saygınlık kazanmaya işaret eder. Sizi merak eden kişiler olabilir ve şöhretiniz artabilir. Katılacağınız davetlerde insanlar size hürmet eder.

Kahve Falında Horoz Ve Fil

Kahve falında horoz ve fil görülmesi bir yerden toplu para alınması anlamına gelir. İkramiye alabilirsiniz. Miras veya satışı beklenen bir şeyden para alabilirsiniz. Maddi imkanlarınız artarak kendinizi güvende hissetmeye başlayabilirsiniz.

Kahve Falında Horoz Ve Köpek

Kahve Falında köpek ve horoz görmek, hayallerinize ulaşmak için her türlü engeli aşmayı, büyük işlere girerek risk almayı işaret eder. Başkalarının sözlerine ve baskılarına aldırmazsınız. Kendi bildiğinizi okumak sizi başarıya götürür. Kahve falında horoz görenler baskın karaktere sahip iseler, iş hayatında önemli başarılar elde ederler.

Deneyimli falcılar falda görülen horozu müjde verici olarak yorumlanmasında hemfikirdirler. Horozların karanlığın yerini aydınlığa bırakırken ötmesi falcıların bu alanda fikir birliğine sahip olmalarını sağlar. Böylece kahve falında horoz gören kişiler için sıkıntılarından kurtulmak adına müjde veren olumlu bir durumdur. Kahve falında görülen horoz kendini maddi veya manevi olarak göstermektedir. Kimilerine göre iyi bir arkadaş kimilerine göre ise yüklü miktarda para horozun temsil ettiği getirilerden biri olarak görülmektedir.

Dünya Kahveleri Kapınıza Gelsin!

Hem kendinize hem de kahve tiryakisi sevdiklerinize özel günlerde hediye seçmek artık çok kolay! Muhiku olarak özenle tasarladığımız Dünya kahveleri Kutusu size ve sevdiklerinize dünyanın 5 farklı ülkesinden kahveler sunar. Ethiopia Sidamo, Nikaragua, Kenya, Honduras, Colombia kahveleri ile enfes bir kahve tadım deneyimi yaşayabilirsiniz. Her bir paket 50 gramdır. Kargoya verilmeden önce sizler için taze çekilmektedir. Kullanım ömrü paket açıldıktan itibaren 12 aydır. Serin ve kuru yerde saklanması tavsiye edilir. Afiyet Olsun!

Continue Reading
Yorum yapmak için tıklayın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Kahve

To Top