Kahve Falında Ejderha Görmek Ne Anlama Gelir?

Kahve falında ejderha görmek, kinci insanların varlığının habercisidir. Çevrenizde size kin besleyen, kıskanan birileri olabilir. Bazı insanlar yüzünden strese girebilir ve çileden çıkabilirsiniz. Öfkenizi kontrol etmekten asla vazgeçmeyin. İnsanlar sizi ne kadar çileden çıkarsa da arkadaşlarınızla aranızı bozmaya çalışsa da sakinliğinizi koruyun. Böylece kindar insanların amaçlarına ulaşmalarına izin vermeyin.

Arkadaşlarınıza karşı sizi kışkırtmak isteyen insanlara dikkat edin. Her an açığınızı yakalayıp size öfke kusmak isteyenler olabilir. En ufak hatanızla size kin kusmak isteyenler sayesinde kim dost kim düşman anlayabilirsiniz.

Kahve tabağında ejderha, aile içinde mutluluğunuzu bozmak isteyenlere işarettir. Maddi ve manevi kayıplarınız olabilir. Düşmanlarınıza karşı ailenizle beraber sabır göstermelisiniz.

Ejderha İle İlgili Bazı Anlamlar

Dibek Kahvesi, Turkish Dibek Coffee

Kahve Falında Ejderha ve Kalp

Fal sahibi bekar ise inatçı kişiliğe sahip bir ile ilişki yaşayabilir. Bu onu çok sıkabilir ve pişmanlık duyabilir. Evli olanların ise eşleri ile aralarında gerginlik olabilir.

Kahve Falında Ejderha Üstünde İnsan

Yakın bir arkadaşınızla tartışabilir, ortaklığınızı bitirebilir ve ilişkiniz varsa ilişkinizi bitirebilirsiniz.

Kahve Falında Ağzında Ateş Çıkaran Ejderha

Fal sahibi, hiç hak etmediği cümleler duyabilir. Bir yanlış anlaşılmadan ötürü kötü sözler işitebilir. İnsanların size söyledikleri karşısında hayret edip üzülebilirsiniz.

Kahve Falında Ejderha Ve Dinazor

Yaşlı bir insanla borç para veya miras gibi konularda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bu insan para konusunda önünüzde engeller çıkarmak isteyebilir. Hayallerinizi veya projelerinizi beğenmeyebilir.

Kahve Falında Ejderha Ve Köpek

Kahve falında ejderha ve köpek görmek, evinize giren bir insanın arkanızdan gıybet yapmasına, sevdiklerinizi kötülemesi ve iftira atmasını işaret eder. Dost kazığı yiyebilirsiniz.

Kahve Falında Ejderha Ve At

Bekar olanlar ailelerinin istemediği bir kısmetle evlenir. Evli iseniz eşinizin desteği ile tüm zorlukları aşarsınız.

Kahve Falında Ejderha Ve Balık

Zengin bir insanla evlenebilirsiniz. Eğer evli iseniz eşinizle problemlerinizi halledersiniz. Aile içine gelen yeni üye aile fertleri tarafından eleştiri alabilir.

Kahve Falında Ejderha Ve Yılan

Fal sahibinin hane içerisinde düşmanları olabilir. Sizi sevmeyen ve başkalarına karşı kışkırtan, iyiliğinizi istemeyen birileri olabilir. Sizi ailenize ve dostlarınıza karşı mahcup edecek, kötü gösterecek tuzaklara karşı dikkat edin. Ailenizle aranızı bozmak isteyen eş, dost, akrabaya karşı tedbirli davranın.

Kahve Falında Ejderha Yavrusu

Hayatınızda yeni bir iş veya başlangıçlar yaptıysanız ayağınızı kaydırmak isteyecek, sizi kıskanacak düşmanlar elde edebilirsiniz. Fal sahibinin yüzüne gülen insanlar konu rekabete gelince acımasız olabilirler. Bu yüzden sizde temkinli olmalı ve rekabete açık olmalısınız.

Dünya Kahveleri Kapınıza Gelsin!

Hem kendinize hem de kahve tiryakisi sevdiklerinize özel günlerde hediye seçmek artık çok kolay! Muhiku olarak özenle tasarladığımız Dünya Kahveleri Kutusu size ve sevdiklerinize dünyanın 5 farklı ülkesinden kahveler sunar. Ethiopia Sidamo, Nikaragua, Kenya, Honduras, Colombia kahveleri ile enfes bir kahve tadım deneyimi yaşayabilirsiniz. Her bir paket 50 gramdır. Kargoya verilmeden önce sizler için taze çekilmektedir. Kullanım ömrü paket açıldıktan itibaren 12 aydır. Serin ve kuru yerde saklanması tavsiye edilir. Afiyet Olsun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir