Connect with us

Kahve

Kahve Falında Deniz Kızı Görmek Ne Anlama Gelir?

Kahve falında deniz kızı görmek, fal sahibinin çift karakterli olduğu anlamını taşır. Ayrıca bu kişinin fal bakılan kişinin yakını olma ihtimali de vardır. O yüzden fincan içinde çıkan diğer şekillere de bakmak gerekir. Falda deniz kızı, çevrenizde size laf taşıyan ve laf götüren bir insanı işaret eder. Bu kişi gerçekleri de sizden saklamaktadır. Gerçekleri öğrenmenizi istememektedir.

Başka bir anlamına göre, bir insanla tanışıp aşk hayatına yelken açabilirsiniz. Ancak bu ilişki beklediğiniz gibi gitmeyebilir ve hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Hal ve hareketlerini sevmeyebilir ve ona karşı şüphe duyabilirsiniz. Tanıştığınız kişilere karşı dikkatli olun. Her sözlerine inanmayın. Kendini size bambaşka biri olarak tanıştırabilir. Duygularınızı sömürmeye çalışabilir.

Başka bir anlamıyla kahve falında deniz kızı görmek, iş ve sosyal hayatınızda sizi çekemeyen, size karşı dürüst olmayan insanların varlığını simgeler. Fal sahibini aldatmak isteyen insanları haber verir. Ancak deniz kızının yanında deniz de varsa bu insanların emellerine ulaşamayacakları anlamına gelir. Ancak bu oyunlara karşı tedbir almakta fayda vardır. Fal sahibi kendine zaman ayırmalı ve stresten uzak durmalıdır.

Yakın bir zamanda bir misafir ağırlayabilirsin. Bu misafirin getirdiği hediye sana çok fazla yardımı dokunabilir. Eğer fal sahibi okuyorsa okulda yakışıklı bir erkeğe tutulur. Ancak erkek fal sahibine karşı bir şey hissetmez. Fal sahibinin buna üzülmesine karşın çabuk unutması kendisi için daha hayırlıdır.

Falda Deniz Kızı Görmenin Bazı Anlamları

Kahve Falında Deniz Kızı Kuyruğu Görmek

Çok fazla yalan ve dolandan ötürü zor durumda kalabilirsiniz. Siz veya bir başkasının söylediği yalanlar başınıza iş açabilir. İnsanların size karşı olan bakış açıları değişebilir. Güvenlerini kaybedebilirsiniz.

Kahve Tabağında Deniz Kızı Görmek

En Çok Tercih Edilen Hediyeler

Dünya Kahveleri Kutusu
89.00₺
69.00₺
(75)
Kutuyu İncele
Dünya Çayları Kutusu
159.00₺
89.00₺
(16)
Kutuyu İncele
Helen Kutusu
169.00₺
109.00₺
(18)
Kutuyu İncele
Flora Kutusu
179.00₺
129.00₺
(7)
Kutuyu İncele
Hera Kutusu
189.00₺
139.00₺
(9)
Kutuyu İncele
Türk Kahvesi Kutusu
189.00₺
149.00₺
(18)
Kutuyu İncele

Kısmetler artar. Bekar olanlara talipler çıkar. Evlenmeniz için sevdikleriniz ve akrabalarınız seferber olur. Eğer fal sahibi evli ise ailesindeki evli olmayan kimselerin evlenmesi için çalışır.

Kahve Falında Hamile Deniz Kızı Görmek

Sizi sevmeyen ve sizin kuyunuzu kazmaya çalışan insanların varlığını simgeler. İntikam hırsıyla yanıp tutuşan insanlar olabilir. Size kırgın bir insan tarafından zarar görebilirsiniz. Bir insan size karşı daha fazla dayanamayıp kötü sözler edebilir.

Kahve Falında Ters Deniz Kızı 

İkiyüzlü insanlar fal sahibi ile en yakın arkadaşlarının arasını açmak isteyebilir. Ancak bu işin üstesinden gelir ve ikiyüzlü insanlara gerektiği cevabı verir. Fal sahibi kız ise erkek arkadaşlarından birisiyle arasında bir ilişki başlayabilir.

Dünya Kahveleri Kapınıza Gelsin!

Hem kendinize hem de kahve tiryakisi sevdiklerinize özel günlerde hediye seçmek artık çok kolay! Muhiku olarak özenle tasarladığımız Dünya kahveleri Kutusu size ve sevdiklerinize dünyanın 5 farklı ülkesinden kahveler sunar. Ethiopia Sidamo, Nikaragua, Kenya, Honduras, Colombia kahveleri ile enfes bir kahve tadım deneyimi yaşayabilirsiniz. Her bir paket 50 gramdır. Kargoya verilmeden önce sizler için taze çekilmektedir. Kullanım ömrü paket açıldıktan itibaren 12 aydır. Serin ve kuru yerde saklanması tavsiye edilir. Afiyet Olsun!

Continue Reading
Yorum yapmak için tıklayın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Kahve

To Top