Kadınlar Günü için Kurumsal Hediye Önerileri

kadinlar-gunu-icin-kurumsal-hediye-onerileri

Muhiku’nun Kadınlar Günü için kurumsal hediye önerileri ile şirket çalışanlarınızı mutlu etmeye hazır olun! 8 Mart Dünya Kadınlar Günü, kadınların başarılarının kutlanması ve siyasi ve sosyal bilinçlerinin geliştirilmesi için kutlanan önemli bir gündür.

Yaklaşan Kadınlar Günü öncesinde herkes gibi şirketler de hediye arayışı içerisinde. Şirket çalışanlarına güzel bir jest yapmak isteyenler, belki de günlerdir kara kara kadın çalışanlarımızı nasıl mutlu etsek diye düşünüyor.

Yoksa siz de Kadınlar Günü için kurumsal hediye arayışında mısınız? Eğer cevabınız evetse bu içeriğimiz tam size göre. Bu içeriğimizde önce sizler için Muhiku’dan kurumsal hediye nasıl hazırlanır sorusuna yanıt vereceğiz.

Daha sonra ise Kadınlar Günü için çeşitli kurumsal hediye önerileri paylaşacağız. Eminiz ki içeriğimizin sonunda aklınızdan geçen hediyeyi tasarlamış veya bulmuş olacaksınız. Hazırsanız ilk olarak Muhiku’da kurumsal Kadınlar Günü hediyeleri nasıl hazırlanır hep birlikte bir bakalım.

Kadınlar Günü için Kurumsal Hediye Nasıl Hazırlanır?

sirketlere-ozel-kurumsal-hediye-setleri-muhiku-blog

Siz de biliyorsunuz ki günümüzde hediye kutuları, tercih edebileceğiniz en popüler hediyelerden biri. Tek bir kutu içerisinde yer alan pek çok farklı hediye, şirketinizi yansıtır.

Bu nedenle Muhiku’nun şirketinizi en güzel şekilde yansıtacak kadına hediye seçenekleriyle güzel bir hediye tasarlayabilirsiniz. Gel gelelim şirketinize özgü bu hediyeleri nasıl hazırlayacağınıza.

Kadınlar Günü için hazır hediye kutuları yerine şirkete özgü bir hediye kutusu tasarlamak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey Muhiku’da yer alan kurumsal iletişim formu doldurmak.

Bu formu doldurduktan sonra Muhiku’nun profesyonel kurumsal satış ekibi sizlerle iletişime geçer ve hediye süreciniz başlar. Bu noktada, kutu seçiminden hediye içeriğine kadar tüm aşamayı kendiniz yönetebilirsiniz.

Tamamen şirketinize özel olarak hazırlanan hediyelerle şirket bünyenizde çalışan kadınlara iyi ki ailemizin bir parçasısın diyebilirsiniz. Gördüğünüz gibi Muhiku ile pürüzsüz bir hediye deneyimi yaşamak oldukça mümkün.

Şimdi siz de Kadınlar Gününe özel kurumsal hediyeler arıyorsanız bu arayışa bir son verebilirsiniz. Tamamen kendi belirlediğiniz pek çok farklı ürünle Kadınlar Günü’nde emekçi kadın çalışanlarınıza şirketinizi en güzel şekilde yansıtan bir hediye sunabilirsiniz.

Kadınlar Günü’ne Özel Kurumsal Hediye Fikirleri

gune-kisa-bir-mola-hediye-kutusu
Güne Kısa Bir Mola Hediye Kutusu

🎁 Sizce kurumsal Kadınlar Günü hediyeleri ne olabilir? Kurumsal hediye kavramı, günümüzde oldukça popüler kavramlardan biri. Şirketlerin çalışanlarına, iş ortaklarına veya müşterilerine herhangi bir sebepten yollayabileceği kurumsal hediyeler her açıdan çok kıymetli.

Elde edilen bir başarıyı ödüllendirmek, yeni ve daha güzel işlere imza atmak veya iş ilişkilerini güçlü tutmak. Tüm bunlar aslında şirketiniz adına alacağınız kurumsal hediyelerle daha hızlı gerçekleşir.

Tabii kurumsal hediyeler, yalnızca bu tür durumlarda tercih edilmez. Tüm yıl boyunca kutlanması gereken pek çok sayısız özel gün vardır. Bu özel günlerde de kurumsal hediyelerle şirketiniz adına çalışanlarınıza hoş bir sürpriz yapabilirsiniz.

Önümüz 8 Mart Dünya Kadınlar Günü. Eğer sizin de şirketinizde çalışan, üreten ve emek veren kadınlar varsa onlar için içeriğimizin devamında paylaşacağımız Kadınlar Günü için kurumsal hediye önerileri değerlendirebilirsiniz.

Muhiku’da büyük bir özenle hazırlanan bu kutular, yaratıcı kurumsal hediyeler arayanların imdadına yetişir.

Eğer tasarlayacağınız hediye konusunda bir kararsızlık yaşıyorsanız “Şirketlerin Kadınlar Günü Hediyeleri Nasıl Olmalı?” blog yazımızdan ilham alabilirsiniz. Böylece hediye tasarlama sürecinizi daha da kolaylaştırabilirsiniz.

İşte şirketlerin tereddütsüz değerlendirebileceği Kadınlar Günü kurumsal hediye fikirleri.

Güne Kısa Bir Mola Hediye Kutusu

Kadınlar Gününe özel kurumsal hediyeler seçeneklerimiz arasında ilk olarak Muhiku’nun Güne Kısa Bir Mola Hediye Kutusu yer alıyor. İçerisinde altı farklı ürün barındıran bu kutu, dinlenmek nedir bilmeyen emekçi kadınlara ilaç gibi gelecek.

Muhiku’nun Güne Kısa Bir Mola Hediye Kutusu içerisinde;

 • Hibiskus çayı,
 • Kadın figürlü porselen kupa,
 • Patiswiss çikolata,
 • Yade sedir kolonya,
 • Renkli geometrik desenli mini planlayıcı,
 • Deneyim kiti,
 • Ayrıca hediye notunuz yer alıyor.

Kadınların en çok sevdiği hediyeler ile tasarlanan bu yenilikçi kutu sayesinde şirketiniz bünyesinde çalışan tüm kadınlara ayrıcalıklı hissettirebilirsiniz.

Ayrıca kurumsal hediye önerileri arasında yer verdiğimiz Güne Kısa Bir Mola Hediye Kutusu, Muhiku’nun her bütçeye hitap eden fiyat aralığı ile de cep yakmaz.

Kadına Özel Hediye Kutusu

Gelelim Kadınlar Günü için kurumsal hediyeler arayışında olanlara verebileceğimiz bir diğer öneriye. Sıradaki hediye önerisi ile şirketinizde çalışan kadınları mutlu etmeniz garanti.

Muhiku’nun Kadına Özel Hediye Kutusu, tamamen kadınların zevkleri ve ilgi alanları düşünülerek tasarlandı.

Muhiku’nun Kadına Özel Hediye Kutusu içerisinde;

 • Burundi Africa kahvesi,
 • Yaldızlı “Happy Women’s Day” baskılı kupa,
 • Patiswiss çikolata,
 • Kedi figürlü tasarım fular, 
 • Siyah tela kasnak kuru çiçek,
 • Moonwalk gözlüklü muz desenli çorap,
 • Ayrıca hediye notunuz yer alıyor.

Lezzeti, yeniliği ve işlevselliği size bir arada sunan bu özel kutu ile şirketiniz bünyesinde çalışan başarılı kadınlara unutamayacakları bir 8 Mart yaşatabilirsiniz.

Kadınlar Günü Hediye Kutusu

kadinlar-gunu-hediye-kutusu
Kadınlar Günü Hediye Kutusu

Sizce kadınlar en çok hangi hediyeyi sever? Bizce kadınlar, düşünülerek hazırlanan hediyelere bayılır. Sıradaki hediye önerimiz tüm kadınların severek kullanabileceği hediyelerden oluşuyor.

Muhiku’nun 8 Mart’a özel Kadınlar Günü Hediye Kutusu, ince detaylara ve lezzetli bir içeriğe sahip. Ayrıca bu özel kutunun şirketinizde çalışan kadınların kalbine dokunacağından şüpheniz olmasın.

Muhiku’nun Kadınlar Günü Hediye Kutusu içerisinde;

 • Hibiskus çayı,
 • Yaldızlı “Happy Women’s Day” baskılı kupa,
 • Patiswiss çikolata,
 • Yade somon çiçekli yasemin mum,
 • Pastel çiçek desenli defter,
 • Yaprak desenli fular,
 • Ayrıca hediye notunuz yer alıyor.

Eğer şirketinizde sayısız başarıya imza atmış pek çok kadın varsa bizce onlara verebileceğiniz en güzel hediyelerden biri de Muhiku’nun özenle hazırladığı bu kutudur.

Ayrıca 8 Mart Kadınlar Günü’ne özel hediyeler ile hazırlanan bu kutu, bizce mutluluğun ta kendisi.

Kadınlar Günü’ne Özel Hediye Kutusu

kadinlar-gunune-ozel-hediye-kutusu
Kadınlar Günü’ne Özel Hediye Kutusu

Şirketinizde çalışan tüm kadınları mutlu etmek için değerlendirebileceğiniz son hediye alternatifi de Muhiku’nun Kadınlar Günü’ne Özel Hediye Kutusu’dur.

Özellikle dinlenmeye ihtiyaç duyan kadınlara ilaç gibi gelecek olan bu kutu, aynı zamanda lezzet dolu. Muhiku’nun büyük bir özenle hazırladığı Kadınlar Günü’ne Özel Hediye Kutusu içerisinde;

 • Brezilya Bella Giana kahvesi,
 • Guatemala Huehuetenango kahvesi,
 • Yaldızlı “Happy Women’s Day” baskılı kupa,
 • Tafe çikolata kaplı fıstıklı lokum,
 • French press,
 • Yade ada çayı tütsü,
 • Hediye notunuz yer alıyor.

Kısacası iş hayatında da aktif bir rol oynayan tüm kadınları bu harikalarla dolu hediye kutusu ile mutlu edebilirsiniz.

Unutmadan ekleyelim. Bu yenilikçi kutulara ve diğer tüm Kadınlar Günü hediyeleri kurumsal alternatiflerine göz atmak için Kadınlar Günü hediyeleri kategorisi ziyaret etmeniz yeterli.

💐 Elde ettiği başarılarla büyük işlere imza atan tüm kadınların Kadınlar Günü kutlu olsun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir