Kadınlar Günü için Anneye Hediye Yapımı

kadinlar-gunu-icin-anneye-hediye-yapimi

8 Mart’a az bir zaman kala birçok kişi Kadınlar Günü için anneye hediye yapımı için ne gibi alternatiflere yönelebileceklerini merak ediyor. Bu sebeple biz de Dünya Kadınlar Günü’nde anneniz için hazırlayabileceğiniz hediye alternatiflerini bu içeriğimizde topladık.

Umarız tavsiyelerimiz 8 Mart’ta annenize en güzel Kadınlar Günü hediyesini hazırlarken size ilham verirler. Keyifli okumalar dileriz.

Kadınlar Günü’nde birçok kişi annesine hediye almayı unutuyor. Ancak annemizin hayatımızdaki en değerli kadın olduğunu unutmamalıyız. Bu sebeple 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde ona da en güzel hediyelerle küçük bir sürpriz yapabiliriz.

Kadınlar Günü’nde annenize hediye alırken pek çok alternatifi değerlendirebilirsiniz. Ancak hediyenizin özenle hazırlanmış olması ve güzel bir görünüme sahip olması son derece önemli.

Muhiku, 8 Mart’a özel hazırladığı koleksiyonda özenle tasarlanan pek çok hediye seçeceğine yer veriyor. Kadınlar Günü konseptli bu hediyeler arasından anneniz için en güzel ve en özenli armağanı satın alabilirsiniz. Annenize en özel armağanı vermek için Kadınlar Günü hediyeleri koleksiyonunu inceleyebilirsiniz.

Kadınlar Günü için Anneye Hediye Kutusu Yapımı

kendi-kutunu-yap-hediye-kutusu

Annelerimiz hediyelerin en özeline layık. Bu sebeple Kadınlar Günü’nde anneye alınacak hediyeler arasında her bir detayıyla göz kamaştıran hediyelere yer verdik. Sizin için kadına hediye koleksiyonundaki en şık hediye kutularını bu başlık altında topladık.

🎁 Dilerseniz anneye hediye sayfasını ziyaret ederek oradaki hediye alternatiflerini de inceleyebilirsiniz. O halde gelin hep birlikte bu kutular nelermiş bir bakalım.

Kendi Kutunu Yap ile Anneye Kadınlar Günü Hediyesi Yapımı

Annenize 8 Mart’ta en güzel hediyeyi vermek istiyorsunuz. Ancak hayalinizdeki hediyeyi hazırlamak için vaktiniz yok mu? O halde Muhiku’nun kendi kutunu yap seçeneğiyle anneniz için en güzel hediyeyi yalnızca birkaç dakikada kolaylıkla hazırlayabilirsiniz.

Kendi kutunu yap ile annenizin hoşuna gidebilecek hediyelikleri tek bir kutuda toplayabilirsiniz. Hatta 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için hazırlayacağınız hediye kutusunu tamamen el yapımı hediyeliklerle donatabilirsiniz. Hediye kutusunun içinde çay ve kahve çeşitlerine, şık fincan takımlarına, çiçek buketine ve şık aksesuarlara yer verebilirsiniz.

Böylece oturduğunuz yerden anneniz için en özel hediyeyi yapabilirsiniz. Kısacası Kadınlar Günü için anneye hediye yapımı kafanızda büyüyorsa ve yeteri kadar vaktiniz olmadığını düşünüyorsanız kendi kutunu yap ile harika bir hediye tasarlamanın keyfine varabilirsiniz.

Kendi kutunu yap dışında Muhiku’nun 8 Mart’a özel hazırladığı hediye alternatiflerinden de faydalanabilirsiniz. Aşağıda sizin için birkaç hediye kutusuna yer verdik.

Brownie Saati Hediye Kutusu

brownie saati hediye kutusu

Muhiku’nun 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel tasarladığı Brownie Saati Hediye Kutusu, hayatın tüm zorluklarına karşı güçlü kalabilen annelerimize hitap ediyor. Tatlı ayrıntılarla süslü bu hediye kutusu, bir tarafıyla da huzura kucak açıyor.

En ince ayrıntısına kadar şıklığıyla göz kamaştıran bu kutuyla annenize 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için en güzel sürprizi hazırlayabilirsiniz.

Muhiku’nun Kadınlar Günü’ne özel tasarladığı Brownie Saati Hediye Kutusu içinde;

 • Girl power baskılı yaldızlı kupa,
 • Brownie by Pie 8’li mix box,
 • Yaprak desenli fular,
 • Bej tela kasnak kuru çiçek,
 • 4 farklı tütsü ve tütsü kayığı,
 • Son olarak ise hediye notunuz yer alıyor.

Anneniz tütsünün huzur dolu kokusu eşliğinde çayını ya da kahvesini yudumlarken brownie eşsiz lezzetiyle onun mutluluğuna mutluluk katacak. Şık kasnak salonun en güzel köşesine ayrı bir hava katarken de fular annenizin en güzel kombinlerine eşlik edecek.

Mavi Rüzgar Hediye Kutusu

mavi-ruzgar-hediye-kutusu

Mavi renk, kadınların sevdiği renklerden biri. Dolayısıyla mavi renkle bezeli Mavi Rüzgar Hediye Kutusu annenize armağan edebileceğiniz en güzel kutulardan biri. Mis gibi kokular eşliğinde annenize huzurlu bir keyif yaşatacak bu kutuyla ona tek bir kutuyla farklı deneyimler yaşatabilirsiniz.

Muhiku’nun Mavi Rüzgar Hediye Kutusu içinde;

 • Türk kahvesi,
 • Mat siyah seramik fincan takımı,
 • Patiswiss çikolata,
 • Yade winter blend kolonya,
 • Yade lavanta el yapımı sabun,
 • Manolya desenli tasarım fular,
 • Hediye notunuz yer alıyor.

Anneniz Türk kahvesinin keyif veren lezzeti eşliğinde Yade lavanta el yapımı sabunun kokusuyla mutlu olacak. Ayrıca winter blend kolonya mis gibi kokusuyla ona her yerde eşlik edecek.

Kadınlar Günü Hediye Kutusu

kadinlar-gunu-hediye-kutusu

Şıklığın ve lezzetli hediyeliklerin bir araya getirildiği hediye kutusunu da 8 Mart’ta annenize küçük bir sürpriz yapmak için tercih edebilirsiniz. Muhiku’nun Kadınlar Günü Hediye Kutusu ile annenizin tarzına şıklık katacak, çay keyfine lezzetli bir dokunuş yapacaksınız. Ayrıca ona kendini özel hissettirecek hediyelerle 8 Mart’ı onun için unutulmaz kılacak.

Muhiku’nun Kadınlar Günü Hediye Kutusu içinde;

 • Hibiskus çayı,
 • Yaldızlı “Happy Women’s Day” Baskılı Kupa
 • Patiswiss çikolata,
 • Yade somon çiçekli yasemin mum,
 • Pastel çiçek desenli defter,
 • Yaprak desenli fular,
 • Hediye notunuz yer alıyor.

Çayın ve çikolatanın eşsiz buluşmasıyla hazırlanan bu kutu annenize hayatın farklı alanlarında eşlik edecek.

✉️ Hediyenizi en güzel cümlelerle süslemek için Kadınlar Günü sözleri yazımızdan ilham alabilirsiniz.

Kadınlar Günü’nde Anneye Alınacak El Yapımı Hediyeler

kuru-cicek-buketleri

Kadınlar Günü için anneye hediye yapımı biraz zaman alabilir. Eğer annenize kendi ellerinizle bir hediye hazırlama şansınız yoksa Muhiku’nun el yapımı hediyeleri tam sizlik! Bu hediyeler arasından onun için en güzel hediyeyi seçebilirsiniz.

Bu koleksiyon tamamen el emeği göz nuru hediyelerden oluşuyor. Ayrıca koleksiyonda 8 Mart Dünya Kadınlar Günü hediyesi almak isteyenler için birçok seçenek var.

Kuru Çiçek Buketi

Doğanın rengarenk çiçeklerinin özenle kurutulmasıyla hazırlanan buketler 8 Mart’a yakışacak en güzel hediyelerden biri. Uzun ömürlü kuru çiçek buketleri sayesinde annenize unutamayacağı bir hediye verebileceksiniz.

Özellikle mor renkli çiçeklerle hazırlanan buketler 8 Mart için ideal olacak. Dolayısıyla kuru çiçek buketleri arasından seçim yaparsanız annenize Kadınlar Günü’nün ruhuna hitap eden bir sürpriz yapabilirsiniz.

Fincan

Usta eller tarafından özenle hazırlanan el yapımı fincanlar annenizin çay ve kahve keyfine şıklık katacak. Eğer annenize kullanışlı, şık ve baktıkça sizi hatırlayacağı bir 8 Mart hatırası bırakmak istiyorsanız Muhiku’nun el yapımı fincan modellerine bakabilirsiniz.

Tütsü ve Tütsülük

dogal-ada-cayi-tutsu-ve-palo-santo

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde annenize huzur dolu bir armağan vermek ister misiniz? Muhiku’nun el yapımı tütsü çeşitleriyle annenizi doğanın huzur dolu kokusuyla buluşturabilirsiniz. Çeşit çeşit tütsü arasından onlar için en güzel hediyeyi seçebilirsiniz.

Tüm kadınların Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir