İçinizi Isıtacak Yıl Dönümü Sözleri

icinizi-isitacak-yil-donumu-sozleri

İçinizi ısıtacak sıcacık yıl dönümü sözleri ile eşinize ya da sevgilinize en güzel ve en anlamlı sözleri söylemek ister misiniz ? Sizler için hazırladığımız bu güzel sözlerden faydalanarak eşiniz ya da sevgiliniz için içten cümleleri kurabilir ve ona olan aşkınızı tekrar dile getirebilirsiniz.

Aşk bizi hayata bağlayan yegane duygulardan biridir. İnsan her ne kadar kendine yetse de duygusal anlamda yoğun hisler beslediği birine ihtiyaç duyar ya da hayatını daha anlamlı ve tatminkâr kılar. Mutlu olduğu ya da mutsuz olduğu zamanlarda onunla konuşmak ister.

En yoğun duyguları hissettiğimiz sevgilimiz ya da eşimiz hayattaki en büyük destekçilerimiz arasındadır. Onunla tanıştığımız o ilk gün de bizim için hep değerli olmuştur. Bu özel günde ona olan duygularımızı en samimi şekilde dile getirmek isteriz. Ona güzel bir yıl dönümü hediyesi ile en güzel duygularımızı söyleriz.

Sizler de eşinize ya da sevgilinize olan sevginizi en samimi ve en içten şekilde dile getirmek istiyorsanız sizin için derlediğimiz en güzel sözlerden ilham alabilir, birbirinden güzel ve uygun fiyatlı yıl dönümü hediyeleri ile aşkınızı ifade edebilirsiniz.

Sevgiliye Yıl Dönümü Sözleri

sevgiliye-yil-donumu-sozleri

Bazı özel anlarımızı dostlarımız ve ailemiz dışında bize iyi gelen ve aynı zamanda duygusal anlamda yoğun hisler beslediğimiz o değerli insanla paylaşırız. Hayatımızda kimi zaman çıkmaza girdiğimiz ve ne yapacağımızı bilemediğimiz zamanlar olabilir. Böyle zamanlarda da sıkıntılarımızı bir dost veya aileden önce sevgilimizle paylaşmak isteriz.

Bunun yanı sıra mutluluğumuzu, heyecanlı anlarımızı, eğlenceli geçirdiğimiz zamanları da yine sevgilimizle paylaşmak isteriz. Bu değerli insanla geçen koca bir yılın nasıl geçtiğiniz anlamayız. Sizin için derlediğimiz en güzel yıl dönümü sözlerine göz atabilirsiniz. Bunun yanı sıra sevgilinize hediye kutusu armağan ederek bu günü daha da özel kılabilirsiniz.

 • “Aylar ayları kovaladı ve hâlâ kovalamaya devam ediyor sevgilim. Kaç mevsim devirdik, kaç kara kışa göğüs gerdik seninle birlikte. Her zaman içimi ısıtan o sıcacık gülümsemen ile oluşan yanağındaki gamzeler karşımda duruyor ilk günkü gibi. Hayatıma kattığın renk için ve bana yaşadığımı hissettirdiğin için çok teşekkür ederim sevgilim. Yıl dönümümüz kutlu olsun, seni çok seviyorum.”
 • “Benim için senden öncesi yok senden sonrası da olmayacak
  Düşünüyorum da çok üzülüyorum geçmişime
  Yaşadığım kalabalık ama bir o kadar da yalnız günlerime
  Hoş geldin hayatıma, iyi ki de geldin canım sevgilim!”
 • “Aşkımızın başladığı o muhteşem gün tekrar geldi sevgilim. Sen benim her şeyimsin ve biliyorum ki ben de senin her şeyin oldum. Sevgimizin asla bitmemesini diliyorum, seni çok seviyorum.”
 • “Güneşin buz tuttuğu yerde bir ateş görürsen bil ki o, yalnız ve yalnız senin için yanan yüreğimdir. Yıl dönümümüz kutlu olsun, seni çok seviyorum biricik sevgilim.”
 • “Gözlerimi ne zaman gözlerinden ayırsam dünya kocaman bir kara bulutun içine giriyor sanki, ta ki gözlerimi tekrar gözlerine kavuşturana dek. Dünya seninle güzel sevgilim, yaşamak seninle anlam buluyor benim için. Ben seninle seviyorum baharları, ağaçlar sen varken çiçek açıyor sadece. Gökyüzünde beliren yıldızlar kadar sana olan aşkım. Seninle yaşamak beni çok mutlu ediyor sevgilim, iyi ki varsın. Yıl dönümümüz kutlu olsun, seni çok seviyorum.”
 • “Hani baharla gelen bir kuş cıvıltısı vardır ya, işte sen de öylesin benim için. Bir bahar akşamında buluştu gözlerimiz  ve ben o günden sonra bir kez olsun sensiz başlamadım hiçbir güne. Yeni yılımız ve gelecek yıllarımız kutlu olsun sevgilim, seni çok seviyorum.”

Kadına ya da erkeğe yıl dönümü hediyesi yanına ekleyeceğiniz bu sözlerle sürprizinizi daha da anlamlı kılabilirsiniz.

Eşe Yıl Dönümü Sözleri

ese-yil-donumu-sozleri

Hayatımızda acı tatlı her anımızı paylaştığımız eşimizle zamanın nasıl geçtiğini anlamayız. Bir bakmışız ki koskoca bir seneyi daha tamamlamışız ve birlikteliğimize karar verdiğimiz o muhteşem gün gelmiş. Bu özel günü tekrar hatırladığımız yıl dönümünde ona en güzel ve en anlamlı sözleri söylemek isteriz.

Sizler de bu özel anlarınızda eşinize en güzel ve en anlamlı sözleri söylemek istiyorsanız eğer sizin için bir araya getirdiğimiz eşe yıl dönümü sözleri önerilerinden faydalanabilirsiniz. Bunun yanı sıra onun için güzel bir yıl dönümü hediyesi almak isterseniz eğer Muhiku’nun büyük bir özenle hazırladığı evlilik yıl dönümü hediyesi muhteşem bir seçim olacaktır.

 • “Bu evrenin gördüğü en güzel aşk hikayesine başladığımızdan beri tam bir yıl geçti. O günden beri, aşkımızın tadını çıkarmadığımız tek bir gün bile olmadı. Bana bu duyguları hâlâ ilk günkü sıcaklığıyla yaşattığın için teşekkür ederim. İlk yıl dönümümüz kutlu olsun canım sevgilim. Seni her sene çok daha fazla severek hayatıma devam edeceğimi bilmeni istiyorum.”
 • “Seninle evlendiğim gün hayatımda geçirdiğim en güzel gün. Çünkü sana hâlâ çok aşığım.  Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim.”
 • “Her yeni güne seninle uyanmak ve her günün gecesinde seninle uyumak dünyanın en güzel hissi. Bu yüzden hayatım boyunca istediğim tek şey senin varlığın. Sensiz bir hayatı hayal dahi edemiyorum. Nice mutlu yıllarımız olsun canım eşim.”
 • “Tüm yaşamımız boyunca en mutlu ve en huzurlu günler bizim olsun sevgilim.”
 • “Evliliğimizin üzerinden seneler geçti biliyorum ama seni hala çok seviyorum canım sevgilim. Tek ve gerçek sevgim, evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun!”
 • “Senin yanında olduğum her gün benim için bir armağan. Yıl dönümümüz kutlu olsun canım eşim.”

Umarız Muhiku’nun yıl dönümü hediyeleri ve bu hediyelere en güzel şekilde eşlik edecek en romantik yıl dönümü sözleri size ilham vermiştir. Muhiku ailesi olarak biz de yıl dönümünüzü kutluyor, size sevgi ve mutluluk dolu nice güzel yıllar diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir