Hediyelik Çiçek Yerine Neler Alabilirsiniz? En İyi Alternatifler

hediyelik-cicek-yerine-neler-alabilirsiniz-en-iyi-alternatifler

Hediyelik çiçek, sevdiklerimize özel zamanlarda verebileceğimiz en klasik hediye seçeneklerinden biri. Fakat bunun yanında hediyemiz karşımızdaki kişide uzun süreli etki bırakmayacaktır. Dolayısıyla sevdiklerimize hediyelik çiçek yerine yenilikçi hediyelerden alabiliriz.

Elbette ki çiçekler de sevdiklerinizi mutlu eder. Fakat daha önce sevdikleriniz için çiçek tercih ettiyseniz bu sefer farklı hediyelere yönelebilirsiniz. Hediyelik çiçeğin yanı sıra günlük hayatta kullanabilecekleri ve sizi daima sevdiklerinize hatırlatacak hediye armağan etmeniz manevi olarak çok daha doyurucu olacaktır.

Yine de çiçeklerin güzelliğine karşı koyamıyorsanız Muhiku’nun çiçek kategorisinde bulunan birbirinden güzel çiçek seçeneklerine bakabilirsiniz. Böylelikle uzun ömürlü ve rengarenk bir hediyeyle sevdiklerinize unutamayacağı bir sürpriz yapabilirsiniz. Çiçeğin yanına çay, yaprak desenli kupa ve bardak altlığı da ekleyebilirsiniz. Diğer hediye alternatiflerini incelemek için hediyelik eşyalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 Kendi Kutunu Yap

Hediyelik Çiçek Yerine Alabileceğiniz Hediye Önerileri

Çiçekler, son derece zarif ve bir o kadar da anlamlı hediyelerdir. Fakat zaman zaman tercih ettiğimiz bir hediyelik çiçek seçeneğinin yanına özel bir hediye de eklemek isteriz. Böylece sevdiklerimizin mutluluğunu ikiye katlayarak onlara tarifsiz mutluluklar yaşatabiliriz.

Sevdiklerimizin en özel anlarına ortak olacağımız hediyeler, daima hatırlanır.Bu sebeple uzun yıllar kullanabileceği ve kullandıkça sizi sevdiklerinize hatırlatacak hediye seçimleri yapabilirsiniz.  Muhiku’nun yenilikçi hediye anlayışıyla tasarlanmış şık ve dopdolu hediye kutuları ile sevdiklerinize ömür boyu hatırlayacağı bir sürpriz yapabilirsiniz.

İşte sevdikleriniz için hediyelik çiçek çeşitleri yanı sıra alabileceğiniz dopdolu hediye kutuları!

Çiçek Bahçesi Hediye Kutusu

İlk önerimiz Çiçek Bahçesi Hediye Kutusu. İçerisinde kuru çiçek buketi yer aldığı için çiçekten beklediğiniz enerjiyi ve renkleri bu kutuda bulabilirsiniz. Üstelik içerisinde gül yapraklı çikolata, iki farklı bitki çayı ve çiçek kolonyaları da yer alıyor. Gelin bu kutuya biraz daha yakından bakalım.

Çiçek Bahçesi Hediye Kutusu’nda;

 • Lady Grey çayı,
 • Hibiskus çayı,
 • Patiswiss çikolata,
 • Memories kolonyası- Eyüp Sabri Tuncer,
 • Japon kiraz çiçeği kolonyası,
 • Çeşme limonu kolonyası,
 • Bahar tazeliği kuru çiçek,
 • Hediye notunuz yer alır.

Çiçeklerin güzelliğinden vazgeçmek istemiyorsanız bu kutu uzun süreli ömrüyle tam size göre! Hiç düşünmeden tercih edebileceğiniz bu özel kutu ve hediyelik çiçek çeşitleri Muhiku’da sizleri bekliyor.

Kendine Vakit Ayır Hediye Kutusu

kendine vakit ayir hediye kutusu yeni kahve

Sevdiklerinize belki bir çiçek hediye edemeyebilirsiniz ama onlara bitki yetiştirmenin vereceği hazzı yaşatabilirsiniz!

Kendine Vakit Ayır Hediye Kutusu, sevdiklerinizin en özel anlarına renk katacak dopdolu bir hediye kutusu. Hediyelik çiçeğe alternatif bu kutuyla sevdiklerinize anlamlı bir hediye armağan edebilirsiniz.

Kendine Vakit Ayır Hediye Kutusu içerisinde;

 • Guatemala Huehuetenango kahvesi,
 • Lady Grey çayı,
 • Seçeceğiniz bir kitap,
 • Yade kahveli aromaterapi mum,
 • Fesleğen yetiştirme kiti,
 • Çay, kahve ve deneyim bilgi kartları,
 • Hediye notunuz yer alır.

Kendine Vakit Ayır Hediye Kutusu ile sevdiklerinize kendilerine vakit ayırabilecekleri bir zaman ve kendilerini yeniden keşfedebilecekleri bir hediye kutusu armağan edebilirsiniz!

Çikolata ve Çay Keyfi Hediye Kutusu

cikolata ve cay keyfi hediye kutusu

Hediyelik çiçek yerine alınabilecek bir başka hediye kutusu önerimiz ise Çikolata & Çay Keyfi Hediye Kutusu. Bu hediye kutusuyla sevdiklerinize, Türk kahvesinin büyüleyici aroması eşliğinde geçirebilecekleri en keyifli saatleri armağan edebilirsiniz.

Çikolata & Çay Keyfi Hediye Kutusu içerisinde;

 • Lady Grey çayı,
 • Kiremit mat fincan takımı,
 • Patiswiss çikolata,
 • Kelebek figürlü tasarım fular,
 • Sunset kuru çiçek,
 • Çay süzgeci
 • Hediye notunuz yer alır.

Çikolata & Çay Keyfi Hediye Kutusu’yla sevdiklerinize en keyifli saatleri armağan ederken içerisine hediye notunuzu eklemeyi unutmayın!

Serenity Time Hediye Kutusu

Son hediye kutusu önerimizde yine kuru çiçek yer alıyor. Serenity Time Hediye Kutusu, kadınların ince ruhuna en güzel şekilde hitap edecektir. hediyelik çiçek çeşitlerinin yanı sıra bu özel kutuyu annenize, eşinize, sevgilinize ya da bir arkadaşınıza armağan edebilirsiniz.

Peki bu özel kutuda neler var?

 • Hibiskus çayı,
 • El yapımı seramik fincan,
 • Patiswiss çikolata,
 • Sunset kuru çiçek,
 • 4 Farklı tütsü ve tütsü kayığı,
 • Ahşap kutu,
 • Hediye notunuz yer alır.

Son olarak kutunuza anlamlı bir hediye notu eklemeyi unutmayın!

Manevi Değeri Yüksek Hediyeler

manevi-degeri-yuksek-hediyeler

Anıları bizim için bu denli değerli kılan belki de bir daha hiç yaşanamayacak olması. Belki de zaman makinesi denilen şey gerçekten olsaydı ve biz anılarımıza her istediğimiz zaman geri dönüp tekrar yaşayabilseydik yüreğimizde bu denli yer edinemeyeceklerdi.

Bu yüzden de anılarımızı sonsuza kadar yaşatan fotoğraflar gerçekten iyi bir hediye fikri. Sevdiklerinize en çılgın, en mutlu anlarınıza ait fotoğraflarla harika bir sürpriz yapabilirsiniz.

Fotoğraf Baskı

Muhiku’nun fotoğraf baskı kategorisiyle sevdiklerinizi son derece mutlu edebileceğinizi biliyor muydunuz? Bununla birlikte sevdiklerinize en değerli fotoğraflarınızla dolu bir hediye kutusu da tasarlayabilirsiniz. Kendi Kutunu Yap ile onlar için en unutulmaz hediyeyi hazırlayabilirsiniz.

Tamamen sevdiklerinize özel tasarlayacağınız hediye kutusunu hazırlamak için Kendi Kutunu Yap sizin için en iyi alternatif olacak. Böyle bir hediye kutusu tasarlamak için öncelikle en değerli anları seçmelisiniz.

Daha sonra bu anları bu hediye kutusunun içerisine ekleyerek kutuyu diğer hediye seçenekleriyle zenginleştirmelisiniz. Böylelikle hediyeniz daha güçlü hale gelecektir.

Kendi Kutunu Yap ile tasarlayacağınız hediye kutusunun içerisine büyüleyici lezzette ve aromaya sahip egzotik çay ve kahve çeşitleri arasından seçeceğiniz ürünleri ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda koku hafızasının gücünden faydalanarak en güzel kokan kolonya ya da mum çeşitleri arasından ürün ilave edebilirsiniz.

Sevdikleriniz kendi ellerinizle tasarladığınız bu anı kutusunu bir ömür boyu hatırlayacak.

Özel Tasarım Kupa

Hediyelik saksıda çiçek seçeneklerinin yanı sıra sevdikleriniz için manevi bir hediye arayışındaysanız Muhiku’nun özel tasarım kupaları tam size göre. Hem kullanışlı hem de son derece anlamlı bir hediye seçeneği olan kupa, sevdiklerinizin çay ve kahve keyfini ikiye katlayacak.

Özel bir gün ya da içinizden gelen herhangi bir gün için değerlendirebileceğiniz özel tasarım kupalara Muhiku üzerinden göz atabilirsiniz. Eminiz ki uygun fiyat aralığı ile bütçenizi zorlamayan harika kupalar, sevdiklerinizin vazgeçilmezi olacak.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir
babayaya-hediye-mesaj
Daha Fazla
Babaya Doğum Günü Hediyesi Ne Alınır ?
İçindekiler Gizle Babaya Anlamlı Doğum Günü HediyesiErkeğe Premium Hediye KutusuPlakFotoğrafBabaya El Yapımı HediyelerKendi Kutunu YapKurabiyeDeniz Taşlarından ÇerçeveDondurma Çubuklarından…