Flörte Doğum Günü Mesajı Nasıl Yazılır? Flörte Atılacak Doğum Günü Mesajları

florte-dogum-gunu-mesaji-nasil-yazilir-florte-atilacak-dogum-gunu-mesajlari

Yılın en özel günlerinden biri olan doğum günleri ve bugünde verdiğimiz mesajlar çok önemlidir. Hele ki söz konusu flörte doğum günü mesajı ise işler biraz daha derinleşmektedir. Bu sebeple biz de içeriğimizde flörtünüze doğum gününde göndereceğiniz en güzel ve en romantik mesajları derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Doğum günlerini hatırlamak, sevdiklerimizin hoşuna gidecek şeyler yapmak önemlidir. Bu günleri özel kılmak için düşünülen ilk şey ise genellikle hediyelerdir. Oysaki kelimelerin gücü çoğu hediyeden daha üstündür. İçtenlikle yazılan bir not kalbe dokunacak ve flörtünüze evet, hayatımda olması gereken kişi bu dedirtecektir.

Flörte doğum günü mesajı ile tüm bunlar gerçekleşmez diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Tabii ki hediyenizi de alacaksınız. Fakat hediyenin yanında verilen mesajı da unutmamalısınız! Çünkü hediyeler verdiği mesajlarla kalbe dokunmaktadır.

❤️ Sevgilinize yazacağınız ince bir notu güzel bir hediye ile tamamlamayı unutmayın! Muhiku’da yer alan sevgiliye doğum günü hediyesi seçenekleriyle sıradan hediyelerden kurtulabilirsiniz.  Flört ettiğiniz kişinin doğum gününü yalnızca bir mesajla kutlamak istemiyorsanız Muhiku’nun tasarladığı hediye kutularına mutlaka bir göz atın deriz.

Flörte Yazılacak Doğum Günü Mesajları

Sevdiklerimizi mutlu etmek için bazen hediye almak yerine sıcak bir mesajın gücünden faydalanırız. Çünkü doğum günü mesajları, kalıplaşmış kelimeler olmadığı ve kişiye özel olduğu takdirde amacına ulaşmaktadır.

Kelimelerin bir araya gelmesi ile oluşturulan cümleler kalpleri ısıtan, ilişkilerin temelini güçlendiren en önemli araçlardandır.

Kadın ve erkek flörte doğum günü mesajı nasıl olur diye düşünüyorsanız bu yazıyı sizin için derledik. İşte flörte yazılacak doğum günü mesajı ve daha fazlası.

Erkek Flörte Doğum Günü Mesajı

erkek-florte-dogum-gunu-mesaji-1-muhiku-blog

İlginizi Çekebilir: Flörte Doğum Günü Hediyesi Fikirleri

 • “Senin gibi özel birini tanıdığım için çok mutluyum. Umarım doğum günün sürprizlerle dolu olur ve yeni yaşın sana mutluluk getirir. Doğum günün kutlu olsun!”
 • “Bugün senin günün, bu yüzden mutlu olman gerekiyor! Doğum günün kutlu olsun, yeni yaşın sana nice güzellikler sunsun!”
 • “Senin doğum günün, yılın en özel günü olmalı! Seninle birlikte daha nice mutlu yıllara. Doğum günün kutlu olsun!”
 • “Yeni yaşında seninle birlikte olmak benim için büyük mutluluk. Doğum günün kutlu olsun! Seni her zamankinden daha fazla seviyorum.”
 • “Seninle yaşadığım her andan büyük bir keyif alıyorum ve seninle daha nice mutlu yıllara ulaşmayı diliyorum. Doğum günün kutlu olsun!”

Kız Flörte Doğum Günü Mesajı

kiz-florte-dogum-gunu-mesaji-1-muhiku-blog

 • “Senin gibi harika bir kızla tanıştığım için ne kadar mutlu olduğumu anlatamam. Yeni yaşında ve gelecekte de senin yanında olmak istiyorum. İyi ki doğdun, iyi ki seni tanıdım.”
 • “Bugün şimdiye dek tanıdığım en harika kız doğdu, iyi ki doğdu. Doğum günün kutlu olsun, senden tahmin edebileceğinden daha fazla hoşlanıyorum, iyi ki varsın!”
 • “Yeni yaşında her şeyin istediğin gibi olmasını dilerim. Doğum günün kutlu olsun! Seninle birlikte nice mutlu yıllara!”
 • “Doğum günün kutlu olsun! Seni tanıdığıma çok mutluyum ve her gün seninle olmaktan büyük keyif alıyorum. Seni seviyorum!”
 • “Senin gibi özel birine sadece en iyi dileklerimi gönderebilirim. Doğum günün kutlu olsun! Seni çok seviyorum ve her zaman senin için buradayım.”

Flörte Anlamlı ve Duygusal Doğum Günü Mesajı

florte-duygusal-ve-anlamli-dogum-gunu-mesaji-1-muhiku-blog

 • “Yeni yaşına bastığın bugün umarım yaşayacağın güzel ve sevgi dolu günlerin ilk basamağı olur. Hayatındaki her şeyin ve sevgimizin daha iyi gitmesini, yüzündeki mutluluğun eksik olmamasını diliyorum.”
 • “Kalbinin en derin köşesinde ve hayatının her alanında yanındayım. Yeni yaşın ile birlikte gelecek yeni anılarının sevgi ve mutluluktan beslenmesini, en özel hikayelerine zemin hazırlamasını diliyorum. İyi ki doğdun, iyi ki varsın!”
 • “Yeni yaşında mutluluk ve sevinç hiç peşini bırakmasın. Umarım yeni yaşında senin gibi enerjik ve hayat dolu olur. Nice mutlu hayat dolu yıllara.”
 • “Yeni yaş demek yeni maceraların habercisi demek. Yeni hikayeler yazacağın bu yaş sevgi dolu bir seneyi de beraberinde getirsin. Güzel bir yıl geçirmen ümidiyle, iyi ki varsın!”
 • “Yüzündeki gülümsenin bir an bile eksilmeyeceği hatta her geçen gün biraz daha katlanacağı huzur dolu bir sene geçirmeni diliyorum. Mutlu yaşlara.”
 • “Umut dolu günlerin peşini bırakmayacağı, sevginin giderek büyüyeceği güzel bir yaş geçirmeni dilerim. İyi ki varsın!”

Uzaktaki Flörte Doğum Günü Mesajı

uzaktaki-florte-dogum-gunu-mesaji-1-muhiku-blog

 • “Böylesine özel bir günde seninle olamamak beni gerçekten üzüyor, ama senin için en güzel dileklerimi gönderiyorum. Nice mutlu yıllara!”
 • “Seninle tanışmak, hayatımda bir dönüm noktasıydı. Umarım bu yeni yaşında senin yüzünde gülümsemeler eksik olmaz. İyi ki doğdun!”
 • “Şu an senden uzaktayım ve doğum gününde yanında olamıyorum. Ama bu zamanların geçici olduğunu biliyorum, birlikte nice güzel anılar biriktirmek dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun!”
 • “Yeni yaşında hayallerin gerçekleşsin ve her günün bir öncekinden daha harika olsun. Yanında olamasam da sana tüm sevgimi yolluyorum, nice güzel yaşlara.”
 • “Aramızda kilometreler olsa da kalbim hep seninle. Doğum günü içtenlikle kutluyorum ve her zaman yanında olmayı diliyorum. Yeni yaşın sana hayal ettiğin tüm mutlulukları yaşatsın, iyi ki doğdun!”

Eski Flörte Doğum Günü Mesajı

eski-florte-dogum-gunu-mesaji-1-muhiku-blog

 • “Geçmişte paylaştığımız anıları düşündüğümde hep gülümserim. Umarım bu yeni yaşın senin için harika şeyler getirir ve tüm dileklerin gerçekleşir. Mutlu bir doğum günü geçirmeni dilerim.”
 • “Umarım bu yeni yaşında sana sadece güzel şeyler getirir. Nice mutlu yıllara, doğum günün kutlu olsun!”
 • “Bu özel gününde bir kez daha hatırlamak istedim ki senin gibi özel bir insanı tanımak gerçekten bir ayrıcalık. Doğum günün kutlu olsun! Mutluluk, sağlık ve başarılarla dolu bir yıl geçirmeni diliyorum.”
 • “Sevgili olmayı başaramasak da senin gibi bir arkadaş kazandığım için çok mutluyum. İyi ki doğdun ve ben seni iyi ki tanıdım. Doğum günün kutlu olsun!”

Flörte doğum günü mesajı uzun olarak yazabileceğiniz gibi daha kısa ve net mesajları da tercih edebilirsiniz. Sadece içten ve samimi olmasına özen göstermelisiniz. Flörtün doğum gününü kutlamak için kelimelerin yanına ince düşünülmüş bir doğum günü hediyesi de ekleyebilirsiniz.

Flörte Doğum Günü Mesajı Ne Yazılır?

Doğum günü denilince akla ilk olarak özenle düzenlenmiş partiler, doğum günü pastası ve hediyeler geliyor. Oysaki mesajını veremeyen bir doğum gününün hiçbir önemi yoktur. Dolayısıyla flörte atılacak doğum günü mesajları en az hediyeler kadar önemlidir.

florte-dogum-gunu-mesaji-ne-yazilir-muhiku-blog

Flörte doğum günü sözleri ile sevildiklerini yanlarında olduğununuz hissettirebilirsiniz. Bundan dolayı düşünlerinize tercüman olacak en anlamlı flörte doğum günü sözleri sizin için bu başlık altında sıralandı. Eğer siz de özel günlerde ne yazsam diye derin düşünceler içine girenlerdenseniz bu önerilerden ilham alabilirsiniz.

İşte flörte doğum günün mesajı örnekleri;

 • “İsteğin her şeye ulaşabileceğin, hayat mücadeleni sevgi basamakları ile dizeceğin bir sene diliyorum. Doğum günün kutlu olsun!”
 • “Hayatında eksik olduğunu düşündüğün her şeye sıcak bir geri dönüş alabileceğin iyi bir yıl geçirmen dileğiyle. İyi ki varsın!”
 • “Doğum günü yeni başlangıçların ilk adımlarından biridir. Dolayısıyla bu adımın sana sevgi, başarı ve mutluluğu getirsin. Seni seviyorum, iyi ki hayatımdasın!”
 • “Güzel olan kalbin yalnızca seni değil, hayatına dokunduğun herkesi mutlu etmektedir. Hayatıma, hayatımıza  kattığın tüm renk ve ışıklar için teşekkür ederim. Nice aydınlık yıllara.”
 • “Diliyorum ki mutluluğa giden yolların çoğalsın, yeni yaşın ile birlikte biriktirdiğin anılar anlam kazansın. Sen en değerli hikayelerin baş kahramanısın! Mutlu yıllar.”

Erkek flörte alınacak anlamlı ve romantik hediyeleri merak ediyorsanız tıklayın!

Flörte Doğum Günü Hediyesi

all-we-need-is-love-hediye-kutusu-2024
All We Need is Love Hediye Kutusu

Peki, flörtünüz için tercih edeceğiniz hediye fikirleri neler olmalıdır? Muhiku, sevgiliye hediye başlığı altında birçok hediye kutusu tasarlıyor. Böylece en özel günlerinize anlam katmaya devam ediyor. Üstelik hediyeleriniz İstanbul içi aynı gün sevdiklerinize ulaştırılıyor.

Flörtün doğum gününü kutlamak Muhiku’nun hediye kutuları ile çok güzel! Çünkü aradığınız her şeye bir hediye kutusu ile buradan ulaşabilirsiniz.  Özel  tasarım taze çiçek buketleri, konsept hediye kutuları ve binlerce hediyelik ürün.  Eğer doğum günü mesajı yanına bir hediye eklemek istiyorsanız tercihinizi All We Need is Love Hediye Kutusu’ndan yana kullanabilirsiniz.

Flörte doğum günü mesajı yazdığınıza göre sıra geldi güzel bir hediye seçmeye!  Muhiku’nun sevgiliye hediye kategorisi ilham alacağınız birçok hediye fikrine yer veriyor! Ayrıca kendi kutunu yap seçeneğinden faydalanarak flörte doğum günü hediyesi tasarlayabilirsiniz. Muhiku, ürün çeşitliliği ve yenilikçi hediye kutusu konsepti ile sıra dışı hediyeler vermenize aracı oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir
tum-ozel-gunlere-uygun-anlamli-hediyeler
Daha Fazla
Tüm Özel Günlere Uygun Anlamlı Hediyeler
İçindekiler Gizle Erkeğe Anlamlı HediyeErkeğe Hediye KutusuKendine Vakit Ayır Hediye KutusuKol SaatiZippoKadına Anlamlı HediyeKeyifli Saatler Hediye KutusuÇiçek Doğallığı…