Farklı ve Yaratıcı İyi Geceler Mesajları

farkli-ve-yaratici-iyi-geceler-mesajlari

Sevdiklerinize iyi geceler dilerken sıradan cümleler kurmaktan sıkıldıysanız bir de bu mesajlara göz atın! En etkileyici ve en yaratıcı iyi geceler mesajları içinden seçtiğimiz mesajlardan ilham alarak sevdiklerinize en güzel iyi geceler mesajını yazabilirsiniz.

Yoğun ve yorucu bir günün ardından yatağımıza uzandığımız vakit kuş gibi hafifleriz. Omuzlarımızdaki yükler bir bir dökülür ve derin bir nefes alırız. Kimimiz rahatlatıcı doğa sesleri eşliğinde uykuya dalar. Kimimiz ise sevdiklerinden gelen iyi geceler mesajının verdiği o tatlı hislerle gözlerini kapatır.

Aslında gecenin hüzünlü ve huzursuz bir yanı da vardır. Yaşamın kısa bir süreliğine uykuya dalması geceye cansız bir hava katar. Bu da yalnız hissetmemize ve korkularımızın gün yüzüne çıkmasına sebep olur. Dolayısıyla böyle zamanlarda uykusuzluk çekebilir ve yeni güne bitkin bir şekilde başlayabiliriz.

Bu sebeple sevdiklerinize yollayacağınız sıcacık bir iyi geceler mesajı karanlığı dağıtacak ve yalnız olmadıklarını hatırlatacaktır. Ayrıca sevdiklerinize iyi geceler mesajları haricinde rahatlatıcı bir sürpriz de yapabilirsiniz.

Muhiku’nun birbirinden lezzetli bitki çayları, aromaterapi özellikli mumları ve tütsü çeşitleriyle hazırlanan hediyeler arasından onlar için rahatlatıcı bir hediye kutusu seçebilirsiniz.

Bu rahatlatıcı hediyenin yanı sıra sevdikleriniz için Spotify üzerinden doğa seslerinden oluşan bir çalma listesi hazırlayabilirsiniz. Bu çalma listesi sevdiklerinizin huzurla uykuya dalmasına yardımcı olacaktır.

Sevgiliye İyi Geceler Mesajları Uzun

romantik-kisa-ask-sozleri

 • “Karanlık geceyle beraber gelince gözlerin uykusuzluğa kapanabilir. Karanlığın bir örtü misali etrafığını sardığı gecelerde seni yıldızlara emanet ediyorum. Belki yanıbaşımda değilsin fakat kalbimin orta yerindesin. Bu söylediklerimi daima hatırla, iyi geceler sevgilim.”
 • “Gecenin en karanlık anları bile sonunda gündüze kavuşur. Biz de en sonunda birbirimize kavuşacağız sevgilim. Brilikte umutla güneşin doğuşunu izleyeceğiz. Gecenin sabaha kavuştuğu o ana birlikte şahitlik edeceğiz. Umarım yaşayacağımız her gün bir öncekiden güzel olur. İyi geceler biricik sevgilim.”
 • “Güneşin pırıltılı ışığıyla güzel yüzüne doğsun, ayın büyüleyici ışığı güzel yüzüne vursun. Dünyadaki tüm güzellikler daima senin olsun ve sende hep benim yanımda ol sevgilim. Seni dünyadaki her şeyden daha çok seviyorum. İyi uykular, tatlı rüyalar bitanem.”
 • “Ayrı şehirlerde kesişmeyen yollarımız dilerim rüyaların uçsuz bucaksız dünyasında kesişir. Aramızdaki bu acımasız mesafeler bilirim ki ancak o zaman yorulur. İyi geceler uzak diyarlarda bıraktığım sevgilim.”
 • “İnsan uykuya dalmadan önce ne düşünürse rüyasında da düşündüğü şeyi görürmüş derler. Demek ki her gece rüyalarımda seni görmemin sebebi buymuş. Sende uyumadan önce hep beni düşün. İyi rüyalar sevgilim, rüyalarda buluşmak dileğiyle.”
 • “Bak gece oldu! Gökyüzünde dolunay tüm ihtişamıyla belirdi. Yıldızlar yerli yerinde bekliyorlar doğacak sabahı. Sen de kapat gözlerini, dal uykuya. Tüm geceyi dolunay ve yıldızlar senin için bekleyecekler. İyi geceler, tatlı uykular en güzel gündüzüm ve gecem.”

Romantik İyi Geceler Mesajları

 • “Belki dünyadaki en romantik şair değilim ve en etkileyici sözleri bir araya getiremiyorum. Fakat sana karşı dünyanın en güzel duygularını besliyorum. Aşkın tüm ruhumu sarmalıyor ve bu dünyadaki en güzel şarkıları senin için yazmak istiyorum. Bütün kalbimle sana tatlı rüyalar dilerim sevgilim, seni çok seviyorum.”
 • Gece yine giymiş  simsiyah elbisesini, takmış yıldızları saçına adeta bir toka gibi. Bütün bu güzellikler yalnızca seni hatırlatıyor bana ve bu güzelliğe bakarak saatlerce seni düşünüyorum. Senin ve o güzel ruhunun hayaliyle uykuya dalmak huzur veriyor bana. İyi geceler, tatlı rüyalar sevgilim.”
 • “Yaşadığım her dakika ve her saniye seninle güzelleşiyor ve varlığınla ömrümün sonuna kadar bana eşlik etmeni diliyorum. Geceleri yanıbaşında uyumak ve doğacak her yeni güne seninle merhaba demek en büyük dileğim. İyi geceler sevgilim, beni düşün ve öyle dal rüyalara.”
 • “Rengarenk düşler gördüğün için şaşırma sevgilim. Düşlerini renk renk boyayan ve ilmek ilmek işleyen benim.  Şimdi tüm gücünle tutun gecenin kanatlarına, bırak seni uçursun benim hayal dünyamın renkli aydınlığına.”
 • “Aramızda mesafeler var diye senden ayrı uyuduğumu düşünüyorsan yanılıyorsun sevgilim. Çünkü rüyalarımda hep hayalin bana eşlik ediyor. Ellerim saçlarının arasında ve kokun da burnumda uyuyorum. En karanlık gecelerimde bile aşkın tüm ışığıyla aydınlatıyor dünyamı. Her zaman karanlık gecelerde aydınlığınla dünyamı aydınlatman dileğiyle sevgilim, iyi geceler.”
 • “Ay dünyayı aydınlatırken sen de tüm parlaklığınla benim dünyamı aydınlatıyorsun sevgilim. Seni çok seviyorum canımın için, iyi geceler.”

Etkileyici İyi Geceler Mesajları

etkileyici-mesajlar

 • “Sevgilim kalabalık yıldızların arasında arama gözlerimi. Ruhunun derinliklerinde ara parlaklığımı, ışığımla aydınlan ve tatlı bir uykuya dal sevgilim.”
 • “Bazı geceler gökyüzüne baktığın zaman ayı göremezsin. Fakat göremesende onun oralarda bir yerlerde olduğunu bilirsin. Tıpkı yanımızda olmasa da her zaman kalbimizde olan sevdiklerimiz gibi, iyi geceler.”
 • “Gökyüzünde sayısız yıldız parlıyor. Umarım bu yıldızlardan biri, bu gece size en güzel rüyaları getirir. İyi geceler!”
 • “Meleklerin uyurken sana eşlik etmesi ve en güzel düşlerin senin olması dileğiyle, iyi geceler.”
 • “Gecenin karanlığından gündüzün aydınlığına mutluluk uyan ve yeni güne gülümseyerek başladığında beni aklından geçirmeyi unutma, iyi uykular.”
 • “Kapattığınız sadece lambanızın ışığı olsun, yüreğinizin ışığı hiç sönmesin. İyi geceler!”

Komik İyi Geceler Mesajları

komik-sozler

 • “Sayın rüya tur yolcuları, rüyalar alemine gitmekte olan aracımız kalkmak üzeredir. Lütfen yataklarınıza giriniz. Kaptanınız hepinize iyi geceler diler.”
 • “Hey sen! Evet, evet sen! Bu mesajı bekleyen. Artık uyuyabilirsin iyi geceler.”
 • “Kafam rahat etsin diyorsan altına yastık koy canım, iyi geceler!”
 • “Ali ata bak, bak ali bak, uyu ali uyu, yat uyu uyu, yok bu mesajların sonu, yok sonu sonu, çıktı mesajın suyu, suyu çıktı suyu, ben diyorum iyi geceler, sen uyan uyan uyu.”
 • “Elveda, beni sevenler! Gözlerim ağır ağır kapanıyor ve ben yatmaya gidiyorum.”
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir