Eşime Özel Kadınlar Günü’nde Ne Hediye Alabilirim?

esime-ozel-kadınlar-gununde-ne-hediye-alabilirim

Beyler, eşime özel Kadınlar Günü’nde ne hediye alabilirim diye kara kara düşünmeye son! Sevgiyle, şıklıkla ve özenle tasarlanan seçenekler arasından derlediğimiz hediye önerilerinden ilham alarak eşinize en özel Kadınlar Günü hediyesini armağan edebilirsiniz.

Hem dünyadaki hem de ülkemizdeki pek çok erkek bir kadını memnun ve mutlu etmenin zor olduğunu düşünüyor. Beyler, üzülerek söylemeliyim ki bu varsayımınız tamamen yanlış. Elbette beş parmağın beşinin de bir olmadığı gibi her kadın da birbiri ile aynı olmayacaktır. Fakat bir kadını memnun ve mutlu etmek aslında sandığınızdan çok daha kolay.

Muhiku’nun 8 Mar Dünya Kadınlar Günü hediyeleri koleksiyonu ise bir kadını mutlu edebilecek pek çok hediye seçeceğini barındırıyor. Kadınların ilgi alanlarına, zevklerine ve diğer ihtiyaçlarına göre hazırlanan hediye kutularının içerisinde bir kadının hayatının pek çok alanına dokunabilecek hediye seçenekleri yer alıyor.

? Dünyadaki tüm kadınlara adanmış bu özel günde eşinizi mutlu edebileceğiniz ve ona kendini kıymetli hissettirecek Muhiku Kadınlar Günü hediyelerini sizler için seçtik. Eğer daha fazla hediye seçeneğini görmek isterseniz Kadınlar Günü hediyeleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sizleri çok da bekletmeden “eşime özel Kadınlar Günü’nde ne hediye alabilirim?” sorusunun birbirinden özel ve şık yanıtlarına geçelim. İşte, bir kadını fazlasıyla mutlu edecek ve özel hissettirecek birbirinden güzel Kadınlar Günü hediye fikirleri!

Eşe Verilebilecek Kadınlar Günü Hediye Kutusu Fikirleri

kadinlar-gunune-ozel-hediye-kutusu
Kadınlar Günü’ne Özel Hediye Kutusu

Bir kadın için hediyenin maddi boyutundan ziyade manevi boyutu önemlidir. Eşiniz için oldukça pahalı bir kolye alabilirsiniz fakat bu kolyeyi içtenlikle ve sevgiyle sunmadığınız müddetçe hediyeniz onun için yalnızca bir kolyeden ibaret olacaktır.

Oysaki eşinizi mutlu etmek için pahalı mücevherlere büyük paralar ayırmanıza hiç gerek yok. Dolayısıyla kadına hediye seçerken özenle hazırlanmış ve ona her haliyle ne kadar değerli olduğunu hatırlatacak hediye kutuları arasından tercih yapabilirsiniz.

Kadınlar Günü’ne Özel Hediye Kutusu

Muhiku’nun en ince ayrıntısına kadar incelikle tasarladığı Kadınlar Günü’ne Özel Hediye Kutusu, eşine Kadınlar Günü’nde şık bir sürpriz yapmak isteyenler için ideal bir hediye. Eşinize güne başlarken ya da gün sonu yorgunluğunu üzerinden atabilmeyi vadediyor. Bir parça çikolata eşliğinde keyifle yudumlanacak çaya keyif verici detaylar eşlik ediyor.

Muhiku’nun Kadınlar Günü’ne Özel Hediye Kutusu içinde;

 • Brezilya Bella Giana kahvesi,
 • Guatemala Huehuetenango kahvesi,
 • Yaldızlı “Happy Women’s Day” baskılı kupa,
 • Tafe çikolata kaplı fıstıklı lokum,
 • French press,
 • Yade ada çayı tütsü,
 • Hediye notunuz yer alıyor.

Eşime en güzel hediye ne alabilirim sorusunun yanıtı olan Kadınlar Günü’ne Özel Hediye Kutusu’nun içerisine Kadınlar Günü temalı romantik bir hediye notu da eklemeyi unutmayın!

Brownie Saati Hediye Kutusu

brownie saati hediye kutusu

Kadınlar Günü’nde eşinize armağan edeceğiniz hediyenin Kadınlar Günü’nün ruhuna ve anlayışına hitap etmesini istiyorsanız Brownie Saati Hediye Kutusu‘nu tercih edebilirsiniz. Muhiku’nun hazırladığı en özel Kadınlar Günü hediyelerinden biri olan Brownie Saati Hediye Kutusu’nun içerisinde;

 • Girl power baskılı yaldızlı kupa,
 • Brownie by Pie 8’li mix box,
 • Yaprak desenli fular,
 • Bej tela kasnak kuru çiçek,
 • 4 farklı tütsü ve tütsü kayığı,
 • Ayrıca hediye notunuz yer alıyor.

Brownie Saati Hediye Kutusu’nun içerisine dilerseniz farklı hediyelikler arasından da ekleme yapabilirsiniz. Böylece kadınlar için hediye önerileri içerisinde yer alan bu mutluluk dolu kutuyu daha da anlamlı bir hale getirebilirsiniz. Diğer taraftan hediye kutunuzun içerisine hediye notu da eklemeyi ihmal etmeyin!

Sevgini Paylaş Hediye Kutusu

sevgini-paylas-hediye-kutusu-melodi

Kadınlar Günü’nü fırsata çevirip eşine uzun zamandır romantik bir sürpriz yapmak isteyenlerin tercih edebileceği bir diğer hediye kutusu da Sevgini Paylaş Hediye Kutusu. Muhiku’nun “sevgi paylaştıkça çoğalır” anlayışıyla tasarladığı bu hediye kutusu ile eşinize olan aşkınızı somutlaştırabilirsiniz.

Sevgini Paylaş Hediye Kutusu’nun içeriğinde;

 • İki farklı yöreden seçilen filtre kahve çeşitleri,
 • Kırmızı kalpli mum,
 • Kalp şeklinde sütlü fıstıklı çikolata,
 • Son olarak ise siyah seramik kupa yer alıyor.

Bu hediye kutusu ile eşinizle farklı lezzetleri deneyimleme ve yöresel kahve lezzetleri eşliğinde film izlemenin, kitap okumanın, müzik dinlemenin ya da birlikte yapmaktan keyif aldığınız herhangi bir aktivitenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Hediyenize anlamlı bir dokunuş yapmak için içine Kadınlar Günü’nün önemine dikkat çeken bir not ekleyebilirsiniz. Kadınlar Günü sözleri blog yazımız hediye notu yazarken size ilham verecektir.

Eşinize Armağan Edebileceğiniz Dünya Kadınlar Günü Çiçekleri

muhiku-orkide-cicek

Kadınların favori hediyeleri arasında çiçekler de yer alıyor. Yüzlerinde kocaman bir tebessüm oluşturmaya yetecek Kadınlar Günü çiçekleri ile eşinizi 8 Mart’ta mutlu edebilirsiniz. Biz sizin için eşinize Kadınlar Günü’nde armağan edebileceğiniz birkaç çiçek seçtik. Siz de bu çiçek çeşitlerinden biriyle eşinize Dünya Kadınlar Günü’nde zarif bir sürpriz yapabilirsiniz.

Orkide

Dünya Kadınlar Günü’nde eşinize armağan edebileceğiniz en güzel çiçeklerden biri orkideler. Çünkü orkide zarafetiyle her daim kadınları etkilemeyi başarmıştır. Dolayısıyla 8 Mart’ta eşinize beyaz, mavi ya da fuşya renkli orkide armağan edebilirsiniz. Artık eşime ne hediye alabilirim diye düşünmeyi bir kenara bırakabilirsiniz. Muhiku’nun özenle yetiştirilen orkide çeşitleri arasından eşiniz için en güzel seçimi yapabilirsiniz.

Pembe Gerbera ve Okaliptüs Buketi

8 Mart’ta eşinize romantik bir sürpriz de hazırlayabilirsiniz. Özellikle pembe gerbera ve okaliptüsle hazırlanan taze çiçek buketi Kadınlar Günü sürprizinize çok yakışacak diyebiliriz. Bu romantik buket sayesinde hem eşinize desteğinizi gösterebilir hem de ona sevginizi hissettirebilirsiniz.

Kırmızı Antoryum

Eşime hediye ne alabilirim diyenlerin değerlendirebileceği diğer bir çiçek ise kırmızı antoryum. Kırmızı çiçekleriyle ve yemyeşil yapraklarıyla eşinizi büyüleyecek bu çiçek aynı zamanda ona pozitif bir enerji de verecek. Eğer Kadınlar Günü’nde eşinize kırmızı antoryum hediye etmek isterseniz Muhiku’nun saksı çiçekleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir

14-subat-sevgililer-gunu-mesajlari-kisa-anlamli-duygusal-muhiku-blog
Daha Fazla

14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları

İçindekiler Gizle Sevgiliye Sevgililer Günü Mesajı UzunSevgililer Günü Mesajı Uzun ErkeğeSevgililer Günü Mesajı Uzun Kadına14 Sevgililer Günü Mesajı…