in , , ,

Eşe Yılbaşı Hediyesi Ne Alınır? Romantik Yılbaşı Hediyeleri

ese-yilbasi-hediyesi-ne-alinir-romantik-yilbasi-hediyeleri

Eşiniz için henüz yılbaşı hediyesi seçmediyeseniz, sizin için hazırladığımız eşe yılbaşı hediyesi önerilerine göz atmanızı tavsiye ederiz. Bu hediye fikirlerinden ilham alarak yılbaşında eşiniz için en romantik hediyeyi hazırlayabilirsiniz.

Varlığıyla hayatımıza anlam katan, her anımızı güzelleştiren ve tüm zorluklarda daima yanımızda olan eşimizle yeni bir yıla girmek üzereyiz. Geride bırakılan yıla zor da olsa sıcak bir tebessüm ile bakarken gelecek yıla dair hepimizin umutları fazla.

Yeni yıla en özel ve en mutlu girmeyi hak edenlerden biri de eşimiz. Onun için en özel yılbaşı hediyesini armağan etmek isteriz. Siz değerli okurlarımız da bizimle aynı fikirdeyseniz hazır olun, size en harika eşe yılbaşı hediyesi fikirleri ile geldik!

Yılbaşında Eşe Ne Hediye Alınır?

yilbasi-hediyeleri

Yılbaşı gelir de hayat arkadaşımıza yılbaşı hediyesi almamak olur mu? Sizin için hazırladığımız hediye önerileriyle eşime yılbaşı hediyesi ne alsam, diye kara kara düşünmekten kurtulacaksınız. Ayrıca seçeceğiniz romantik hediyeyle onu dünyanın en mutlu eşi yapabileceksiniz.

2022’ye sayılı günler kala hem erkek hem kadınlar için farklı fikirler verdik. Önce kocaya yılbaşı hediyeleriyle başlayalım.

Erkek Eşe Yılbaşı Hediyesi

“Eşime yeni yıl hediyesi ne alsam?” sorusunu en çok kadınlardan alıyoruz. Çünkü kocaya yılbaşı hediyesi seçenekleri biraz sınırlı gibi geliyor. Esasında pek de yanlış sayılmaz. Ancak kendinizi yenilikçi fikirlere açarsanız eşinize sıra dışı ve denenmemiş bir yılbaşı sürprizi hazırlayabilirsiniz.

Muhiku, eşine yılbaşı hediyesi vermek isteyenler için harika bir koleksiyon tasarladı. Tamamen erkekler için tasarlanan koleksiyonun içinde kocaya yılbaşı hediyesi alternatifleri de mevcut. Bu sıra dışı koleksiyonu incelemek için Muhiku’nun erkeğe hediye sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yılbaşı Hediye Seti

erkege yilbasi hediye kutusu
Yeni Yıl Heyecanı Hediye Kutusu

Eşinize yılbaşına yaraşır bir hediye armağan etmek istediğinizi biliyoruz. Eğer böyle anlamlı ve değerli bir hediyeyi eşe yılbaşı hediyesi olarak seçmek istiyorsanız Yeni Yıl Heyecanı Hediye Kutusu, oldukça güzel bir alternatif.

Eşe yılbaşı hediyesi olarak armağan edebileceğiniz bu yılbaşı hediye kutusu içerisinde;

 • Yılbaşı süslemeli sukulent,
 • Patiswiss çikolata,
 • “Happy New Year” baskılı yaldızlı kupa, 
 • Yade siyah yılbaşı temalı portakal & tarçın kokulu mum,
 • “Happy New Year” baskılı bardak altlığı, 
 • Brezilya kahvesi,
 • Burundi kahvesi,
 • Yeşil renkte yılbaşı not kartı yer alıyor.

Çeşitli konseptlerde hazırlanan bu hediye kutularının farklı versiyonları da bulunuyor. Fakat bütün yılbaşı setlerinin tek bir özelliği var, o da yılbaşını en güzel şekilde yansıtacak ürünlerin bir araya getirilmiş olması.

Erkeğe Hediye Kutusu

erkege-hediye-kutusu-siyah

Erkeğe Hediye Kutusu, erkeklere özel tasarlanan hediye kutularından yalnızca biri. Bu hediye kutusu tüm erkeklere hitap etmesinin yanı sıra erkeklere özel tasarlanmış ürünleri de içerisinde bulunduruyor.

Eğer bu yılbaşında eşinize, üzerine düşünülmüş bir hediye armağan etmek istiyorsanız bu hediye sizin için mükemmel bir seçim olacaktır. Çünkü bu hediye kutusu karşısında eşiniz kendisini özel ve değerli hissedecektir.

Erkeğe Hediye Kutusu içerisinde;

 • Dünyanın en kaliteli kahve çekirdeklerinden biri olan Arabica kahve çekirdeklerinden elde edilmiş filtre kahve,
 • Kahveli aromaterapi mum,
 • Eyüp Sabri Tuncer markasının erkeklere özel geliştirdiği tıraş kolonyası,
 • Özel kutusunda siyah roller kalem,
 • Seçeceğiniz bir kitap,
 • Siyah seramik kupa,
 • Hediye notunuz yer alıyor.

Eşime yeni yıl hediyesi ne alsam diye düşünenler bu harika hediye ile oldukça güzel bir yeni yıl sürprizi hazırlayabilirler.

Kayak Turu

Yeni yılda eşinizle birlikte karın tadını çıkarmaya ne dersiniz? Yeni yılın ilk günü hazır herkes için tatilken yılbaşı akşamından bir yerlere kaçabilirsiniz.

Eşinize yılbaşı hediyesi olarak armağan edeceğiniz kayak turuyla hem eşinize sıra dışı bir hediye armağan edebilirsiniz hem de birlikte güzel bir aktivite yapmış olursunuz. Eğer turunuzu ya da tatilinizi konaklamalı tercih ederseniz güzel bir bungalovda konaklayabilirsiniz.

Hatta yeni yıla Leonard Cohen’ın Dance Me to The End of Love parçası eşliğinde romantik bir dansla girebilirsiniz. Böylelikle son zamanlarda geçirilen en romantik tatili de yaşama şansı yakalayabilirsiniz.

Hamile Eşe Yılbaşı Hediyesi
hamile-kadinlar-icin-en-anlamli-hediyeler

Hamile eşine yılbaşı hediyesi almak isteyen beyler, ne kadar zorlandığınızı biliyoruz. Çünkü kadınlar bu dönemde oldukça hassas olabiliyorlar. Bu sebeple seçtiğiniz en özel eşe yılbaşı hediyesi bile yanlış anlaşılmaya sebep olabiliyor. Ama artık hediye alırken korkmanıza gerek yok.

Çünkü hamile eşine yılbaşı hediyesi almak isteyen sizler için en güzel alternatifleri sıraladık. Özellikle Muhiku’nun “eşime yeni yıl hediyesi ne alsam?” diyenlere en yenilikçi çözümü sunan koleksiyonu bu önerilerimiz arasında hemen dikkatinizi çekecek.

Muhiku’nun kadınlara özel hazırladığı koleksiyon içinde birbirinden harika hediyeler yer alıyor. Kadına hediye koleksiyonu içinden eşiniz için en şık, en romantik ve en kullanışlı seçimi yapabilirsiniz.

Yeni Yıl Kutlaması Hediye Kutusu

yeni- yil-kutlamasi-hediye-kutusu

Hepimizin bildiği gibi hamilelik döneminde kadınlar hormonların etkisiyle daha duygusal ve alıngan olurlar. Böyle zamanlarda onlara anlayış göstermeli ve onun yanında olduğumuzu hissettirmeliyiz. Hatta bu dönemlerde onlara normalden daha fazla ilgi göstermeliyiz.

Yeni Yıl Kutlaması Hediye Kutusu, hamile eşiniz için alabileceğiniz en tatlı yılbaşı hediyelerinden bir tanesidir. Çeşitli yılbaşı hediyeliklerinden oluşan bu hediye kutuları duygusal ve hassas ruhlu eşinizin ruhunu okşayacak.

Yeni Yıl Kutlaması Hediye Kutusu içerisinde;

 • “Cheers To New Year” defter,
 • Cos Chocolate’ın yılbaşı kalpli çikolatası,
 • Pomellos’un yeni yıl temalı “New Year Romance” kolonyası, 
 • Özel yılbaşı kutulu Lady Grey çayı,
 • Yılbaşı süslemeli sukulent, 
 • Yade %100 doğal yılbaşı temalı renkli balmumu,
 • Yade yılbaşı temalı sabun,
 • Yeşil yılbaşı not kartı yer alıyor.

Yılbaşı hediye kutusu seçenekleri pek çok yılbaşı temalı ürünün mükemmel uyumuyla tasarlanır. Farklı içeriklerle hazırlanan bu hediye kutularına dilerseniz size sunulan seçenekler arasından ürün de ilave edebilirsiniz.

Doğal Bakım Hediye Kutusu

dogal-bakim-hediye-kutusu

Dünyanın en güzel ve en özel eşine en az onun kadar güzel ve özel bir hediye armağan etmek isteyen tüm beyleri buraya bekliyoruz. Doğal Bakım Hediye Kutusu, eşinizin güzelliğine yaraşır ve güzelliğine güzellik katacak bir hediye kutusu.

İnce bir zevkle hazırlanan bu hediye kutusu rahatlatıcı bir etkiye sahip. Eşinizin hem fiziksel hem de zihinsel olarak rahatlatacak bu hediye kutusu ile ona benzersiz bir hediye armağan edebilirsiniz.

Doğal Bakım Hediye Kutusu içerisinde;

 • Çin’in meşhur blossom çayı,
 • İran’ın hibiskus çayı,
 • Yade’nin kantaron yağlı & mavi haşhaşlı el yapımı sabunu,
 • Yade’nin lavanta & mavi haşhaşlı el yapımı sabunu,
 • Eyüp Sabri Tuncer el kremi,
 • Doğal vücut lifi,
 • Çay süzgeci,
 • Hediye notunuz yer alıyor.

Dilerseniz bu hediye kutusunun içerisine size sunulan ürünler arasından da ürün ilave edebilirsiniz.

Özel Tasarım Kolye

Eşinize, romantik ve bir o kadar da duygusal bir hediye önerisiyle geldik. Eşinize yılbaşı hediyesi olarak minik ailenizi simgeleyecek olan özel tasarım bir kolye armağan edebilirsiniz.

Dilerseniz bu kolye baş harflerinizden oluşabilir, dilerseniz de sizi simgeleyen sembollerden. Bu aşamada karar size kalmış. Bizce böyle bir hediye karşısında tüm hamile eşler mutluluktan havalara uçacaktır!

Muhiku’nun gümüş kolye modelleri arasından eşiniz için en zarif seçimi yapabilirsiniz.

Eşe Alınacak Yılbaşı Hediyesi Nasıl Olmalı?

ese-alinacak-yilbasi-hediyesi-nasil-olmali

Hepimiz eşimiz için en özel ve en romantik yılbaşı hediyesini hazırlamak isteriz. Fakat bazen yaşadığımız hayat telaşından ötürü bu özel zamanları aceleyle seçilmiş hediyeler ile geçiştiririz.

Bu özel zamanlar her ne kadar unutsak da aramızdaki bağları kuvvetlendiren ve duygularımızı canlandıran zamanlardır. Çünkü böyle zamanlar, monotonlaşan ilişkimize heyecan katmak için bir fırsattır.

Peki en özel zamanlardan biri olan yılbaşında, eşimiz için seçeceğimiz hediye nasıl olmalıdır? İşte merak edilen cevapları siz değerli okurlarımızla paylaşıyoruz.

 • Yılbaşı hediyesi kesinlikle üzerine düşünülmüş ve özenilmiş bir hediye olmalı. Eşinize aceleyle seçilmiş bir hediye olduğu izlenimi vermemeli.
 • Yılbaşı hediyesi elbette eşinizin zevklerine ve ilgi alanlarına hitap etmeli. Hediyeyi elbette siz de beğenmiş olmalısınız ama burada öncelikli olan eşinizin zevkleri.
 • Etkisi uzun süre devam edecek bir hediye olmalı. Daha verildiği akşamdan itibaren kaldırılıp bir köşeye bırakılacak cinste hediyelerden uzak durmalısınız.

Tüm bu noktalara dikkat ettiğiniz takdirde yılbaşında doğru ve romantik hediyeler seçmiş olacaksınız! Siz değerli okurlarımıza ailenizle ve tüm sevdiklerinizle mutluluk, sağlık, huzur dolu bir yıl dileriz.

Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

  kucuk-yilbasi-hediyeleri-minik-ve-ucuz-hediyeler

  Küçük Yılbaşı Hediyeleri – Minik ve Ucuz Hediyeler

  yilbasi-filmleri-yilbasinda-izlenecek-filmler

  Yılbaşı Filmleri – Yılbaşında İzlenecek Keyifli Film Önerileri