Eşe Öğretmenler Günü Hediyesi Ne Alınır?

ogretmenler-gunu-cikolata-kupa-mum-kutu

Eşe Öğretmenler Günü hediyesi almak istiyor fakat değerlendirdiğiniz seçenekleri bir türlü beğenmiyor musunuz? Hiç endişelenmenize gerek yok, çünkü size harika hediyelerden bahsedeceğimiz bir içerik hazırladık.

Hepimizin hayatında en az bir öğretmen tanıdığı vardır. Bu kutsal mesleği anneniz, babanız, kardeşiniz ya da eşiniz hakkıyla yerine getiriyorsa onları en özel günlerinde bir hediye ile mutlu etmek de size düşer. Bu içeriğimizde yaklaşan 24 Kasım Öğretmenler Günü için değerlendirebileceğiz farklı hediye alternatiflerinden bahsedeceğiz. Eminiz ki bu hediyelerden sonra günlerce Öğretmenler Günü için hediye fikirleri aramanıza gerek kalmayacak.

Biricik eşiniz öğretmense ve onun meslekteki başarısını bir hediye ile kutlamak istiyorsanız sizin için en doğru adres Muhiku. Geleneksel hediyelerden sıyrılmanızı sağlayan Muhiku’nun öğretmene hediye kategorisi içerisinde değerlendirebileceğiniz harika alternatifler var. Şimdi siz de bu yenilikçi hediyeler içerisinden eşinize uygun seçimler yapabilirsiniz.

Eşe Öğretmenler Günü Hediyesi Ne Alınır?

ogretmenler-gunu-motto-kartli-kutu

Öğretmen eşe ne hediye alınır sorusu yaklaşan 24 Kasım Öğretmenler Günü ile birlikte en çok merak edilen sorulardan biridir. Hayatı paylaştığınız biricik eşinizin bu özel gününde mesleğindeki başarılarını kutlamak ve ona sevginizi hissettirmek için eşe Öğretmenler Günü hediyesi almak güzel bir fikirdir.

Hediye almak istiyorum fakat öğretmen eşe ne hediye alınır bilmiyorum diyenlerdenseniz içeriğimizin devamındaki Öğretmenler Günü için hediye fikirleri tam size göre. Vereceğim birbirinden hoş öğretmene hediye fikirleri ile bu 24 Kasım’ı eşiniz için unutulmaz kılabilirsiniz.

Muhiku’nun öğretmen eşe hediye koleksiyonunda birbirinden özel seçenekler yer alıyor. 24 Kasım’da eşinizin ilgi alanlarına, beğenilerine ve tarzına özel hediyeler seçebilirsiniz.

Bayan Eşe Öğretmenler Günü Hediyesi Fikirleri

İçeriğimize öncelikle bayan eşe Öğretmenler Günü hediyesi fikirleri vererek başlamak istedik. Bayanlara hediye almak her zaman daha kolaydır. En küçük şeylerle bile mutlu olabilen kadınlar için alacağınız bir hediye, onların yüzündeki tebessümün sebebi olur.

yeni-gune-kisa-bir-mola-hediye-kutusu
Güne Kısa Bir Mola Hediye Kutusu

Biricik eşiniz hiç şüphesiz hediyelerin en güzeline layıktır. Bu sebeple günlerdir bayan öğretmene ne hediye alınır diye düşünüyor olabilirsiniz. Telaşa kapılmayın. Size vereceğimiz hediye fikirleri ile 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü tatlı bir armağan ile tamamlayabilirsiniz.

İşte bayan eşe Öğretmenler Günü hediyesi olarak değerlendirebileceğiniz hoş hediyeler.

Güne Kısa Bir Mola Hediye Kutusu

Bir çay molasına tüm öğretmenler ihtiyaç duyar. Gününün büyük bir kısmını okulda geçiren kıymetli öğretmen eşiniz için Muhiku’nun Güne Kısa Bir Mola Hediye Kutusu’nu değerlendirebilirsiniz.

Eşe Öğretmenler Günü hediyesi olarak sunabileceğiniz bu kutu dopdolu. Özellikle kadınların ilgi alanlarına yönelik hediyelerle hazırlanan bu özel set, eşinizin ayaklarını yerden kesecek.

Muhiku’nunGüne Kısa Bir Mola Hediye Kutusu içerisinde;

 • Lady Grey çayı,
 • Kadın figürlü kupa,
 • Yade yasemin kokulu kolonya,
 • Renkli geometrik desenli mini planlayıcı,
 • Büyük boy sukulent,
 • Deneyim & Kendin Yap: Parafin jel mum,
 • Ayrıca hediye notunuz yer alıyor.

Bayan öğretmene ne hediye alınır sorusunun cevabı niteliğinde olan bu kutu, eşinizin kendini özel hissetmesini sağlayacak.

Özel Tasarım Kupa

ogretmenler-gunu-kupa-baski-best-teacher-2

Günün yorgunluğu azaltmak için hepimiz bir bardak çay ya da kahveye ihtiyaç duyarız. Özellikle öğretmenler, yoğun ders temposundan sonra içecekleri bir bardak kahve ile enerjilerini arttırmak ister. Bu sebeple öğretmen eşinize hediye olarak özel tasarım kupa armağan edebilirsiniz. Öğretmene manevi hediyeler içerisinde yer alan tasarım kupa, eşinizin severek kullanacağı bir hediye olacaktır.

Çiçek

Bir bayan öğretmene ne hediye alınır diyenlerdenseniz size vereceğimiz bir diğer fikir de çiçektir. Biliyorsunuz ki çiçeklere hiçbir kadın hayır diyemez. Biricik eşinize; özenle hazırlanmış rengarenk bir çiçek buketi ile güzel bir jest yapabilirsiniz. Böylece 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde eşinize hayata dokunan anlam yüklü bir hediye sunabilirsiniz.

Erkek Eşe Öğretmenler Günü Hediyesi Fikirleri

Gel gelelim erkek eşe Öğretmenler Günü hediyesi fikirlerine. Erkekler için hediye seçmek çoğu zaman biraz daha uğraştırıcıdır. Bu sebeple hediye seçerken biraz daha titiz davranmanız gerekebilir.

en-yeni-erkege-hediye-kutusu

24 Kasım Öğretmenler Günü’nü bilmeyenimiz yoktur. Muhiku’nun Öğretmenler Günü Hediyeleri kategorisi içerisindeki yenilik dolu hediyeler, öğretmen sevdiklerinizi sevindirecek niteliklere sahip.

Bu anlamlı günde, çevrenizde sevdiğiniz öğretmenlere güzel bir armağan sunabilirsiniz. Özellikle Erkek öğretmene Öğretmenler Günü’nde ne alınır diye düşünüyorsanız size birkaç ipucu verelim.

İşte gönül rahatlığıyla değerlendirebileceğiniz erkek öğretmene hediye fikirleri.

Erkeğe Hediye Kutusu

Eşinizin bayılacağı bir hediye alternatifimiz daha var. Muhiku’nun Erkeğe Hediye Kutusu. Eşinizin günlük hayatta severek kullanabileceği hediyelerle tasarlanan bu kutu, harika bir hediye setidir.

Muhiku’nun Erkeğe Hediye Kutusu içerisinde;

 • Guatemala HueHuetenango kahvesi,
 • Seramik kupa,
 • Yade okyanus aromaterapi mum,
 • Yade okyanus kokulu kolonya,
 • French press,
 • Seçeceğiniz bir kitap,
 • Ayrıca hediye notunuz yer alıyor.

Şimdi siz de Öğretmenler Günü için ne yapabilirim diye düşünmek yerine Muhiku’nun özenle tasarladığı bu hediye kutusu, eşinizin ihtiyaçlarına karşılık gelecek bir seçenektir.

Not Defteri

ogretmen-defter-planlayici-cikolata

Öncelikle bir öğretmenin en çok kullandığı kırtasiye malzemelerinden birinin not defteri olduğunu hepimiz biliyoruz. Gün içerisinde dersten derse koşan erkek eşinize kullanışlı bir not defteri armağan edebilirsiniz. Erkek öğretmene hediye fikirleri arasında yer alan şık ve işlevsel not defterleri, Muhiku’nun uygun fiyat aralığı ile bütçenizi sarsmaz.

Kolonya

Erkek öğretmenlere Öğretmenler Günü’nde ne alınır diyenler için bir diğer alternatifimiz kolonyadır. Kıymetli eşiniz, kişisel bakımını ve güzel kokmayı önemsiyorsa ona mis kokulu bir kolonya armağan edebilirsiniz. Okulda, derste veya istediği herhangi bir zaman diliminde kullanabileceği kolonya, eşe Öğretmenler Günü hediyesi olarak makul fiyatlı bir seçenektir.

Tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutlarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir