in , , ,

Erkekler için Sevgililer Günü Hediyesi Fikirleri

erkekler-icin-sevgililer-gunu-hediyesi-fikirleri

Erkekler için Sevgililer Günü hediyesi almak isteyenlere dopdolu bir içerik hazırladık!

2023 Yılında Salı gününe denk gelen Sevgililer Günü, sevgilisini veya eşini bir hediye ile mutlu etmek isteyen herkesin sabırsızlıkla beklediği bir gün. Siz de biliyorsunuz ki Sevgililer Günü demek romantik ve anlamlı hediyeler demek.

Hayatınızın her anında yanınızda olan biricik eşiniz veya kıymetli sevgiliniz için alacağınız bir hediye, Sevgililer Günü’nü kutlamanın en güzel yollarından biridir.

Tabii hediye alma süreci zaman zaman beklediğinizden uzun sürebilir. Çünkü özellikle erkekler için Sevgililer Günü hediyesi seçmek de bulmak da sanıldığı kadar kolay değil.

Erkeklerin kolay kolay beğenmediği düşünüldüğünde bu sürecin kısa sürmesi zaten beklenemezdi.

Fakat üzülmenize veya acaba aradığım hediyeyi bulabilecek miyim diye düşünmenize hiç gerek yok. Çünkü bu içeriğimizde birbirinden kullanışlı ve anlamlı erkek için Sevgililer Günü hediyesi fikirleri vereceğiz.

Böylece hayalinizdeki hediyeyi oldukça uygun bir fiyata satın alabileceksiniz. Öyleyse lafı daha fazla uzatmadan konumuza geçelim.

14 Şubat’ta Erkeğe Ne Hediye Alınır?

ese-sevgililerr-gunu-hediyesi-ne-alinabilir

Sizce erkeklere Sevgililer Günü hediyesi ne alınabilir? Bu soruyu düşündüğünüzde muhtemelen aklınızda pek çok farklı seçenek beliriyordur. Fakat beliren bu seçeneklerin sıradan ve pahalı olduğunu az çok tahmin edebiliyoruz.

❤️ Eğer aldığınız veya alacağınız hediyenin senelerce kullanılmasını isteyenlerdenseniz içeriğimizde yer vereceğimiz Muhiku’nun erkeğe Sevgililer Günü hediyesi seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Böylece kendinizi hiç yormadan dilediğiniz ürünü en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

İşte 14 Şubat Sevgililer Günü için erkeğe alınacak en anlamlı hediye alternatifleri.

İyi ki Varsın Hediye Kutusu

iyi-ki-varsin-hediye-kutusu

Erkeklere Sevgililer Günü hediyesi ne alabilirim diyenlere verebileceğimiz ilk hediye fikri Muhiku’nun İyi ki Varsın Hediye Kutusu. Eminiz ki zaman zaman partnerinize iyi ki varsın diyorsunuzdur. İşte bu kutu sayesinde cümlelere gerek kalmadan sevgilinize iyi ki varsın diyebilirsiniz.

Muhiku’nun İyi ki Varsın Hediye Kutusu içerisinde;

 • Etiyopya Kochere kahvesi,
 • Seramik kupa,
 • İki adet kalp şeklinde Cos Chocolate sütlü fıstıklı çikolata,
 • Siyah çizgili beton bardak altlığı,
 • Moonwalk Sock – gözlüklü portakal desenli çorap,
 • Yade dilek mumu,
 • I am in love motto kartı,
 • Ve ayrıca hediye notunuz yer alıyor.

Hem çok lezzetli hem de oldukça kullanışlı hediyelerle dolu olan bu özel kutu, 14 Şubat’ı en güzel şekilde kutlamanızı sağlar. Şimdi siz de erkekler için Sevgililer Günü hediyesi arıyorsanız mutluluğu garanti eden bu kutuyu değerlendirebilirsiniz.

Deri Kartlık

Erkeklerin çok sevdiği ve vazgeçemediği aksesuarların başında hiç şüphesiz deri kartlık gelir. Hem temel bir ihtiyaç hem de oldukça şık bir aksesuar olan deri kartlıklar, erkeğe alınacak en anlamlı hediye seçeneklerinden biridir.

Eğer sizin de eşiniz veya sevgiliniz aksesuarlara oldukça önem veriyorsa ona Muhiku’nun oldukça kaliteli bir yapıya sahip olan deri kartlıklarından armağan edebilirsiniz.

Defter

defter-kalem-cikolata

Yoğun bir iş temposuna sahip olan erkek arkadaşınız veya eşiniz için hediye olarak değerlendirebileceğiniz bir diğer seçenek de defterdir. İş hayatında veya günlük hayatta severek kullanacağı işlevsel bir defter, erkeklere Sevgililer Günü hediyesi ne alabilirim diye düşünenler için bir kurtarıcı niteliğinde.

Eğer sizin de eşiniz veya sevgiliniz yoğun iş temposundan kafasını kaldıramıyor veya iş hayatında sıkça defter kullanıyorsa ona Muhiku’nun işlevsel ve kaliteli defterlerinden armağan edebilirsiniz.

Erkek Arkadaşa Sevgililer Günü Hediyesi Fikirleri

ask-tasarim-kupa
Lover & Love Beyaz Seramik Kupa

Yaklaşan 14 Şubat Sevgililer Günü; çiçeği burnunda çiftler ve senelerdir birliktelik yaşayan sevgililer için de oldukça önemli. Kimisi için ilk defa anlamlı olan bu özel gün, kimisi için de senelerce aynı heyecanla kutlanıyor.

Eğer sizin de hayatınızda her anı birlikte paylaştığınız bir erkek arkadaşınız varsa eminiz ki sizin de aklınızdaki tek soru “erkek arkadaşa Sevgililer Günü hediyesi ne alabilirim?” sorusudur.

Eğer bu soruya günlerdir yanıt arıyor fakat sizi tatmin edecek bir cevap bulamıyorsanız içeriğimizin devamında paylaşacağımız özel hediyeleri değerlendirebilirsiniz. Böylece saatlerinizi veya günlerinizi harcamadan en güzel hediyeyi seçebilirsiniz.

İşte tereddütsüz değerlendirebileceğiniz erkek için Sevgililer Günü hediye fikirleri.

Kupa

Sizce erkekler en çok hangi hediyeyi sever? Eğer sizin de sevgiliniz gün içerisinde çay veya kahve içmeden duramayan biriyse bu sorunun yanıtı hiç şüphesiz kupadır.

Sevgilinize alacağınız aşk temalı bir kupa, onun için hem oldukça kullanışlı hem de anlamlı bir hediye olacaktır. Bu sebeple erkek sevgiliye hediye olarak Muhiku’nun özel tasarım kupalarını değerlendirebilirsiniz.

Sevginin Huzuru Hediye Kutusu

sevginin-huzuru-hediye-kutusu

Sıradaki hediye önerimiz bir hediye değil de birden çok hediye almak isteyenler için. Muhiku’nun büyük bir özenle hazırladığı Sevginin Huzuru Hediye Kutusu, tam bir Sevgililer Günü hediyesi.

Romantik detaylarla hazırlanan bu hediye kutusunu erkek arkadaşa Sevgililer Günü hediyesi olarak tercih edebilirsiniz.

Muhiku’nun Sevginin Huzuru Hediye Kutusu içerisinde;

 • Etiyopya Kochere kahves,
 • Moon baskılı kupa,
 • Cos Chocolate çift kalp kutu çikolata,
 • Yade kibrit,
 • 4 farklı tütsü ve tütsü kayığı,
 • Ve hediye notunuz yer alıyor.

Eğer kutu içeriğini daha da zenginleştirmek isterseniz hediyenizin içerisine farklı ürün eklemeleri de yapabilirsiniz. Örneğin kutunuzun içerisine kırmızı ayıcık anahtarlık ve queen kuru çiçek ekleyebilirsiniz.

Erkek Nişanlıya Sevgililer Günü Hediyesi Fikirleri

Erkek arkadaşa alınabilecek hediyelerden bahsettik. Sırada birlikte yeni bir hayat adım atacağınız erkek nişanlıya Sevgililer Günü hediyesi fikirlerimiz var.

Eğer siz de günlerdir nişanlıma ne hediye alacağım diye kara kara düşünüyorsanız bu düşünceye bir son verebilirsiniz. Çünkü içeriğimizin devamında paylaşacağımız hediye önerileri eminiz ki çok hoşunuza gidecek.

İşte tereddütsüz değerlendirebileceğiniz erkek nişanlıya Sevgililer Günü hediyesi fikirleri.

Green Love Hediye Kutusu

green-love-hediye-kutusu

Aşkınızı derinden hissettirecek ilk hediye önerimiz Muhiku’nun Green Love Hediye Kutusu. Hem oldukça lezzetli hem de yenilikçi hediyelerle özel olarak tasarlanan bu kutu sayesinde duygularınızı kelimelere dökmenize gerek yok.

Muhiku’nun Green Love Hediye Kutusu içerisinde;

 • Lady Grey çayı,
 • Always love kupa,
 • Beyaz kalp şeklinde Cos Chocolate çikolata,
 • Gün dönümü kuru çiçek buketi,
 • 4 Farklı tütsü ve tütsü kayığı,
 • Ayrıca hediye notunuz yer alıyor.

Tek bir kutu içerisinde yer alan bu hediyeler, nişanlınızın yüzündeki gülümsemenin sebebi olacak. Eğer siz de bütçenizi aşmayacak bir hediye arıyorsanız bu özel hediye setini muhakkak değerlendirmelisiniz.

Dünya Kahveleri

Hediyenin kullanışlı olanı kadar lezzetli olanı da çok sevilir. Bu nedenle size vereceğimiz bir diğer hediye önerisi Muhiku’nun dünya kahveleri.

Farklı ülke lezzetlerini sizlerle buluşturan Muhiku’da birbirinden lezzetli kahveler var. Eğer nişanlınız tam bir kahve sevdalısıysa Muhiku’nun dünya kahvelerini ona armağan edebilirsiniz.

❣️ Tüm bu hediyelerin yanı sıra Muhiku’nun sevgiliye hediye kategorisi içerisindeki erkekler için Sevgililer Günü hediyesi seçeneklerini de keşfedebilirsiniz.

Erkek Eşe Sevgililer Günü Hediyesi Fikirleri

erkeğe-hediye-seti
Erkeğe Hediye Seti

Sevgiliye ve nişanlıya alabileceğiniz hediyelerden bahsettik. Sırada ise erkek eşe Sevgililer Günü hediyesi fikirleri var. Hayatı paylaştığınız ve birlikte bir yola çıktığınız biricik eşe hediye seçmekte çok zorlanıyor olabilirsiniz.

Fakat bu içeriğimizden sonra işiniz oldukça kolaylaşacak. İçeriğimizin bu kısmında paylaşacağımız erkek eşe Sevgililer Günü hediyesi fikirleri ile eşinizin ayaklarını yerden kesmeye hazır olun!

İşte 14 Şubatta erkeğe ne hediye alınır diye düşünenlerin imdadına yetişecek o hediyeler.

Erkeğe Hediye Seti

Futbolu sevmeyen erkek neredeyse yok denecek kadar az. Özellikle vereceğimiz ilk hediye önerisi de futbol tutkunu erkekler için. Eğer sizin de eşiniz futbolla yatıp futbolla kalkıyorsa ona Muhiku’nun Erkeğe Hediye Seti’ni armağan edebilirsiniz.

Muhiku’nun Erkeğe Hediye Seti içerisinde;

 • Burundi Afric kahvesi,
 • Seramik kupa,
 • De Marke Futbol Quiz Vol.1,
 • Moonwalk Sock – gündüz & gece baykuş temalı çorap,
 • Ve hediye notunuz yer alıyor.

Erkekler en çok hangi hediyeyi sever sorusuna yanıt olabilecek bu özel hediye ile eşinizi kendinize yeniden aşık edebilirsiniz. Bu hediyeden sonra eminiz ki erkekler için Sevgililer Günü hediyesi arayışınız son bulacak.

Aşk Esintisi Hediye Kutusu

ask-esintisi-hediye-kutusu

Gelelim içeriğimizin son hediye önerisine. Bu önerimiz eşini hem uygun fiyatlı hem de romantik bir hediye ile mutlu etmek isteyenlere hitap ediyor. Muhiku’nun Aşk Esintisi Hediye Kutusu, hayat arkadaşınızın Sevgililer Günü’nü en güzel şekilde kutlamanızı sağlar.

Muhiku’nun Aşk Esintisi Hediye Kutusu içerisinde;

 • Lady Grey çayı,
 • Moon baskılı kupa,
 • Beyaz kalp şeklinde Cos Chocolate çikolata,
 • Pembe kalp şeklinde Cos Chocolate çikolata,
 • Ve hediye notunuz yer alıyor.

Romantik ve anlam yüklü erkek hediyeleri arayanların ilk tercihi olan bu kutu, uygun fiyat aralığı ile de bütçenizi sarsmaz. Hediyenizi daha da anlamlı bir hale getirmek isterseniz kutunuzun içerisine romantik bir not eklemeyi ihmal etmeyin!

💌 Eğer duygularınızı ifade etmekte zorlanan biriyseniz “14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları” blog yazımızdan ilham alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

  dogum-gunu-cicekleri

  Doğum Günü Çiçeği Nasıl Olmalı?

  ese-sevgililer-gunuu-hediyesi-ne-alinabilir

  Kadınlar için Sevgililer Günü Hediyesi Fikirleri