Erkek Kardeşe Doğum Günü Mesajı Fikirleri

erkek-kardese-dogum-gunu-mesaji-fikirleri

Erkek kardeşe doğum günü mesajı alternatifleri ile kardeşinize atfedilmiş bu anlam dolu günü unutamayacağı bir şekilde kutlayın! Hayatta en değer verdiğimiz kişilerden biri de hiç şüphesiz kardeşlerimizdir. Doğdukları ilk andan itibaren tarifsiz bir sevgi ile bağlandığımız kardeşlerimiz, yaşları kaç olursa olsun bizim için asla büyümezler.

Zaman zaman en yakın arkadaşımız, bazen sırdaşımız bazen de dert ortağımız olurlar. Eğer biricik kardeşinizin doğum gününe az bir zaman kaldıysa ve bu yılki doğum gününü güzel bir mesajla kutlamak istiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. Bu içeriğimizde sizlerle birbirinden anlamlı erkek kardeşe doğum günü mesajı uzun ve erkek kardeşinize doğum günü mesajı kısa seçeneklerini paylaşacağız.

Sunduğumuz anlam dolu mesajlar içerisinden içinize sinen bir mesajı kardeşinizin doğum gününde kullanabilirsiniz. Öyleyse kardeşimin doğum günü ne yazabilirim diye düşünmeyi bir kenara bırakın!

İçeriğimizin devamındaki erkek kardeşe duygusal doğum günü mesajı seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Eminiz ki bu özel mesajlarla kardeşinize unutamayacağı bir doğum günü yaşatabileceksiniz. Şimdiden keyifli okumalar dileriz.

Abladan Erkek Kardeşe Doğum Günü Mesajı

abladan-erkek-kardese-dogum-gunu-mesaji-1-muhiku-blog

🎂 Doğum günü mesajı hediyesiz olur mu? Tabi ki olmaz dediğinizi duyar gibiyiz. Öyleyse seçeceğiniz duygu yüklü bir mesajı güzel bir hediye ile taçlandırmaya ne dersiniz? Sunduğu yenilikçi hediyelerle mutluluk dağıtan Muhiku’nun erkek kardeşe hediye kategorisi içerisinde biricik kardeşiniz için değerlendirebileceğiniz birçok hediye alternatifi var.

 • “Canım kardeşim, doğum günün kutlu olsun! Senin gibi harika bir kardeşe sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu biliyorum. Umarım bugün senin için en güzel günlerden biri olur. Her zaman yanındayım, her zaman senin için buradayım. Nice mutlu yıllara!”
 • “Kardeşim, bugün senin günün ve ben senin gibi bir kardeşe sahip olduğum için çok mutluyum. Doğum günün kutlu olsun canım kardeşim, umarım yeni yaşında tüm dileklerin gerçekleşir!”
 • “Sevgili kardeşim, doğum günün kutlu olsun! Yeni yaşında mutluluk, huzur, sağlık ve başarı senin olsun!”
 • “Benim küçük kardeşim, doğum günün kutlu olsun! Seninle gülmek, paylaşmak ve büyümek benim için harika bir deneyim. Yeni yaşında hayallerinin peşinden koşmaktan yorulma, çünkü başarmak senin göbek adın. Nice mutlu yıllara ablasının bitanesi!”
 • “Yakışıklı kardeşim benim, bugün doğum günün ve iyi ki doğmuşsun. Kardeşim olduğun için o kadar mutluyum ki, sen olmadan bir hayat düşünemiyorum. Seni çok seviyorum canım kardeşim, sen benim her şeyimsin!”
 • “Canım kardeşim, doğum günün kutlu olsun! Hayat her zaman sana güzellikler sunsun, hiçbir an yüzün asılmasın, gönlün kırılmasın, her zaman mutlu ol. Sen mutlu oldukça ben de mutlu olurum. Gözünden düşen bir damla yaş benim gözümden de düşer. Seni çok seviyorum ve her zaman yanında olacağım.”

Abiden Erkek Kardeşe Doğum Günü Mesajı

abiden-erkek-kardese-dogum-gunu-mesaji-1-muhiku-blog

 • “Evimizin neşesi, abisinin bitanesi mutluluk hep seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun, kardeşim!”
 • “Aslan kardeşim, iyi ki doğmuşsun. Sen benim bu hayattaki en değerli varlığım ve dostumsun. Seni çok seviyorum kardeşim, doğum günün kutlu olsun!”
 • “Canım kardeşim, dünyaya gözlerini ilk açtığında seni kıskandım. Meğer ben sana gösterilen ilgili değil, seni paylaşamadığım için kıskanmışım. Seni çok seviyorum, iyi ki doğdun!”
 • “Dünyanın en yakışıklı kardeşi benim kardeşim ve bugün onun doğum günü. İyi ki doğdun aslanım, doğum günün kutlu olsun!”
 • “Kardeşim, mutluluğun bir ömür devam etsin ve bu hayatta seni hiçbir şey üzmesin. Doğum günün kutlu olsun yakışıklı kardeşim benim!”
 • “Canımın içi kardeşim, sen olmasan  bu hayat tatsız tuzsuz olurdu. Varlığınla benim mutluluk kaynağımsın. İyi ki doğdun, seni seviyorum!”

Küçük Erkek Kardeşe Doğum Günü Mesajı Örnekleri

Aşağıda küçük kardeşinize gönderebileceğiniz anlamlı, duygusal, komik, kısa ve uzun mesaj fikirlerine yer verdik. Siz de bu mesaj fikirlerinden ilham alarak kardeşinizin doğum gününü içten bir şekilde kutlayabilirsiniz.

Erkek Kardeşe Doğum Günü Mesajı Anlamlı

erkek-kardese-dogum-gunu-mesaji-anlamli-1-muhiku-blog

 • “Kardeşim, evimizin neşe ve mutluluk kaynağısın. İyi ki varsın, her zaman yanındayım. Doğum günün kutlu olsun!”
 • “Kardeşim, varlığınla hayatıma neşe katıyorsun. Sevgin benim için bu hayattaki en değerli hazineden bile daha kıymetli. Doğum günün kutlu olsun kardeşim, iyi ki doğdun!”
 • “Doğum günün kutlu olsun, kardeşim! Seninle beraber büyümek ve hayatın zorluklarını birlikte aşmak bana hep güç verdi. İyi ki varsın, iyi ki benim kardeşimsin!”
 • “Kardeşim, yeni yaşında tüm dileklerinin gerçekleşmesini diliyorum. Yüzünden gülücükler eksik olmasın, doğum günün kutlu olsun!”
 • “Kardeş, bir insanın sahip olabileceği en güzel şey. Sen de benim en güzel şeyimsin. İyi ki doğdun, doğum günün kutlu olsun kardeşim!”
 • “Canım kardeşim, bugün senin doğum günün ve senin için sadece en güzel dileklerim var. Seninle paylaştığımız anılarımızı hatırlıyorum da zaman nasıl da hızlı geçiyor. Ömür boyu yan yana olmak dileğiyle, iyi ki doğdun kardeşim!”
 • “Canım kardeşim, güneş gibi doğdun hayatımıza. Her zaman bizi mutlu ettin. Dilerim sen de hayatının her anında mutlu olursun. Seni çok seviyorum, doğum günün kutlu olsun!”

Küçük Erkek Kardeşe Doğum Günü Mesajı Duygusal

erkek-kardese-dogum-gunu-mesaji-duygusal-1-muhiku-blog

 • “Canım kardeşim; birlikte büyüdük, birlikte güldük ve birlikte zor zamanları atlattık. Dilerim ömrümüzün sonuna kadar hiç ayrılmayız, hep yan yana oluruz. Nice mutlu yıllara, doğum günün kutlu olsun!”
 • “Kardeşim, hayatım boyunca seninle olan anılarımızı hiç unutmayacağım. Senin varlığın benim için dünyanın en büyük hediyesi. Doğum günün kutlu olsun, kardeşim!”
 • “Doğduğun ilk andan beri hep yanımdasın ve hep de öyle olacaksın. Kaç yaşında olursan ol seni hiç yalnız bırakmayacağım. Doğum günün kutlu olsun, iyi ki doğdun kardeşim!”
 • “Benim dünyalar yakışıklısı kardeşim bir yaş daha büyüdü. Ömrüm olduğu sürece hep yanında olacağım. İyi ki doğdun kardeşim, doğum günün kutlu olsun!”
 • “Canım kardeşim, sana duyduğum sevginin ve şefkatin ne kadar büyük olduğunu tahmin edemezsin. İyi ki doğdun, iyi ki benim kardeşim oldun. Doğum günün kutlu olsun can parçam!”
 • “Canım kardeşim, her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim. Ben de abin/ablan olarak her zaman yanında olacağım. Doğum günün kutlu olsun, en iyisi seninle olsun!”

Erkek Kardeşe Doğum Günü Mesajı Komik

erkek-kardese-dogum-gunu-mesaji-komik-1-muhiku-blog

 • “Ne kadar büyürsen büyü hala bir bebek gibi kırılgansın. Doğum günün kutlu olsun, kardeşim! Artık büyüyebilir misin?”
 • “İyi ki benimle aynı çatı altında büyüdün ve tuhaf alışkanlıklarımı paylaştın. Doğum günün kutlu olsun, kardeşim! Senin kadar garip biri olmadığıma şükrediyorum.”
 • “Kocaman adam oldun ama yetişkinlik konusunda hala sıkıntılı olduğunu biliyorum. Doğum günün kutlu olsun kardeşim! En azından yaşlanırken eğleniyorsun.”
 • “Doğum günün kutlu olsun! Seninle olan her anımız, dünya standartlarının dışında bir komedi şovu gibi. Umarım bu yıl daha az kaza ve daha fazla macera yaşarsın!”
 • “Kardeşim, yaş aldıkça seninle olan anılarımızın değeri daha da artıyor. Çünkü her yaşadığımız olay, ileride anlatılacak bir hikaye oluyor! Doğum günün kutlu olsun, yaşlı delikanlı!”
 • “Doğum günün kutlu olsun! Senin gibi bir kardeşe sahip olmak, hayatı daha eğlenceli ve daha renkli yapıyor. Umarım bu yıl bol bol macera dolu anılar biriktiririz!”
 • “Yaşlandıkça daha çekici olacağını söylediler ama sanırım bu teori senin için işe yaramıyor kardeşim! Doğum günün kutlu olsun, yaşlanmak sadece seninle daha fazla eğlenmek için bir bahane!”

Erkek Kardeşe Doğum Günü Mesajı Uzun

erkek-kardese-dogum-gunu-mesaji-uzun-1-muhiku-blog

İlginizi Çekebilir: Erkek Kardeşe Doğum Günü Hediyesi Fikirleri

Zaman zaman sevdiklerimize duyduğumuz sevgiyi uzun ve süslü cümlelerle anlatmayı tercih ederiz. Bir insanın hayatındaki en önemli günlerden biri olan doğum günlerinde, yazacağımız anlamlı ve sevgi dolu bir mesaj duygularımızın tercümanı olur.

Eğer erkek kardeşinizin doğum günü yaklaşıyor ve siz de kara kara doğum günü kartına ne yazılabilir diye düşünüyorsanız endişelenmeyin. İçeriğimizin devamındaki abladan erkek kardeşe doğum günü mesajı uzun seçenekleri ile canınızdan çok sevdiğiniz kardeşinize duygu yüklü bir kutlama yapabilirsiniz. İşte değerlendirebileceğiniz erkek kardeşinize doğum günü mesajı uzun seçenekleri.

 • “Hayata gözlerini açtığın ilk andan itibaren sana duyduğum sevgiyi tarif edemem. Hayatıma kattığın her şey için sana minnettarım. Doğum günün kutlu olsun, hep yanımda ol. İyi ki doğdun canım kardeşim.”
 • “Yürüdüğün her yolda daima arkanda olduğumu bil. Yeni yaşın sana güzellik ve mutluluk getirsin. Hayattaki en büyük şansım sensin. İyi ki varsın canım benim.”
 • “Mutluluğunda, mutsuzluğunda, sevincinde, acında kısacası hayatın her anında daima yanında olduğumu unutma. Kardeşim, sen benim en kıymetlimsin. Doğum günün kutlu olsun, seni çok seviyorum!”
 • “Bana dünyada verilebilecek en güzel armağanlardan biri de sensin. Hem arkadaşım, hem sırdaşım hem de kardeşim olduğun için sana ne kadar teşekkür etsem az. Nice güzel yıllara canım kardeşim, iyi ki benim kardeşimsin.”
 • “Kalbinden geçen, gönülden istediğin tüm dileklerinin gerçek olması ümidiyle. Biricik kardeşim, ilk arkadaşım çok şanslıyım. İyi ki senin gibi bir kardeşim var. Yeni yaşın sana güzellikler getirsin, seni çok seviyorum.”
 • “Senin gibi bir kardeşe sahip olmak başıma gelen en güzel şeylerden biri. Benim için çok kıymetlisin. Dilerim yeni yaşında gönlünden geçen tüm isteklerin hayatına yansır. İyi ki varsın güzel kardeşim.”

Eğer erkek kardeşinize doğum günü mesajının yanı sıra güzel de bir hediye almak isterseniz Muhiku’nun doğum günü hediyesi koleksiyonunu inceleyebilirsiniz. Tek bir kutu içerisinde yer alan birbirinden anlamlı hediyelerle, kardeşinize unutamayacağı bir jest yapabilirsiniz.

Erkek Kardeşlere Doğum Günü Mesajı Kısa

erkek-kardese-dogum-gunu-mesaji-kisa-1-muhiku-blog

Ben uzun cümleler kuramam, sevgimi kısa ve öz bir şekilde anlatabilirim diyenlerden misiniz? Öyleyse içeriğimizin bu kısmında paylaşacağımız erkek kardeşe doğum günü mesajı kısa seçenekleri tam size göre.

Eğer biricik kardeşinizle aranızda mesafeler varsa ve ona büyük bir özlem duyuyorsanız bu mesajları uzakta olan erkek kardeşe doğum günü mesajı olarak da değerlendirebilirsiniz. İşte küçük erkek kardeşe doğum günü mesajı kısa seçenekleri.

 • “İyi ki doğdun canım kardeşim! Yeni yaşın güzelliklerle gelsin, iyi ki varsın.”
 • “Canımdan çok sevdiğim biricik kardeşim, doğum günün kutlu olsun. Harika bir yaş dilerim senin için. İyi ki doğdun!”
 • “Benim için ne kadar özel olduğunu tahmin bile edemezsin. Nice yaşlara canım kardeşim, doğum günün kutlu olsun.”
 • “Doğum günün kutlu olsun, seni çok seviyorum dünyanın en iyi kardeşi!”
 • “Yeni yaşın hayatına en güzel şeyleri getirsin, çünkü sen her şeyin en güzelini hak ediyorsun. İyi ki varsın canım kardeşim!”
 • “Hayattaki en büyük şansım, hem kardeşim hem arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun, birlikte nice güzel senelere.”
 • “Senin gibi komik, neşeli ve eğlenceli bir erkek kardeşe sahip olmak büyük bir nimet. Umarım yeni yaşında da mutluluk peşini hiç bırakmaz. İyi ki doğdun canım kardeşim!”

Doğum Gününde Erkek Kardeşe Ne Yazılır?

Kardeşinize doğum gününde özel bir kutlama yapmak ve ona özel bir mesaj ya da not yazmak istiyorsanız onunla aranızdaki duygusal bağa odaklanın. Mesajınızda ya da notunuzda onun sizin için ne kadar önemli olduğunu vurgulayın ve ona sevgi dolu dileklerde bulunun.

Diğer taraftan mesajınızda ya da notunuzda en güzel anılarınızdan da bahsedebilirsiniz. Bu onu geçmişe doğru keyifli bir yolculuğa çıkaracaktır.

Ayrıca mesajda onu motive edecek ve ona ilham verecek ifadelere de yer verebilirsiniz. Yeni yaşında hayallerine ulaşacağı konusunda ona inandığınızı söyleyebilirsiniz.

Eğer daha eğlenceli bir kutlama yapmak istiyorsanız aranızda her zaman esprisini yaptığınız bir konuya da değinebilirsiniz. Bu onu gülümsetecek ve yeni yaşına keyifle girmesini sağlayacak.

Kardeşe doğum günü notu ya da mesajı yazarken bunlara dikkat ederseniz oldukça samimi ve sevgi dolu bir kutlama yapabilirsiniz.

Son olarak size bir tavsiyemiz var! Abladan erkek kardeşe doğum günü mesajı seçeneklerini Muhiku’dan seçeceğiniz anlamlı bir hediye ile daha güzel hale getirebilirsiniz. Kardeşinize doğum gününde en güzel hediyeyi vermek için Muhiku’nun erkeğe hediye sayfasına göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir
Daha Fazla
Sevgiliye Özel Uzun Mesajlar
İçindekiler Gizle Sevgiliyi Mutlu Edecek Uzun Mesajlar Nasıl Yazılır?Sevgiliye Uzun Mesaj FikirleriUzun Aşk SözleriSevgiliye Uzun Mesaj Romantik ÖnerileriKız…