Erkek Kankaya Doğum Günü Mesajı Fikirleri

erkek-kankaya-dogum-gunu-mesaji-fikirleri

Günlerdir düşünüyor fakat erkek kankaya doğum günü mesajı ne yazacağınızı bir türlü karar veremiyor musunuz? Endişelenmeyin. İçeriğimizin devamında sunacağımız anlamlı doğum günü mesajı seçenekleri ile size ilham olacağız. Böylece siz de biricik kankanız için harika bir doğum günü kutlaması gerçekleştirebileceksiniz.

Hemen hemen herkesin hayatında “kanka” diye seslendiği en az bir arkadaşı vardır. Kan kardeşi ya da çok yakın dost anlamına gelen kanka kelimesi günlük hayatta herkesin dilinde.

Zamanınızın çoğunu birlikte geçirdiğiniz, derdinizi ve mutluluğunuzu paylaştığınız en yakın arkadaşınız aslında sizin kankanızdır. Erkek ya da kız fark etmeden yakınlık hissettiğiniz, değer verdiğiniz her arkadaşınıza belki de siz de kanka diye hitap ediyorsunuzdur.

Peki sizin için son derece kıymetli olan erkek kankanızın doğum gününü nasıl kutlamalısınız? Tabii ki erkek kankaya en güzel doğum günü mesajı seçenekleri ile.

Hepimiz biliyoruz ki, anlamlı mesajlar herkesi mutlu eder. Özellikle doğum günü gibi kişiye atfedilmiş bir günde en sevdiğiniz arkadaşlarınız için içeriğimizin devamında sizlerle paylaşacağımız erkek kankama doğum günü mesajı seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

En yakın erkek kankaya doğum günü mesajı yeterli olmaz, yanına güzel de bir hediye eklemek istiyorum diyorsanız doğru adrestesiniz. Geleneksel hediyelerden sıyrılmanızı sağlayan Muhiku, sunduğu doğum günü hediyeleri kategorisindeki yenilikçi seçeneklerden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Erkek Kankaya Yazılacak Doğum Günü Mesajı Nasıl Olmalıdır?

dosta-dogum-gunu-mesaji-fikirleri

Doğum günleri, herkesin önemsediği ve kişiye kendini özel hissettiren günlerdir. Zaman zaman herhangi bir sebepten dolayı en yakınlarınızın doğum gününü uzaktan kutlamak zorunda kalabilirsiniz.

Hatta kutlamayı bazen bir sarılma bazen bir öpücük bazen de bir çift güzel söz ile yapmak isteyebilirsiniz. Fakat bizce yapacağınız bu kutlamalar üzülerek söylemeliyiz ki son derece sıradan.

Bu yıl bir değişiklik yaparak sevdiklerinizin doğum gününü yenilikçi bir şekilde kutlama fikrine ne dersiniz? İçeriğimizin devamında bahsedeceğimiz doğum günü mesajı alternatiflerinden birini seçerek sevdiklerinizi mutluluğa boğabilirsiniz. Dilerseniz Muhiku’nun erkeğe hediye kategorisi içerisinde yer alan hediye seçenekleri ile sevdiklerinize çifte mutluluk yaşatabilirsiniz.

İşte değerlendirebileceğiniz anlam yüklü erkek kanka doğum günü mesajı seçenekleri.

Erkek Kankaya Uzun Doğum Günü Mesajları

Sevginizi uzun uzun anlatmak ve süslü cümlelerle kankanızı mutlu etmek mi istiyorsunuz? Öyleyse sizin için derlediğimiz erkek kankaya doğum günü mesajı uzun seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Aranızda mesafeler olsa bile bu özel mesajlarla kankanıza tarifsiz duygular yaşatabilirsiniz. Bir mesaj ne kadar mutlu edebilir diye düşünmeyin. İçeriğimizin devamında bahsedeceğimiz erkek kanka doğum günü mesajı alternatifleri eminiz ki kankanızı ayrıcalıklı hissettirmeye yetecek.

İşte en yakın arkadaşınız için uzun doğum günü mesajı seçenekleri.

 • Hayatımda olduğun için çok şanslıyım. Benim için her zaman bir arkadaştan çok daha fazlasısın öyle de kalacaksın. Bu dostluğumuz hеr zaman sürsün. İyi ki doğdun biricik kankam. Birlikte nice mutlu yaşlara…
 • Yeni yaşında da gözlеrinin içi hеp gülsün. Yıllardır süren arkadaşlığımız daim olsun. İyi ki benim dostumsun. Doğum günün kutlu olsun kankaların bir tanesi!
 • Senin gibi bir arkadaşa sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu anlatamam. Hayatımın her anında yanımda olduğun için teşekkür ederim. Mutlu ve sеvgi dolu günlеr bizimle olsun kankacım. Doğum günün kutlu olsun.
 • Canım kankam, birlikte bir yılı daha devirdik. Yaşadığım tüm mutlu ve mutsuz anlarda yanımda olduğun için sana ne kadar teşekkür etsem az. Birlikte nice güzel yıllara. Seni çok seviyorum!
 • Şu an yanında değilim fakat kalbim hep seninle. Yeni yaşında tüm güzеlliklеr sеni bulsun! Hep birlikte nice güzel yıllara. Sağlık, mutluluk, başarı hep seninle olsun kankacım. Doğum günün kutlu olsun!
 •  Hayatinin bundan sonrası çok daha güzel geçsin. Her şeyin en güzelini hak eden biricik kankam, dostluğun için teşekkür ederim. Belki yanında değilim ama kalbim hep seninle. İyi ki doğdun!

Erkek kankaya doğum günü mesajı uzun olsun diyorsanız bu anlamlı mesajlardan dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Ayrıca size bir tavsiyemiz daha var! Mesajınızı çok daha anlamlı hale getirmek istiyorsanız Muhiku’nun en yakın arkadaşa doğum günü hediyesi kategorisinden erkek kankanız için harika bir hediye seçimi yapabilirsiniz.

Eminiz ki seçtiğiniz erkek kankaya uzun doğum günü mesajı ve hediyeniz kankanızı ayaklarını yerden kesecek.

Erkek Kankaya Kısa Doğum Günü Mesajları

erkek-kankaya-dogum-gunu-mesaji

Kankanıza benzersiz bir doğum günü hediyesi verin: Yakın Arkadaşa Hediye

Uzun ve süslü cümleler bana göre değil ben duygularımı kısa ve net bir şekilde ifade etmeyi seviyorum diyenlerden misiniz?

Öyleyse erkek kankaya doğum günü mesajı kısa seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Böylece kısa fakat derin anlamlar içeren bu mesajlarla kankanızın doğum gününü en güzel şekilde kutlayabilirsiniz.

İşte erkek kankanız için değerlendirebileceğiniz kısa ve anlamlı mesajlar.

 • Beni benden iyi tanıyan canım arkadaşım, senin gibi bir arkadaşa sahip olduğum için çok şanslıyım. Doğum günün kutlu olsun.
 • Dilerim bu yaşında tüm güzellikler seninle olur kankacım. Hep mutlu ol, hep birlikte olalım. Seni çok seviyorum.
 • Her anında yanında olacağıma söz veriyorum. İyi ki benim dostumsun, doğum günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum biricik arkadaşım.
 • Can dostum, bu yolları beraber yürüdüğümüz için çok şanslıyız. Varlığın bana güç veriyor. İyi ki doğdun iyi ki varsın.
 • Hayatının her döneminde yanında çoğu zaman bir telefon kadar uzağındayım. Doğum günün kutlu olsun. Senin gibi bir arkadaşa sahip olduğum için çok şanslıyım.

Size sunduğumuz birbirinden anlamlı kısa mesaj alternatifleri ile kankanızın doğum gününü hiç unutamayacağı bir şekilde kutlatabilirsiniz. Unutmayın! Onları mutlu etmek için ayrıcalıklı bir doğum günü mesajı yeter.

Erkek Kankaya En Güzel Doğum Günü Mesajı Seçenekleri

Hayatımızda var olan ve değer verdiğimiz arkadaşlarımıza zaman zaman kanka diye hitap ederiz. Hepimizin bir sürü arkadaşı vardır elbette ama biri diğerlerinden her zaman farklıdır. İşte o kişi bizim kankamızdır. Onunla zaman geçirmek bize hep iyi gelir. Bu yüzden yeri bizim için hep farklıdır.

Doğum günlerini hiç şüphesiz hepimiz çok önemseriz. Sevdiklerimize sevgimizi göstermek ve doğum günlerinde yanlarında olamasak bile bizim için özel olduklarını hissettirmek isteriz.

Erkek kankanızın doğum günü yaklaşıyor ve onun için anlamlı bir mesaj mı arıyorsunuz? İçeriğimizde sunduğumuz en yakın erkek kankaya doğum günü mesajı seçeneklerinden biri ile biricik arkadaşınıza güzel bir kutlama yapabilirsiniz.

Unutmadan ekleyelim. Doğum günü mesajınızı daha anlamlı hale getirmek ister misiniz? Cevabınız evet ise Muhiku’nun Kendi Kutunu Yap fırsatından yararlanabilirsiniz.

Böylece tamamen kendi seçimlerinizle kişiselleştirilmiş bir hediye kutusu oluşturabilirsiniz. Gün sonunda hem seçtiğiniz erkek kankaya uzun doğum günü mesajı seçeneği ile hem de hediye kutunuzla kankanızı sevindirebilirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir