Erkek Cerraha Özel Hediye Fikirleri

erkek-cerraha-hediye-fikirleri

14 Mart Tıp Bayramı’nda cerrah yakınlarınıza küçük bir sürpriz yapabilirsiniz. Onlara ne kadar kutsal bir mesleği icra ettiklerini bir kez daha gösterebilir ve motivasyonlarını yükseltebilirsiniz. Özellikle erkekler için hediye seçmenin sizi daha çok zorladığını düşünerek bu yazımızda erkek cerraha özel hediye fikirleri arasından sizler için en güzellerini seçtik.

Birçok kişi erkeğe hediye seçerken ne alacağım stresine kapılıyor. Bu durum da hediye seçme sürecini daha da çekilmez bir hale getirebiliyor. Oysaki hediye seçenekleri arasında gezinmenin ve sevdiklerimize hediye seçmenin bize verdiği mutluluk çok başka.

Özellikle hediye dünyasında yeni bir atılım yapan ve yepyeni hediye seçeneklerini hediye dünyasına kazandıran Muhiku, erkeğe hediye seçenekleri ile erkekler için hediye seçme sürecini çok daha keyifli hale getiriyor. Muhiku’nun erkeklerin ihtiyaçlarına ve ilgi alanlarına yönelik hazırladığı erkeğe hediye seçenekleri içerisinden seçtiğimiz erkek cerraha özel hediye fikirleri sizlere yakınlarınızı mutlu edebilmeniz için yardımcı olacak.

Erkek Cerrah için Tıp Bayramı Hediyeleri

yenilenen erkege hediye kutusu
Erkeğe Hediye Kutusu

??‍⚕️ Erkek cerraha özel hediye fikirleri içerisinden seçim yaparak cerrah yakınlarınızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutlayabilirsiniz. Ayrıca alacağınız hediyelerle onların motivasyonlarını yükseltebilirsiniz. İşte, Muhiku’nun birbirinden şık Tıp Bayramı hediyeleri içerisinden seçtiğimiz erkek cerraha özel hediye fikirleri!

Erkeğe Hediye Kutusu

Erkek cerraha özel hediye fikirleri içerisinde size ilk önereceğimiz hediye kutusu Erkeğe Hediye Kutusu olacak. Erkekler tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir kutu. Siz de bu hediye kutusu ile cerrah yakınlarınıza küçük bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Erkeğe Hediye Kutusu’nun içeriğinde;

 • %100 Arabica Brezilya filtre kahve,
 • Yade kahveli aromaterapi mum,
 • Eyüp Sabri Tuncer tıraş kolonyası,
 • Siyah tükenmez kalem,
 • Seçeceğiniz bir kitap,
 • Siyah seramik kupa,
 • Kahve bilgi kartı yer almaktadır.

Dünyanın en lezzetli kahvelerinin yetiştiği Brezilya’dan ithal edilen kahve çekirdekleriyle hazırlanan filtre kahve ve onları adeta kahve çiftliğinde hissettirecek eşsiz kahve kokulu aromaterapi mum hediye kutusuna ayrı bir hava katıyor. Kahve keyiflerine eşlik edecek siyah seramik kupa ise hem hediye kutusunun en şık detaylarından hem de kahve molalarına şıklık katacak bir detay.

Erkeğe Hediye Kutusu’nun keyif katan hediyelikler arasında sıkıcı tıraş rutinlerine ferahlık katacak Eyip Sabri Tuncer tıraş kolonyası, seçeceğiniz bir kitap ve sevdiği satırların altını çizebileceği bir kalem de yer almaktadır.

Daha fazla Tıp Bayramı hediyesi önerisi almak ve hediye notunuza yazabileceğiniz mesaj fikirlerini görmek için ilgili yazımıza göz atabilirsiniz.

Erkeğe Tebrik Hediye Kutusu

yenilenen erkege premium tebrik hediye kutusu

Erkekler için özenle tasarlanan bir diğer hediye önerimiz ise Erkeğe Tebrik Hediye Kutusu. Ağırlıklı olarak siyah renkli hediyeliklerle tasarlanan bu hediye kutusunun karizmatik görüntüsü dikkat çekiyor. A’dan z’ye tüm detaylarıyla bir erkeğin hayatına dokunabilecek bu hediye kutusunun içerisinde;

 • Colombia Huila filtre kahve,
 • Siyah termoderi ajanda,
 • Özel kutusunda siyah kalem,
 • Siyah seramik kupa,
 • Pomellos Keep in Touch kolonya,
 • Yade kahveli aromaterapi mum yer almaktadır.

Her yaş grubuna hitap edebilecek hediye kutusunun içerisinde yer alan Kolombiya kahvesi ve siyah seramik kupa günü keyifli kılan kahve molalarına farklı bir hava katacaklar ve sıradanlıktan kurtaracaklar. Ayrıca aromaterapinin etkisinden ilham alarak hazırlanan kahveli mum ise streslerinden arınmalarına yardımcı olacak.

Pomellos’un Keep in Touch kolonyası muayenehanelerinde, toplu taşımada, ortak kullanım alanlarında ya da kendi yaşam alanlarında daima onlara eşlik ederken termoderi ajanda ve şık kalem ise günlük hayatlarını ve iş hayatlarını planlamalarına yardımcı olacak.

Erkek Cerrah için Hediye Önerileri

erkege-yeni-is-ofis-hediyesi-kutusu
Erkeğe Ofis Hediyesi Kutusu

Muhiku’nun doktora hediye sayfasında erkek cerraha armağan edebileceğiniz pek çok hediye alternatifiniz bulunuyor. Bu kutular şık ve karizmatik tasarımlarıyla dikkat çekiyor.  Dolayısıyla bu hediyelerden biriyle erkek cerraha en güzel hediyeyi armağan edebilirsiniz.

Erkek cerraha özel hediye fikirleri arasında yer verdiğimiz bir diğer hediye seçeneği ise Erkeğe Ofis Hediye Kutusu. Cerrah yakınlarınızın meslek hayatında kullanabileceği işlevsel parçalardan oluşuyor. Ayrıca kutunun içinde molalarda tüketebileceği lezzetler de yer alıyor. Dolayısıyla bu hediye kutusu hem şıklığı ile hem de işlevselliğiyle dikkat çekiyor. Erkeğe Ofis Hediye Kutusu içeriğinde;

 • Burundi Afric kahvesi,
 • Şık siyah seramik kupa,
 • Godiva sütlü çikolatalı Napoliten Cello Naps,
 • Notes tasarımlı yaldızlı siyah not defteri,
 • Özel kutusunda siyah roller kalem,
 • Son olarak ise hediye notunuz yer alıyor.

Burundi’de yetişen %100 Arabica kahve çekirdekleri ile hazırlanan filtre kahve çeşidi ve siyah seramik kupa kahve molalarına doyumsuz hale getirecek. Godiva’nın sütlü çikolatası ise kahvenin yanına lezzet katacak. Ayrıca siyah not defteri ve şık özel kutulu kalem günlük planlarında onlara yardımcı olacak.

Çevrenizdeki erkek cerrahlara Erkeğe Ofis Hediye Kutusu armağan etmeyi düşünüyorsanız içerisine küçük bir hediye notu da eklemeyi unutmayın! Özellikle onların 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutlamak için verecekseniz içerisine kesinlikle doktorluk mesleğini öven bir hediye notu yazmalısınız.

Keyifli Bir Mola Hediye Kutusu

keyifli-bir-mola-hediye-kutusu

Yoğun geçen bir günün, nöbetin ya da zorlu bir ameliyatın ardından içilen bir fincan kahvenin ve çayın verdiği huzur başka neyde var ki? O bir fincan kahvenin ve çayın kokusunda, tadında ve sıcaklığında insan tüm yorgunluğunu unutur. Keyifli Bir Mola Hediye Kutusu da içerisinde yer verdiği egzotik çay ve kahve çeşitleriyle molalara keyif, huzur ve lezzet katıyor. Keyifli Bir Mola Hediye Kutusu’nun içeriğinde;

 • Burundi Afric filtre kahvesi,
 • Hibiskus çayı,
 • Lady Grey çayı,
 • Yade kahve aromalı mum,
 • Çay süzgeci,
 • Son olarak ise hediye notu yer alıyor.

Çay süzgeci yoğun zamanlarda onları lezzete en kısa yoldan ulaştıracak ekipmanlardan biri. Kutunun içerisindeki hibiskus çayı mayhoş aroması ile klasik bitki çayı aromalarından ayrılıyor. Lady Grey çayı ise onlara sıra dışı bir siyah çay lezzeti tattıracak. Ayrıca Yade’nin kahve aromalı mumu çalışma ortamına veya yaşam alanında büyüleyici bir atmosfer yaratacak.

??‍⚕️ Erkek cerraha özel hediye fikirlerimiz bu şekildeydi. Kadın doktora hediye önerileri yazımızdan faydalanarak kadınlara uygun seçenekleri de keşfedebilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir

en-guzel-5-hatiralik-hediye-fikri
Daha Fazla

En Güzel 5 Hatıralık Hediye Fikri

İçindekiler Gizle Anılarla Dolu Hatıralık Hediye KutusuDünya Kahveleri KutusuDünya Çayları KutusuKendine Vakit Ayır Hediye KutusuAtlas Kutusu Hatıra, zamanı…