Erkek Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi Ne Alınır?

erkek-arkadasa-yilbasi-hediyesi

İçinde bulunduğumuz seneyi bitirirken sevdiklerimize yılbaşı hediyesi vermek için arayış içine gireriz. Nedense bu konuda daha çok zorlandığımız kısım erkek arkadaşa yılbaşı hediyesi almak oluyor.

Çünkü kadınlara hediye almak her zaman daha kolay. Ya da hediye seçeneği daha çok da diyebiliriz. Bundan olacak ki kadına hediye almak erkekleri pek zorlamasa da tam tersi durumda erkeğe hediye almak biraz zorlayıcı olabiliyor.

Aslında erkek arkadaşa alınabilecek yılbaşı hediyeleri düşündüğünüzden daha fazla. Bu yüzden de sevgilinize ya da kankanıza uzun zamandır sürpriz yapmıyorsanız erkek arkadaşa hediye almak için yılbaşı doğru bir zaman olabilir.

Daha fazla hediye alternatifi için Muhiku’nun erkeğe hediye sayfasını da ziyaret edebilirsiniz. Çünkü bu sayfada erkeklerin ilgi alanlarına ve ihtiyaçlarına yönelik tasarlanan pek çok hediye seçeneği mevcut.

Peki, erkek arkadaşa yılbaşı hediyesi ne alınır? Erkek arkadaşa ne hediye edersek hoşuna gider? Gelin, bu sorulara cevap arayalım.

Erkek Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi Fikirleri

yeni-umutlar-yilbasi-kutusu
Yeni Umutlar Yılbaşı Kutusu

Sürekli erkek arkadaşıma yılbaşı hediyesi ne alabilirim diye düşünüyorsanız sizinle işinize yarayacağını düşündüğümüz birkaç öneri paylaşabiliriz. Erkek arkadaşa yılbaşı hediye önerilerinde ilk öne çıkan seçenek hediye kutuları.

İçerisine kişisel yılbaşı hediyeleri koyabildiğiniz bu şık setler hem kullanışlı olduğu hem de göze hitap ettiği için çevrenizdeki erkekleri çok mutlu edecektir.

Aynı gün teslim hediye fırsatıyla erkek arkadaşınıza yeni yıla saatler kala bomba gibi bir sürpriz yapabilirsiniz. Unutmuş gibi yaparak unutulmaz bir sürprize imza atabileceğiniz bu özel teslimat seçeneği sayesinde sürpriziniz yalnızca bu sene değil diğer tüm senelerde konuşulacak.

Yılbaşı Hediye Kutusu

Muhiku sizler için birbirinden harika bir yılbaşı kutuları hazırladı. Erkek arkadaşa yılbaşı hediyesi seçmekte zorlandığınız anda Muhiku size daha önce deneyimlemediğiniz bir kutu sunuyor. Yılbaşı kutularında;

 • Nitelikli Arabica çekirdeklerden elde edilen filtre kahve çeşitleri,
 • Dünyanın farklı kültürlerinden seçilen bitki çayı çeşitleri,
 • Kışın soğuğunda ayaklarını sıcacık tutacak yeni yıl çorapları,
 • Kışın muhteşem manzarasını avuçlarına taşıyacak kar küresi çeşitleri,
 • Küçük yılbaşı ağaçları,
 • Yılbaşına dair en güzel detaylarla tasarlanan kupalar,
 • Yeni yıl temalı bardak altlıkları,
 • Birbirinden lezzetli çikolata çeşitleri ve daha pek çok hediyelik yer alıyor.

Erkek arkadaşına yılbaşı hediyesi vermek isteyen herkes Muhiku’nun yeni yıla özel hazırladığı koleksiyonu değerlendirebilirler. Dilerseniz hediye kutusunun içine kış hediyeleri arasından da hediyelik ekleyerek zamanın ruhunu yakalayabilirsiniz.

Erkeğe Hediye Kutusu

erkege-hediye-kutusu-siyah

Evet, erkeğe hediye seçmekte zorlandığımız zamanlarda yine Muhiku yardımınıza koşuyor. Çünkü erkek arkadaşa yeni yıl hediyesi olarak armağan edebileceğiniz Erkeğe Hediye Kutusu ile onlara özel bir yılbaşı hediyesi hazırlamanıza yardımcı oluyor. Çünkü Erkeğe Hediye Kutusu erkeklerin ilgi ve ihtiyaçlarına hitap edecek pek çok hediyeliği içinde barındırıyor.

Erkeğe Hediye Kutusu içinde;

 • Brezilya kahvesi,
 • Yade kahve kokulu aromaterapi mum,
 • Şık siyah seramik kupa,
 • Eyüp Sabri Tuncer tıraş kolonyası,
 • Özel kutusunda siyah roller kalem,
 • Seçeceğiniz bir kitap,
 • Kahve bilgi kartı,
 • Hediye notunuz yer alıyor.

Farklı hediye unsurlarının bir arada olduğu bu hediye kutusu, Muhiku’dan erkeğe hediye kutusu yılbaşı için ince düşünülmüş bir hediye. Erkek arkadaşıma yılbaşı hediyesi ne alabilirim diye kara kara düşünenlere yardımcı olacak bu hediye sayesinde yeni yılın gelişini keyifle bekleyeceksiniz.

Tatlı Arası Hediye Kutusu

tatli arasi hediye kutusu

Erkek arkadaşa yılbaşı hediyesi vermek isteyenler için hem lezzetli hem de şık bir önerimiz var. Her bir ayrıntısıyla ne kadar şık ve lezzet dolu olduğunu gözler önüne seren Tatlı Arası Hediye Kutusu ile ona yılbaşının en tatlı sürprizini yapabilirsiniz.

Muhiku’nun Tatlı Arası Hediye Kutusu içinde;

 • Brezilya kahvesi,
 • Kolombiya kahvesi,
 • Şık siyah seramik kupa,
 • 6’lı Brownies By Limburgia,
 • Sinbo French press,
 • Coffee Time keçe bardak altlığı,
 • Çizgili siyah termo deri defter,
 • Siyah mat roller kalem,
 • Hediye notunuz yer alıyor.

Hayatın en tatlı detaylarının bir araya geldiği bu hediye kutusu yeni yılın en güzel zamanlarının daha da keyifli geçmesini sağlayacak. Yeni yıla mutlu bir başlangıç yapabilecekleri bu hediyeyle onları tüm yıl gülümsetecek bir sürpriz hazırlayabilirsiniz.

Koku

Erkekler de kadınlar kadar güzel kokuları beğenir. Fakat bazı erkekler kendine yakışan kokuları seçmekte zorlanabiliyor. Bu durumda arkadaşınıza yardımcı olmak adına onun beğenisini kazanacak hoş kokulu bir kolonya ya da tıraş kolonyası seçebilirsiniz.

Özellikle soğuk kış günlerine uygun odunsu, baharatlı kokular erkeklere daha çok yakışıyor. Yılbaşında erkek arkadaşa ne hediye alınır diye düşünüyorsanız bu seçeneği değerlendirebilirsiniz.

Erkek Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi Ucuz

hohoho noel babali kupa

Yılbaşı hediyesi erkek arkadaşa alınıyorsa mutlaka pahalı olmalıdur diye bir kural yok. Uygun fiyatlı alternatifleri de değerlendirebilirsiniz. Özellikle de iş yerinizde ya da okulunuzda yapılan çekilişlerde erkek arkadaş için yılbaşı hediyesi alıyorsanız ucuz seçenekler işinizi görecektir.

Kupa

Erkek arkadaşa alınacak yılbaşı hediyeleri konusunda bütçeniz daha kısıtlı ise yeni yıla özel tasarlanan kupa çeşitlerini değerlendirebilirsiniz. Evde ya da iş yerinde kahvesini ve çayını keyifle yudumlayabileceği bu hoş hediyeyle daima sizi hatırlayacak.

Ayrıca alacağınız kupa ona yeni yılın güzelliklerini hatırlatacak.  Erkek arkadaşınıza bütçenize uygun en güzel yeni yıl hediyesini vermek için Muhiku’nun yılbaşı temalı kupalarına bir bakın deriz.

Bardak Altlığı

Erkek arkadaşa yılbaşı hediyesi ne alınır sorusuna verilecek uygun fiyatlı yanıtlardan bir diğeri ise bardak altlığı. Yılbaşına ait unsurlarla tasarlanan bardak altlıkları ile ona neşe dolu bir yeni yıl hediyesi verebilirsiniz.

Dilerseniz seçeceğiniz kupanın yanına bütçenize uygun bir bardak altlığı da ekleyerek küçük bir set hazırlayabilirsiniz. Böylece erkek arkadaşıma yılbaşı hediyesi ne alabilirim diye kara kara düşünmekten de kurtulacaksınız.

Defter ya da Ajanda

defter-kalem-cikolata

Her kim olursa olsun yılbaşı denilince akla günlük, haftalık, aylık olarak planlanmış yeni senenin defter ve ajanda çeşitleri geliyor. Çünkü yeni senede uygulanmak üzere her senenin sonunda yeni kararlar alınır.

Kendi hedeflerinizi not edebileceğiniz ve o güne dair özel bir zamana göre sizi yönlendirebilecek bir ajanda yılbaşının en kullanışlı hediyesi olma yolunda ilerler. Siz de erkek arkadaşınıza planlayıcı bir ajanda seçebilirsiniz.

Erkek arkadaşıma yılbaşında ne hediye alabilirim diye soran takipçilerimiz için birbirinden güzel ve kullanışlı alternatifler paylaştık. Eminiz ki bu hediyelerden birini tercih ettiğiniz zaman erkek arkadaşınız sürpriziniz karşısında hem heyecanlanacak hem de sevinecek.

Hobi Seti

Yılbaşı hediyesi erkek arkadaşa yeni bir hobi kazanmasında yardımcı olsa nasıl olurdu? Bizce harika olur. Yeni yılda yepyeni deneyimler yaşarken bir taraftan da kendini geliştirebileceği bir hobi setini ona armağan ederek hem özgüvenini geliştirmesine hem de stresin olumsuz etkilerden korunmasına yardımcı olabilirsiniz.

Muhiku’nun deneyim kitleri içinden erkek arkadaşınızın ilgi alanlarına, hayallerine ya da zevklerine yönelik bir yılbaşı hediyesi seçebilirsiniz.

Erkek Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi El Yapımı

atkı

Erkek arkadaşıma yılbaşı hediyesi ne alınır diye sorduğunuzda hiçbir yanıt sizi tatmin etmiyor mu? Öyleyse el yapımı seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Sevgiliye ya da en yakın erkek arkadaşa hediye yılbaşı gibi kendine has özellikleri olan bir dönemde elde yapmaya oldukça uygun. Onun zevkine göre şekillendireceğiniz sürprizinizi büyük bir heyecanla sunabilirsiniz.

Atkı ve Bere Takımı

Soğuk kış günlerinde erkekler için bir ihtiyaç atkı bere takımı. Henüz atkı beresi olmayan bir erkek arkadaşınız varsa yılbaşında en çok tercih edilen hediye seçeneklerinden olan bu takımı siz de örebilirsiniz. Birbiriyle uyumlu olmasına dikkat ederseniz kombin yapma konusunda kadınlardan daha zayıf olan erkekler için çok değerli bir hediye olacak.

Kendi Kutunu Yap

Erkek arkadaşınıza el yapımı bir hediye vermek istiyorsunuz. Ancak bunun için de yeterli vaktiniz yoksa Muhiku’nun el yapımı hediyeliklerini tek bir kutuda toplayabilirsiniz. Kendi Kutunu Yap ile her biri el emeği göz nuru olan bu hediyelerle onlar için oldukça anlamlı bir yılbaşı hediyesi hazırlayabilirsiniz.

Dilerseniz Muhiku’nun Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi kategorisi içerisinden sevdikleriniz için harika seçimler yapabilirsiniz. Böylece onların yaşam alanlarını yeni yıla dair en tatlı ayrıntılarla süsleyebilirsiniz.

Herkese sevdikleriyle mutlu olacağı bir yıl diliyoruz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir
marvel-seven-birine-ne-alinir
Daha Fazla

Marvel Seven Birine Ne Alınır?

İçindekiler Hide Marvel Hediyelik Eşya ÖnerileriÇizgi RomanKarakter FigürleriÇorapMarvel Tutkunları için Sıra Dışı Hediye KutularıBatman KupaBatman HediyelikleriLord of The…