Connect with us
Erkeğe hediye, gift for boys

Doğum Günü Hediyeleri

Erkeğe Alınabilecek Harika Doğum Günü Hediye Fikirleri

Doğum günleri bütün yıl beklediğimiz bizim için çok kıymetli yepyeni bir yaşa girmemizin günüdür. Doğum günü hediyeleri de doğum günümüz kadar önemli bir diğer heyecan kaynağıdır.

Bazı zamanlar özensiz üzerine düşünülmemiş doğum günü hediyeleri ile karşılaşabiliyoruz bu durum bizim için biraz hayal kırıklığı yaratabiliyor.

Erkeğe doğum günü hediyesi alırken aslında beğenmediği bir hediye alıp hayal kırıklığı yaratmak ve sahte sevinçle karşılaşmak istemeyiz. Bu sebeple bu yazımızda size erkeğe alınabilecek harika doğum günü hediyesi fikirlerinden bahsetmek istiyoruz. Tabii ki hediyeler kişiye özel olmalı ve hediye aldığınız insana hitap etmeli, bu yazımızı okuduktan sonra ise ufkunuzun daha çok açılacağını ve hediye tercihinde eskiye nazaran zorlanmayacağınızı garanti ediyoruz.

Saat, kemer, cüzdan gibi seçenekler artık çok sıkıcı olduğu gibi heyecanlandırmayan hediyeler olarak akıllarımıza kazındı. Çok yakın bir arkadaşınız değil yahut doğum günü hediyesini almak için alıyorsanız bu hediyeleri tabii ki seçebilirsiniz fakat bizden söylemesi almasanız daha iyi olacaktır.

Hazırsanız erkeğe alınabilecek doğum günü hediyesi fikirlerine bakalım.

Tasarım Tişörtler

Tasarım tişörtler, design tshirts

Başlangıç olarak kolay ulaşılabilir bir doğum günü hediyesi fikri olsun istedik. Erkeğe doğum günü hediyesi alırken sevdiği bir oyun yahut film ile ilgili baskısı olan bir tişört tercih edebilirsiniz. Kıyafet seçeneği kadınlarda tercih edilmemesi gerekirken erkeklerde bu seçenek bahsettiğimiz gibi ilgilendiği bir konu ile ilgili olur ise son derece güzel bir doğum günü hediyesi seçeneği olabiliyor.

Mesela Star Wars seven bir erkeğe üzerinde Jedi yahut Darth Vader baskısı olan bir tişört/polar alır iseniz çok mutlu olacaktır,

Maketler

Erkekler oyunları çok seviyorlar bunu biliyoruz doğum günü hediyesi olarak sevdiği bir oyuna ait maket alır iseniz maketi yaparken ve sonrasında çok mutlu olacaktır.

Klasik arama seven bir erkek ise araba maketine bayılacaktır. Yahut ucak/uzay mekiği gibi seçenekler de doğum günü hediyesi alacağınız kişiye göre güzel bir tercih olacaktır.

Dolma Kalem

Dolma kalem, pen

Özel tasarım ya da hediye alınan kişinin adının yazdığı güzel bir dolma kalem çok şık bir hediye olabilir. Dolma kalemlerim klasik ve şık görüntüsünü kadın erkek hepimiz severiz, kullanıyor olalım olmayalım böyle bir hediye bizi son derece mutlu edecektir.

Erkeğe doğum günü hediyesi olarak böyle şık bir hediye aldığınız zaman ofisinde, çalışma masasının en güzel köşesinde yer alacağına emin olabilirsiniz.

Spor Müsabakası Bileti

Bilet, ticket

Türkiye’de erkeklerin büyük bir kısmının futbol, bir kısmının da basketbol hayranı olduğunu biliyoruz. Doğum günü hediyesi olarak özel bir karşılaşma için alacağınız bilet unutulmaz ve son derece mutlu edecek bir hediye olacaktır.

Futbol çılgınlığı ülkemizi kasıp kavururken hediye aldığınız kişi desteklediği takımın sezonun ilk maçına yahut son maçına gidebileceği için ne kadar sevineceğini düşünün. Hele bir de desteklediği takım şampiyon oluyor ise bu mutluluk 3’e, 5’e katlanır.

Forma

Forma, uniform

Sporla ilgili seçenekler silsilesinde şimdi formadan bahsedeceğiz. Formaların her sene değişiyor olması o yıla özel bir hatıra olarak kalacağının simgesi diyebiliriz. Ve kimse desteklediği takımın formasına sahip olmak istemiyorum diyemez.

Formalar günlük ihtiyaç sıralamamıza çok da girmezler çünkü alım gücünün bu kadar düştüğü günümüzde genel olarak bütçemizi başka şeylere ayırmamız gerekiyor. Bu da erkeğe doğum günü hediyesi olarak desteklediği takımın formasının alınması durumunu daha da kıymetli hale getiriyor.

Oyuncak Araba

Oyuncak Araba, car toy

Bu seçeneğimiz de aslında kadın erkek ayırt etmeden çok sevilen bir tercihtir. Hediye oyuncak arabalar renk renk ve model model olması ile bize görsel şölen sunuyor ve maddi gücümüzün almaya yetmediği modellerin şirin minyatürlerine sahip olabiliyoruz.

Erkeğe doğum günü hediyesi olarak hep hayalini kurduğu araba modelinin oyuncak versiyonunu alıp istemeye devam ederse bir gün bu arabanın gerçeğine de sahip olabileceğini söyleyebilirsiniz.

Tabii uzaktan kumandalı arabalar da güzel bir seçenek olarak listemizde yer alıyor. Çünkü erkeklerin özellikle günümüzde 30 yaş altının oyun delisi olduğunu var sayarsak güzel bir uzaktan kumandalı araba mükemmel bir doğum günü hediyesi olabilir. Hatta durumu biraz büyütüp kendinize de bir uzaktan kumandalı araba alarak birlikte yarışlar düzenleyebilirsiniz.

Oyun Konsolları

Oyun Konsolu, game console

Bu seçeneğimiz bir miktar bütçe gerektiren bir fikir fakat doğum günü hediyesi olarak oyun konsolunun sevindiremeyeceği bir erkek olduğunu hiç sanmıyoruz. Gerçi bu seçeneğimiz tüm genç ve kendini genç hisseden arkadaşlarımız için geçerli bence.

Tabii oyun konsoluna zaten sahip olan arkadaşınıza oynayabileceği güzel bir oyun da alabilirsiniz bu seçenek de en az konsol kadar mutluluk yaratacaktır. Zira oyunu olmayan bir oyun konsolu çok da efektif olmasa gerek.

Bu seçeneğin bazı okuyucularımıza çocuksu gelebileceğini düşündüğümüz için biraz açmak isteriz, düşünün ki hediyeyi aldığınız arkadaşınız ile birlikte çok soğuk bir kış günü yahut çok bunaltıcı bir yaz günü ne yapacağınızı düşünüyorsunuz. Sıkıntıya girmenize gerek yok çünkü ona hediye ettiğiniz konsol ile saatlerin nasıl geçtiğini anlamadan oyun oynayabilirsiniz.

Ağabeylerim oyun konsolu ile oyun oynarken ben hep izlerdim, çünkü oynamayı beceremeyeceğimi ve keyif almayacağımı düşünürdüm. Bir gün inadımı kırarak oyuna başladım, tam da tahmin ettiğim gibi oynamayı hiç beceremedim ama ne kadar çok eğlendiğimi kelimelere dökemem sanırım.

Tatil

Tatil, Holiday

Erkeklerin en çok sevdiği şeylerden biri de tatildir arkadaşlar. Öyle çok uzun tatil düşünmeyin hafta sonu için bulunduğunuz şehre yakın yerleri tercih edebilirsiniz.

Erkek arkadaşınıza doğum günü hediyesi alacak iseniz romantik bir tatil, kesinlikle doğru tercih olacaktır. Erkekler açıkça söylemek istemezler ama romantik bir tatil tüm erkeklerin hayalidir. Bu bilgiyi içeriden aldık.

Arkadaşınıza doğum günü hediyesi olarak tatil hediye etmek isterseniz de çok eğlenceli bir tatil planı hazırlayabilirsiniz. Arkadaşlarla gidilen tatillerde ne kadar kalabalık olursanız eğlence miktarı o kadar artacaktır.

Erkek Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi Almak Artık Çok Kolay!

Erkek arkadaşa doğum günü hediyesi seçenekleri arasından en unutulmaz ancak çok tercih edilen opsiyonları ve özellikle tercih edilmemesi gerekenleri sizin için yukarıda sıraladık.  Hediye araştırırken listenin üst sıralarında yer alması aynı zamanda sizin için dezavantaj da olabilir. Herkes hayatında en az bir kez yukarıda sıralamış olduğumuz hediyelerden en az birini almıştır. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki tekrar eden hediyeler hatırlanmanın aksine üzerine düşünülmemiş veya vakit harcanmamış olarak izlenim bırakıyor. Böylesine özel bir günde erkek arkadaşınızda böyle bir izlenim yaratmak istemezsiniz. Muhiku olarak gerek doğum günü gerekse diğer özel günlerde imdadınıza koşup hediye seçeneklerine yenilikçi çözümler getiriyoruz. Bugüne kadar hediye için tercih ettiğiniz seçeneklerden sıyrılarak sevdikleriniz için hazırladığımız doğum günü hediye kutularını inceleyebilirsiniz.

Continue Reading
Yorum yapmak için tıklayın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Doğum Günü Hediyeleri

To Top