in ,

Erkeğe Alınabilecek 7 Harika Yılbaşı Hediyesi

erkege-yilbasi-hediyesi

Erkeğe yılbaşı hediyesi önerilerimizle 2022 yılına erkekler daha mutlu girecek. Sizin için hazırladığımız hediye fikirleriyle; babanızı, eşinizi, oğlunuzu, erkek kardeşinizi ya da arkadaşlarınızı mutlu edebilirsiniz.

Aralık ayı diğer 11 aydan ne kadar da farklı hissettiriyor bize değil mi? Geçirdiğimiz koca 11 ay ile yepyeni bir yılın arasında bir köprü adeta. Bizler geçmişten geleceğe uzanan bu köprü üzerinde yürüyoruz; hayat, ömür boyunca yaptığımız bir yolculuk. Önemli olan ise gittiğimiz yolun uzunluğu değil, bu yolu nasıl değerlendirdiğimiz.

Yılın tam da sonlanıp yeni yıla geçtiğimiz “o an” bizim için çok önemlidir çünkü bu dönemde nasılsak yeni yılda öyle olacağımıza; yanımızda kimler varsa yeni yılı o insanlarla geçireceğimize inanırız. İnsanların özellikle yılbaşında sevdikleriyle eğlenceli planlar yapmaları, birbirlerini mutlu etmek istemeleri bu sebeptendir.

Hediye almak -özellikle sevdiklerimiz söz konusu olduğu zaman- oldukça zor oluyor; hiçbir hediye yeterince iyi değilmiş gibi geliyor. Tabii yeni yıl, yeni umutlar diyerek aslında kendi içimizde de beklentiyi arttırmış oluyoruz. Asıl önemli olanın karşımızdaki insana hediye almak isteyecek kadar değer vermemiz olduğunu unutuyoruz.

Yılbaşı erkeğe hediye almak için en güzel zamanlardan bir tanesi. Sizi yeni yılda sevdiklerinize hediye seçme zorluğundan biraz olsun kurtarmak istiyoruz. Bu yazımızı okuyup hediye seçeneklerinin birkaçını değerlendirdikten sonra her şeyin daha güzel olduğunu göreceksiniz. Lafı uzatmadan erkeğe yılbaşı hediyesi seçeneklerinden ve erkeğe hediye yılbaşı seçeneklerini neden tercih etmeniz gerektiğinden kısaca bahsetmek istiyorum, işte sizin için hazırladığım erkeğe yılbaşı hediye kutusu fikirleri.

Yılbaşında değer verdiğini erkekleri birazcık şımartmaya ve şaşırtmaya ne dersiniz?Eğer cevabınız evetse Muhiku’daki her konsepte ve her erkeğe uygun bir opsiyonun bulunabileceği yılbaşı hediyeleri seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

2022 için Erkeğe Yılbaşı Hediyesi Kutuları

yesil-yilbasi-hediye-kutusu

2022’ye girmeden önce en yeni erkeğe yılbaşı hediyesi fikirlerini sizlerle paylaşmak istiyorum. Yılbaşında erkeğe alınacak hediyeler içerisinden en yenilikçi hediye fikirlerini sizin için seçtim.  Erkeğe yılbaşı hediye önerileri aynı zamanda yılbaşı çekilişinde erkeğe alınabilecek hediyeler de demektir.

Sizler için hazırladığımız bu hediye önerileriyle çevrenizden gelen “Yılbaşında bir erkeğe ne hediye alınır?” sorusuna da gönül rahatlığıyla cevap vererek sevdiklerinize de yardımcı olabilirsiniz.

Dünya Kahveleri Kutusu

Dünya kahveleri kutusu yılbaşı hediyesi erkeğe armağan edilebileceği gibi her yaşa ve cinsiyete de armağan edilebilir. Dolayısıyla dilerseniz babanıza, dilerseniz erkek kardeşinize, dilerseniz de eşinize bu kutuyu armağan edebilirsiniz.

Kahve içmeyi seven bir erkeğe alınabilecek en güzel hediyelerden biri tabii ki dünyanın 5 bir yanından özenle tasarlanmış bir kahve kutusudur. Hem tüketim süresi uzun hem de lezzetli bir hediye olacağına şüphemiz yok. Dünya Kahveleri Kutusu içinde;

 • Etiyopya kahvesi,
 • Guatemala kahvesi,
 • Brezilya kahvesi,
 • Kolombiya kahvesi,
 • Burundi kahvesi,
 • Kahvelerle ilgili 12 sayfalık bilgi kitapçığı yer alıyor.

Dilerseniz yeni yıla özel kutu içerisine yılbaşı temalı ürünler ekleyerek kutuya biraz daha yılbaşı havası katabilirsiniz. Kutuyu zenginleştirmek için sadece french press ve kupa değil yeni yıla özel zencefilli-tarçınlı çörek adam, çam ağacı, gold mum, kar küresi gibi birçok seçeneğiniz bulunmaktadır.

Erkeğe Hediye Kutusu

erkege-hediye-kutusu-siyah

Bir erkeğe alınabilecek yılbaşı hediyeleri elbette erkeklere özel de olmalıdır. İçerisindeki her bir ayrıntısıyla erkeğe hitap etmeli ve onun ihtiyaçlarına cevap vermelidir.

Bir hediye kutusu düşünün ki tamamen erkekler için özel hazırlanmış. Böyle bir hediyeyi tabii ki erkeğe özel yılbaşı hediyeleri içerisinde saymamak olmaz. İçerisinde her erkeğin genel olarak beğeneceği ve kullanacağı ürünlerden oluşturulmuş. Ayrıca bu kutu istediğiniz şekilde yılbaşına özel ürünler ile donatabildiğiniz bir kutu.

Erkeğe Hediye Kutusu’nun içinde;

 • Brezilya kahvesi,
 • Yade’nin kahveli aromaterapi mumu,
 • Seramik kupa,
 • Eyüp Sabri Tuncer’in tıraş kolonyası,
 • Özel kutusunda siyah roller kalem,
 • Seçeceğiniz bir kitap,
 • Kahve bilgi kartı,
 • Hediye notunuz yer alıyor.

Evet, ilk seçenek olarak bu kutuyu neden yazmadığımı düşüneceksiniz biliyorum ama ilk iki seçenek de erkeğe alınabilecek yılbaşı hediyeleri için oldukça iyi, haksızlık yapmak olmaz!

Tatlı Arası Hediye Kutusu

tatli arasi hediye kutusu

Bir erkeğe armağan edebileceğiniz diğer bir yılbaşı hediye kutusu önerimiz ise lezzet dolu bir kutu. Muhiku’nun farklı kahve ve brownie çeşitleriyle hazırladığı bu hediye kutusunun içinde şık ve kullanışlı hediyelikler de yer alıyor. Kimi zaman molalara, kimi zaman ise yoğun çalışma temposuna eşlik edecek bu kutu onlara yeni yılda aradıkları enerjiyi bulmalarında yardımcı olacak.

Tatlı Arası Hediye Kutusu’nun içinde;

 • Brezilya kahvesi,
 • Kolombiya kahvesi,
 • Şık siyah seramik kupa,
 • 6’lı Brownies By Limburgia,
 • Sinbo French press,
 • “Coffee Time” baskılı keçe bardak altlığı,
 • Çizgili siyah termo deri defter,
 • Siyah mat roller kalem,
 • Hediye notu yer alıyor.

Sizin için seçtiğimiz yılbaşı hediyeleri anlamlı bir not ile daha da değerli kılabilirsiniz. En güzel yeni yıl mesajları ile hazırladığımız blog yazımızdan ilham alarak hediye notunuzu kolaylıkla yazabilirsiniz.

Daha fazla hediye kutusu seçeneği için Muhiku’nun erkeğe hediye sayfasını da ziyaret edebilirsiniz.

Erkek için Yılbaşı Hediyesi Fikirleri

happy new year modern kupa

“Bir erkeğe yılbaşında ne hediye alınır?”, diye karar kara düşünmeye son! Yanlış duymadınız. Artık, yılbaşı hediyesi erkeğe ne alınır sorusunu kafanızdan kovup harekete geçebilirsiniz.

Kupa

Erkeğe yılbaşı hediyesi ne alınır, sorusuna hesaplı ve en şık cevaplardan biri kupa olsa gerek. Yeni yılın en lezzetli içeceklerini sizin hediyenizle yudumlayabilirler. İşte, evde, ders çalışırken, film izlerken, kitap okurken ya da müzik dinlerken soğuk kış günlerine bu şık armağanınızla eşlik edebilirsiniz. Ayrıca yeni yıla dair en güzel dileklerde de bulunabilirsiniz.

Planlayıcı veya Not Defteri

Erkeğe alınacak yılbaşı hediyesi önerilerinin içinde elbette planlayıcı/not defteri olmalı. 2022 yılının en yeni tasarımlı planlayıcı/not defteri bir erkeğe yılbaşı hediyesi ne alınır sorusunun en yenilikçi cevapları olacaklardır. İster kadın ister erkek hiçbirimiz hayatımızı tamamen planlı yaşamıyoruz.

En azından büyük çoğunluğumuz. Yeni yılda bunu değiştirip biraz daha planlı hareket etmemiz fena olmaz değil mi? Söz uçar yazı kalır, istediğiniz şeyleri ve o şeylerin gerçekleşmesi için yapılması gereken şeyleri; izlenecek yolu not almak hiç de fena olmaz.

Bazen sadece bir şeyleri karalamak, öylesine yazmak bile bize kendimizi iyi hissettirir ve zaman ilerledikçe geri dönüp okuduğumuzda bu süre zarfında değişen şeyler bizi kâh hüzünlendirir kâh mutlu eder. Hayatımızda önemli olduğunu düşündüğümüz hislerin anıların kaydedilmesi gerektiğini düşünüyorum, tam olarak günlük olmasa bile “gelecekteki biz” için küçük ipuçları bırakmak güzel olur.

Brownie

brownies-by-limburgia

Hala yılbaşı hediyesi olarak bir erkeğe ne alınır sorusunun cevabını bulamadınız mı? Bu seçeneğe hayır diyebileceğinizi düşünmüyorum.

Hepimizin bildiği gibi bir rkeğin kalbine giden yol midesinden geçer. Dolayısıyla yılbaşında babanıza, eşinize ya da sevgilinize yılın en lezzetli sürprizini yapabilirsiniz. Muhiku’nun lezzetli brownie çeşitlerinin yer aldığı kutularla onlara aynı anda birçok lezzetli brownie çeşidini armağan edebilirsiniz.

Yeni yıla ağız tadıyla girebilecekleri bu hediye belki de bütün bir yılın da mutlu ve keyifli geçmesine vesile olacak. Bu sebeple en güzel erkek yılbaşı hediyesi fikirleri içindeki bu hediyeyi es geçmeyin deriz.

Çorap

Yılbaşı temalı çorap çeşitleriyle bir erkeğe yeni yılın ruhuna uygun bir sürpriz yapmaya ne dersiniz? Yeni yılın neşe saçan detaylarıyla tasarlanan çorap çeşitleri içinden kolaylıkla erkek için yılbaşı hediyesi seçebilirsiniz. Çünkü Muhiku’nun yılbaşı temalı çorapları unisex. Yani çorap yılbaşı hediyesi erkek için de kadın için de rahatlıkla tercih edilebilir.

Piyasada kadınlara hitap eden çok fazla şey bulabilirken erkekler için maalesef aynı durum söz konusu değil ve bu da erkeklerin özel günlerinde onlara uygun bir hediye arayışında olduğumuzda bizi bir hayli zorluyor. Bu sebeple erkeğe yılbaşı hediyesi seçenekleri arasından beğenilme potansiyeli en yüksek yedi alternatifi yukarıda sizlerle paylaştık.

Hala “yılbaşında erkeğe ne hediye alınır?” sorusunun yanıtını bulamadıysanız, erkeğe alınacak en güzel yılbaşı hediyesi fikri için hazır olun. Fakat bu erkeğe yılbaşı hediyesi yapımı tamamen sizin seçimlerinize kalmış. Kendi kutunu yap seçeneğiyle tasarlanan kutular sizin seçtiğiniz ürünlerden oluşmakla birlikte sevdikleriniz için hazırlanacak en özel yılbaşı hediyesi kutusu olacak.

Ne Düşünüyorsun?

Yazar aureme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

  bayanlara-yilbasi-hediyesi-ne-alinir-muhiku-blog

  Bayanlara Yılbaşı Hediyesi Ne Alınır? Yılbaşı Hediyeleri Bayan

  sevgiliye-ogretmenler-gunu-hediyesi-ne-alinir.JPG

  Sevgiliye Öğretmenler Günü Hediyesi Ne Alınır?