Connect with us

Kız Arkadaşa Hediye

En Yakın Kız Arkadaşa Hediye Ne Alınabilir?

Bize hediye alınmasını çok sevsek de hediye almayı sevmiyoruz kabul edelim. Haksız da sayılmayız, çünkü hediye almak çok zor… Karşınızdaki insanı neyin mutlu edeceğini bilmeniz gerekiyor ve bu şey sıradan, sıkıcı olmamalı. Söz konusu en yakın kız arkadaşa hediye olduğunda işimiz biraz daha zor oluyor. Kız arkadaşınıza hem romantik hem özel hem de samimi bir hediye seçmelisiniz.

Hediye seçiminin zorluğundan bahsettik, evet çok zor fakat kız arkadaşınızın hediyenizi aldıktan sonraki gülümsemesi tüm bu zorlu sürece değecektir. Bu yazımızla hediye seçiminde size bir miktar yardımcı olabileceğimizi düşünüyoruz.

Hediyenizin Ne Üzerine Olacağına Karar Verin

Hediyenizi alacağınız gün, nasıl bir hediye almak istediğiniz gibi unsurlar çok önemlidir zira henüz ilişkinizin başında iseniz ağır kaçacak bir hediye almaktan kaçınmalısınız. Mesela diyelim ki kız arkadaşınız ile 2 aydır birliktesiniz ve sevgililer günü için hediye düşünüyorsunuz, sakın tatile götürmeyin bu seçenek ilişkinin ilerleyen zamanlarında mantıklı olacaktır. İlişki başında ise romantik bir yemek oldukça güzel olur.

Günlük Hayatını Önemsediğinizi Hissettirin

Sade ve işlevsel bir hediye almak isterseniz kız arkadaşınızın günlük işlerine dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu seçenek bir buket gülün yanında daha az romantik gibi gelebilir ama çok daha etkilidir. (Denenip onaylandı.) Çünkü bir buket çiçek fotoğrafını çekip sosyal medyada paylaşmaktan ve bir gün elinde gezdirmekten başka bir şeye yaramayacakken, hayatını kolaylaştıracak ya da konfor kazandıracak bir hediye onu ne kadar düşündüğünüzü ve gerçekten değer verdiğinizi gösterir.

Konforlu Hale getirin

Örneklersek, kız arkadaşınızın ofiste çalıştığını düşünelim. Bütün gün rahatsız ofis sandalyesinde oturup klavye ve Mouse kullanacak. En yakın kız arkadaşa hediye olarak masasında solmaya mahkum bir çiçek değil, masasında konforunu arttıracak ortopedik sırt desteği/ortopedik Mouse pad hediye etmeniz kız arkadaşınıza ne kadar değer verdiğinizi gösterecektir. Günümüzde bu ürünlerin çok şık ve şirin tasarımlarının bulunduğunu da düşündüğümüzde gerçekten güzel bir fikir olarak karşımıza çıkıyor.

İçinizden Geldiyse Kendinizi Tutmayın

Şal, scarf

Mesela sadece küçük bir jest yapmak için hediye almayı düşünüyor olabilirsiniz, en yakın kız arkadaşa hediye alırken en kolay alacağınız hediye bu olabilir. Yine de kıyafet almaktan kaçının çünkü kıyafet hediye alacağınız kişi için çok özel anlamı olan bir parça değilse hiç de güzel bir seçenek değil. Fular öyle mi? Tabii ki değil, nedendir bilinmez ama fular normalde kullanmayan kadınlara bile son derece güzel gelir ve son derece şık bir hediyedir. Kıyafet out, fular in diyor ve içinizden öylesine hediye almak geldiyse fular alabilirsiniz diyerek bu konuyu sonlandırıyoruz.

Özel Günlerde Zarif Hediyeler Her Zaman Kazanır

Aksesuar, accessories

Evet efendim yıl dönümlerinde, sevgililer gününde, doğum günleri ve aklınıza gelebilecek diğer tüm özel günlerde zarif hediyeler daima kazanır. Kötü tarafı ise her özel günde böyle bir şey tercih edemeyecek olmanız. En yakın kız arkadaşa hediye olarak dilerseniz şık bir bileklik yahut zarif bir kolye seçebilirsiniz. Geniş fiyat yelpazesi ile de zarif takılar gönlümüze ayrı bir taht kuruyor.

Kişisel Bakımına Önem Verin

Kozmetik, cosmetic

Kişisel bakım dediğimiz zaman aklınıza klasik makyaj malzemesi gelmemeli. Tabii bu seçenek biraz da kız arkadaşınızla aranızdaki samimiyete de bağlıdır zira yeni bir ilişki ise ona kişisel bakım ürünü almamalısınız. Yoksa sizin onu yeterince bakımlı ve hoş bulmadığınızı düşünecektir, bununla birlikte eğer ilişkinizde birbirinizle yeterince vakit geçirdi iseniz ona kişisel bakım ürünlerinden oluşan bir hediye aldığınız zaman bu onun kendine ayırdığı vakte ve ilgiye saygı duyduğunuzu gösterir.

Kitaplar En Yakın Arkadaşlarınızdır

Kitap, book

Ömrümüz boyunca okuyabileceğimiz kitap sayısının ne kadar az olduğunu bilseniz şaşarsınız. Dünyada o kadar güzel kitap var ki insan hepsini okumak istiyor. Ve tabii unutmamamız gerekir ki kitaplar bize yalan söylemez, yapmacık davranmaz bu da kitapları en yakın arkadaşlarımız haline getiriyor. Eğer en yakın kız arkadaşa hediye olarak güzel bir kitap hediye ederseniz ona yeni bir dünya hediye etmiş olursunuz. Hele ki bir de sizin de okuduğunuz ya da okuyacağınız bir kitapsa ve üzerinde saatlerce sohbet ederseniz tadından yenmez.

Kız arkadaşınıza hediye seçerken unutmamanız gereken bir kaç unsur var ki hatırlatmak isteriz. Hediyeler kişiseldir, sizin aldığınız hediyeyi kimsenin onaylamasına ihtiyacınız yok zira hediye aldığınız kişi ile sizin aranızdaki ilişkiyi en iyi siz bilirsiniz ve buna uygun hediyeyi seçebilecek kişi de yine sizsiniz.

Seçtiğiniz hediyenin niteliği asla ödediğiniz ücretle orantılı değildir.
Önemli olan duygularınızı yansıtmanız, önemli olan karşınızdaki kişiye hediye alacaka kadar önemsediğinizi hissettirmeniz.

Kız Arkadaşa Hediye Almak Artık Çok Kolay!

Kız arkadaşa hediye fikirleri arasından en unutulmaz ancak çok tercih edilen opsiyonları sizin için yukarıda sıraladık. Hediye araştırırken listenin üst sıralarında yer alması aynı zamanda sizin için dezavantaj da olabilir. Herkes hayatında en az bir kez gömlek, forma veya kalem hediye olarak almıştır. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki tekrar eden hediyeler hatırlanmanın aksine üzerine düşünülmemiş veya vakit harcanmamış olarak izlenim bırakıyor. Muhiku olarak gerek doğum günü gerekse diğer özel günlerde imdadınıza koşup hediye seçeneklerine yenilikçi çözümler getiriyoruz. Bugüne kadar hediye için tercih ettiğiniz seçeneklerden sıyrılarak sevdikleriniz için hazırladığımız kız arkadaşa hediye kutularını inceleyebilirsiniz.

Continue Reading
Yorum yapmak için tıklayın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Kız Arkadaşa Hediye

To Top