En Yakın Kız Arkadaşa Hediye Ne Alınabilir?

kadinlar-gunu-etkinlikleri-kitap

Bize hediye alınmasını çok sevsek de hediye almayı sevmiyoruz kabul edelim. Haksız da sayılmayız, çünkü hediye almak çok zor! Karşınızdaki insanı neyin mutlu edeceğini bilmeniz gerekiyor. Üstelik bu şey sıradan, sıkıcı olmamalı. Söz konusu en yakın kız arkadaşa hediye olduğunda ise işimiz biraz daha zor oluyor. Kız arkadaşınıza hem romantik hem özel hem de samimi bir hediye seçmelisiniz.

Hediye seçiminin zorluğundan bahsettik, evet çok zor fakat kız arkadaşınızın hediyenizi aldıktan sonraki gülümsemesi tüm bu zorlu sürece değecektir. Bu yazımızla hediye seçiminde size bir miktar yardımcı olabileceğimizi düşünüyoruz.

Hediyenizi alacağınız gün, nasıl bir hediye almak istediğiniz gibi unsurlar çok önemlidir. Sade ve işlevsel bir hediye almak isterseniz kız arkadaşınızın günlük işlerine dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu seçenek bir buket güldem çok daha etkilidir.

Çünkü bir buket çiçek fotoğrafını çekip sosyal medyada paylaşmaktan ve bir gün elinde gezdirmekten başka bir şeye yaramayacaktır. Fakat hayatını kolaylaştıracak ya da konfor kazandıracak bir hediye onu ne kadar düşündüğünüzü ve gerçekten değer verdiğinizi gösterir.

Örneklersek, kız arkadaşınızın ofiste çalıştığını düşünelim. Bütün gün rahatsız ofis sandalyesinde oturup klavye ve mouse kullanacak. En yakın kız arkadaşa hediye olarak masasında solmaya mahkum bir çiçek değil, masasında konforunu arttıracak hediye seçmek çok daha anlamlı olacak.

Ortopedik sırt desteği ya da ortopedik mouse pad hediye etmeniz kız arkadaşınıza ne kadar değer verdiğinizi gösterecektir. Günümüzde bu ürünlerin çok şık ve şirin tasarımlarının bulunduğunu da düşündüğümüzde gerçekten güzel bir fikir olarak karşımıza çıkıyor.

En yakın kız arkadaşınıza en az onun kadar değerli bir hediye vermek istiyorsanız Muhiku’nun tam da bunun için harika bir koleksiyonu var. Yakın arkadaşa hediye sayfasında yer alan hediyeler içinden kız arkadaşınız için en güzel ve en anlamlı hediyeyi seçebilirsiniz.

Öyleyse gelin en yakın kız arkadaşa hediye edilebilecek hem kullanışlı hem de şık hediyelere bir göz atalım.

En Yakın Kız Arkadaşa Hediye Kutusu Önerileri

renkli ruyalar hediye kutusu
RENKLİ RÜYALAR HEDİYE KUTUSU

Son zamanların en trend hediyeleri arasında dopdolu içeriklere sahip hediye kutuları yer alıyor. Hayatın içinden seçilen parçaların şıklıkla buluştuğu bu hediyeler sevdiklerimizi yalnızca mutlu etmekle kalmıyor. Aynı zamanda onlara günlük yaşantılarında büyük bir kolaylık sağlıyor ve onlara yepyeni keşifler sunuyor.

İşte, Muhiku’da bu konseptle pek çok hediye kutusu tasarlıyor. Bu hediyeler içinde kız arkadaşa hediye edilebilecek özel tasarımlar da mevcut. Biz sizin için birkaç tane seçtik. Dilerseniz siz de Muhiku’nun kız arkadaşa hediye sayfasını ziyaret ederek diğer hediye seçeneklerine de göz gezdirebilirsiniz.

Renkli Rüyalar Hediye Kutusu

Muhiku’nun Renkli Rüyalar Hediye Kutusu en yakın kız arkadaşınızın hayallerine yaraşır bir kutu. Adı gibi içeriği de renkli olan bu hediye kutusunun içinde birbirinden güzel ve işlevsel parçalar yer alıyor. Zamanın ötesinde ve bir o kadar da ana dokunan bu hediye kutusu ile kız arkadaşınıza hediye edebileceğiniz armağanlar arasında;

 • “Good Vibes Only” baskılı yaldızlı kupa,
 • Patiswiss Ruby Chocolate Orange Slice,
 • Yade yaseminli aromaterapi mum,
 • Eyüp Sabri Tuncer beyaz çay kokulu kolonya,
 • Eyüp Sabri Tuncer Japon kiraz çiçeği kokulu kolonya,
 • Muz tasarımlı nakışlı çorap,
 • Yaprak desenli yeşil keçe bardak altlığı,
 • Hediye notunuz yer almaktadır.

Hediye notunuzu yarken onun hayallerini gerçekleştireciğine inandığınızı vurgulayan birkaç söz ekleyebilirsiniz. Böylece hediyeniz çok daha anlamlı olacaktır.

Flamingo Mutluluk Kutusu

En yakın arkadaşınıza mutluluk dolu bir kutu armağan etmek ister misiniz? Öyleyse Muhiku’nun Flamingo Mutluluk Kutusu seçenekleriniz arasında yer almalı, deriz. Çünkü bu hediye kutusu küçücük mutlulukların bir araya getirilmesiyle tasarlanmış. Flamingo Mutluluk Kutusu ile kız arkadaşınıza armağan edebileceğiniz hediyelikler arasında ise;

 • Flamingo desenli kupa,
 • Patiswiss Freeze Dried Stawberry White Chocolate Dragee,
 • Saf amarantlı & pirinç patlaklı çikolata,
 • Yade vanilya aromaterapi mum,
 • Pomellos kolonya,
 • Flamingo desenli fular,
 • Hediye notunuz yer almaktadır.

Doğal Bakım Hediye Kutusu

dogal-bakim-hediye-kutusu

Kişisel bakım dediğimiz zaman aklınıza klasik makyaj malzemesi gelmemeli. Tabii bu seçenek biraz da kız arkadaşınızla aranızdaki samimiyete de bağlıdır. Fakat ona kişisel bakım ürünlerinden oluşan bir hediye aldığınız zaman bu onun kendine ayırdığı vakte ve ilgiye saygı duyduğunuzu gösterir.

Muhiku’nun Doğal Bakım Hediye Kutusu ise tıpkı adı gibi doğal ürünler içeriyor. Her biri el yapımı olan %100 doğal sabunlara birbirinden keyifli hediyelikler eşlik ediyor. Doğal Bakım Hediye Kutusu ile kız arkadaşınıza hediye edebileceğiniz armağanlar arasında;

 • Çin’in blossom çayı,
 • İran’ın hibiskus çayı,
 • Yade kantaron yağlı & mavi haşhaş el yapımı sabun,
 • Yade lavanta & mavi haşhaş el yapımı sabun,
 • Eyüp Sabri Tuncer el kremi,
 • Doğal vücut lifi,
 • Çay süzgeci,
 • Hediye notunuz yer almaktadır.

En Yakın Kız Arkadaşa Zarif Hediye Fikirleri

taki-kolye

Eğer kız arkadaşınıza tek bir hediye armağan etmek istiyorsanız bunun son derece düşünceli ya da zarif bir hediye olmasına özen göstermelisiniz. Biz sizin için birkaç tane seçtik. Siz de bu önerilerimizden ilham alabilirsiniz.

Kolye

Tüm özel günlerde zarif hediyeler daima öne çıkar. Kötü tarafı ise her özel günde böyle bir şey tercih edemeyecek olmanız. En yakın kız arkadaşa hediye olarak dilerseniz şık bir kolye seçebilirsiniz. Muhiku’nun geniş fiyat yelpazesi ile de zarif kolye çeşitleri gönlümüze ayrı bir taht kuruyor.

Fular

Mesela sadece küçük bir jest yapmak için hediye almayı düşünüyor olabilirsiniz, en yakın kız arkadaşa hediye alırken en kolay alacağınız hediye bu olabilir. Yine de kıyafet almaktan kaçının çünkü kıyafet hediye alacağınız kişi için çok özel anlamı olan bir parça değilse hiç de güzel bir seçenek değil.

Fular öyle mi? Tabii ki değil! Nedendir bilinmez ama fular normalde kullanmayan kadınlara bile son derece güzel gelir. Ayrıca son derece şık bir hediyedir. Kıyafet out, fular in diyor ve içinizden öylesine hediye almak geldiyse fular alabilirsiniz diyerek bu konuyu sonlandırıyoruz.

Kitap

kahve-ve-kitap

Ömrümüz boyunca okuyabileceğimiz kitap sayısının ne kadar az olduğunu bilseniz şaşarsınız. Dünyada o kadar güzel kitap var ki insan hepsini okumak istiyor. Ayrıca unutmamamız gerekir ki kitaplar bize yalan söylemez, yapmacık davranmaz bu da kitapları en yakın arkadaşlarımız haline getiriyor.

Eğer en yakın kız arkadaşa hediye olarak güzel bir kitap hediye ederseniz ona yeni bir dünya hediye etmiş olursunuz. Hele ki bir de sizin de okuduğunuz ya da okuyacağınız bir kitapsa ise; üzerinde saatlerce sohbet edebilirsiniz.

Kız arkadaşınıza hediye seçerken unutmamanız gereken bir kaç unsur var ki hatırlatmak isteriz. Hediyeler kişiseldir, sizin aldığınız hediyeyi kimsenin onaylamasına ihtiyacınız yok. Zira hediye aldığınız kişi ile sizin aranızdaki ilişkiyi en iyi siz bilirsiniz. Bu sebeple ona uygun hediyeyi seçecek olan kişi de yine sizsiniz.

Seçtiğiniz hediyenin niteliği asla ödediğiniz ücretle orantılı değildir. Önemli olan duygularınızı yansıtmanız. Yine önemli olan diğer bir şey ise; karşınızdaki kişiye hediye alacak kadar önemsediğinizi hissettirmeniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir

kocaya-hediye-ne-alinabilir
Daha Fazla

Kocaya Hediye Ne Alınabilir?

İçindekiler Gizle Kocaya Anlamlı Hediye ÖnerileriEşime Doğum Günü Hediyesi Ne Alabilirim?Kocama Evlilik Yıldönümü Hediyesi Ne Alabilirim?Kocaya Sevgililer Günü…