Connect with us

Kız Arkadaşa Hediye

En Yakın Kız Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi Ne Alınabilir?

Özel günlerde en yakın kız arkadaşa hediye almak oldukça zordur. Doğum günleri önemli mi değil mi sorusu herkes arasında devamlı tartışılan bir konudur. Sizin özel günlere bakış açınız nasıldır bilemeyiz fakat emin olduğumuz bir şey var ki hediyeler herkesi mutlu eder. Ben hediye sevmem diyen kişi göremezsiniz görseniz de samimi olmadığına emin olabilirsiniz. Karşılıksız tamamen sizin mutluluğunuz ve sizi düşünerek yapılan bir şey sizi nasıl mutlu etmez ki?

Hediyeleri sevdiğimizde anlaştık, şimdi zor olan ise sevdiklerimize hediye seçimi kısmı oluyor. En yakın kız arkadaşınıza alacağınız hediyenin hem özel olmasını hem de kolay ulaşılabilir olmasını istersiniz. Peki kız arkadaşınızı mutlu edecek hediyeyi nasıl bulacaksınız? Güzel, nitelikli bir hediye bulmak gerçekten çok zor zira sizin beğendiğiniz hatta bir çok insanın beğendiği bir şey kız arkadaşınıza hitap etmeyebilir. Bu da bizi hediyenin kişiselliğine getiriyor.

Hediyeler Kişiye Özel Olmalı

Çok tercih edilen şeyler kesinlikle güzeldir gibi algılarınız olmamalı zira genel yargılar değil kız arkadaşınızın sevdiği şeyler önemlidir. Kız arkadaşınızın nelerden hoşlandığını bilmeniz gerekiyor. Bu kitaplar da olabilir masa oyunları da olabilir, özel koleksiyonlar olabilir. Eğer birbirinizi yeni tanıyor iseniz mutlaka kız arkadaşınızın yakın bir arkadaşından tavsiye istemelisiniz.

Devamlı söylüyoruz tekrar yinelemek isteriz ki ; Güzel hediye, pahalı olan değildir. Üzerine düşünülmüş ve aldığınız kişiye hitap eden hediye dünyadaki en güzel hediyedir.

Lafı dolandırmadan biraz hediye fikirlerine geçmek istiyoruz.

Kitap Serileri

Kitap Serileri, Book Series

Kitaplar en yakın arkadaşlarımızdır. Bize asla yalan söylemezler, ne zaman ihtiyacımız olsa yanımızda olurlar ve bize dünyaları sererler. İnsanlarda aradığımız ne varsa kitaplar bize bunu veriyor aslında. Doğum günü hediyesi de olur muymuş demeyin. En yakın kız arkadaşa hediye seçerken bu kadar güzel bir şeyi neden hediye etmeyesiniz ki? Tabii seçtiğiniz kitap çok önemli, öyle alelade bir seçim yapamazsınız. Çünkü bu özel gün için özel bir tercih yapılmalıdır.

Biz tercih olarak kült kitapların serilerini seçiyoruz. Kült kitaptan kastımız mesela Narnia Günlükleri, Yüzüklerin Efendisi, Harry Potter, Taht Oyunları gibi kitapların serilerini kız arkadaşınıza doğum günü hediyesi olarak tercih edebilirsiniz. Kocaman bir dünya, kaliteli bir hikaye, keyifli geçirilen zaman ve bol bol kurulacak hayal hediye etmiş olacaksınız.

Amigurumi

Amigurumi, Toy

Nedir bu amigurumi? Amigurumi el örgüsü oyuncaklara denmektedir, çok daha sağlıklı ve uzun ömürlü olmaları ile hayatımıza hızla giriş yapıp peluş oyuncakların yerini almışlardır. Genel olarak tığ ile örülüyor olup tamamen el emeği göz nurudurlar. Tabii ki size kız arkadaşınıza amigurumi örün demiyoruz (yapabilseniz bu fantastik bir şey olurdu). Hediye olarak tercih edilebilecek çok özel bir hediye olduğundan bahsediyoruz, biraz daha açmak gerekirse.

Amigurumiler tamamen ören kişinin hayal gücü ve el emeğine bağlıdır yani sonsuz sayıda seçeneğiniz mevcut, kız arkadaşınıza istediğiniz modelde amigurumi hediye edebilirsiniz. İster, asla solmayacak bir çiçek olsun, ister peluş hayvanların örgü versiyonları olsun, isterseniz ustasında tel tel işlenmiş sevginizin sembolü bir kalp olsun. İstediğiniz boyutta, istediğiniz şekil ve renkte seçebileceğiniz bir hediyedir. Ne kadar sağlam olduklarından bahsetmemiz gerekir mi bilmiyoruz. Kız arkadaşınıza ömrünün sonuna kadar saklayabileceği ve bozulmayacak bir hediye almış olacaksınız.

Cilt Bakım Ürünleri

Cilt Bakım Ürünleri, Cosmetics

Doğum günü hediyenizin kişisel olması gerektiğinden bahsetmiştik. Doğum günü olması sebebi ile hediye konusunda biraz daha rahat olabilirsiniz. Zira yıl dönümü yahut sevgililer gününde tercih edeceğiniz kadar romantik bir tercihten çok kız arkadaşınıza onu düşündüğünüzü ve ne kadar sevdiğinizi hissettirecek hediyeler tercih etmelisiniz.

En yakın kız arkadaşınıza cilt bakımı ürünü almanız onun bakımsız olduğu ya da yeterli bakımı yapamadığı anlamına gelmiyor. (Bunu vurgulamalısınız yoksa yanlış anlaşılabilir.) Bu çeşit bir hediye tercih etmeniz kız arkadaşınızı ve onun cilt sağlığını önemsediğinizi gösterir ki bu çok önemlidir.

Eğer kız arkadaşınız kış ve sonbahar mevsimlerinde doğdu ise soğuk ve kuru havaya karşın cildini nemli tutması ve soğuk havaya uygun bakım yapması gerekmektedir. Kız arkadaşınızın cilt tipine uygun maske, nemlendirici gibi seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Kız arkadaşınız yaz ve ilkbahar mevsimlerinde doğdu ise de güneş ve terden oluşan cilt yağına karşın cildini koruması ve temizlemesi gerekecektir. Yine kız arkadaşınızın cilt tipine uygun güneş koruyucuları, yüz temizleme tonikleri, peeling ve jel tercih edebilirsiniz. Tabii bu seçenekleri incelerken çok sıradan olmayan doğum günü hediyesi olarak sunabileceğiniz nitelikte ürün ve markalara yönelmelisiniz.

Sevdiklerinizi mutlu etmek çok da zor değil, biraz tatlı dil ve onun özel olduğunu hissettirecek o “şey” yeterli olacaktır.

Kız Arkadaşa Hediye Almak Artık Çok Kolay!

Kız arkadaşa hediye fikirleri arasından en unutulmaz ancak çok tercih edilen opsiyonları sizin için yukarıda sıraladık. Hediye araştırırken listenin üst sıralarında yer alması aynı zamanda sizin için dezavantaj da olabilir. Herkes hayatında en az bir kez gömlek, forma veya kalem hediye olarak almıştır. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki tekrar eden hediyeler hatırlanmanın aksine üzerine düşünülmemiş veya vakit harcanmamış olarak izlenim bırakıyor. Muhiku olarak gerek doğum günü gerekse diğer özel günlerde imdadınıza koşup hediye seçeneklerine yenilikçi çözümler getiriyoruz. Bugüne kadar hediye için tercih ettiğiniz seçeneklerden sıyrılarak sevdikleriniz için hazırladığımız kız arkadaşa hediye kutularını inceleyebilirsiniz.

Continue Reading
Yorum yapmak için tıklayın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Kız Arkadaşa Hediye

To Top