En Özel Babalar Günü Mesajları – Resimli Duygusal ve Anlamlı Mesajlar

babalar-gunu-mesajlari

Babalar Günü’nde ne kadar istesek de bazen babalarımızın yanında olamayız. Bunu telafi etmek, babalarımıza onları unutmadığımızı ve kalbimizin onlarla olduğunu hissettirmek isteriz. Bu sebeple onlara Babalar Günü mesajları gönderebiliriz. Ayrıca Babalar Günü mesajları ile ön kutlama yapabilir ve ardından hediyemizi vermek üzere babalarımızla görüşebiliriz.

Yıllar önce mektup göndermek, kart göndermek gibi meşakkatli iletişim araçları vardı. Fakat bunlar aracılığıyla gönderdiğimiz iletilerin yerine varıp varmayacağı belli değildi. Yine de bu yöntemler ile Babalar Günü mesajları gönderilirdi.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte bu zorlu ve güven vermeyen yöntemler raflara kalktı. Daha teknolojik yöntemler kullanmaya başladık. Artık Babalar günü mesajlarımızı babamızı telefon ile arayarak kendimiz dile getirebiliriz. Ayrıca Whatsapp gibi sohbet uygulamaları üzerinden yahut kısa mesaj ile babamıza iletebiliriz.

Bir çift güzel söz Babalar Günü’ne anlam katacaktır fakat kutlama için yeterli olmayacaktır. Bu sebeple Babalar Günü’nde babanıza özenle hazırlanmış bir hediye yollayabilirsiniz. Bunun için çok pahalı hediyeler seçmenize gerek yok. Bütçenize uygun bir hediye seçeneği ile oldukça anlamlı bir kutlama gerçekleştirebilirsiniz.

Muhiku babalarımız için harika hediyeler tasarladı. Üstelik bu hediyeler içinde kendi bütçenize en uygun hediyeyi rahatlıkla bulacaksınız. Bu Babalar Günü’nde klişelerden sıyrılın ve Muhiku’nun Babalar Günü hediyeleri ile babanıza sıra dışı ve bir o kadar da anlamlı bir sürpriz yapın!

Babanızı mutlu etmek için en güzel ve anlamlı Babalar Günü sözleri ve en özel babalar günü şiirlerini kullanabilirsiniz.

Babalar Günü’ne Özel Resimli Mesajlar

babaya-dogum-gunu-mesaji-nasil-yazilir-21-ornek

Babanız için en anlamlı mesajı mı yazmak istiyorsunuz? O halde mesaj örneklerine geçmeden önce size hatırlatmamız gereken birkaç küçük nokta var. Babalar Günü mesajları babanıza onu ne kadar sevdiğinizi, saygı duyduğunuzu ve babanıza nasıl güvendiğinizi hissettirmelidir.

Bizi büyüten ve neredeyse her günümüzü birlikte geçirdiğimiz babalarımızı mutlu etmek bir çift güzel sözle mümkün. Çünkü babalarımızın o kadar büyük kalpleri var ki evlatları daha bir şey demeden ne demek istediğini anlar da duyunca ayrı mutlu olur.

Sözü daha fazla uzatmadan Babalar Gününe özel mesajlar nelermiş bir bakalım. Sizin için derlediğimiz mesajlardan ilham alarak babanız için en özel kutlamayı hazırlayabilirsiniz.

O halde Babalar Günü mesajı resimli örnekleri hep birlikte keşfedelim.

Babalar Günü Mesajı Uzun

babalar-gunu-mesaji-uzun-muhiku-blog

 • “Küçüklüğümden itibaren yeri geldi benimle çocuk oldun, yeri geldi sırdaşım oldun, ihtiyacım olduğunda da babam olduğunu hissettirdin. Sen tanıdığım en iyi babasın. Babalar Günü’n kutlu olsun!”
 • “Zaman geçtikçe ne kadar şanslı bir insan olduğumu senin gibi bir baba tarafından büyütülmenin ne kadar güzel ve eğlenceli olduğunu anlıyorum. İhtiyacım olan her şeyi tüm sevgiyi verdiğin için teşekkür ederim. Babalar Günü’n kutlu olsun.”
 • “Kalbi temiz, çalışkan, sevecen, kibar, güvenilir bu vasıfların hepsinin toplandığı benim için dünyadaki en özel erkek benim babam. Babalar Günü’n kutlu olsun, seni çok seviyorum babacığım.”
 • “Beni tarifsiz bir sevgi ve şefkatle büyüttüğün için teşekkür ederim babacığım, umarım bir gün çocuğum olduğunda senin beni sevip büyüttüğün gibi ben de çocuğumu büyütebilirim. Seni çok seviyorum Babalar Günü’n kutlu olsun!”
 • “Sensiz bir babalar günü geçirmek beni çok üzüyor babacığım, yine de seni ne kadar sevdiğimi bilmeni istiyorum ve senin gibi bir babam olduğunu düşündükçe mutlu oluyorum. Babalar Günü’n kutlu olsun!
 • “Benim için her zaman orada olduğuniçin, bana doğru yolu gösterdiğin için, ben bile kendime inanmazken bana inandığın için, sürekli hayal kurmaya teşvik ettiğin ve bana her zaman ilham kaynağı olduğun için, kısacası benim için yaptığın her şey için teşekkürler babacığım. Babalar Günü’n kutlu olsun!”

Babalar Günü Mesajı Kısa

babalar-gunu-mesaji-kisa-muhiku-blog

Babalarımız bazen annelerimize nazaran sert gibi dursa da ne kadar sevecen olduklarını ve biz evlatlarına ne kadar düşkün olduklarını bilmeyen sanırım yoktur. Bir baba için hatta ailesinin sağlıklı ve mutlu olmasından daha önemli bir şey yoktur.

Sevmek güzeldir insanı mutlu eder ama sevilmenin verdiği büyük mutluluğu hiç bir şey veremez. Bizi böylesine seven babalarımız bizim de onlara olan sevgi ve düşkünlüğümüzü gördüğünde dünyanın en mutlu insanına dönüşür. Bu yüzden Babalar Günü mesajlarında onları ne kadar sevdiğimizi söylemeliyiz.

Eğer babanıza olan duygularınızı kısa ve öz bir şekilde ifade etmek ve bu özel günü kutlamak istiyorsanız kısa mesaj fikirleri tam da istediğiniz gibi. Kısa Babalar Günü mesajı fikirleri ile bu özel günü taçlandırabilir ya da hediyenize küçük bir dokunuş yapabilirsiniz.

İşte, Babalar Günü mesajı kısa anlamlı fikirler:

 • “Varlığın bize her zaman güven verdi ve içimizi ısıttı. Seni seviyorum iyi ki varsın babacığım. Babalar Günü’n kutlu olsun!”
 • “Bugün senin günün babacığım, bu özel günde seni ne kadar çok sevdiğimi bil istedim. Sadece bir gün değil seni her gün çok seviyorum babacım. Babalar Günü’n kutlu olsun!”
 • “Birbirimize uzak olsak da sevgimiz birbirimize çok yakın babacığım. Büyürken gördüğüm en güzel örnek sendin, Babalar Günü’n kutlu olsun babacığım.”
 • “Sarsılmaz kalemizin büyük kralı, Babalar Günü’n kutlu olsun!”
 • “Senin çocuğun olmaktan her zaman çok gurur duydum. Babalar Günün kutlu olsun canım babam!”
 • “Canım babam, bana verdiğin değerle ve emekle bugünlere gelmemi sağladığın için sana minnettarım. İyi ki benim babamsın, Babalar günün kutlu olsun babacım.”

Anlamlı ve Duygusal Babalar Günü Mesajları

Babalar Günü’nde yalnızca babamızın değil, hayatımızdaki babaların ve baba adaylarının da bu özel gününü kutlarız. Aşağıda sevgilinize ya da eşinize gönderebileceğiniz birkaç Babalar Günü mesajı fikirlerine yer verdik.

İşte, sevgilinizi ya da eşinizi mutlu edecek Babalar Günü’ne özel notlar:

Sevgiliye Babalar Günü Mesajı

sevgiliye-babalar-gunu-mesaji-muhiku-blog

Babalar Günü’nde yalnızca babaya mesaj atılır diye düşünüyorsanız yanıldığınızı söylemeliyiz. Bu özel günde eşinizin ya da sevgilinizin de Babalar Günü’nü kutlayabilirsiniz. Eğer aklınızda böyle bir plan varsa sevgiliye Babalar Günü mesajı fikirlerimizden ilham alabilirsiniz.

Bu özel günü bir de hediye ile taçlandırmak istiyorsanız Muhiku’nun babaya hediye çeşitleri içinde oldukça havalı hediyeler mevcut. Bu hediyelerden biriyle sevgilinize oldukça anlamlı ve şık bir sürpriz yapabilirsiniz.

 • “Babalar Günü’n kutlu olsun bitanem. En kötü günümüz böyle olsun, birlikte en güzel günleri yaşamak dileğiyle.”
 • “Geleceğin babası, babalar günün kutlu olsun. İnanıyorum ki sen çok iyi bir baba ve eş olacaksın, seni çok seviyorum.”
 • “Babalar Günü’n kutlu olsun sevgilim!”
 • “Seni çok seviyorum sevgilim, Babalar Günü’n kutlu olsun!”
 • “Sevgilim, ilerde çok iyi bir baba olacağını biliyorum. Babalar Günü’n kutlu olsun!”
 • “Gelecekte seninle bir yuva kurmak ve birlikte çocuklarımızı büyütmek en büyük hayalim. Babalar Günü’n kutlu olsun geleceğin en mükemmel babası!”

Eşe Babalar Günü Mesajı

ese-babalar-gunu-mesaji-muhiku-blog

Eşime Babalar Günü mesajı yazmak istiyorum diyenler için içten ve anlamlı örnekleri derledik. İşte, kocaya Babalar Günü mesajı fikirleri:

 • “Hayatımın en güzel anı, seninle aile kurduğumuz andı. Şimdi seninle birlikte çocuklarımızı büyütmek, onların babası olduğunu görmek beni her gün daha da mutlu ediyor. Babalar Günü’n kutlu olsun canım!”
 • “Sen, sadece harika bir eş değil, aynı zamanda mükemmel bir babasın. Çocuklarımızın sana olan sevgisi ve saygısı, senin ne kadar özel bir insan olduğunu gösteriyor. Babalar Günü’n kutlu olsun aşkım!”
 • “Senin gibi bir baba, çocuklarımızın hayatında büyük bir şans. Onlara verdiğin sevgi, şefkat ve rehberlik için sana minnettarım. Babalar Günü’n kutlu olsun, seni çok seviyoruz!”
 • “Her gün seninle geçirdiğimiz anlar, çocuklarımızın yüzündeki mutluluk, senin harika bir baba olduğunu kanıtlıyor. Babalar Günü’n kutlu olsun, seninle gurur duyuyorum!”
 • “Çocuklarımızın kahramanı, benim ise hayatımın aşkısın. Seninle bu aileyi kurduğumuz için ne kadar da şanslıyım. Babalar Günü’n kutlu olsun sevgilim!”
 • “Seninle birlikte yaşadığımız her an, çocuklarımızın seninle büyümesi, onların yüzündeki gülümseme… Hepsi senin sayende. Babalar Günü’n kutlu olsun aşkım, seni çok seviyorum!”
 • “Seninle bu yolculuğa çıkmak, çocuklarımızın senin gibi harika bir babaya sahip olması bizim en büyük şansımız. Babalar Günü’n kutlu olsun canım, sana hayranım!”

Abi için Babalar Günü Mesajı

abi-icin-babalar-gunu-mesaji-muhiku-blog

 • “Canım abim, babalık görevini en güzel şekilde yerine getirdiğini görmek beni çok mutlu ediyor. Babalar Günü’n kutlu olsun!”
 • “Sevgili abim, çocuklarına olan sevgin ve onlara verdiğin değer gerçekten ilham verici. Senin gibi bir babaya sahip olmak, onların en büyük şansı. Babalar Günü’n kutlu olsun!”
 • “Abim, çocuklarının gözünde sen bir süper kahramansın. Babalar Günü’n kutlu olsun!”
 • “Çocuklarına her zaman en iyisini vermek için çabalayan ve onları her koşulda destekleyen sevgili abim, seninle gurur duyuyorum. Babalar Günü’n kutlu olsun!”
 • “Abim, senin babalık serüvenini izlemek beni her zaman mutlu ediyor. Çocuklarına gösterdiğin sevgi ve ilgi gerçekten harika. Babalar Günü’n kutlu olsun!”
 • “Sevgili abim, çocukların için her zaman en iyisini isteyen ve onların mutluluğu için her şeyi yapan harika bir babasın. Babalar Günü’n kutlu olsun!”

Arkadaşa Babalar Günü Mesajları

arkadasa-babalar-gunu-mesaji-muhiku-blog

 • “Dostum, Babalar Günü’n kutlu olsun! Senin çocuklarınla geçirdiğin her an, onların hayatını daha da güzelleştiriyor. Bu özel günün tadını çıkar ve harika bir baba olduğunu unutma!”
 • “Babalar Günü’n kutlu olsun dostum! Seninle çocuklarımız hakkında konuşmak her zaman büyük bir zevk. Onlara gösterdiğin sevgi ve ilgi, gerçek bir babalık örneği. İyi ki varsın!”
 • “Canım arkadaşım, Babalar Günü’n kutlu olsun! Senin çocuklarına olan bağlılığını ve fedakarlıklarını görmek ilham verici. Nice güzel günlere!”
 • “Dostum, Babalar Günü’n kutlu olsun! Çocuklarına olan sevgi ve şefkatin, bu dünyaya ne kadar güzel bir baba olduğunu gösteriyor. Bu özel gün senin için unutulmaz olsun!”
 • “Dostum, Babalar Günü’n kutlu olsun! Seninle paylaştığımız dostluk ve babalık hikayeleri her zaman çok değerli. Bu özel gün senin için mutluluk ve huzurla dolu olsun!”

Kayınpedere Babalar Günü Mesajı

kayinpedere-babalar-gunu-mesaji-muhiku-blog

 • “Sevgili kayınpederim, sizin gibi güçlü, anlayışlı ve sevgi dolu bir babaya sahip olduğum için çok şanslıyım. Babalar Günü’nüz kutlu olsun, size sağlık ve mutluluk dolu nice yıllar dilerim.”
 • “Sevgili kayınpederim, bana her zaman destek olduğunuz ve ailenize olan sevginizle bizlere örnek olduğunuz için size minnettarım. Babalar Günü’nüz kutlu olsun, her daim mutlu olun.”
 • “Sizin gibi bir kayınpedere sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Sıcaklığınız, sevginiz ve bilgece öğütlerinizle ailemizi hep bir arada tuttunuz. Babalar Günü’nüz kutlu olsun!”
 • “Sevgili Kayınpederim, her zaman yanımızda olup bize güç verdiğiniz için teşekkür ederim. Babalar Günü’nüz kutlu olsun, sizinle daha nice güzel günler geçirmeyi diliyorum.”
 • “Siz sadece bir kayınpeder değil, aynı zamanda harika bir baba figürüsünüz. Sevginiz, sabrınız ve bilginizle hepimize ışık oldunuz. Babalar Günü’nüz kutlu olsun, sağlıklı ve huzurlu bir yıl dilerim.”

İlk Babalar Günü Mesajı

ilk-babalar-gunu-mesaji-muhiku-blog

 • “Bebeğinle geçireceğin bu ilk Babalar Günü’nün tadını çıkar! Evinizdeki neşe kaynağı ile harika anılar biriktirmenizi dilerim. Babalar Günü’n kutlu olsun!”
 • “Bu yıl ilk kez Babalar Günü’nü kutluyorsun. Her anı değerli ve özel kılacak harika bir baba olduğundan eminim. Babalar Günü Kutlu Olsun!”
 • “Babalar diyarına hoş geldin! İlk Babalar Günü’nde size ve minik yavrunuza sağlık, mutluluk ve bolca kahkaha diliyorum. Babalar Günü’n kutlu olsun!”
 • “İlk Babalar Günü’nde, hayatındaki bu yeni rolün sana getirdiği tüm güzelliklerin tadını çıkar. Babalar Günü’n kutlu olsun!”
 • “Yakında kucağınıza alacağınız bebeğinizle birlikte nice güzel anılar biriktirmeniz dileğiyle. Babalar Günü’n kutlu olsun!”

Ölen Babalara Babalar Günü Mesajları

olen-babalara-babalar-gunu-mesaji-muhiku-blog

 • “Babam, aramızdan ayrılmış olsan da sevgini ve öğretilerini her gün kalbimde taşıyorum. Babalar Günü’n kutlu olsun, seni çok özlüyorum.”
 • “Babalar Günü geldiğinde kalbimde hüzün ve mutluluk karışıyor. Seninle geçirdiğimiz güzel günleri hatırlıyorum. Seni çok özlüyorum, babam. Babalar Günü’n kutlu olsun!”
 • “Babam, bu özel günde seni anmak ve sana olan sevgimi dile getirmek istiyorum. Her zaman aklımdasın ve kalbimde yaşıyorsun. Babalar Günü’n kutlu olsun!”
 • “Seninle geçirdiğimiz anıları hatırladıkça içimi bir hüzün kaplıyor ama aynı zamanda büyük bir minnet duyuyorum. Babalar Günü’n kutlu olsun canım babam.”
 • “Canım babam, Babalar Günü’nde seni özlemle anıyorum. Hayatımda bıraktığın izler asla silinmeyecek. Babalar Günü’n kutlu olsun!”
 • “Her Babalar Günü’nde seni biraz daha fazla özlüyorum babacım. Seninle olan anılarım ve öğretilerinle yaşıyorum. Babalar Günü’n kutlu olsun.”
 • “Babam, senin yokluğunda geçen her gün seni daha da çok özlüyorum. Babalar Günü’n kutlu olsun!”

Ayrıca Babalar Günü için en orijinal hediye fikirlerine Muhiku ile ulaşabilirsiniz. Birbirinden özel konsept fikirler, hediyelik eşyalar, taze çiçekler… Özel günler için  aradığınız her şey burada sizi bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir

teknoloji-seven-birine-hediye-ne-alinir
Daha Fazla

Teknoloji Seven Birine Hediye Ne Alınır?

İçindekiler Gizle Teknoloji Sevenler için Deneyim HediyeleriBoeing 737 Uçuş SimülatörüVR Sanal Gerçeklik OyunuTeknoloji Sevenlere HediyelerAnı Yakalamayı Sevenlere Drone…
kayinpedere-hediye-onerileri
Daha Fazla

Kayınpedere Hediye Ne Alınır?

İçindekiler Gizle Gelinden Kayınpedere HediyeGüz Kahvesi Hediye KutusuErkeğe Hediye KutusuSaatDamattan Kayınpedere HediyeErkeğe Premium Tebrik Hediye KutusuTürk Kahvesi KutusuKişiye…