Connect with us

Babalar Günü Hediyeleri

En Özel Babalar Günü Mesajları – Babanızı Mutlu Edin

Babalar günüde ne kadar istesek de bazen babalarımızın yanında olamayız. Bunu telafi etmek ve bizi çok seven babalarımıza onları unutmadığımızı kalbimizin onlarla olduğunu hissettirmek için babalar günü mesajları gönderebiliriz ya da da babalar günü mesajları ile ön kutlama yapıp ardından hediyemizi vermek üzere babalarımızla görüşebiliriz.

Yıllar önce mektup göndermek, kart göndermek gibi meşakkatli ve gönderdiğimiz yere varıp varmayacağı belli olmayan yöntemler ile babalar günü mesajları gönderilirdi. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte bu zorlu ve güven vermeyen yöntemler raflara kaldırılarak daha teknolojik yöntemler kullanılmaya başlamıştır. Babalar günü mesajlarınızı babanızı telefon ile arayarak kendiniz dile getirebilir, mail gönderebilir yahut kısa mesaj ile babanıza iletebilirsiniz.

Babanızı mutlu etmek için en güzel ve anlamlı babalar günü sözleri ve en özel babalar günü şiirlerini kullanabilirsiniz.

Babalar Günü Mesajları Nasıl Olmalı?

babalar günü mesajları babanıza onu ne kadar sevdiğinizi, saygı duyduğunuzu ve babanıza nasıl güvendiğinizi hissettirmelidir. Bizi büyüten ve neredeyse her günümüzü birlikte geçirdiğimiz babalarımızı mutlu etmek günümüzde bir babalar günü mesajı kadar kolay. Çünkü babalarımızın o kadar büyük kalpleri var ki evlatları daha bir şey demeden ne demek istediğini anlar da duyunca ayrı mutlu olur.

Dilimiz kelime olarak oldukça zengin ve duygusal bir dildir bu sebeple hislerimizi anlatmak için doğru cümleler kurmakta çok zorlanmayacağımızı düşünüyoruz. Birbirinden güzel ve özel babalar günü mesajları için örnekler vermek isteriz.

Babanız Büyürken Hep Yanınızdaydı

babalar günü mesajları, fathers day messages

Doğduğumuz andan itibaren bizi korumaya, bizi hayata hazırlamaya çalışan babalarımız için babalar günü mesajlarında hatırladığımız, hatırlamadığımız anlar için teşekkür etmeliyiz. Bu anlar hepimiz için hayatımızın en eğlenceli ve güvende hissettiğimiz hatıralara dönüşecektir.

En Çok Tercih Edilen Hediyeler

Dünya Kahveleri Kutusu
89.00₺
69.00₺
(75)
Kutuyu İncele
Dünya Çayları Kutusu
159.00₺
89.00₺
(16)
Kutuyu İncele
Helen Kutusu
169.00₺
109.00₺
(18)
Kutuyu İncele
Flora Kutusu
179.00₺
129.00₺
(7)
Kutuyu İncele
Hera Kutusu
189.00₺
139.00₺
(9)
Kutuyu İncele
Türk Kahvesi Kutusu
189.00₺
149.00₺
(18)
Kutuyu İncele

Küçüklüğümden itibaren yeri geldi benimle çocuk oldun, yeri geldi sırdaşım oldun, ihtiyacım olduğunda da babam olduğunu hissettirdin. Sen tanıdığım en iyi babasın. Babalar günün kutlu olsun.

Zaman geçtikçe ne kadar şanslı bir insan olduğumu senin gibi bir baba tarafından büyütülmenin ne kadar güzel ve eğlenceli olduğunu anlıyorum. İhtiyacım olan her şeyi tüm sevgiyi verdiğin için teşekkür ederim. Babalar günün kutlu olsun.

Onu Sevdiğinizi Dile Getirin

Babalarımız bazen annelerimize nazaran sert gibi dursa da ne kadar sevecen olduklarını ve biz evlatlarına ne kadar düşkün olduklarını bilmeyen sanırım yoktur. Bir baba için hatta ailesinin sağlıklı ve mutlu olmasından daha önemli bir şey yoktur. Sevmek güzeldir insanı mutlu eder ama sevilmenin verdiği büyük mutluluğu hiç bir şey veremez. Bizi böylesine seven babalarımız bizim de onlara olan sevgi ve düşkünlüğümüzü gördüğünde dünyanın en mutlu insanına dönüşür. Bu yüzden babalar günü mesajlarında onları ne kadar sevdiğimizi söylemeliyiz.

Varlığın bize her zaman güven verdi ve içimizi ısıttı. Seni seviyorum iyi ki varsın babacığım. Babalar günün kutlu olsun.

Kalbi temiz, çalışkan, sevecen, kibar, güvenilir bu vasıfların hepsinin toplandığı benim için dünyadaki en özel erkek benim babam. Babalar günün kutlu olsun seni çok seviyorum babacığım.

Bugün senin günün babacığım, bu özel günde seni ne kadar çok sevdiğimi bil istedim. Sadece bir gün değil seni her gün çok seviyorum babacım. Babalar günün kutlu olsun.

Beni tarifsiz bir sevgi ve şefkatle büyüttüğün için teşekkür ederim babacığım, umarım bir gün çocuğum olduğunda senin beni sevip büyüttüğün gibi ben de çocuğumu büyütebilirim. Seni çok seviyorum babalar günün kutlu olsun.

Babalar Günü, Fathers Day

Uzakta Olsa da Fark Etmez

Bazen ne kadar istemesek de hayat bizi evimizden ailemizden uzak yerlere getirir bu bazen güzel bazen ise kötü sonuçlar doğurur. Sonucu nasıl olursa olsun en zoru da ailemizden ayrılmaktır. Babalarımız çok sevdikleri biz evlatlarını yaşımız kaç olursa olsun yanlarında bizi koruyup kollayabilecekleri kadar yakında isterler. Babalar gününde babanızın yanında olamasanız da kalbinizi onunla olduğunu hissettirmek için babalar günü mesajlarından yararlanabilirsiniz.

Kelimelerin gücünün aradaki mesafeyi nasıl kaldırdığına şaşıracaksınız. Kelimeler sevgimizi ve özlem duygumuzu bizden alıp babamıza iletebilir, kelimeler kalbe dokunabilir. Önemli olan doğru kelimeleri seçmek, gerçi biz kendimizi ifade etmeye çalışırken babamız bizi anlatmaya çalıştığımızdan daha iyi anlarlar.

Birbirimize uzak olsak da sevgimiz birbirimize çok yakın babacığım. Büyürken gördüğüm en güzel örnek sendin, babalar günün kutlu olsun.

Sensiz bir babalar günü geçirmek beni çok üzüyor babacığım, yine de seni ne kadar sevdiğimi bilmeni istiyorum ve senin gibi bir babam olduğunu düşündükçe mutlu oluyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Babanıza Hediye Seçerken Geleneksel Hediyelerden Sıyrılın!

Babalar gününde babanıza onun kahramanınız olduğunu, varlığı için minnettar olduğunuzu ve onu düşünüp önemsediğinizi hissettirecek hediyeler seçmenin ne kadar güç olduğunu biliyoruz. Günümüzde babaya hediye denince ilk akla gelen ve en çok tercih edilen seçeneklerin tekstil ürünleri veya takım çantası olduğunu göz önünde bulunduracak olursak eğer bu seçeneklerle babamıza olan hislerimizi ifade etme istediğimiz ne yazık ki imkansız bir hal alıyor. Tam da bu noktada sizi ve babalarınızı sevindirecek bir haberimiz var! Muhiku olarak babanız için tasarladığımız babalar günü hediyeleri  ile babanıza yepyeni deneyimler yaşatıp yüzündeki tebessümün sebebi olabilirsiniz!

Continue Reading
Yorum yapmak için tıklayın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Babalar Günü Hediyeleri

To Top