in ,

En İyi 5 Kurumsal Bayram Hediyesi

kurumsal-bayram-hediyesi-onerileri

Ülkemizde büyük bir coşkuyla kutlanan Ramazan ve Kurban Bayramları, birçok şirket için hediyeleşmenin en güzel bahanesi. Bu özel günlerde çalışanlarının motivasyonunu arttırmak ve önemli müşteriyle daha sıkı bağlar geliştirmek isteyen firmalar için farklı bütçelere göre 5 kurumsal bayram hediyesi önerisi sunacağız.

Şirketinizde çalışanlar ve müşterileriniz için kurumsal hediye aradığınızda ilk planda iki şeyi göz önünde bulundurmanız gerekiyor:

  1. Kaç kişiye hediye vermeyi planlıyorsunuz?
  2. Bütçeniz ne kadar?

Bu iki sorunun cevabını verebiliyorsanız esas zorluğu aştınız demektir. Geri kalan detaylar için birçok iyi referansa sahip uzman Muhiku ekibi size yardımcı olacaktır. Biz bu yazımızda aklınızda bir resim oluşabilmesi için iki düşük, bir orta ve iki yüksek bütçeli kurumsal bayram hediyesi önerisinde bulunduk.

Aşağıda bahsedeceğimiz kutu ve ürünlerde istediğiniz değişiklikleri yapabilir, birleştirebilir ya da bazı şeyleri çıkarabilirsiniz. Bayrama özel hediye kataloğu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Muhiku’nun kurumsal alanda hizmet veren uzman ekibiyle iletişime geçmek için tıklayın!

Düşük Bütçeli Bayram Hediyeleri

keyifli-bir-mola-hediye-kutusu

Tüm şirketlerin en pahalı ürünlerle bir bayram kutlaması yapabilmesi mümkün değil. Küçük ölçekli bir işletmeniz varsa ya da hediyeyi göndereceğiniz liste çok kalabalıksa size gereken daha uygun fiyatlı kutular olacaktır. En temel ürünleri bir araya getirip bir de not kartı ekleyerek uygun fiyatlı, harika bir bayram hediyesi verebilirsiniz.

Bu önerimizde çikolata ve çayların yanı sıra farklı hediyeliklere yer vererek uygun fiyatlı bir kutu hazırlamak istedik. Böylelikle yalnızca anlık zevk verecek lezzetlerin yanında uzun süre kullanabilecekleri farklı ürünlere de sahip olabilecekler.

Muhiku’nun Önerisi: Keyifli Bir Mola Hediye Kutusu

Şirket için bayram hediyesi alırken içine ne yazacağınıza karar veremediyseniz bayram mesajları paylaştığımız yazıdan faydalanabilirsiniz.

Bayram Tadında Bir Hediye

defter-kalem-cikolata

Bayram denince akla ilk gelen çikolatalar, şekerler olur. Buradan yola çıkarak hazırlatacağınız hediye kutusuyla müşterilerinize tatlı mı tatlı bir bayram dileyebilirsiniz.

Örneğin; yüksek kalitede çikolatalar ve çaylarla yapabileceklerinizin sınırı olmasa da uygun fiyatlı bir bayram kutusu hazırlarken sınırlı sayıda ürün seçerek bütçe dostu bir alternatif oluşturabilirsiniz.

Muhiku’nun Önerisi: Godiva fındıklı Belçika çikolatası, Mi’CAO çilekli ve granolalı çikolata, Lady Grey çayı, bayram tebrik kartı.

Orta Bütçeli Bayram Hediyesi

selamlique-keyifli-saatler-hediye-kutusu

Bütçe olarak tam ortalarda bir yerde misiniz? Çok para harcamak istemiyor fakat yine de dolu dolu bir hediye göndermeyi mi tercih ediyorsunuz?

O halde bu önerimizi seveceğinize eminiz. Birkaç ürün daha ekleyerek daha sofistike bir bayram hediyesi hazırlayabilirsiniz.  Ayrıca ürün sayısını azaltarak uygun fiyatlı hale de getirebilirsiniz.

Lezzetli ve Kurumsal Bayram Hediyesi

Zihnimizdeki algının tersine gayet orta bütçeli de anlamlı ve etkisi kalıcı hediyeler verebilmeniz mümkün. Bir kahve, bir çikolata, şık fincan, mum ve sevimli bir sukulent bu konuda size yardımcı olacaktır.

Özellikle kadın çalışanların yoğun olduğu şirketlerde sukulent fikri oldukça cazip. Kahve olarak yaş ortalamasına göre daha klasik yolu seçerek Türk kahvesi tercih edebileceğiniz gibi genç çalışan sayısının fazla olduğu bir kurumsa nitelikli 3. nesil filtre kahveleri değerlendirebilirsiniz.

Muhiku’nun Önerisi: Keyifli Saatler Hediye Kutusu

Yüksek Bütçeli Bayram Hediyeleri

turk-kahvesi-hediye-kutusu-micao

Hediyeyi vereceğiniz kişi sayısı az mı? Kilit müşterilerinize daha pahalı bir hediye göndererek bağlılıklarını kalıcı hale getirmek mi istiyorsunuz? Öyleyse yüksek bütçeli bayram hediyesi önerilerimizi değerlendirebilirsiniz.

Tıpkı ucuz hediyeleri farklı eklemeler yaparak geliştirebileceğiniz gibi bu önerilerden de bazı ürünleri çıkarabilirsiniz. Diğer taraftan daha uygun fiyatlı alternatifleriyle değiştirerek fiyatını düşürebilirsiniz.

Türk Kahvesi Kutusu

Söz konusu bayram olunca kahve ve çikolata opsiyonları çok düşünmeye gerek kalmadan zihnimizde beliriyor. Türk kahvesi kutusu ise bayramda insanların mutlulukla karşılayacağı çok güzel bir alternatif.

İçinde el yapımı Mi’CAO çikolata, Selamlique Geleneksel Türk kahvesi, ikili el yapımı toprak fincan takımı ve bu fincanlarla uyumlu çömlek cezve bulunan kutuyu istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Örneğin toprak fincanlar yerine bambu tabaklı seramik fincan tercih edebilirsiniz. Ayrıca cezveyi tamamen çıkararak daha ucuz bir hediye elde edebilirsiniz.

Muhiku’nun ÖnerisiTürk Kahvesi Kutusu

Erkeklere Yönelik Bayram Hediyesi

erkege premium tebrik hediye kutusu

Erkek çalışanınız fazlaysa ya da erkek müşterilerinizin sayısı yoğunluktaysa erkeklere yönelik kutular hazırlayabilirsiniz. Lezzetli kahve çeşitleri ve çikolatalar erkeğe bayram hediyesi olarak sıklıkla tercih ediliyor.

Siz de kahve, çikolata, ajanda, kalem, kolonya gibi şık ürünlerle pahalı bir kutu hazırlayabilirsiniz. Böylece müşterilerinize oldukça şık bir bayram sürprizi yapabilirsiniz. Tabii ki kadınlar için de buna benzer bir kutu hazırlamanız mümkün.

One Two Sock çorap, çorapla uyumlu bir fular, Refogrami kartlık, beyaz tükenmez kalem, yasemin kolonyası gibi kadınları daha mutlu edecek ürünlerle kutunuzu hazırlayabilirsiniz.

Muhiku’nun Önerisi: Erkeğe Premium Tebrik Hediye Kutusu

Umarız iş ortaklarınız, ekip arkadaşlarınız ve müşterileriniz için seçtiğimiz bu kurumsal bayram hediyesi önerilerimiz hoşunuza gitmiştir. Herkese sevdikleriyle geçireceği mutlu bayramlar diliyoruz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

    kurumsal-hediyeler-icin-butce-planlamasi

    Kurumsal Hediyeler İçin Bütçe Planlaması

    kurumsal-hediye-kutulari-muhiku

    En Çok Tercih Edilen Kurumsal Hediye Kutuları