En İyi 5 Kurumsal Bayram Hediyesi

kurumsal-bayram-hediyeleri-muhiku-blog

Ülkemizde büyük bir coşkuyla kutlanan Ramazan ve Kurban Bayramları, birçok şirket için hediyeleşmenin en güzel bahanesi. Bu özel günlerde çalışanlarının motivasyonunu arttırmak ve önemli müşteriyle daha sıkı bağlar geliştirmek isteyen firmalar için farklı bütçelere göre 5 kurumsal bayram hediyesi önerisi sunacağız.

Şirketinizde çalışanlar ve müşterileriniz için kurumsal hediye aradığınızda ilk planda iki şeyi göz önünde bulundurmanız gerekiyor:

  1. Kaç kişiye hediye vermeyi planlıyorsunuz?
  2. Bütçeniz ne kadar?

Bu iki sorunun cevabını verebiliyorsanız esas zorluğu aştınız demektir. Geri kalan detaylar için birçok iyi referansa sahip uzman Muhiku ekibi size yardımcı olacaktır. Biz bu yazımızda aklınızda bir resim oluşabilmesi için iki düşük, bir orta ve iki yüksek bütçeli kurumsal bayram hediyesi önerisinde bulunduk.

Aşağıda bahsedeceğimiz kutu ve ürünlerde istediğiniz değişiklikleri yapabilir, birleştirebilir ya da bazı şeyleri çıkarabilirsiniz. Bayrama özel hediye kataloğu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Muhiku’nun kurumsal alanda hizmet veren uzman ekibiyle iletişime geçmek için tıklayın!

Düşük Bütçeli Bayram Hediyeleri

dusuk-butceli-bayram-hediyeleriTüm şirketlerin en pahalı ürünlerle bir bayram kutlaması yapabilmesi mümkün değil. Küçük ölçekli bir işletmeniz varsa ya da hediyeyi göndereceğiniz liste çok kalabalıksa size gereken daha uygun fiyatlı kutular olacaktır.

🍬 En temel ürünleri bir araya getirip bir de not kartı ekleyerek uygun fiyatlı, harika bir bayram hediyesi verebilirsiniz.

Bu önerimizde çikolata ve çayların yanı sıra farklı hediyeliklere yer vererek uygun fiyatlı bir kutu hazırlamak istedik. Böylelikle yalnızca anlık zevk verecek lezzetlerin yanında uzun süre kullanabilecekleri farklı ürünlere de sahip olabilecekler.

Muhiku’nun Önerisi: Mutlu Bayramlar Hediye Kutusu

Şirket için bayram hediyesi alırken içine ne yazacağınıza karar veremediyseniz bayram mesajları paylaştığımız yazıdan faydalanabilirsiniz.

Bayram Tadında Bir Hediye

bayram-tadinda-hediyelerBayram denince akla ilk gelen çikolatalar, şekerler olur. Buradan yola çıkarak hazırlatacağınız hediye kutusuyla müşterilerinize tatlı mı tatlı bir bayram dileyebilirsiniz.

Örneğin; yüksek kalitede çikolatalar ve kahvelerle yapabileceklerinizin sınırı olmasa da uygun fiyatlı bir bayram kutusu hazırlarken sınırlı sayıda ürün seçerek bütçe dostu bir alternatif oluşturabilirsiniz.

Muhiku’nun Önerisi: Godiva çikolata, Mithra Türk kahvesi, şık fincan, kolonya, mum ve bayram tebrik kartı.

Orta Bütçeli Bayram Hediyesi

orta-butceli-bayram-hediyeleriBütçe olarak tam ortalarda bir yerde misiniz? Çok para harcamak istemiyor fakat yine de dolu dolu bir hediye göndermeyi mi tercih ediyorsunuz?

O halde bu önerimizi seveceğinize eminiz. Birkaç ürün daha ekleyerek daha sofistike bir bayram hediyesi hazırlayabilirsiniz.  Ayrıca ürün sayısını azaltarak uygun fiyatlı hale de getirebilirsiniz.

Lezzetli ve Kurumsal Bayram Hediyesi

Zihnimizdeki algının tersine gayet orta bütçeli de anlamlı ve etkisi kalıcı hediyeler verebilmeniz mümkün. Bir kahve, bir çikolata, şık fincan, dekoratif kanaviçe ve bakım ürünleri bu konuda size yardımcı olacak.

Özellikle kadın çalışanların yoğun olduğu şirketlerde dekoratif kanaviçe ve bakım ürünleri fikri oldukça cazip. Kahve olarak yaş ortalamasına göre daha klasik yolu seçerek Türk kahvesi tercih edebileceğiniz gibi genç çalışan sayısının fazla olduğu bir kurumsa nitelikli 3. nesil filtre kahveleri değerlendirebilirsiniz.

Muhiku’nun Önerisi: Kurban Bayramı Hediyeleri

Yüksek Bütçeli Bayram Hediyeleri

yüksek-butceli-bayram-hediyeleriHediyeyi vereceğiniz kişi sayısı az mı? Kilit müşterilerinize daha pahalı bir hediye göndererek bağlılıklarını kalıcı hale getirmek mi istiyorsunuz? Öyleyse yüksek bütçeli bayram hediyesi önerilerimizi değerlendirebilirsiniz.

Tıpkı ucuz hediyeleri farklı eklemeler yaparak geliştirebileceğiniz gibi bu önerilerden de bazı ürünleri çıkarabilirsiniz. Diğer taraftan daha uygun fiyatlı alternatifleriyle değiştirerek fiyatını düşürebilirsiniz.

İşlevsel Bayram Hediyesi

Söz konusu bayram olunca kahve ve çikolata opsiyonları çok düşünmeye gerek kalmadan zihnimizde beliriyor. Türk kahvesi kutusu ise bayramda insanların mutlulukla karşılayacağı çok güzel bir alternatif.

Bunların yanı sıra kutunun içinde bilgisayar çantası, ajanda ve iş dünyasında kullanılacak teknolojik ürünlere de yer verilebilir. Her açıdan kullanışlı olacak bu bayram hediyesi uzun süre zihinlerden çıkmayacaktır.

Şirket kültürünüze uygun kullanışlı kurumsal hediyeler için Muhiku’nun kurumsal hediye kataloğunu inceleyebilirsiniz.

Kahve Tadında Bayram Hediyeleri

kahve-tadinda-bayram-hediyeleri

İş dünyasında kahve ve çay tüketiminin ne kadar yüksek olduğunu biliyorsunuzdur. Özellikle kahve; konsantrasyonu arttırması ve enerji vermesi sebebiyle çalışanların molalarda sıklıkla tükettikleri bir içecek.

Dolayısıyla çalışanlarınız için geniş bir bütçe ayırdıysanız onlara kahve konseptli bir bayram kutusu hazırlayabilirsiniz. Kutunun içinde şık bir demleme ekipmanına, kupaya, bardak altlığına ve kahve çeşitlerine yer verebilirsiniz.

Bunların yanında kutunun içine ekleyeceğiniz bayram çikolatasıyla hediyenizi bayrama özel kılabilirsiniz.

Muhiku’nun Önerisi: Filtre Kahve Hediye Seti

Umarız iş ortaklarınız, ekip arkadaşlarınız ve müşterileriniz için seçtiğimiz bu kurumsal bayram hediyesi önerilerimiz hoşunuza gitmiştir. Herkese sevdikleriyle geçireceği mutlu bayramlar diliyoruz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir
kurumsal-hos-geldin-hediyeleri
Daha Fazla

Kurumsal Hoş Geldin Hediyeleri

İçindekiler Hide Hoş Geldin Hediyeleriyle Yeni Çalışanlarınızı Mutlu Edin!Çalışan Sirkülasyonunu Azaltarak Kâr Edin! Hoş Geldin Hediyeleriyle Yeni Çalışanlarınızı…
anneye-yilbasi-hediyesi-ne-alinir-muhiku-blog
Daha Fazla

Anneye Yılbaşı Hediyesi Ne Alınır?

İçindekiler Hide Anneye Yılbaşı Hediyesi Nasıl Seçilir?Anneler için Yılbaşı HediyeleriKeyifli Başlangıçlar Yeni Yıl Hediye KutusuKolye ve Bileklik SetiKitapBrownieMumFularÇiçekKupa…