En Güzel Yeni Yıl Mesajları

Yeni yıl mesajları ile sevdiklerimize güzel bir yıl geçirmeleri için iyi temennilerde bulunuruz. Böylelikle senenin sonunda aramızdaki bağları kuvvetlendiririz. Yeni bir seneye el ele, umutla bakarız.

 

Siz de yeni yılda sevdiklerinize en içten dileklerinizle iyi bir yıl dilemek mi istiyorsunuz? O halde sizin için hazırladığımız en güzel yeni yıl mesajı örneklerine göz atabilirsiniz. Üstelik birbirinden güzel yılbaşı hediyeleri ile mesajınıza anlam katabilirsiniz.

Yeni yıl demek yepyeni umutlar, güzel başlangıçlar demek. Bu yüzden de yeni yıl içimizdeki umut tohumlarını yeşertir.

Yeni yıl ile birlikte hayatımızdaki tüm zorlukları geride bırakacağımıza; yeni bir aşka yelken açacağımıza, eğitim hayatımızda başarılara imza atacağımıza ya da kariyer basamaklarını hızlıca tırmanacağımıza inanırız.

Burada verdiğimiz pozitif enerjinin etkisiyle de hayatımızdaki birçok şey yeni yılın gelmesiyle düzene girer. Bize tüm güzellikleri getireceğine inandığımız yeni yılda da sevdiklerimizin, dostlarımızın ya da iş arkadaşlarımızın da güzel bir yıl geçirmesini isteriz. Bu nedenle yeni yılda onlara en samimi dileklerimizin yer aldığı güzel mesajlar atarız.

Sizler de sevdiklerinizin, dostlarınızın ya da iş arkadaşlarınızın yeni yılını en samimi dileklerinizle kutlamak istiyorsanız sizin için hazırladığımız yeni yıl mesajlarından ilham alabilirsiniz. Ayrıca yeni yıl mesajları 2023 yılına özel hazırladığınız hediyelerinizi de süsleyecektir. Yeni yıl hediyeleri için ayrıca bir yılbaşı hediye yazıları aramanıza gerek yok.

🎄 Yılbaşı hediyenizi henüz seçmediniz mi? Muhiku’nun yılbaşı hediyeleri koleksiyonu içinden sevdikleriniz için en özel seçimi yapın!

Sevgiliye Yeni Yıl Mesajı

sevgiliye-yilbasi-hediyesi-ne-ailinir-muhiku-blog

Sevgilinize benzersiz bir yılbaşı hediyesi verin: Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Fikirleri

Sevgilinizle iyisiyle ve kötüsüyle koca bir yılı geride mi bıraktınız? Bu yeni yılda onun ve ilişkiniz için güzel şeyler mi diliyorsunuz? O halde sevgilinize ileteceğiniz yeni yıl mesajında kelimelerin gücünden faydalanarak ona çok etkileyici yeni yıl mesajları yazabilirsiniz.

Ona yazacağınız mesaja güzel bir yılbaşı hediyesinin de eşlik etmesini istiyor misiniz? Öyleyse Muhiku tarafından titizlikle hazırlanmış sevgiliye hediye kutusu seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

İşte, sevgiliye yazabileceğiniz yılbaşı hediyesi mesajları.

 • “Canıma can katan biricik sevgilim, mutluluğumun tek sebebi. Yeni yıla iyi ki varsın diyerek  giriyorum. Her anımda yanımda olduğun için sana öyle derinden minnet duyuyorum ki, seninle geçen her saniyem ve her dakikam için hep şükrediyorum. Seni düşündüğüm her yıl, seninle sonlansın. Seni çok seviyorum canımın içi, mutlu yıllarımız olsun!”
 • “Mutluluk yağmurları altında sırılsıklam ıslanman dileğiyle. Birlikte nice mutlu yıllara canım sevgilim.”
 • “Aşkı seninle yaşıyor olmanın; yıllara meydan okuyabilen bir aşkın başrolü olmanın bana verdiği mutlulukla bir ömür boyu yanımda ol istiyorum. Her sene olduğu gibi bu yeni yılda da her an birlikte olmak dileğiyle canıma can katan biricik sevgilim.”
 • Yeni yıl yepyeni düşler getirir, benim tek düşüm ise seninle beraber olmak. Yeni yılın kutlu olsun canımın içi sevgilim.”
 • “Yanımda olmadığın her anın boşa geçtiğini düşünüyorum. Bu yüzden yan yana olmadığımız zamanlarda içimde bir boşluk olur hep. Şimdi tüm sevgililer, sevdiklerinin gözlerinin içinde kendi yansımalarına bakarken, ben senin kokuna hasret kalmış bir durumdayım. Bu gece gökyüzünde gördüğün her yıldıza sana olan sevgimi fısıldıyorum sevgilim. Bu gece, birlikte geçireceğimiz en güzel yılın başlangıcı olsun. Mutlu yıllar aşkım!”

Arkadaşa – Kankaya Yeni Yıl Mesajları

arkadasa-yeni-yil-mesaji

Arkadaşa Bütçe Dostu Hediye Önerisi: Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi Fikirleri

Hiçbirimiz arkadaşsız bir hayatı hayal bile edemeyiz. Acısıyla tatlısıyla her anımızı paylaştığımız arkadaşlarımızla geçirdiğimiz bir yılın ardından yeni yılda da yine onlarla birlikte olmak isteriz.

Yeni yılda en samimi hislerimizin ve dileklerimizin yer aldığı bir mesajla onların yeni yıllarını kutlarız. Arkadaşlarınıza yazacağınız yeni yıl mesajı onu çok mutlu edebilir. Ama arkadaşlarınız güzel bir mesaja hoş bir yeni yıl hediyesinin eşlik etmesiyle daha da mutlu olacaklardır.

Yılbaşı Armağanı Hediye Kutusu arkadaşlarınız için çok hoş bir yıl başı hediyesi olacaktır. Bu hediye ile arkadaşlarınızı mutlu edebilir ve onları şaşırtabilirsiniz. Hatta aşağıda yer verdiğimiz  mesajlardan ilham alara yılbaşı hediyesi notu da oluşturabilirsiniz.

İşte, kankaya yeni yıl mesajları.

 • “İlk baharda açan gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzellikler hep seninle olsun. Mutlu ve sağlıklı yıllar canım arkadaşım!”
 • “Güneş kadar ılık, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür yaşaman dileğiyle. Yeni yılın kutlu olsun can arkadaşım.”
 • “Dilerim ki bugün dilediğin tüm dileklerin bu yıl gerçek olur. Belki şu an yanında değilim ama bil ki tüm kalbim ve tüm ruhumla seninle birlikteyim. Yeni yılın kutlu olsun canım dostum!”
 • “Sevgili can dostum; hayattaki tüm zorlukları yenecek kadar güçlü, hayattan istediklerini alacak kadar azimli, umudunu yitirmeyecek kadar umutlu, mutlu ve sevgi dolu günler daima senin olsun. Yeni yılın kutlu olsun canım arkadaşım.”
 • “Arkadaşlık çukurda biriken yağmur suyu birikintisi değil ki güneş vurunca yok olsun. Bizim arkadaşlığımız deniz misali buharlaşmış olsa bile yağmur olup geri döner. İyi ki varsın, yeni yılın kutlu olsun can arkadaşım!”

Anlamlı Yeni Yıl Mesajları

anlamli-yeni-yil-mesajlari

İlginizi Çekebilir: Hediye Kutuları

Sevdiklerinizin yeni yılını anlam yüklü mesajlarla mı kutlamak istiyorsunuz? O halde aşağıdaki anlamlı yılbaşı mesajları size göre!

Anlamlı bir yeni yıl mesajı keyifli bir yılbaşı hediye kutusu eşliğinde gönderilirse sevdiklerinizi daha da mutlu edecektir. Öyleyse yılbaşı hediyesi için güzel sözler nelermiş bir bakalım.

 • “Koskoca bir seneyi daha ardımızda bıraktık; keyifli, sağlıklı ve gülümseme dolu bir yeni yıl dilerim sana.”
 • “Küçücük şeylerin bile size mutluluk getireceği; büyük sevdaların başrolü olacağınız yeni bir yıl dileğiyle. Mutlu yıllarınız olsun!”
 • “Aynı lisanı değil ama aynı anda aynı duyguları paylaşacağımız; huzurlu, mutlu ve barış dolu bir yıl olması dileğiyle.”
 • “Nerede hayat varsa, orada umut da vardır. Yeni senede tüm başarılar ve umutlar seninle birlikte olsun. Mutlu bir yıl geçirmen dileğiyle.”
 • “Yeni bir yıla girerken sevginin ve barışın daima bizimle olmasını diliyorum. Nasıl geçip giden koskoca bir yıl geride kalıyorsa savaşlar, felaketler ve acılar da geride kalsın. Dopdolu bir yıl geçirmen dileğiyle.”

Komik Yeni Yıl Mesajları

degisik-yilbasi-mesajlari

Keyifli Bir Yeni Yıl Hediyesi: Eğlenceli Yılbaşı Kutusu

Yeni yıla nasıl girersen koca bir yıl da öyle geçermiş. Sevdiklerinizin koskoca bir yılının kahkahalarla geçmesini ister misiniz? Öyleyse yazacağınız komik etkileyici yeni yıl mesajları ile yüzlerindeki gülümsemenin sebebi olabilirsiniz.

Böyle bir mesaja eşlik edecek Kendine Vakit Ayır Hediye Kutusu onları daha da mutlu edecektir. Mutlu et ki mutlu ol sözünden yola çıkarak bu yıl siz de sevdiklerinizi mutlu ederek mutlu olabilirsiniz.

 • “Yeni yılın ilk günü umarım yaşayacağın en mutlu günün olur. Çünkü önümüzdeki 364 gün boyunca senin varlığını tamamen göz ardı etmeyi düşünüyorum. Mutlu bir yıl geçirmeni dilerim.”
 • “Bu sene bol D vitamini, bolca uyku ve kolonya seninle olsun.”
 • “İnanıp inanmamak size kalmış ama sizin eski yıl yeni bir yıl doğurdu. Mutlu yıllar.”
 • “Hadi yine iyisin. Bir yılı daha eline yüzüne bulaştırmadan bitirdin. İyi seneler!”
 • “Yeni senenin cüzdanına para, kalbine aşk, hayatına düzen getirmesi dileğiyle. Mutlu yıllar.”
 • “Adam, bu yılbaşı soğuk geçecek demiş. Sanki arada bir temmuz ayına denk geliyor gibi… İyi seneler.”

Kurumsal Yeni Yıl Mesajları

kurumsal-yeni-yil-mesaji

Şirketinize Uygun Yılbaşı Hediyelerini Bulun: Muhiku Kurumsal

Pandemi sebebiyle çalışanlarınızla birlikte sıkıntılı ve yoğun bir süreci geride mi bıraktınız? Öyleyse yazacağınız yeni yıl mesajı ile motivasyonlarını arttırabilirsiniz. Hoş bir yeni yıl mesajı yanında güzel bir yılbaşı hediyesi büyük bir motivasyon kaynağı olacaktır.

Kurumsal yılbaşı hediyeleri eşliğinde yeni yıl mesajlarınız çalışanlarınızı mutlu etmeye fazlasıyla yetecektir. Çünkü mutlu çalışanlar güzel işleri beraberinde getirir. Bu yüzden çalışanlarınızı mutlu etmeyi ihmal etmeyin!

Kurumsal yılbaşı hediyeleri için blogumuzu ziyaret edebilirsiniz. İşte, şirketiniz için kullanabileceğiniz yılbaşı hediyesi sözleri.

 • “Dünyaca geçirdiğimiz bu sıkıntılı sürecin geride kalması dileğiyle, sağlık dolu bir yılınız olsun.”
 • “Yeni yılda mutluluğun ve başarının hayatınızdan eksik olmaması dileğiyle, mutlu yıllar.”
 • “2022’de uyandığınız her sabaha daha sağlıklı, mutlu ve huzurlu kalkmanız dileğiyle, iyi seneler.”
 • “Yeni yılın tüm hedeflerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir yıl olmasını dileriz, mutlu seneler.”
 • “Yaşadığınız her türlü sıkıntıyı ve üzüntüyü geçen bir sene ile geride bırakmanızı dilerim. Bu yeni yılı hayatınıza tüm güzellikleri getirmesi dileğiyle, mutlu yıllar.”

Yılbaşı hediyesi için teşekkür mesajı örneklerine bakmak için resimli yeni yıl mesajları ile hazırladığımız blog yazımızı okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir