En Güzel Yeni İş Tebrik Mesajı Örnekleri

Sevdiklerinize, iş hayatlarında attıkları yepyeni adımda destek olmanızın iki yolu var. Bunlardan biri onlara yeni iş tebrik mesajı yollamak, diğer ise güzel bir yeni iş hediyesi almak. Çoğu zaman yeni işe girene ne yazılır diye düşünüp dururuz. Biz de bu içeriğimizde de iş hayatında yeni adımlar atan sevdiklerinizi tebrik edebileceğiniz birbirinden güzel yeni iş tebrik mesajı örneklerine yer verdik.

Size sunacağımız hayırlı olsun yeni iş tebrik mesajı seçenekleri ile sevdiklerinize büyük mutluluklar yaşatabilirsiniz. Öyleyse gelin, ilk iş gününde ne yazılır hep birlikte bir bakalım.

Yeni bir sabaha uyandığımız her gün bizim için yeni bir başlangıç anlamına gelmektedir. Tıpkı yeni bir işe başladığımız ilk gün gibi. Yeni bir işe başladığımız bu ilk gün, bizim için son derece önemlidir. Burada, belki de ailemizden daha fazla göreceğimiz insanlarla tanışırız. Dolayısıyla yeni işimizin ilk gününde biraz stresli ve çekimser olabiliriz.

Bu nedenle sevdiklerimizin yeni ilk iş gününde onlara varlığımızı hissettirmek isteriz. Böyle zamanlarda tanıdık bir ses ya da eşe yeni is tebrik mesajı sevdiklerimize iyi gelir. Ayrıca yeni girdikleri bir ortamda kendilerini yalnız hissetmelerinin önüne geçer. Diğer taraftan onlar için alacağınız güzel bir hediyenin yanında bulunan yeni iş mesajı, ona varlığınızı ve desteğinizi hissettirmenin en güzel yollarından biri olacaktır.

Muhiku’nun yenilikçi anlayışla tasarladığı yeni iş hediyeleri koleksiyonu içerisinde sevdiklerinize armağan edebileceğiniz birbirinden değerli hediye seçenekleri yer alıyor. Ayrıca sizin için hazırladığımız yeni iş mesajları ile anlamlandırabileceğiniz hediye seçenekleriyle onların heyecanlarına ortak olabilirsiniz.

İşte, sevdiklerinizin yeni işindeki ilk gününü kutlayabileceğiniz ve hediyelerinize anlam katacak yeni iş tebrik mesajı ve atama tebrik mesajı seçenekleri!

Arkadaşa Yeni İş Tebrik Mesajı

arkadasa-yeni-is-tebrik-mesaji

Duruma uygun bir hediye: Yeni İşinde Başarılar Hediye Kutusu

Arkadaşlarımıza, yeni işlerinin ilk gününde yanında olduğumuzu hissettirmek isteriz. Bunun için ona güzel dileklerimizin yazdığı iş tebrik mesajı, çiçek veya hediye yollarız. Onların yanında olduğumuzu hissettirmenin en güzel yollarından biri güzel bir hediyenin yanında yer alacak özenle yazılmış, samimi ilk iş günü mesajı olacaktır.

Ayrıca yeni bir işe başlamanın stresini yaşayan sevdiklerinizi motive etmek için yeni iş tebrik mesajı komik alternatifleri de değerlendirebilirsiniz. Böylece bu özel mesajlarla yaşadığı heyecanı ve stresi azaltmasına yardımcı olabilirsiniz. Unutmadan ekleyelim. Eğer arkadaşınız çiçeği burnunda bir doktorsa aşağıda önerdiğimiz doktora yeni iş tebrik mesajı alternatiflerini değerlendirebilirsiniz.

Siz de arkadaşınızın yeni işini tebrik etmek amaçlı bir hediye bakıyorsanız, Yeni Bir Başlangıç Hediye Kutusu sizin ve arkadaşınız için zevkli bir seçim olacaktır. Böylece ona bu hediye kutusu ile varlığınızı hissettirmenin yanı sıra, onun yaşamındaki yeni başlangıcında en büyük destekçilerinden biri olduğunuz mesajını verebilirsiniz. Ayrıca böyle güzel bir hediyenin yanında yazacağınız yeni iş tebrik mesajı için de bu örneklerden ilham alabilirsiniz.

 • “Yeni başlamış olduğun bu işte çok mutlu olmanı ve başarılı olmanı dilerim. Mutluluk hep seninle olsun, yeni işini canı gönülden kutlarım.”
 • “Yeni işinde daima huzurlu ve mutlu olmanı dilerim. Seni daha da güzel yerlerde göreceğimize inanıyorum. Yeni işin kutlu olsun, seni çok seviyoruz.”
 • “İş hayatında başarının ve mutluluğun daima seninle olmasını diliyorum. Yeni işin kutlu olsun.”
 • “Bir insanın işinde yükselmesini sağlayan çalışkanlığı ve azmidir. Bu ikisi de sende çokça mevcut. Daha da güzel yerlerde olman dileğiyle, yeni işini yürekten tebrik ederim.”
 • “Attığın her adımda daha iyi yerlerde olacağına inancımız sonsuz, tıpkı şimdi olduğu gibi. Yeni işini en içten dileklerimizle kutlar, ilk iş gününde başarılar dileriz.”
 • “Bugün hayatındaki yeni başlangıcının ilk günü. Mutluluğun ve başarının daima seninle olması dileğiyle, yeni işin kutlu olsun. Seni çok seviyoruz.”
 • “Sana en içten düşüncelerimle söylüyorum ki, bu yeni iş senin önüne çok güzel fırsatlar sunacak. Umudunun ve inancının daim olması dileğiyle, yeni işin kutlu olsun.”

Sevgiliye Yeni İş Mesajı

yeni is hediyelerini kesfet

İlk iş günü için ideal bir hediye: Yeni Heyecanlar Tebrik Hediye Kutusu

Aldığımız yeni kararlarda ve attığımız yeni adımlarda sevgilimizin desteğini görmek bizim için son derece önemlidir. Böyle zamanlarda onun yanımızda olmasını, fiziken olmasa bile varlığını hissettirmesini isteriz. Ayrıca yeni bir işin ilk günü de hayatımızda yeni bir başlangıcın ilk adımıdır. Fakat çoğu zaman yeni işe başlayanlara ne söylenir diye günlerce düşünürüz. İşte bu noktada içeriğimizin devamında paylaşacağımız sevgiliye yeni is tebrik mesajı seçeneklerinden ilham alabilirsiniz.

Siz de sevgilinizin, yeni iş hayatındaki ilk gününde yanında olduğunuzu hissettirmek için bir hediye almak istiyorsanız Yeni Heyecanlar Tebrik Hediye Kutusu güzel bir hediye olacaktır. Kutunun içerisinde yeni iş heyecanına ortak olacak çeşitli hediyelikler ve çay & kahve molalarına eşlik edecek birbirinden lezzetli tatlar yer alıyor.

Bu kutunun yanı sıra sevgiliye iş tebrik mesajı yazarak da hediyenizi daha da güzelleştirmiş olacaksınız. Ayrıca sevgiliye yeni is mesajı örnekleri içerisinden seçtiğimiz en güzel yeni iş tebrik mesajı fikirlerinin yer aldığı yazımızdan faydalanabilirsiniz. Böylece seçeceğiniz özel bir mesajla sevgilinizin yeni heyecanına ortak olabilirsiniz.

İşte, sevgilinizin yeni işindeki ilk gününü kutlayabileceğiniz ve hediyelerinize anlam katacak sevgiliye yeni iş tebrik mesajı örnekleri!

 • “Yeni işinde mutluluğun ve başarının seninle olması dileğiyle sevgilim. Daima senin yanında olacağım, seni çok seviyorum.”
 • “Yaşamındaki yeni başlangıcının ilk günü kutlu olsun hayatım. Şu anda yanında olamasam bile tüm ruhumla ve kalbimle seninle olacağım. Seni çok seviyorum.”
 • “Dünyanın en çalışkan ve başarılı sevgilisinin bugün yeni işindeki ilk günü. Yeni işinin ilk gününde sana şans diliyorum sevgilim, mutluluk daima seninle olsun.”
 • “Yürüdüğün bu yolda daha da iyi yerlere geleceğini biliyorum. Daima senin yanında olduğumu bilmeni isterim, yeni işini tebrik ederim sevgilim. Seni çok seviyorum, iyi ki varsın.”

Sunduğumuz birbirinden anlamlı sevgiliye yeni iş tebrik mesajı seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Böylece seçtiğiniz yeni iş tebrik mesajı sevgiliye sunarak onu özel hissettirebilirsiniz.

Resmi Yeni İş Tebrik Mesajı

resmi-yeni-is-tebrik-mesaji

İlginizi Çekebilir: Sürpriz Yeni İş Hediye Kutusu

Yakın çevremizde bulunan ahbaplarımızın ya da çalıştığımız kurumdaki eski bir üstümüzün yeni işindeki ilk gününü kutlamak için daha seviyeli mesajlara ihtiyaç duyabiliriz. Tam da bu noktada devreye arkadaşa yeni is tebrik mesajı seçenekleri girer. Ayrıca yazacağımız arkadaşa tebrik mesajı yanı sıra ona küçük bir hediye de sunmak isteriz. Eğer siz de bu tarz bir hediye arayışı içindeyseniz Sürpriz Yeni İş Hediye Kutusu sizin için güzel bir seçim olacaktır.

Onlara hediye edeceğiniz bu kutu ile ilk iş günlerini kutlayabilirsiniz. Onlar da kutunun içerisinde bulunan hoş fincanda yudumlayacakları Hibiskus çayı ile yoğun bir güne daha zinde başlayabilirler. Bu hediyenin yanında, sizin için derlediğimiz resmi yeni iş tebrik mesajı örneklerinden ilham alabilirsiniz. Böylece güzel bir yeni görev tebrik mesajı ile hediyenizi tamamlayabilirsiniz.

 • “Günün büyük bir zamanını geçireceğiniz yeni iş yerinizde başarının ve huzurun sizinle olması dileğiyle. Yeni işinizi en içten dileklerimle kutlarım.”
 • “Yeni görevinizde başarı merdivenini hızlıca tırmanmanızı ve daha güzel yerlere gelmenizi dilerim. Başarılarınız daim olsun.
 • “Size yüzünüzden tebessümün eksik olmayacağı bir iş yaşamı diliyorum. Yeni işinizde her şeyin gönlünüzce olması dileğiyle, yeni işinizi tebrik ederim.”
 • “En içten dileklerimle yeni işinizi kutlar, size başarılı bir iş hayatı dilerim.”
 • “Yeni iş hayatınızda sizi daima güzelliklerin bulmasını dilerim, yeni işiniz kutlu olsun.”

Sevdiklerinizin yeni iş heyecanına ortak olurken onlara kullanışlı ve şık hediyeler armağan etmeye ne dersiniz? Birbirinden şık ofis aksesuarları ile sevdiklerinizin yeni iş heyecanına ortak olabilir ve çalışma ortamını kişiselleştirmelerine yardımcı olabilirsiniz. Böylece yeni işlerine çok daha kolay alışmalarına yardımcı olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir