En Güzel Öğretmenler Günü Hediyesi Fikirleri

en-guzel-ogretmenler-gunu-hediyesi-fikirleri

En güzel Öğretmenler Günü hediyesi ile kıymetli öğretmeninize ya da öğretmen yakınlarınıza duyduğunuz sevgiyi 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde gösterin! Geleceğimizi ilmek ilmek işleyen öğretmenlerimize, onlara adanan bu günde en az onlar kadar değerli bir sürpriz yapın!

En güzel Öğretmenler Günü hediyesi çeşitlerine yer verdiğimiz bu yazımızdan ilham alabilirsiniz, keyifli okumalar dileriz.

Okul yalnızca geleceğimize yön vermek ve bir meslek sahibi olmak için gittiğimiz bir kurum değil. Okul aynı zamanda sevmeyi, merhameti, saygıyı, iyiliği ve nice güzel duyguları ve davranışları öğrendiğimiz bir yer.

Öğretmenler de gerek bu kurum gerek ise toplumun baş tacı. Bu sebeple her şeyin en güzelini ve en özelini hak ediyorlar.

Muhiku 24 Kasım’a ve öğretmenlere özel hazırladığı hediye çeşitleriyle kıymetli öğretmenlerimiz için en güzel seçenekleri sunuyor.

Her bütçeye uygun hediye çeşitleriyle gerek öğrenci bütçesine gerek ise çalışan bütçesine hitap ediyor. Muhiku’nun Öğretmeler Günü hediyeleri arasından öğretmeniniz ya da öğretmen yakınlarınız için yılın en güzel sürprizini hazırlayabilirsiniz.

Öğretmenler Günü için En Güzel Hediye Nedir?

ogretmenler-gunu-hediye-kutulari24 Kasım Öğretmenler Günü’nde öğretmenlerimize pek çok kişi tarafından hediye veriliyor. Ancak bu hediyeler çoğu zaman birbirilerinin aynısı oluyorlar.

Bu sebeple öğretmene yaratıcı hediyeler vermek artık pek çok kişiye daha mantıklı geliyor.

Özellikle sınıf öğretmeni hediye konusunda oldukça zengin olduğu için onlara hediye alırken bu konuda daha dikkatli davranmak gerekiyor. Aksi takdirde hediyeler de heyelerin yarattığı heyecan da kısa sürede unutulup gidiyor.

Dolayısıyla 24 Kasım’da öğretmeninize ya da öğretmen yakınlarınıza yapabileceğiniz en güzel sürprizler değişik Öğretmenler Günü hediyesi fikirleriyle mümkün olacaktır. Öğretmenler Gününe ne alsam diye karar kara düşünüyorsanız sıra dışı ve bir o kadar da şık hediyelerden yana seçim yapabilirsiniz.

Eğer böyle bir seçim yaparsanız şimdiye alacağınız hediyeler şimdiye de aldığınız en iyi Öğretmenler Günü hediyeleri olabilirler.

En güzel Öğretmenler Günü için hediye ne olabilir ki diye düşünüyorsanız aşağıda yer verdiğimiz fikirlerden ilham alabilirsiniz.

Muhiku’nun öğretmene hediye kutuları yaratıcı tasarımlarıyla size benzersiz bir sürpriz yaparken yardımcı olacak. Biz sizin için birkaç hediye kutusu seçtik. Bu hediyelerden ilham alarak öğretmeniniz için en uygun hediyeyi seçebilirsiniz.

En Güzel Öğretmenler Günü Hediye Kutuları

Öğretmenler Gününe ne alsam diye düşünenler ve bir türlü sonuca varamayanlar için en güzel hediye fikirlerine aşağıda yer verdik. Hediye almak çözülmesi zor matematik problemleri kadar karmaşık değil.

Yapmanız gereken tek şey öğretmeninizin ilgi alanlarını ve ihtiyaçlarını iyi analiz etmek. Böylece onun için en güzel hediyeyi satın alabilirsiniz.

Erkek Öğretmene Hediye Fikirleri

yenilenen-erkek-ogretmene-hediye-kutusu

Öğrencilerin ve velilerin birçoğu erkek öğretmene hediye alırken zorlanabiliyorlar. Bu zorlanışın asıl sebebi ise erkek öğretmenlere sunulan hediye seçeneklerinin benzer ve sıradan olması.

Ancak sizin için seçtiğimiz erkek öğretmene Öğretmenler Günü hediyesi fikirleri şimdiye dek alıştığınız seçeneklerden biraz farklı olacak.

Dolayısıyla öğretmeninize en güzel ve en değişik Öğretmenler Günü hediyesi ile 24 Kasım sürprizi hazırlamak istiyorsanız bu fikirleri değerlendirebilirsiniz.

Erkek Öğretmene Hediye Kutusu

Muhiku’nun Erkek Öğretmene Hediye Kutusu baştan sona 24 Kasım’a özel tasarlanan bir kutu. İçindeki Öğretmenler Günü temalı hediyelerle çok daha özel bir seçim yapmanıza yardımcı oluyor. Muhiku’nun Öğretmene Hediye Kutusu içinde;

 • Nitelikli Arabica çekirdeklerle hazırlanan yöresel filtre kahve,
 • “Happy Teacher’s Day” baskılı Öğretmenler Günü kupası,
 • Godiva sütlü çikolatalı Napoliten Cello Naps,
 • Yade kahveli aromaterapi mumu,
 • Siyah termoderi ajanda,
 • Özel kutusunda siyah roller kalem,
 • Hediye notunuz yer alıyor.

Öğretmeniniz bu hediye kutusu ile bir taraftan “Happy Teacher’s Day” baskılı kupa ile kahvesini yudumlarken diğer taraftan haftanın ya da ayın planlamasını yapacak.

Bunu yaparken de yazdığınız o duygusal hediye notu aklına gelecek. Eminiz bu hediye onu yer yer gülümsetecek, yer yer ise duygulandıracak.

Kendine Vakit Ayır Hediye Kutusu

kendine vakit ayir hediye kutusu yeni kahveYorucu bir günün ardından ne iyi gider? Elbette bir fincan taze demlenmiş kahve.

Bir de bu kahveye mis gibi kokular eşlik ederse anın tadı daha bir başka olur. İşte, Kendine Vakit Ayır Hediye Kutusu öğretmeninize ya da öğretmen yakınlarınıza keyif dolu bir dinlenme saati vadediyor.

Çünkü Kendine Vakit Ayır Hediye Kutusu’nun içinde;

 • Guatemala Huehuetenango kahve,
 • Lady Grey çayı,
 • Seçeceğiniz bir kitap,
 • Yade kahveli aromaterapi mum,
 • Deneyim & kendin yap: Fesleğen yetiştirme kiti,
 • Çay, kahve ve deneyim bilgi kartları,
 • Ve son olarak hediye notunuz yer alıyor.

Mis gibi kahve kokusu eşliğinde huzuru kucaklayabileceği bu kutu sayesinde öğretmeniniz ya da öğretmen yakınlarınız yeni bir güne çok daha enerjik ve dinç başlayabilirler.

Hediyenizi oluştururken içine Öğretmenler Günü hediye notunuzu da eklemeyi unutmayın deriz.

Öğretmenler Günü ne güzel sözler ile hazırlayacağınız hediye notunuzla hediyenizi çok daha etkileyici kılabilirsiniz.

Bayan Öğretmene Hediye Fikirleri

cikolata ve cay keyfi hediye kutusu24 Kasım’da bayan öğretmene Ogretmenler Gunu hediyesi ne alınır diye düşünüyor ve bir türlü karara varamıyor musunuz? O halde sizin için seçtiğimiz bayan öğretmene hediye fikirlerine bir göz atın deriz.

Çikolata ve Çay Keyfi Hediye Kutusu

En güzel Öğretmenler Günü hediyesi el yapımı ürünlere de yer vermeli diyenlerden misiniz? Eğer cevabınız evetse bu hediyeye bayılacaksınız.

Hayatı okumak ve öğrenmek üzerine kurulu öğretmeninize armağan edebileceğiniz hediye ise Çikolata ve Çay Keyfi Hediye Kutusu olsa gerek. Öğretmeninizin kitabını okurken lezzetli aromaların tadına varabileceği bu hediye 24 Kasım’ın en eşsiz hediyesi olacak.

Çikolata ve Çay Keyfi Hediye Kutusu’nun içinde;

 • İran’ın hibiskus çayı,
 • Kiremit mat fincan takımı,
 • Patiswiss çikolata,
 • Kelebek figürlü tasarım fular,
 • El yapımı Sunset kuru çiçek buketi,
 • Çay süzgeci,
 • Ve son olarak hediye notunuz yer alıyor.

İşte, bildiğiniz tüm hediyelerinden farklı olan bu armağanlarla en güzel Öğretmenler Günü hediyesi sizin olacak.

Hediyelerinizi anlamlandırmak ve etkisini arttırmak için Öğretmenler Günü için en güzel sözler başlıklı blog yazımızdan yardım alabilirsiniz.

Öğretmenler Günü’nde Alınabilecek Hediyeler

ogretmenler-gunu-yesil-defterUzun yıllardır öğretmenlik yapan, meslek hayatına yeni atılan ya da öğretmen adaylarına küçük ama kullanışlı bir sürpriz yapmak isteyenler için birkaç tavsiyemiz var.

Öğretmenler Günü’nde alınabilecek hediyeler arasından sizin için hem hesaplı hem de kullanışlı hediyeler seçtik.

İşte, öğretmeninize, öğretmen yakınlarınıza ya da öğretmen arkadaşa hediye edebileceğiniz seçenekler.

Defter & Planlayıcı

Öğretmenlerin meslek hayatında en çok kullandıkları malzemeler arasında defter yer alıyor. Dolayısıyla tercihleriniz arasında ilk sırada olması gereken bir hediyelik.

Fakat seçim yaparken şık bir defter seçmenizi tavsiye ederiz. Öyle ki kullanmaya dahi kıyamamalılar.

Muhiku’nun defter çeşitleri arasında birbirinden şık modeller mevcut. Farklı tasarımlara sahip Muhiku defterleri arasından öğretmeniniz ya da öğretmen yakınlarınız için en şık seçimi yapabilirsiniz.

Defter, planlayıcı ve ajanda çeşitlerini not defteri sayfasını ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

Gelelim öğretmenlerin en çok ihtiyaç duydukları diğer bir araca. Planyacılar ve ajandalar öğretmenlerin yoğun meslek hayatını ve koşuşturmalarını belli bir düzende tutabildikleri harika araçlar.

Ders programlarını, hangi sınıfa hangi konuyu anlattıklarını, nerede kaldıklarını, yapılacak etkinlikleri ya da toplantıları onlara armağan edeceğiniz kullanışlı ve şık planlayıcılar sayesinde kolaylıkla takip edebilirler.

Kalem

Öğretmenlerin kalemlere ne kadar düşkün olduklarını bilmeyen yoktur. Tasarımıyla ve kalitesiyle dikkat çeken kalemleri öğrencilerin dahi ilgisini çeker. Dolayısıyla onların kalem koleksiyonuna bir yenisini ekleyebilir ve en önemli imzalarını sizin armağanınızla atmalarını sağlayabilirsiniz.

Muhiku’nun özel kutuda roller kalem çeşitleri arasından öğretmeninizin zevkine hitap eden en şık seçimi yapabilirsiniz.

Kupa

ogretmen-lugat-kupaEn iyi Öğretmenler Günü hediyesi alternatiflerinden bir diğeri ise kupa. Her ders arasında ya da ders esnasında içeceklerini sizin armağanınızla yudumlayabilirler.

Kahve ve çay keyfine ayrı bir keyif katacak kupalar arasından Öğretmenler Günü’ne özel bir seçim de yapabilirsiniz.

Muhiku’nun Öğretmenler Günü’ne özel tasarladığı kupa çeşitleri arasından bütçenizi yormayacak en güzel hediyeyi seçebilirsiniz.

El Yapımı Öğretmenler Günü Hediyesi

En güzel Öğretmenler Günü hediyeleri el yapımı ürünlerdir diyenlerden misiniz? Muhiku’nun eşsiz hediye çeşitliliği içinde el yapımı birçok hediye seçeneği bulunuyor.

Bu seçeneklerden biri de el yapımı kuru çiçek buketleri. Bize sorarsanız hem bütçe dostu hem de oldukça şık olan bu ürün eşsiz bir 24 Kasım hediyesi olacak.

Kuru Çiçek

yade-kuru-cicek

Belki de kadın erkek ayırmadan çiçek hediye ettiğimiz tek meslek grubu öğretmenlik. Küçük yaşlardan itibaren kırlarda topladığımız en güzel çiçekleri öğretmenlerimize özenle veririz.

Ancak bu çiçekler ne yazı ki bir süre sonra solup gider.

Muhiku, yılların eskitemediği Öğretmenler Günü hediyesine yeni bir anlayış getirdi. Dayanıklı ve uzun süre heyecanını yitirmeyecek kuru çiçek buketleri hazırladı.

Siz öğretmeninize özel kuru çiçek buketleriyle zamana meydan okuyacak bir armağan verin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir