En Güzel Nişan Davetiyesi Sözleri

nisan-davetiyesi-nasil-yazilir

Nişan davetiyesi sözleri yazarken hepimiz büyük zorluk yaşarız. Çünkü yeni bir hayata başlangıç yaparken tüm detayların özel ve anlamlı olmasını isteriz. Haliyle davetiyeye ekleyeceğimiz kısa bir yazı için bile günlerce düşünürüz. Özellikle nişan davetiyesi için özel bir yazı ararken farklı pek çok seçenek ile karşılaşabiliriz.

Çünkü herkes özel gününü kendi ilgi alanına göre düzenlemek ister. Dolayısıyla siz de seçim yaparken kendi hikayenizden yola çıkmalısınız.

Klasik bir yazı tercih edebileceğiniz gibi eğlenceli ve komik bir yazı da seçebilirsiniz. En heyecanlı gününüze adım adım yaklaşırken sıra davetiyenize ve yazacağınız mesaja geldiyse size özel önerilerimiz var.

Bu içeriğimizde sizin için nişan davetiyesi sözleri derledik. Gün sonunda nişan davetiyesi nasıl yazılır, nişan davetiyesi sözleri nelerdir? gibi düşünmenize gerek kalmadan davetiyenizi en güzel şekilde doldurabileceksiniz. Öyleyse lafı daha fazla uzatmadan içeriğimize geçebiliriz. Şimdiden keyifli okumalar dileriz.

Diyelim ki davetiyenize yazacağınız sözler hazır. Peki hayatınızın en özel gecesi için davetlilere sunacağınız hediyelikleriniz hazır mı? Eğer bu özel gecede sevdiklerinize yenilikçi bir armağan sunmak istiyorsanız Muhiku’nun söz nişan hediyelikleri kategorisini şimdi keşfedebilirsiniz.

Nişan Davetiyesi Nasıl Yazılır?

en-guzel-nisan-davetiyesi

Nişan mekanının yerini belirtmek ve mutlu gününüzü paylaşmak için bastırılan davetiyeler, evlilik sürecinin en önemli ayrıntılarından biridir. Çünkü bu davetiyeler aracılığı ile en özel gününüzü duyurmak istemeniz çok normal. Haliyle nişan davetiyesi yazarken de fazla mesai harcarsınız.

Düğün kadar üzerinde durulmasa da nişan davetiyesinin de özenle tasarlanmasını istiyor olabilirsiniz.

Seçtiğiniz nişan davetiyesi; dış tasarımı, içeriği, hatta yazı tipi dahi tamamen sizi yansıtmalıdır. Bu sebeple nişan davetiyesi yazarken aslında ilk olarak kendinizden ve hikayelerinizden yola çıkmalısınız.

Örneğin eğlenceli bir çift olduğunuzu düşünüyorsanız daha yaratıcı ve eğlenceli seçimler yapmalısınız. Fakat dilerseniz tercihinizi klasik yazılardan yana da kullanabilirsiniz. Dediğimiz gibi bu durum tamamen sizin ne istediğiniz ile alakalı.

Nişan Davetiye Sözleri Kısa

Nişan davetiyesini yazarken uzun paragraflardan kaçınmak, derdinizi net bir şekilde anlatmak istiyorsanız nişan davetiyesi sözleri kısa fikirlerimizi değerlendirebilirsiniz. En özel günlerinizden biri olan nişanınızı duyururken kullanabileceğiniz kısa sözleri sizin derledik.

İşte nişan davetiyesinde kullanabileceğiniz sözler.

 • Birlikte yeni bir hayata doğru yolculuğa çıkarken sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.
 • Nişan törenimizde siz sevdiklerimizi aramızda görmek, en güzel günümüzü paylaşmaktan sevinç duyarız.
 • Nişan günümüzü sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarız.
 • Bu özel günde siz değerli aile büyüklerimizi ve sevgili dostlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız.
 • Mutluluk paylaşınca anlam kazanır. Bu anlamlı günde sizi de yanımızda görmek, sevincimizi paylaşmak isteriz.
 • Birlikte bir yaşama adım atarken ilk özel günümüzü sizinle paylaşmak isteriz.
 • Yeni bir yaşama adım atarken siz değerli dostlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
 • Hayatımızı birleştirmek için atacağımız ilk adımda nişan törenimizde siz değerli yakınlarımızı aramızda görmek isteriz.
 • Yeni heyecanlara doğru başlangıç yaparken, yeni bir kapı aralarken siz değerli dostlarımızı nişan törenimizde görmekten mutluluk duyarız.

Tüm bu sözler içerisinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Böylece davetlilere vermek istediğiniz mesajı kısa ve öz cümlelerle ifade edebilirsiniz.

Davetiye Örnekleri Nasıl Yazılır?

davetiye-ornekleri-nasil-yazilir

Davetiyenizi hazırlarken nişan davetiyesi sözleri nasıl yazılır başlığını iyice bir araştırmanızı tavsiye ederiz. Çünkü değerlendirebileceğiniz pek çok farklı yazı dili var. Peki sizin için uygun olan örnek hangisi? Eğer büyük tereddütler yaşıyorsanız buna karar vermeden önce davetiyenizi baskı sürecine almamalısınız.

Çünkü içinize sinmeyen bir davetiye hem zaman hem bütçe kaybı olarak sizi olumsuz etkileyecektir. Böyle bir durum ile karşılaşmamanız için size birbirinden yaratıcı davetiye örnekleri fikirleri ile geldik. Vereceğimiz örnekler doğrultusunda çok daha kolay karar verebilirsiniz.

 • Mutlu günümüzde bizimle olmanızdan sevinç duyacağız.
 • Nişan töreninde siz dostlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız.
 • Özel günler birlikte güzel, nişan törenimize davetlisiniz.
 • Evliliğe doğru yürüdüğümüz ilk adımda nişan törenimizi sizinle paylaşmaktan onur duyarız.
 • Hızla akıp geçen hayatta kendimiz dair yeni bir sayfa açarken sizleri nişan törenimizde aramızda görmekten mutluluk duyarız.
 • Masalımız gerçeğe dönüşürken en özel günümüzde siz değerli sevdiklerimizi yanımızda görmek isteriz.
 • Mutluluk gelirken sevenlerimiz yanımızda olsun, sevincimizi paylaşsın isteriz.
 • Her özel gün gibi nişan da sevdiklerimiz ile özeldir. Bir ömre doğru adım atarken sizleri aramızda görmekten onur duyarız.
 • Sevgi, mutluluk ve birlik her şey bu filmde. Nişan töreninde siz sevdiklerimizi aramızda görmek dileğiyle…
 • Sonsuz mutluluk için çıktığımız bu yolculuğun ilk adımına davetlisiniz.
 • Hiçbir şart gözetmeksizin, sevgimizin her şeyin üstünde geleceğine bir beraberliğe adım atıyoruz. Bu adımda, nişan törenimize sizlerin de eşlik etmesini istiyoruz.
 • Ömür boyu sürmesini dilediğimiz beraberliğimizin başlangıcında sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
 • Evliliğe doğru ilk adım attığımız nişan törenimizde sizleri de aramızda görmekten onur duyarız.

Tüm bu davetiye örnekleri eminiz ki işinizi oldukça kolaylaştıracak.

Yenilikçi Nişan Hediyelikleri Muhiku’da!

muhiku-soz-nisan-hediyelikleri

Yeni bir hayata başlangıcın ilk aşamalarından biri olan nişan hediyesi ile özel günümüze anlam katan ince detaylardan biridir. Nişan törenimize davet ettiğimiz misafirlerimizi mutlu etmek için o güne özel söz hediyesi arayışına gireriz.

Nişan hediyeleri için özel bir adres arıyorsanız size mükemmel bir önerimiz var! Muhiku’nun özel günlerinize anlam katacak hediyeleri, yenilikçi fikirleri var!

Misafirlerinizi ağırlarken gün sonu dağıtacağınız hediyelikler ile nişanınızı uzun süre hatırlanacak bir güne çevirebilirsiniz.  Hayatımızın en özel hediyeliklerinden biri hiç şüphesiz nişan hediyesidir.

Bu hediyeler her detayı ile kusursuz bir gece yaşamanızı sağlayacak ayrıntılardan oluşmaktadır. Muhiku ile bugünü anlamlı kılacak hediyeliklere sahipsiniz.

Nişan hediyesi olarak;

 • Mini şişe içerisinde gül hediyelik,
 • Özel kutulu süslemeli sabun hediyelik,
 • Kuru çiçek süslemeli oda kokusu hediyelik,
 • Mini hediyelik sukulent,
 • Mini kahve sepeti hediyelik gibi ürünleri tercih edebilirsiniz.

Şimdi siz de en özel gününüzü bu birbirinden şık hediyelerden dilediğinizi seçerek taçlandırabilirsiniz. Böylece nişanınızın hafızalara kazınmasını sağlayabilirsiniz.

💍 Dilerseniz Nişanda Gelenlere Ne Hediye Verilir? En Güzel Nişan Hediyelikleri blog yazımızı da okuyabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir
en-guzel-hemsireler-gunu-mesaji
Daha Fazla
En Güzel Hemşireler Günü Mesajları
İçindekiler Gizle Hemşireler Günü için Ne Mesaj Yazılır?12 Mayıs Dünya Hemşireler Günü Kutlama Mesajı ÖrnekleriSevgiliye Hemşireler Günü MesajıEşe…