En Güzel 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajları

en-guzel-24-kasim-ogretmenler-gunu-mesajlarii

Birbirinden anlamlı 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajları ile öğretmen sevdiklerinizin veya kıymetli öğretmenlerinizin bu özel gününü kutlamaya ne dersiniz?

Hepimizin hayatına dokunan öğretmenler, bir teşekkürden çok daha fazlasını hak eder elbette. Gününün büyük bir kısmını okulda geçiren ve yoğun bir tempoyla çalışan değerli öğretmenlerinize duygusal anlar yaşatmak istiyorsanız bu içeriğimiz tam size göre.

Bu içeriğimizde paylaşacağımız 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajları ile eminiz ki hayatta değer verdiğiniz tüm öğretmenlerin bu özel gününü en güzel şekilde kutlayabileceksiniz. Öyleyse hiç vakit kaybetmeden başlayalım. Şimdiden keyifli okumalar dileriz.

🧑‍🏫 Yazacağınız anlamlı bir mesajın etkisini artırmak ister misiniz? Cevabınız evet ise duygularınızı en güzel şekilde anlatacak bir mesajın yanı sıra Muhiku’nun Öğretmenler Günü hediyeleri koleksiyonunu değerlendirebilirsiniz.

Öğretmenleriniz ya da öğretmen yakınlarınız için alacağınız hoş bir hediye, eminiz ki onların yüzlerini güldürecek.

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Mesajları

en-guzel-ogretmenler-gunu-mesajlari

Hepimizin hayatında öğrencilerine ve mesleğine aşık en az bir tane öğretmen vardır. Yorucu bir okul temposuyla günlerini geçiren tüm öğretmenler, geleceğin mimarlarını, mühendislerini, doktorlarını yetiştirir.

Bu sebeple onlara duyulan minnet de saygı da elbette ki oldukça büyüktür.

Çevrenizde Öğretmenler Günü’nü kutlamak istediğiniz bir sevdiğiniz varsa ya da eğitim hayatınızdaki kılavuzunuz biricik öğretmeniniz için özel bir kutlama yapmak istiyorsanız yazacağız anlam yüklü bir mesaj oldukça etkili olacaktır.

Duygularınızı en güzel şekilde ifade edebileceğiniz etkili bir mesaj ile biricik öğretmenleriniz için farklı ve özel bir kutlama yapabilirsiniz.

İşte duygularınızın tercümanı olacak en anlamlı Öğretmenler Günü mesajları.

24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajları Anlamlı

 • “Kazandığımız tüm başarılarda ve edindiğimiz tüm tecrübelerde emeğiniz çok büyük. Bize her konuda ışık olduğunuz için ne kadar teşekkür etsek az kalır. 24 Kasım Öğretmenler Günü’nüz kutlu olsun!”
 • “Eğitim hayatımızdaki ilk günden son güne kadar gösterdiğiniz sabır ve çaba için teşekkür ederiz. Bugünkü başarılarımızda en büyük pay sahibi, hiç şüphesiz sizlersiniz. 24 Kasım Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.”
 • “Yetiştirdiğiniz her çocuk çok özel, verdiğiniz her emek çok kıymetli. Yolumuzu aydınlattığınız için teşekkür ederiz. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.”
 • “Size ne söylesem duyduğum sevgiyi ve minneti anlatmak için yetersiz kalır. Üzerimdeki emeğiniz çok büyük, hakkınız ödenmez. Yolumu aydınlatan biricik öğretmenim, siz her şeyin en güzelini hak ediyorsunuz. 24 Kasım Öğretmenler Günü’nüz kutlu olsun. Sizi çok seviyorum.”
 • “Yüreğinizi ortaya koyarak büyük bir özveriyle yaptığınız bu meslek, size çok yakışıyor. Sizin öğrenciniz olduğum için çok şanslıyım. Her şey için çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız!”

24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajları Uzun

Anlam yüklü bir mesajın öğretmenlerinizi ne kadar mutlu edebileceğini az çok tahmin ediyorsunuzdur. Özellikle bu mesaj, uzun olursa duygularınızı daha net ifade edebileceğinizi söyleyebiliriz.

İçeriğimizin devamında paylaşacağımız 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajları uzun seçenekleri ile size ilham olacağız. Böylece bu özel günü süslü ve uzun cümlelerle en güzel şekilde kutlayabileceksiniz.

İşte 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajları uzun seçenekleri.

 • “Düşüncelerimizde özgür olmayı, doğru bulduğumuz her durumda sonuna kadar savaşmayı bize siz öğrettiniz. Sıcacık yüreğiniz ve sayısız bilgilerinizle hayatıma dokundunuz. Sizi tanıdığım ve sizin öğrenciniz olduğum için çok mutluyum. Öğretmenler Günü’nüz kutlu olsun.”
 • “Bana hayal kurmayı ve kurduğum hayalleri gerçekleştirmek için çabalamayı siz öğrettiniz. Hayatıma dokunan kıymetli öğretmenim, Öğretmenler Günü’nüz kutlu olsun!”
 • “Kıymetli öğretmenim, bugünlere gelmemde büyük pay sahibisiniz. Çabalarınız, emekleriniz ve sonsuz sevginiz için teşekkür ederim. 24 Kasım Öğretmenler Günü’nüz kutlu olsun.”
 • “Üzerimize titreyen, bizi bizden çok düşünen biricik öğretmenim… Sizden öğrendiğim bilgiler ve edindiğim tecrübeler o kadar kıymetli ki. İyi ki varsınız. Öğretmenler Günü’nüz kutlu olsun!”
 • “Geleceğimi şekillendiren ve başarılarımın mimarı canım öğretmenim. Hayattaki en büyük şansım sizin gibi bir öğretmene sahip olmaktı belki de. Bana kattığınız her şey için çok teşekkür ederim.”
 • “Bu kutsal mesleği icra eden kıymetli öğretmenler, gününüz kutlu olsun! Gelecek nesli en güzel şekilde yetiştirdiğiniz için size minnettarız. 24 Kasım Öğretmenler Günü’nüz kutlu olsun! İyi ki varsınız.”

24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajları Kısa

etkileyici-ogretmenler-gunu-mesajlari

Yazacağım 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajları kısa olsun diyenlerden misiniz? Eğer duygularınızı ve düşüncelerinizi kısa ve öz bir şekilde anlatmak istiyorsanız içeriğimizin devamında paylaşacağımız Öğretmenler Günü mesajları içerisinden bir seçim yapabilirsiniz.

 • “Başarılı ve idealist bir nesil yetiştiren kıymetli öğretmenlerimiz! Tüm emekleriniz ve sonsuz sabrınız için teşekkür ederiz. Gününüz kutlu olsun.”
 • “Biricik öğretmenim benim ilham kaynağım, sizsiniz. Sizin gibi bir öğretmene sahip olduğum için oldukça şanslıyım. Öğretmenler Günü’nüz kutlu olsun!”
 • “Kurduğum hayaller ışında daima yolumu aydınlatan biricik öğretmenim, Öğretmenler Günü’nüz kutlu olsun!”
 • “Ülkemizin fedakar ve yol gösterici öğretmenleri, yetiştirdiğiniz her bir çocuk için size teşekkür ederiz. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.”
 • “Hayatını aydınlattığınız her bir çocuk için size minnettarız. Varlığınız ve emeğiniz bizim için çok kıymetli. Öğretmenler Günü’nüz kutlu olsun!”

24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajları Komik

 • “Öğretmenim, size her gün sorular sorarak zor anlar yaşattık, ama sizin sabrınızın sonsuz olduğunu biliyoruz! 24 Kasım Öğretmenler Günü’nüz kutlu olsun!”
 • “Öğretmenim, siz olmasaydınız ne yapardık? Belki hala çarpım tablosunu ezberlemeye çalışıyor olurduk! İyi ki varsınız, Öğretmenler Günü’nüz kutlu olsun!”
 • “Öğretmenim, her testten düşük not alınca sınıfta matematik problemi yerine ‘hayat problemi’ çözmeye başladık! Şaka bir yana, Öğretmenler Günü’nüz kutlu olsun!”
 • “En sevdiğimiz dersin teneffüs olduğunu biliyorsunuz, ama sizi de çok seviyoruz! İyi ki varsınız, Öğretmenler Günü’nüz kutlu olsun!”
 • “Öğretmenim, kara tahtaya yazarken gizlice yaptığımız mimikleri fark etmediğinizi sanıyorduk, ama hepsini gördüğünüzü öğrendik! 24 Kasım Öğretmenler Günü’nüz kutlu olsun!”
 • “Sevgili öğretmenim, siz ders anlatırken bazen hayal kuruyorduk ama sizinle kurduğumuz hayaller her zaman çok güzeldi! İyi ki varsınız, Öğretmenler Günü’nüz kutlu olsun!”
 • “Öğretmenim, bazen ödev yapmayı unuttuk ama sizi asla unutmadık! Öğretmenler Günü’nüz kutlu olsun, hep gülümsemeniz dileğiyle!”
 • “Öğretmenim, sayenizde sadece bilgi değil, mizah duygusu da kazandık! Siz bizim süper kahramanımızsınız! 24 Kasım Öğretmenler Günü’nüz kutlu olsun!

Sevgiliye 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajları

ogretmenler-gununde-hangi-cicek-alinir-muhiku-blog

 • “Sevgilim, sen sadece benim hayatımda değil, öğrencilerinin hayatında da bir yıldızsın. Öğretmenler Günü’n kutlu olsun, her daim ışığınla aydınlanmamıza vesile ol.”
 • “Senin gibi bir öğretmene sahip olduğum için çok şanslıyım. Hem sevgilim hem de ilham kaynağım olarak hayatımı güzelleştiriyorsun. Öğretmenler Günü’n kutlu olsun!”
 • “Bilgeliğin ve sevginle hayatıma anlam katıyorsun. Hem öğrencilerine hem de bana gösterdiğin sabır ve anlayış için teşekkür ederim. Öğretmenler Günü’n kutlu olsun sevgilim!”
 • “Gözlerinde parlayan bilgi ve sevgi, hem öğrencilerini hem de beni her gün daha da büyülüyor. Seninle gurur duyuyorum, Öğretmenler Günü’n kutlu olsun aşkım.”
 • “Her gün seninle yeni bir şeyler öğrenmek ve seninle büyümek, bana büyük mutluluk veriyor. Öğretmenler Günü’n kutlu olsun!”
 • “Seninle her an bir şeyler öğrenmek ve keşfetmek harika. Sadece öğrencilerin için değil, benim için de muhteşem bir öğretmensin. Öğretmenler Günü’n kutlu olsun sevgilim.”
 • “Sana olan sevgim, öğrencilerine olan sevginle yarışır. Senin gibi bir öğretmen, hem kalbi hem de zihni besler. Öğretmenler Günü’n kutlu olsun, canımın içi.”
 • “Seninle geçen her gün, bilgi ve sevgi dolu bir yolculuk. Hem hayatımın aşkı hem de en değerli öğretmenim olarak, Öğretmenler Günü’n kutlu olsun.”

Seçtiğiniz anlamlı bir mesajın etkisini iki katına çıkarmak ister misiniz? Cevabınız evet ise Muhiku’nun öğretmene hediye kategorisi içerisindeki hediye seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Böylece öğretmenlerinize ya da öğretmen sevdiklerinize duygusal Öğretmenler Günü mesajı yanı sıra hoş bir hediye de sunabilirsiniz.

Tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutlarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir