En Anlamlı Babalar Günü Hediyesi Seçenekleri – Babanızı Mutlu Edin

babalar-gunu-hediyesi-muhiku-blog

Sevdiklerimize hediye almak ve hangi hediyeyi seçeceğimiz başlı başına zor bir konu iken Babalar Günü için hediye almak çok daha zordur. En güzel hediyeyi seçmek isteriz. Bu sebeple hediyemiz Babalar Günü hediyesi olacak kadar değerli olmalıdır.

Sevdiklerimiz için hediye seçmek daha kolay görünebilir. Fakat yakınlarımıza hediye almak samimiyetimizin az olduğu insanlara nazaran daha zordur. Babalar Günü hediyesi seçmenin zorluğunun ana sebeplerinden biri budur. Tabii bu sebebin yanında bir de kuşak farkı meselesi vardır.

Bu kadar zorluklara rağmen Babalar Günü hediyesi seçimini nasıl yapacağınızı ve en güzel hediye seçeneklerini sizlerle bu yazımızda paylaşmak istedik. Böylece en güzel hediye ile Babalar Günü’nü onurlandırabilirsiniz. Ayrıca babanıza kendini çok değerli hissettirebilirsiniz.

Babalar Günü Hediyesi Nasıl Seçilir?

babalar-gunu-hediyesi

Babalar Günü hediyesi seçerken dikkat edeceğiniz ilk şey babanızın mutluluğu olmalı. Yani hediye öncelikle babanıza hitap etmeli. Aksi takdirde çok güzel bir hediye olması yahut çok pahalı bir hediye olmasının bir önemi olmayacaktır.

İlgi Alanlarına Yönelik Olabilir

Babanıza  ilgi alanına yönelik bir hediye seçebilirsiniz. Bu ona onunla ilgilendiğinizi ve ilgi gösterdiği konulara değer verdiğinizi gösterir. Babalarımız bizim her şeyimizle ilgilenirler. Hayatımızdaki her detaya önem verirler. Bizim de onların hayatı ile ilgilendiğimizi görmek onları çok mutlu edecektir. Babanızın ilgi alanları ile ilgili en doğru bilgiyi ise tabii ki annenizden yahut babaannenizden alabilirsiniz.

İhtiyaca Yönelik Olabilir

Babanızın o an ihtiyacı olan bir şeyi de hediye olarak tercih edebilirsiniz. İhtiyaca yönelik Babalar Günü hediyesi etkili bir hediye olacaktır. Ayrıca babanıza onu önemsediğinizi ve artık sizin de onun için bir şeyler yapabildiğinizi gösterecektir.

Günlük hayatımızda yaptığımız işleri güzelleştirmek ya da kolaylaştırmak için bir şeylere ihtiyaç duyuyoruz. Babamız bebekliğimizden itibaren her ihtiyacımıza koşar. Dolayısıyla babamız için ihtiyaç duyduğu bir şeyi Babalar Günü hediyesi olarak vermemiz oldukça etkili bir hediye olacaktır. Ayrıca babamızı duygulandırmaya da yetecektir.

En Özel ve En Anlamlı Hediye Seçenekleri

Alacağımız Babalar Günü hediyesinin; babamızın sevdiği şeyler, ilgi alanlarına hitap eden hediyeler veya babamızın ihtiyacına yönelik hediyeler olması gerektiğini öğrendik. Fakat her yıl benzer hediyeler almamız rutine bineceği için bazen özel ve anlamlı hediyeler tercih etmeliyiz.

Muhiku’nun babaya hediye koleksiyonu içinde babanızın ilgi alanlarına ve ihtiyaçlarına hitap edecek pek çok hediye çeşidi yer alıyor. Bu hediyeler her özel günde babanızı mutlu edebilceğiniz şekilde tasarlanıyor. Dilerseniz bu hediye çeşitlerinden biriyle babanızın Babalar Günü’nü kutlayabilirsiniz.

Eğer Babalar Günü’nde babanız için en özel hediyeyi hazırlamak istiyorsanız Muhiku’nun Kendi Kutunu Yap sayfasını ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Çünkü Kendi Kutunu Yap ile babanız için en güzel hediyelikleri özgürce bir araya getirebilirsiniz.

Babalar Günü’ne özel tasarlanan kupa çeşitlerinden birini hediye kutunuza eklemeyi ihmal etmeyin deriz. Bu kupa ile hediyeniz daha da anlam kazanacaktır.

En Güzel Babalar Günü Hediyeleri

erkege-tebrik-hediye-kutusu
ERKEĞE TEBRİK HEDİYE KUTUSU

Babalar Günü’nde babanıza onu değerli hissettirecek hediyeler seçmenin ne kadar güç olduğunu biliyoruz. Günümüzde babaya hediye seçeneklerinin büyük bir kısmını tekstil ürünlerinin ve takım çantalarının oluşturduğunu da biliyoruz.

Artık bu hediyeler geride kaldı. Şimdi babanıza çok daha özel bir hediye armağan etmenin zamanı. İncelikle hazırlanmış karizmatik hediyeler Babalar Günü’nde babanıza kendini çok daha değerli hissettirecek.

Tam da bu noktada sizi ve babalarınızı sevindirecek bir haberimiz var! Muhiku olarak babanız için tasarladığımız Babalar  Günü hediyeleri ile babanıza yepyeni deneyimler yaşatıp yüzündeki tebessümün sebebi olabilirsiniz!

Erkeğe Tebrik Hediye Kutusu

Muhiku’nun Erkeğe Tebrik Hediye Kutusu Babalar Günü’nde tercih edebileceğiniz en özel hediyelerden biri. Çünkü bu hediye oldukça karizmatik ve şık detaylara sahip. Ayrıca kullanışlı parçalardan oluşan bu hediye babanızın hediye anlayışına fazlasıyla uyum sağlayacaktır.

Erkeğe Tebrik Hediye Kutusu’nun içinde;

  • Burundi Afric kahvesi,
  • Seramik kupa,
  • Kahveli aromaterapi mum,
  • Okyanus kolonyası,
  • Siyah ajanda,
  • Özel kutulu kalem ve hediye notunuz yer almaktadır.

Hediyeniz, hediye notuna yazacağınız anlamlı Babalar Günü sözleri ile daha da anlam kazanacaktır.

Hediye notunuzu yazarken “En Güzel ve En Anlamlı Babalar Günü Sözleri” başlıklı yazımızda yer alan fikirlerden ilham alabilirsiniz.

Babaların En Sevdiği Hediyeler

Babaya en güzel hediye elbette ona ailesini yani sizleri hatırlatacak hediyedir. Dolayısıyla bu başlık altında babanıza sizleri hatırlatacak hediye fikirlerine yer vereceğiz.

Fotoğraf Albümü

Güzel hatıraları kim ölümsüzleştirmek istemez ki? Sevdiğimiz insanlarla mutlu anlarımızı ölümsüzleştirmenin en güzel yolu ise tabii ki fotoğraflar oluyor. Biz daha küçücükken ailelerimiz büyürken yaşadığımız özel anları fotoğraflamaya başlarlar. İlk adımlarımızı, birlikte geçirdiğimiz ilk bayramları, ilk tatilimizi, ilk doğum günü kutlamamızı gibi önemli hatıralarımızı güzel fotoğraflar ile ölümsüzleştirirler.

Babalar Günü hediyesi olarak babamıza küçüklüğümüzden şimdiki zamana kadar babamızla paylaştığımız anların fotoğraflarından derlediğimiz bir fotoğraf albümü hem değerli bir hediye olacak hem de babamızla yaşadığımız anıları asla unutamayacağımızı ve bizim için ne kadar değeli olduğunu babamıza gösterecektir.

Güzel bir fotoğraf albümü planlamak için Muhiku’nun fotoğraf baskı kategorisinden faydalanabilirsiniz. Beğenileriniz doğrultusunda seçeceğiniz; pola kart, mini pola kartlar, klasik fotoğraf baskılar ya da kişiye özel fotoğraf baskılar ile anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.

Aile Aktivitesi

Babalar Günü hediyesi olarak aile ile geçirilecek kaliteli vakit en güzel hediyelerden birisi olacaktır. Bu aktivite, aile yemeğinden tutun da birlikte katılınacak bir eğitim, yarışma yahut tatil olabilir.

Babalarımız yaygın olarak “önce aile” ilkesini benimsediği için ailesini bir arada ve mutlu görmek onlara en büyük Babalar Günü hediyesi olacaktır. Bütçenize uygun olarak ailecek yapabileceğiniz aktiviteleri araştırıp kutlama yapabilirsiniz. Bir piknik bile babanızı çok mutlu edecek bir Babalar Günü hediyesi olacaktır.

Babalar Günü El Yapımı Hediyeler

Babalar Günü hediyesi için bir çok seçenek olsa da biz anlamlı ve babanızı mutlu etme garantisi olan hediyelere değinmek istiyoruz. Her şey güzel hoş peki hediyenizi kendiniz yapmak isterseniz yahut bütçeniz kısıtlı ise ne yapabilirsiniz?

İşte burada Babalar gününe özel el yapımı hediyeler devreye giriyor. Hazır Babalar Günü hediyelerinden daha hesaplı ve istediğiniz gibi şekillendirip sevginizi katabileceğiniz sonsuz hayal gücünüze ait hediyeler. Sizler için seçtiğimiz Babalar Günü hediye yapımı fikirleri size ilham verecektir.

Kurabiye

Babalar Günü hediyeleri el yapımı fikirler içinden ilki kurabiye. Evet yanlış anlamadınız kurabiyeler çok güzel hediyelere dönüşebilir. Babalar Günü’ne özel istediğiniz gibi şekillendirebilir, babanızın damak zevkine göre tuzlu ya da tatlı yapabilirsiniz. Cinsiyetiniz hiç fark etmez babanız biricik evladının onun için bir şeyler pişirmiş olmasından mutluluk duyacaktır. Bir de yanına çay/kahve yaptınız mı tamamdır.

Bardak Altlığı

Bardak altlığı, Cup Coaster

Çay ve kahve içmeye ne kadar düşkün olduğumuz ortada. Çay & kahve tüketimimiz için bahane dahi aramıyoruz. Bu durumda bardak altlığı da olmazsa olmazımız. Çünkü sıcak bardağın en sevdiğimiz sehpamızda ya da mobilyamızda iz yapmasını asla istemeyiz.

Babalar Günü hediyesi olarak babanıza özel bir bardak altlığı tasarlayabilirsiniz. Örneğin ilgi alanına özel küçük bir objeyi epoksi ile korunaklı bir duruma alabilir yahut birlikte bir fotoğrafınızı, babanız için önemli bir bilet ve benzeri bir şeyi epoksi ile dondurarak babanızın düzenli kullanımına ve o bardak altlığını her kullanışında babanızın aklına gelip yüzünü güldürebilirsiniz.

Eğer Babalar Günü için hediye yapmak için yeterli vaktiniz yoksa Muhiku’nun babaya hediye çeşitlerine bakabilirsiniz. Birbirinden güzel hediyeliklerle dolu şık tasarımlı hediyeler içinden babanız için en özel hediyeyi seçebilirsiniz. Dilerseniz Kendi Kutunu Yap ile babanız için kendi hediyenizi zahmetsizce ve sadece beş dakika içinde hazırlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir