Emekli Babaya Babalar Günü Hediyesi Fikirleri

kayinpedere-ne-hediye-alinir

Emekli babaya Babalar Günü hediyesi almak isteyenler için dopdolu bir içerik hazırladık!

Haziran ayının yaklaşmasıyla birlikte hemen hemen herkeste Babalar Günü telaşı başladı. Birçok evlat babası, kayınpederi, babası gibi gördüğü amcası veya dayısı için hediye arayışı içerisinde. Eğer siz de biricik babanız için güzel bir sürpriz yapmayı amaçlıyorsanız doğru yerdesiniz.

Bu içeriğimizde özellikle Babalar Günü sürprizi ne yapabilirim diyenlerin imdadına yetişecek hediyelerden bahsedeceğiz.

Böylece gün sonunda birbirinden yenilikçi ve özel hediye seçenekleri içerisinden seçim yapabileceksiniz. Hazırsanız içeriğimize geçelim. Şimdiden keyifli okumalar dileriz.

Muhiku’nun Babalar Günü hediyelerini değerlendirmeye ne dersiniz? Bildiğiniz üzere Haziran ayı geldi çattı. Haziran ayı demek pek çok kişi için Babalar Günü demek elbette.

💙 Bu özel günü kutlamak isteyen herkes babaya hediye fikri arıyor. Eğer siz de babanız için aradığınız hediyeyi bir türlü bulamıyorsanız Muhiku’nun Babalar Günü hediyeleri kategorisinde yer alan hediye seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Emekli Babaya Hediye Ne Alınır?

Mesleğini hakkıyla yapmış ve emekliliğin tadını çıkaran kıymetli babanıza güzel bir sürpriz yapmak ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise Babalar Günü’nü benzersiz bir fırsat olarak değerlendirebilirsiniz.

kahve-keyfi-hediye-kutusu-yeni
Kahve Keyfi Hediye Kutusu

Her yıl Haziran ayında kutlanan Babalar Günü, bizce oldukça özel ve kıymetli bir gün. Bu nedenle bu özel günü kuru kuruya kutlamaktan ziyade alacağınız anlamlı bir Babalar Günü hediyesi babanızı çok daha mutlu edecektir. Peki sizce Babalar Gününde babaya ne hediye alınır? İşte emekli olan babaya hediye fikirleri.

Kahve Keyfi Hediye Kutusu

Emeklilik hayatı demek dinlenmek ve keyif yapmak demektir. Bu nedenle emekli olan babaya hediye olarak Muhiku’nun Kahve Keyfi Hediye Kutusu’nu satın alabilirsiniz. İçerisinde hem lezzet hem de yenilikçi hediye barındıran bu kutu eminiz ki babanızın keyfine keyif katacak.

Muhiku’nun Kahve Keyfi Hediye Kutusu içerisinde;

 • Burundi Afrika kahvesi,
 • Brezilya Bella Giana kahvesi,
 • Yade kahveli aromaterapi mum,
 • 4 farklı tütsü ve tütsü kayığı,
 • Yade portakal ve tarçın sabunu,
 • Hediye notunuz yer alıyor.

Bir babanın severek kullanacağı hediyelerle dolu olan bu kutuyu Babalar Günü için tercih edebilirsiniz. Emekli hediyesi erkek seçenekleri içerisinde yer alan bu kutu, uygun fiyat aralığı ile de bütçenizi sarsmaz.

Kendine Vakit Ayır Hediye Kutusu

kendine vakit ayir hediye kutusu yeni kahve

Emekli erkeğe ne hediye alınır diye düşünenlerin değerlendirebileceği bir diğer hediye de Muhiku’nun Kendine Vakit Ayır Hediye Kutusu’dur. Siz de biliyorsunuz ki yoğun geçen iş hayatı süresinde kişinin kendine vakit ayırması oldukça zor.

Özellikle emekli babanız için değerlendirebileceğiniz Kendine Vakit Ayır Hediye Kutusu, babanız zamanını daha keyifli geçirecek.

Muhiku’nun Kendine Vakit Ayır Hediye Kutusu içerisinde;

 • Guatemala Huehuetenango kahve,
 • Lady Grey çayı,
 • Seçeceğiniz bir kitap,
 • Yade kahveli aromaterapi mum,
 • Deneyim & kendin yap: fesleğen yetiştirme kiti,
 • Çay, kahve ve deneyim bilgi kartları,
 • Hediye notunuz yer alıyor.

Emekli olan babaya hediye olarak sunabileceğiniz bu mutluluk dolu kutu içerisine emekliye hediye notu da ekleyebilirsiniz. Böylece biricik babanızın Babalar Günü’nü en güzel şekilde kutlamış olursunuz.

Emekli Babaya Babalar Günü Hediyesi Fikirleri

Emekliliğini dinlenerek ve farklı aktivitelere yönelerek geçirmek isteyen babanıza Babalar Günü’nde benzersiz bir hediye sunmaya var mısınız?

Eğer siz de emekli babanız için günlerdir hediye arıyor fakat gönlünüze ve bütçenize uygun bir seçenek bulamıyorsanız içeriğimizin bu kısmına göz atmanızı tavsiye ederiz.

siyah-turk-kahvesi-hediye-kutusu
Siyah Türk Kahvesi Hediye Kutusu

Özellikle kıymetli babanız için son derece uygun olan babaya hediye seçenekleri sayesinde Babalar Günü sürprizi ne yapabilirim diye düşünmenize gerek kalmayacak.

İşte emekli olan babaya hediye olarak sunabileceğiniz en hoş hediye seçenekleri.

Siyah Türk Kahvesi Hediye Kutusu

Erkeklerin en sevdiği renk olan siyahın asilliği ile tasarlanan Siyah Türk Kahvesi Hediye Kutusu, özellikle gün içerisinde Türk kahvesi içmeden yapamayan babalara özel.

İçerisinde Mithra’nın geleneksel Türk kahvesinden lezzetli çikolataya kadar farklı pek çok seçenek barındıran bu kutu, emekli babaların evde keyif yapması için özenle tasarlandı.

Muhiku’nun Siyah Türk Kahvesi Hediye Kutusu içerisinde;

 • Mithra Türk kahvesi,
 • Mat siyah seramik fincan takımı,
 • Yade kahveli aromaterapi mum,
 • Coschocolate madlen çikolata,
 • Hediye notunuz yer alıyor.

Bu şık kutu içerisine dilerseniz farklı ürün eklemeleri de yapabilirsiniz. Böylece biricik babanızın emeklilik hayatını daha keyifli geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Deneyim Kiti

parafin-jel-mum-deneyimi

Özellikle emekli olup zamanının çoğunu evde geçiren babanız için tercih edebileceğiniz en güzel hediyelerden biri de Muhiku’nun deneyim kitleridir. Kişiye büyük bir keyif veren bu kitler, babanızın zamanını en güzel şekilde geçirmesini sağlar.

Şimdi siz de Muhiku’nun uygun bir fiyata satışa sunduğu deneyim kitleri içerisinden siz de emekli babanızın mutlu olacağı seçimler yapabilirsiniz. Emekli erkeğe ne hediye alınır diye düşünenlerin imdadına yetişen bu kitler, babanızın keyfine keyif katacak.

💙 Dilerseniz Babaya Hediye Fikirleri – Babalar için En Güzel 10 Hediye blog yazımızı da inceleyebilirsiniz. Yenilikçi hediyelerin yer aldığı bu içeriğimizden ilham alarak babanız için en güzel hediyeyi seçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir

pahali-gorunen-ucuz-hediyeler-nelerdir
Daha Fazla

Pahalı Görünen Ucuz Hediyeler Nelerdir?

İçindekiler Gizle Kadınlara Pahalı Görünen Ucuz HediyelerÇiçek Bahçesi Hediye KutusuÖzel Tasarım DefterErkeklere Pahalı Görünen Ucuz HediyelerErkeğe Hediye KutusuKitapSevgiliye…