in ,

El Yapımı Öğretmenler Günü Hediyesi

el-yapimi-ogretmenler-gunu-hediyesi

El yapımı Öğretmenler Günü hediyesi ile yılın en özel anlarından biri olan 24 Kasım tarihinde öğretmenlerimizin bu özel gününde onlara teşekkürlerimizi sunabiliriz. Sıcacık bir samimiyet ile hazırlanmış hediyeler ile kıymetli öğretmenlerimizi mutlu edebiliriz. Ayrıca onlara bizim için çok değerli olduklarını hatırlatabiliriz. El emeği hediyeler bu konuda en büyük yardımcımız olacak.

Dünya genelinde pek çok ülkede farklı günlerde de olsa Öğretmenler Günü kutlanmaktadır. Tüm dünyanın önem verdiği bu kutsal mesleği icra eden insanlara ithaf edilen bu özel gün, aslında onlara sunulan içten bir teşekkürdür. Bu özel günde hayatımızda önemli yere sahip bu kıymetli insanlara en güzel dileklerimizin ve teşekkürlerimizin eşlik ettiği hediyeyi armağan ederiz.

Eğitimin en önemli iki unsuru; öğretmenler ve öğrencilerdir. Çağdaş bir eğitim sisteminden geçen donanımlı öğretmenlerin yetiştirdiği bireyler ülkelerini daima ileriye taşırlar. Çünkü çağdaş ve kendini geliştirmiş bireyler demek, kalkınmış ve güçlü bir toplum demek.

Burada da öğretmenlere büyük bir görev düşmektedir; okuyan, eleştiren, araştıran ve tasarlayan bir nesil yetiştirmek. Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün de dediği gibi “Öğretmenler, yeni nesil sizin eseriniz olacaktır.”

24 Kasım Öğretmenler Günü’nde öğretmeninize en şık sürprizi yapacaksınız! Muhiku’nun yepyeni tasarımlarla hazırladığı Öğretmenler Günü hediyeleri en güzel ve en şık detaylarla size öğretmenlerinize dopdolu bir hediye vermenize yardımcı oluyor.

Öğretmenler Günü için El Yapımı Hediyeler Nelerdir?

ogretmenler-gunu-hediye-kutulari

Toplumumuzda ve hayatımızda önemli bir yere sahip kıymetli öğretmenlerimize ne kadar teşekkür etsek az. Dünyaca zor günler geçirdiğimiz salgın hastalık sürecinde de yüz yüze eğitimin hem çocuklarımız için hem de toplumumuzun geleceği için ne denli önemli olduğunu gördük. 24 Kasım günü ise kıymetli öğretmenlerimize bizler için ve toplumumuz için ne denli kıymetli olduklarını söylemek ve göstermek adına bizim için bir fırsat.

Bu özel tarihte onlara hazırlayacağınız el yapımı Öğretmenler Günü hediyesi ile yaratıcılığımızı konuşturabilirsiniz. Ayrıca onlara size öğrettiklerini gösterme şansını da yakalayabilirsiniz. Siz değerli okurlarımızdan gelen yorumlar doğrultusunda hazırladığımız el yapımı Öğretmenler Günü hediyesi fikirlerine gelin hep birlikte göz atalım.

Eğer kendi hediyenizi hazırlamak için yeterli vaktiniz yoksa en güzel Öğretmenler Günü hediyesi fikirleri yazımızı okuyarak en hızlı ve en şık seçimi yapabilirsiniz.

Kendi Kutunu Yap

Herkes Öğretmenler Gününde öğretmeninin en çok beğeneceği hediyeyi armağan etmek ister. Muhiku da “Sevdiklerinizi en iyi siz tanırsınız.” anlayışından yola çıkarak sevdikleriniz için en doğru hediyeyi hazırlama seçeneğini size sunuyor. Böylelikle kıymetli öğretmenlerimiz için en doğru hediyeyi hazırlama şansı yakalıyorsunuz. Öğretmene hediye el yapımı kolay olsun diyenler için bu sayfa bir nimet diyebiliriz!

Kendi Kutunu Yap hediye kutusu ile öğretmeninizin en çok hoşlanacağı parçaları tek bir hediye kutusu içerisinde birleştirebilirsiniz. Sizin seçtiğiniz parçalarla şekillenecek hediye kutusu tamamen sizin emeğiniz. Kutu içerisine hakim olacak renk, kullanılacak parçalar arasındaki uyum tamamen sizin elinizde!

Dilerseniz öğretmeninizin en sevdiği renklerden ve objelerden oluşan bir hediye kutusu oluşturabilirsiniz. Diğer taraftan öğretmeninizin meslek hayatında işine yarayacak olan planlayıcılar, defterler ve bunlar gibi daha pek çok detaydan oluşan bir hediye kutusu da tasarlayabilirsiniz.

Dediğimiz gibi, Kendi Kutunu Yap seçeneği ile öğretmeniniz için en doğru hediyeyi seçmek sizin elinizde. Hem hesaplı hem de uğraş gerektirmeyecek bu hediye kutusu ile öğretmeninize en şık hediye kutusunu armağan edebilirsiniz.

Kitap Ayracı

epoksi-kitap-ayraclari

Hayatı okumak ve okutmak ile geçen çok kıymetli öğretmenlerimize hediye edilebilecek en güzel armağanlardan bir diğeri de el yapımı kitap ayracı. Ona daima değerli öğrencisini hatırlatacak olan bu hediye karşısında öğretmeniniz çok mutlu olacak. Bu hediyeyi tercih edecekseniz öğretmene hediye edilebilecek kitaplar arasından birini seçebilirsiniz.

Son zamanların en trend ürünleri arasında yer alan epoksi kitap ayraçları her zevke ve ilgi alanına hitap ediyor. Öğretmenlerinize yalnızca kaldıkları sayfayı hatırlatmakla da kalmıyor. Aynı zamanda onlara ilham veriyor!

Doğal Taşlardan Kolye veya Bileklik

Doğal taşların insan bedeni üzerinde yarattığı etkiye inanmayan yoktur. Taşların verdiği enerji ruh halimizden vücut sağlımıza kadar pek çok şeyi etkilemektedir. Hatta belli taşların insan vücudu üzerinde belli noktalara özel olarak etki ettiği de bilinmektedir. Erkek öğretmene hediye el yapımı olsun derseniz bu taşların gücünden yardım alabilirsiniz.

Öğretmenlik mesleği büyük bir sorumluluk gerektirdiği için stresli meslek dallarından bir tanesidir. Aynı anda pek çok kişinin sorumluluğunu üstlenen öğretmenlerimiz yaşadıkları stresten ve dersten derse koşuşturmaktan kaynaklı yorgunluğu gün sonunda büyük ölçüde hissederler. Dolayısıyla stresi azaltan ve dinlendirici etkisi olan taşlardan hazırlanan kolye veya bileklikler ile öğretmenlerinize oldukça ince düşünülmüş bir hediyeyi armağan edebilirsiniz.

Öğretmeniniz kadın ise; doğal taş kolye hem kıyafetlerinde şık bir detay olacak hem de enerjileri ile gün içerisindeki performanslarına etki edecek. Sizden gelen bu hediyeyi belki de bir ömür takacaktır. Kendi ellerinizle yaptığınız bu hediye ile öğretmeninize Öğretmenler Gününde yapılacak en güzel sürprizi yapabilirsiniz.

Öğretmeniniz erkek ise; doğal taş bileklik armağan edebilirsiniz. Daima bileğinde olacak bu detay öğrencilerinden almış olacağı en güzel hediyelerden bir tanesi olacaktır. Ayrıca sizin tarafınızdan hazırlanmış olacak olan bu hediyeye emek harcamış olmanız öğretmeninizi ekstra mutlu edecektir.

Öğretmeninize armağan edebileceğiniz 925 ayar gümüş kolye çeşitleri için tıklayın!

El Emeği Öğretmenler Günü Hediyesi Nasıl Hazırlanır?

el-emegi-ogretmlenler-gunu-hediyesi-nasil-hazirlanir

El emeği Öğretmenler Günü hediyesi hazırlamak sandığınız kadar da zor bir şey değil. Hem hesaplı hem de ince düşünülmüş olan bu hediye seçenekleri ile öğretmenlerinize daima sizleri hatırlatacak bir hediye armağan edebilirsiniz.

El emeği bir hediye hazırlamak için öncelikle öğretmeninizin nelerden hoşlandığını gözlemlemelisiniz. Böylelikle onun için en uygun hediyeyi hazırlamaya bir adım yaklaşmış olacaksınız.

Eğer öğretmeniniz kış aylarında atkı ve bere takmayı seviyorsa 24 Kasım tarihinin kış aylarına gelmesini fırsat bilerek sevdiği renklerden oluşan atkı, bere ya da bu ikiliden oluşan takımı öğretmeniniz için kendi ellerinizle örebilirsiniz. Oldukça ucuza mal edeceğiniz bu hediye ile öğretmeninizi mutlu etmeniz çok kolay.

El yapımı bir hediye hazırlamak istiyorsanız hazırlamak istediğiniz hediye için gerekli malzemeleri edinmelisiniz. Ardından çeşitli platformlardan seçeceğiniz modellere bakarak el yapımı hediyenizi kolaylıkla hazırlayabilirsiniz.

Özellikle son zamanlarda DIY videoları da çok yaygın. Bunlar doğrultusunda hazırlayacağınız hediyeler ile öğretmenlerinize bu özel günlerinde oldukça değerli bu hediyeleri armağan edebilirsiniz.

El yapımı hediyeler öğretmene verildiğinde onda güçlü duygular uyandıracak. Bu yüzden eğer imkanınız varsa Öğretmenler Günü hediye fikirleri arasında el emeği olanlara ağırlık vermenizi öneririz. Öğretmene hediye el yapımı kolay olursa değerini kaybeder diye düşünmeyin. Basit hediye yapımı dahi onları çok mutlu edecek ve gururlandıracaktır.

Öğretmenler toplumsal anlamda değerli oldukları kadar bireysel yaşantımızda da o denli değerlidirler. Kimi zaman zorlukların nasıl üstesinden geleceğimizi bilemeyebiliriz ve içinden çıkılamayacak durumlar yaşayabiliriz. Bu noktada bize yol gösteren ve bilen bir büyüğe ihtiyaç duyarız.

Öğretmenlerimiz de bu noktada bizim için rehber görevi görür. Zorlukların üstesinden gelebilmemiz ve ayağa kalkabilmemiz adına bize yol gösterir. Öğretmenler Günü hediyesi el yapımı olduğunda bu değerlerin karşılığını en iyi şekilde vermiş oluruz.

Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

    kuru-meyveler-ve-faydalari

    Kuru Meyveler ve Faydaları

    ogretmenler-gunu-hediye-kutulari

    Öğretmenler Günü Hediyesi Kampanyaları