in , ,

HayranHayran WTFWTF KızgınKızgın SevimliSevimli DuygusalDuygusal ŞaşkınŞaşkın KahkahaKahkaha

Dosta Doğum Günü Mesajı – Eğlenceli ve Duygusal Mesajlar

dosta-dogum-gunu-mesaji-fikirleri

Dosta doğum günü mesajı yazmak istiyorsanız zihninizde geçmişe doğru küçük bir yolculuk yapın. Yaşadığınız iyi kötü her ana dışarıdan bakın. Ardından o an hissettiklerinizi tekrar hissetmeye çalışın.

Emin olun bu size şimdiye kadar yazdığınız en anlamlı mesajı yazdıracak. Fakat ben pek beceremem öyle süslü cümleler kurmayı diyorsanız harika fikirlerle geldik.

Dosta doğum günü mesajı fikirleri içinden uzun, kısa ve eğlenceli mesajlar seçtik. Dostunuzun yeni yaşını kutlayabileceğiniz bu mesajlar, kutlamanızın anlamlı ve etkileyici olmasına yardımcı olacak. Eğer bu mesajın yanına bir de hediye eklemek isterseniz modern ve yenilikçi doğum günü hediyeleri arasından seçim yapmanızı öneririz.

? Muhiku’nun yenilikçi ve hayata değer katan bir anlayışla tasarladığı doğum günü hediyeleri içinden dostunuz için en güzel doğum günü hediyesini seçebilirsiniz. Bu doğum günü hediyesi onun hayatının her alanına dokunacak ve her defasında ona size hatırlatacaktır.

Muhiku’nun doğum günü hediyelerinin yanı sıra arkadaşa hediye sayfasında da dostunuza armağan edebileceğiniz pek çok hediye seçeceği bulabilirsiniz. Arkadaşlığınızın önemini ve aranızdaki o güçlü bağı yansıtacak hediyeler dostluğunuzun daha da sağlamlaşmasını sağlayacak.

Dosta Doğum Günü Mesajı Kısa ve Öz

dogum-gunu-mesajlari

Dostum için öyle bir doğum günü mesajı yazmalıyım ki birkaç cümleyle kalbine dokunabilmeliyim mi diyorsunuz? O hâlde kısa ama bir o kadar da anlamlı doğum günü mesajı fikirlerimize göz atabilirsiniz. Çünkü sizin için kısa ve öz doğum günü mesajları arasından en anlamlı ve etkileyici olanları seçtik.

 1. “Dost kış ortasında yaz yaşatan, dost çöl ortasında bir damla suyunu seninle paylaşandır. Sen benim can dostumsun. İyi ki doğdun, nice mutlu yaşların olsun!”
 2. “Yeni yaşın sana sağlık, huzur ve mutluluk versin. İyi ki doğdun dostum, iyi ki benim dostumsun!”
 3. “Sen bu hayattaki tek gerçek dostumsun. İyi ki doğdun dostum! Umarım tüm dileklerin gerçek, dostluğumuz ise sonsuz olur.”
 4. “Yeni yaşında tertemiz kalbinin alabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle. Yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun dostum.”
 5. Canım dostum, sayacağın şey yüzündeki kırışıklıklar değil; yaşadığın güzellikler ve yepyeni deneyimler olsun ama yanlışların ve umutsuzlukların değil. İyi ki doğdun dostum!”
 6. “Her yeni yaşında mutluluğun seni bulmasını, yarınların sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun canım dostum, iyi ki varsın!”
 7. “Sıradan bir arkadaş sizi asla ağlarken görmez. Gerçek bir dostun omuzları ise sizin gözyaşlarınızdan sırılsıklam olmuştur. Doğum günün kutlu olsun can dostum, iyi ki doğdun!”

Dosta Uzun Doğum Günü Mesajı

arkadasa-dogum-gunu-mesaji

Ben öyle birkaç sözle ifade edemem uzun uzun yazmalıyım diyor olabilirsiniz. Öyleyse seçtiğimiz uzun ve anlamlı doğum günü mesajı fikirlerinden birini kullanabilirsiniz.

? Güne ve hediyenize anlam katacak dosta doğum günü mesajları ile dostunuz için bir ömür hatırlanacak bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Hatta arkadaşınıza doğum günü pastası hazırlamak isterseniz tariflerimize göz atabilirsiniz.

 1. “İçinde öylesine güçlü bir umut taşı ki onu senden kimse alamasın. Gözlerinin içi daima parıldasın, mutluluğu her daim sende arasınlar fakat onu öyle bir yere sakla ki gerçekten isteyen bulsun. Doğum günün kutlu olsun can dostum!”
 2. “Doğum günün kutlu olsun canım benim. Yeni yaşın sana kucak dolusu mutluluklar, ömürlük sevgi, iyi bir yaşam versin. İyi ki varsın, iyi ki benim dostumsun!”
 3. “Aramıza kilometrelerce mesafe girmiş olabilir. Fakat biz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım, hayat sana daima en iyisini versin.”
 4. “Senin gibi bir dosta sahip olmak hayatın bana verdiği en güzel nimetlerden biri. En iyi zamanlarımda da en kötü zamanlarımda da hep yanımdaydın. Ben de hayat izin verdiği müddetçe iyi kötü her anında yanında olacağım, tıpkı bu özel gününde olduğum gibi! İyi ki doğdun dostum!”
 5. “Yaşayabileceğin tüm zorlukların zaferle üstesinden gelmen; yeni yaşında umudun ve mutluluğun daima seninle olması dileğiyle. Sağlığın, huzurun ve mutluluğun hep seninle olduğu günlerin olsun. İyi ki doğdun biricik dostum, doğum günün kutlu olsun!”
 6. “İnsanın nefes aldığı süre boyunca birçok arkadaşlık kurabilir. Fakat içlerinden yalnızca bir tanesi her zaman farklı ve daha özeldir. Sen de benim için hep en özelsin can dostum. Doğum günün kutlu olsun; hayat sana sağlık, mutluluk ve huzur getirsin.”
 7. “Senin için harika bir doğum günü pastası yapıyorum ama bu senin bildiğin pastalara benzemiyor. Bu pastanın içinde bir avuç mutluluk, bir tutam umut ve alabildiğince sağlık bulunuyor. Öyleyse hadi, mumları üfle ve bu hayat dolu pastadan bir dilim al! İyi ki doğun dostum, iyi ki varsın!”

Dosta Komik Doğum Günü Mesajı

dosta-dogum-gunu-mesaji-komik

Dostunuzu bu yaş gününde kahkahalara boğmak istiyor olabilirsiniz. Öyleyse işe dosta doğum günü mesajı fikirlerinden başlayabilirsiniz. Onun için yazacağınız doğum günü mesajı eğlenceli olabilir. Böylece yeni yaşına kakalar eşliğinde girmesini sağlayabilirsiniz.

 • “Dostum doğum günün kutlu, partin dillere destan olsun. İyi ki doğdun, iyi ki varsın!”
 • “Gözünü açtığın her sabah beni görmesen de hiç değilse bugün hep beni gör! Doğum günün kutlu olsun can dostum!”
 • “Dallara yapraklara, çiçeklere ballara ve nice mutlu yıllara. İyi ki doğdun dostum, doğum günün kutlu olsun!”
 • “Beni çözen şair olur, seni çözen alim olur. Doğum günün ya bugün tüm güzel dilekler seni bulur can dostum. İyi ki doğdun!”
 • “Hacı ortam varsa gelelim yoksa iyi ki doğdun gözlerinden öperim. Şaka bir yana iyi ki doğdun can arkadaşım!”

Son olarak daha fazla fikre ihtiyacınız olursa arkadaş sözleri yazımızdan da faydalanabilirsiniz. Hatta sizin bize önerileriniz varsa yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

  babalar-gunu-icin-kolay-hediye-yapimi-pratik-hediyeler

  Babalar Günü için Kolay Hediye Yapımı – Pratik Hediyeler

  kurumsal-gecmis-olsun-mesajı-fikirleri

  Kurumsal Geçmiş Olsun Mesajı Nasıl Yazılır?