in , ,

Diş Hekimine Hediye – Diş Doktoruna Alınabilecek 5 Hediye

dis-hekimine-hediye-dis-doktoruna-alinacak-hediyeler

Diş hekimi ya da diş hekimi adayı dostlarınıza küçük bir sürpriz hazırlamak istiyorsanız diş hekimine hediye önerilerimizi okumadan karar vermeyin. Birbirinden hoş hediyeler arasından seçtiğimiz önerilerle diş hekimi veya diş hekimi adayı olan sevdiklerinize tatlı bir sürpriz hazırlayabilirsiniz.

22 Kasım 1908 tarihinde Türkiye’de ilk Diş Hekimliği Okulu kurulmuştur. Dolayısıyla bu özel gün Diş Hekimleri Günü olarak ilan edilmiştir. Her yıl 22 Kasım tarihi Diş Hekimleri Günü olarak kutlanıyor. Bu özel günde bu meslek dalına ait çeşitli organizasyonlar ve konferanslar düzenlenmektedir.

Diş doktorunuza veya diş hekimi dostlarınıza bu özel günde tatlı bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Sizin tarafınızdan bu özel tarihin hatırlanması ve kutlanması onlara derin bir mutluluk yaşatacaktır. Diş hekimine alınacak hediyeler arasında seçtiğimiz önerilerinden birini seçerek onların iş yerlerine küçük bir hediye yollayabilirsiniz.

? Muhiku’nun doktora hediye sayfasında diş hekimlerine armağan edebileceğiniz pek çok hediye alternatifi var. Şıklığıyla ve işlevselliğiyle dikkat çeken bu hediyeler arasından diş hekimlerini mutlu edecek bir hediye seçebilirsiniz.

O halde birbirinden harika 5 hediye önerimize geçelim!

Bayan Diş Hekimine Hediye

tatli bir kahve arasi hediye kutusu
Tatlı Bir Kahve Arası Hediye Kutusu

Kadın diş hekimine hediye almak isteyenler için en güzel ve en şık hediyeleri bu başlık altında topladık. Sizin için seçtiğimiz zarif hediyelerden biriyle onlara hem anlamlı hem de kullanışlı bir armağan verebilirsiniz.

Seçtiğimiz zarif hediyeleri detaylıca incelemek ve diğer hediye alternatiflerini keşfetmek için kadına hediye sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

O halde kadın diş doktoruna hediye fikirlerine bir bakalım.

Tatlı Bir Kahve Arası Hediye Kutusu

Kahveyle huzur bulan diş hekimleri için bundan daha güzel bir hediye olamaz! Bu kutuda kahve keyfi, lezzetli brownie çeşitleriyle renklendi. Dolayısıyla Tatlı Bir Kahve Arası Hediye Kutusu ile kadın diş hekimlerine özel mi özel bir sürpriz yapabilirsiniz. Molalara şıklık ve lezzet katacak bu kutu, muayenehaneye de renk katacak!

Muhiku’nun Tatlı Bir Kahve Arası Hediye Kutusu içinde;

 • Selamlique’ın okkalı Türk kahvesi,
 • Bambu tabaklı porselen fincan takımı,
 • Brownie by Pie 8’li mix box,
 • Siyah tela kasnak kuru çiçek,
 • 4 farklı tütsü ve tütsü kayığı,
 • Son olarak ise hediye notunuz yer alıyor.

Kadın diş hekimlerine özel hediyeler arasında yer verdiğimiz bu kutu sayesinde hekiminize ve hekim yakınlarınıza günün en güzel armağanını verebilirsiniz.

Çikolata ve Çay Keyfi Hediye Kutusu

cikolata ve cay keyfi hediye kutusu

Bayan diş hekimine hediye arayışı içerisindeyseniz Çikolata ve Çay Keyfi Hediye Kutusu’nu da tercih edebilirsiniz. Şıklığın, zerafetin ve lezzetin bir arada kullanıldığı çok özel bir kutu. Özenle tasarlanan bu hediye kutusu şıklığı ve lezzeti bayan diş hekimi sevdiklerinizin yaşam alanına ve çalışma ortamına yansıtacak.

Muhiku’nun Çikolata ve Çay Keyfi Hediye Kutusu içinde;

 • İngiltere’ye özgü meşhur aroma Lady Grey çayı,
 • Kiremit mat fincan takımı,
 • Patiswiss çikolata,
 • Kelebek figürlü tasarım fular,
 • Sunset kuru çiçek buketi,
 • Çay süzgeci,
 • Son olarak ise hediye notunuz yer alıyor.

Yay seven diş hekimine alınacak hediyeler neler diye merak ediyorsanız hiç düşünmeden bu kutuyu alabilirsiniz. Siyah çayın bergamot aromasıyla taçlandığı bu eşsiz lezzete eşlik eden hediyelikler, diş hekimine hem egzotik hem de oldukça şık bir sürpriz yapmanıza yardımcı olacak.

Çiçek

cicek-buketi-sukulent-arajnmani-kibrit-mum

Kadın dişçiye hediye almak isteyenlerin tercih edebileceği diğer bir hediye alternatifi ise çiçek. Eğer hiç risk almak istemiyorsanız ve ne alacağınıza bir türlü karar veremediyseniz bir buket çiçek ile tüm kararsızlıklarınızdan kurtulabilirsiniz. Mis kokulu rengarenk çiçek çeşitleriyle diş hekimlerine etkileyici bir sürpriz hazırlayabilirsiniz.

? Kadın diş hekimine çiçeğin en kalitelisini ve en güzelini vermek istiyorsanız Muhiku’nun taptaze çiçek çeşitlerine bakabilirsiniz.

Erkek Diş Hekimine Hediye

yenilenen erkege premium tebrik hediye kutusu
Erkeğe Premium Hediye Kutusu

Erkekler şık ve karizmatik görünümlü hediyelerden çok hoşlanıyorlar. Ancak aldıkları hediyelerin işlevsel olmasına da dikkat ediyorlar. İşte bu başlık altında biz tüm bu detayları barındıran hediyelere yer verdik.

Sizin için seçtiğimiz hediyeleri detaylıca incelemek ve erkekler için özel olarak tasarlanan diğer hediye seçeneklerine de göz atmak için erkeğe hediye sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Öyleyse erkek diş doktoruna hediye fikirlerine geçelim.

Erkeğe Premium Hediye Kutusu

Erkeğe Premium Tebrik Hediye Kutusu, özenli bir tasarıma sahip olan erkeğe özel hediyelerden bir tanesi. Bu kutu, hediye seçeneklerimiz içerisinde oldukça popüler. Dolayısıyla Erkeğe Premium Hediye Kutusu ile diş hekimi ya da diş hekimi dostlarınıza şık bir sürpriz hazırlayabilirsiniz.

Yeni klinik açılışında ya da yeni başladıkları bir işte onlara bu şık hediye kutusunu armağan edebileceğiniz gibi doğum günleri ve diğer tüm özel zamanlarda da onlara sıra dışı bir sürpriz yapabilirsiniz.

Erkeğe Premium Tebrik Hediye Kutusu içinde;

 • Burundi Afric kahvesi,
 • Şık siyah seramik kupa,
 • Yade kahveli aromaterapi mum,
 • Yade’nin okyanus kokulu kolonyası,
 • Siyah defter,
 • Özel kutusunda siyah roller kalem,
 • Son olarak ise hediye notunuz yer alıyor.

Erkeğe özel tasarlanan bu dopdolu hediye kutusu ile diş hekimi sevdiklerinize tek bir kutu ile birden fazla hediye armağan edebilirsiniz.

Sukulent

sukulent-aranjman

Sevdiklerinize armağan edeceğiniz hediyelerde yeşilin hem ruha hem de bedene iyi gelen enerjisinden faydalanın. Diş hekimi ya da diş hekimliği okuyan sevdiklerinizin yaşam alanına ya da çalışma ortamlarına yeşilin rahatlatıcı ve ilham verici etkisini yansıtın.

Sukulent, son yıllarda oldukça popüler olan hediye seçeneklerinden bir tanesidir. Bu sebeple diş hekimi veya diş hekimliği okuyan dostlarınıza armağan edebileceğiniz en hoş hediyeler arasında. Şık saksılarda yer alan en güzel sukulent çeşitleri bulundukları ortama farklı bir hava katacaklar. Ayrıca çevresinde bulunan insanlara yeşilin pozitif enerjisini yansıtacaklar.

? Muhiku’nun şık sukulent çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Bonus: Diş Hekimine Verilecek En Güzel Tıp Bayramı Hediyeleri Muhiku’da!

tip bayrami hediye kutusu

14 Tıp Bayramı’nda diş doktorlarını da unutmayın! Çevrenizdeki diş hekimlerine Muhiku’nun Tıp Bayramı Hediyeleri ile anlamlı bir sürpriz yapabilirsiniz. Tıp Bayramı’na özel hazırlanan hediyeliklerin birbirinden şık ürünlerle birleştiği hediye kutularıyla diş doktoruna en güzel Tıp Bayramı hediyesi verebilirsiniz.

Muhiku’nun Tıp Bayramı hediyeleri içinde;

 • Yoğun çalışma temposunda hekimlerimize enerji verecek egzotik kahve çeşitleri,
 • Bağışıklıklarını güçlendirecek aromatik çay çeşitleri,
 • Çay ve kahve molalarına kişisel bir hava katacak özel tasarım kupalar,
 • Lezzetli çikolata ve brownie çeşitleri,
 • Yoğun bir günün ardından onları ruhen dinlendirecek mumlar ve tütsüler,
 • Şık aksesuarlar,
 • Çiçekler ve daha pek çok hediyelik yer alıyor.

Muhiku’nun dopdolu Tıp Bayramı Hediyeleri ile çevrenizdeki hekimlere en anlamlı 14 Mart sürprizini yapın!

14 Mart’ta nasıl bir hediye alacağınız konusunda kararsızsanız Tıp Bayramı’na özel hediyeler ile hazırladığımız blog yazımızı da okuyabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

  sevgiliye-yilbasi-hediyesi-ne-ailinir-muhiku-blog

  Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Ne Alınır?

  ogretmenler-gunu-hediye-kutulari

  Yaratıcı Öğretmenler Günü Hediyeleri Nelerdir?