Değişik Yılbaşı Hediyeleri ile Sevdiklerinizi Şaşırtın!

degisik-yilbasi-hediyeleri-ile-sevdiklerinizi-sasirtin

Değişik yılbaşı hediyeleri ile yeni yılda sevdiklerimize daha önce karşılaşmadıkları bir sürpriz yaparak onları hem şaşırtabilir hem de sevindirebiliriz. Siz değerli okurlarımızın sevdiklerinize en özel ve en farklı hediyeleri armağan edebilmesi için yılbaşı için değişik hediyeler neler olabilir dedik ve araştırmaya başladık.

Bu yılbaşında bildiğiniz tüm hediye seçeneklerini unutun. Çünkü yılbaşı değişik hediyeler ile daha da eğlenceli hale gelecek. Sizin için en yenilikçi fikirlerden ilham alarak yılbaşı için farklı yılbaşı hediyeleri içeren bu öneri yazımızı hazırladık.

O halde sizin için seçtiğimiz farklı ve değişik yılbaşı hediyeleri nelermiş bir bakalım.

Değişik Yılbaşı Hediye Fikirleri

yeni-yil-yeni-planlar-hediye-kutusu-2024
Yeni Yıl Yeni Planlar Hediye Kutusu

Değişik yılbaşı hediye fikirlerini listelerken amacımız sevdiklerinizin daha önce görmediği ve bilmediği seçeneklere yoğunlaşmak oldu. Böylelikle onlara yapacağınız sürpriz her zamankinden daha anlamlı ve daha unutulmaz olacak!

Yeni Yıl Yeni Planlar Hediye Kutusu

Sevdiklerinize değişik fakat bir o kadar da keyif dolu bir armağan verebilirsiniz. Nasıl mı? Elbette Muhiku’nu Yeni Yıl Yeni Planlar Hediye Kutusu sayesinde. Ayrıca içindeki farklı hediyeliklerle dikkat çeken bu kutu orjinal yılbaşı hediyeleri içinde de oldukça gözde.

İçinde yılbaşının en güzel renklerini ve desenlerini barındıran bu hediye kutusu yılbaşı gecesini çok daha özel ve farklı kılacak. Eşinize, sevgilinize, annenize ya da diğer yakınlarınıza armağan edebileceğiniz Yeni Yıl Yeni Planlar Hediye Kutusu yılın en farklı hediyesi olacak.

Muhiku’nun Yeni Yıl Yeni Planlar Hediye Kutusu içerisinde;

 • Jasmine Green çayı,
 • New Year Blend kahve,
 • Çam ağacı desenli Happy New Year kupa,
 • Yade kolonya,
 • Lacivert çam ağacı temalı defter,
 • Moonwalk Sock lacivert baston şekerli çorap,
 • Yeni yıl motto kartı,
 • Son olarak hediye notunuz yer alıyor.

Yılbaşının ruhuna yakışır bir kahvenin, yılın en renkli zamanlarına özel hazırlandığı fincanlarla sunulduğu bu hediye sayesinde sevdiklerinizin yüreğinde sıcacık bir sevgi ve tarifsiz bir neşe peyda olacak.

Sevdikleriniz için Farklı Yılbaşı Hediyeleri Tasarla

Muhiku’nun kendi kutunu yap hizmeti sayesinde çeşit çeşit yılbaşı hediyeleri ile sevdiklerinize en değişik yılbaşı hediyesini hazırlayabilirsiniz. Seçeceğiniz en tatlı yılbaşı hediyelikleri ile sevdiklerinize özel farklı yılbaşı hediyeleri oluşturabilirsiniz.

Peki, kendi kutunu yap ile oluşturacağınız yılbaşı hediye kutusunun içerisine neler eklenebilir?

 • Yılbaşına özel tasarlanan bardak altlıkları,
 • Yılbaşının en lezzetli çikolataları
 • 2024 yılı için tasarlanan ajandalar,
 • Minik yılbaşı ağacı,
 • Yılbaşı temalı çoraplar,
 • Yine yılbaşı özel tasarlanan mum çeşitleri ve daha pek çok hediyelik ekleyebilirsiniz.

Kendi kutunu yap ile oluşturacağınız hediye kutusunun içerisine tasarım yılbaşı hediyeleri haricinde de hediyelikler ekleyebilirsiniz. Bunlar kişisel bakım ürünleri olabileceği gibi en lezzetli kahve ve çay çeşitleri de olabilir.

Buhurdanlık

buhurdan

Son zamanların en popüler ürünlerinden biri olan  buhurdanlık en değişik yılbaşı hediyeleri arasında yerini aldı bile! Siz sevgili okurlarımız bu hediye önerimiz ile sevdiklerinizi fazlasıyla şaşırtacaksınız. Peki, buhurdanlık tam olarak nedir ve ne işe yarar, bilmeyen okurlarımızın bu konudaki merakını giderelim:

Buhurdanlık iki bölmeden oluşur. Alt kısmında yer alan tealight mum sayesinde üst hazneye koyulan aromatik yağlar ısınarak ortamın havasını değiştirir. Aynı zamanda buhurdanlığın bölmelerinden yayılan ışık da ortama farklı bir hava katar. Bulunduğu ortamı büyülü bir atmosfere çeviren buhurdanlık sıradışı yılbaşı hediyeleri içerisinde üst sıralarda.

Muhiku’nun el yapımı buhurdanlık modelleri içinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Anahtarlık

En farklı yılbaşı hediyeleri içerisinde bir diğeri de anahtarlık. “Anahtarlığın da farklısı mı olur canım!” demeyin. Çünkü bu anahtarlıkları farklı kılan tasarımları.

Muhiku’da çeşit çeşit ve desen desen bulunan bu anahtarlıklar, kadın erkek herkese hitap ediyor. Özellikle Noel Baba figürlü amigurumi anahtarlık yılbaşının ruhunu yasıtmasıyla dikkat çekiyor.

Anahtarlar gün içerisinde en çok aradığımız eşyalarımız. Artık anahtarları bir arada tutabilir ve bulmayı kolaylaştırabiliriz. Sevdiklerinize armağan edeceğiniz anahtarlıklarla onlara bu yıl farklı bir yılbaşı hediyesi armağan edebileceksiniz.

Arkadaşa Değişik Yılbaşı Hediye Fikirleri

yeni-yila-baslangic-hediye-kutusu
Yeni Yıla Başlangıç Hediye Kutusu

Bu yıl arkadaşınıza daha öncekilerden farklı bir yılbaşı hediyesi vermek istiyorsanız doğru yerdeniz. Çünkü Muhiku’nun arkadaşa hediye koleksiyonu içinde arkadaşınıza verebileceğiniz ilginç yılbaşı hediyeleri yer alıyor.

İşte, arkadaşınıza verebileceğiniz yaratıcı yılbaşı hediyeleri.

Yeni Yıla Başlangıç Hediye Kutusu

Muhiku’nun Yeni Yıla Başlangıç Hediye Kutusu, yeni yıla girmeye az bir zaman kala arkadaşlarınız için hazırlanabilecek farklı yılbaşı hediyelerinden bir diğeridir. İçerisinde renk renk, desen desen hediyeler bulunan bu hediye kutuları yılbaşında arkadaşlarınıza uğur getirecektir.

Yeni Yıla Başlangıç Hediye Kutusu içerisinde;

 • New Year Blend kahvesi,
 • Kenya AA kahvesi,
 • Siyah yeni yıl özel tasarım kupa,
 • Patiswiss x Muhiku çikolata,
 • 4 farklı tütsü ve tütsü kayığı,
 • Yeni yıl motto kartı,
 • Son olarak hediye notunuz yer alıyor.

Ayrıca içine ekleyeceğiniz ilginç ve komik yılbaşı hediyeleri notu daha da sıra dışı kılabilirsiniz.

Mutlu Seneler Yılbaşı Hediye Kutusu

mutlu-seneler-yilbasi-hediye-kutusu-2024

Yeni yılın ilk gününde arkadaşlarınızla bir kahve eşliğinde keyifli saatler geçirmeye ne dersiniz? Bu öneriye pek çoğunuzun sıcak baktığını tahmin ediyoruz. O halde Mutlu Seneler Yılbaşı Hediye Kutusu ile arkadaşlarınıza hem değişik bir yılbaşı hediyesi armağan edebilirsiniz hem de yeni yılın ilk gününde lezzetli bir fincan kahve eşliğinde keyifli saatler geçirebilirsiniz.

Mutlu Seneler Yılbaşı Hediye Kutusu içerisinde;

 • Brasil Bella Giana kahvesi,
 • Ethiopia Kochere kahvesi,
 • Kırmızı yeni yıl özel tasarım kupa,
 • Yeşil çam ağacı desenli defter,
 • 4 farklı tütsü ve tütsü kayığı,
 • Yeni yıl motto kartı,
 • Son olarak hediye notunuz yer alıyor.

Ayrıca hediye kutunuzun içerisine ekleyebileceğiniz hediye notunda arkadaşınız için güzel dileklerde bulunmayı unutmamanızı tavsiye ederiz. Umarız ki, yeni yıl siz ve dostlarınız için bol keyifli ve kahkahalı geçer!

Unutmadan ekleyelim. Sevdikleriniz için klişe hediyelerden sıyrılarak Kadına Yılbaşı Hediyesi kategorisi içerisindeki birbirinden özel hediye seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir

kurumsal-yilbasi-hediyeleri
Daha Fazla

Kurumsal Yılbaşı Hediyeleri

İçindekiler Gizle Yılbaşı Hediyesi TavsiyeleriKurumsal Yılbaşı Hediye KutusuMithra Hediye KutusuSukulentAlternatif Kurumsal Yeni Yıl HediyeleriSoya MumuMataraSabunUcuz Kurumsal Yılbaşı Hediye…