Dedeye Hediye Ne Alınır? Dedeye Alınacak En Güzel Hediyeler

dedeye-hediye-ne-alinir

Dedeye hediye seçmek tahmin edersiniz ki bazen zorlayıcı bir iş haline gelebiliyor. Burada şüphesiz ki aradaki yaş farkının etkisi de pek büyük. Çünkü sizin zevkinizle dedelerin zevki arasında epey fark vardır. Burada kuşaklar oldukça önemli bir yere sahiptir.

Belki dedeniz için yeni yaşını kutlayacağınız doğum günü hediyesi bakıyorsunuz. Belki de Babalar Günü için hediye alarak onu da mutlu etmek istiyorsunuz. Elbette bu hediyeyi seçmenin zorluğu dedeye özel hediye vermek için kollarınızı sıvamanıza asla engel değildir.

💖 Bizler de Babalar Günü yaklaşırken  dedeye hediye seçerken size yardımcı olacak içerik ile geldik.

Muhiku olarak, bu içerikte size dedeniz için hediye alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğine dair bilgi vereceğiz. Ayrıca bunun yanında muhteşem hediye tavsiyeleri ile de bu yazıyı taçlandıracağız. Eğer siz de dedeye alinabilecek hediyeler nelerdir diye düşünüyorsanız Muhiku’yu keşfedebilirsiniz.

Özellikle torundan dedeye hediye alırken dikkat edilmesi gereken önemli hususlardan biri hediyenin manevi bir anlam taşıyor olmasıdır. Yaşlı bir insana ne hediye alınır sorusuna verilen ilk yanıt da tam olarak bu sebeple manevi değeri yüksek olan fotoğraf albümleridir.

Dedeye Hediye Olarak Ne Alınır?

Anneanne ve dedeye hediye almak üzerine düşünülmesi gereken bir konudur. Eğer dedeye hediye ne alabilirim diye kara karar düşünüyor ve bir türlü karar veremiyorsanız, imdadınıza yetişiyoruz!

kendine vakit ayir hediye kutusu yeni kahve
Kendine Vakit Ayır Hediye Kutusu

Daha önce de belirttiğimiz gibi dedenize bir armağan vermek sizi zorlayabilir. Burada en önemli rolü oynayan aradaki yaş farkı sebebiyle kıyafet gibi seçeneklerden uzak durmanızı öneririz.

Bunun en önemli sebebi tabii ki zevklerinizin uyuşmayacak olmasıdır. Aradaki yaş farkı sebebiyle büyük ihtimalle dedenizin zevklerine uygun bir kıyafet seçemeyeceksiniz. Ancak asıl isteğimiz elbette dedenizin yüzündeki gülümsemeyi görmek.

Bu nedenle onu mutlu edebilecek hediyeler seçmeye özen göstermelisiniz. Peki o halde nedir bu hediyeler? Dedeye ne hediye alınır gelin birlikte bakalım.

Kendine Vakit Ayır Hediye Kutusu

Biricik dedeniz için değerlendirebileceğiniz ilk hediye seçeneği Muhiku’nun Kendine Vakit Ayır Hediye Kutusu’dur. Yenilikçi hediye içeriği ile dedenizin yüzünü gülümsetecek olan bu kutu, oldukça uygun fiyatlı.

Kendine Vakit Ayır Hediye Kutusu içerisinde;

 • Guatemala Huehuetenango kahve,
 • Lady Grey çayı,
 • Seçeceğiniz bir kitap,
 • Yade kahveli aromaterapi mum,
 • Deneyim kiti,
 • Çay, kahve ve deneyim bilgi kartları,
 • Hediye notunuz yer alıyor.

Kutu içerisine dilerseniz farklı ürün eklemeleri de yapabilirsiniz. Böylece hediyenizi istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

Çiçek

cicek-buketi-sukulent-arajnmani-kibrit-mum

Pamuk dedeniz için tercih edebileceğiniz en güzel hediyelerden biri de hiç şüphesiz çiçektir. Çiçekler genellikle kadınlar için seçilen hediyelerdendir diye düşünüyor olabilirsiniz. Fakat biz bu düşünceye katılmıyoruz. Bizce erkekler de çiçekleri çok sever. Özellikle kıymetli dedenizin bir buket çiçekle kapısını çaldığınızda yaşayacağı mutluluğun tarifi yok.

Ayrıca unutmamak gerek ki bir hediyenin en önemli yanı hediye notudur. Hazırladığınız hediyenin kıymetini bin kat artıran hediye notunu da ince elenip sık düşünerek kalbinizden gelen duygularla hazırlamalısınız.

Dedeye Hediye Fikirleri

dedeye-hediye-fikirleri

Şüphesiz ki dedelerimiz bizler için çok kıymetlidir. Şefkatli kollarında kendimizi her daim güvende hissederiz. Bize büyük bir sevgiyle ve anlayışla yaklaşan dedelerimiz gönlümüzde taht kurarlar. Ve tabii ki onları mutlu etmek bizim boynumuzun borcudur.

Siz de çok değerli dedeniz için bir hediye mi arıyorsunuz? O halde dedeye alınabilecek en güzel hediye için adresiniz yine Muhiku olacaktır. Çünkü Muhiku hazırladığı hediye kutularıyla insanların gününü güzelleştirmeyi, yüzlerine bir gülücük kondurmayı amaçlıyor. Ayrıca bunu yaparken en kaliteli ürünleri bir araya getirmeyi de ihmal etmiyor.

Geleneksel hediyelerden sıkılanların yegane adresi olan Muhiku, dedeye alınacak hediyeler konusunda pek çok çeşit sunuyor! Siz de dedenize hediye almak için en uygun seçeneklere Muhiku’dan erişebilirsiniz. Böylelikle dedenizin gözlerindeki ışıltının sebebi siz olursunuz.

🎁 Ayrıca Muhiku’nun Babalar Günü hediyeleri içerisinden dedeniz için muhteşem hediyelere ulaşabilirsiniz. Bu anlamlı hediyelerle dedenizin yüzünü güldürmeniz ve mutluluğunu artırmanız mümkün.

Unutulmaz Hatıralar Hediye Kutusu

İnsanlar yaşlandıkça tutundukları tek şey olarak anılar kalır. Bu anıları taze tutmak insanların mutluluğu için önemlidir. Bu nedenle de Unutulmaz Hatıralar Hediye Kutusu dedeler için en güzel hediye seçeneklerinden biridir. Kutunun içinde sizin seçeceğiniz 18 adet fotoğraf baskı bulunur. Bu fotoğrafları dedeniz için en kıymetli anlardan seçmeye özen gösterin.

Bu kutunun içinde:

 • Ethiopia Kochere kahvesi 
 • Kupa 
 • Yade kahveli mum 
 • Yade kolonya-limon
 • 18 adet klasik fotoğraf baskı (10×15 cm)
 • Motto kartı
 • Ayrıca hediye notunuz yer alıyor.

Bunların yanında, kutuya Patiswiss çikolata da ekleyerek ağzının tatlanmasına neden olabilirsiniz. Unutmayın ki kimse çikolataya hayır diyemez. Ayrıca bu çikolatanın, Ethiopia kahvenin en iyi eşlikçisi olduğunu da söylemeden edemeyeceğiz. Dedenize afiyet olsun!

Kahve Keyfi Hediye Kutusu

kahve-keyfi-hediye-kutusu-yeni

Kahvesever dedeye ne hediye alınır diye soranların ilk tercihi her zaman Kahve Keyfi Hediye Kutusu oluyor. Dedenizin favorisi olacak olan bu kutuya aynı zamanda siyah seramik bir kupa da ekleyerek daha da şık bir hale getirebilirsiniz.

Bu kutunun içinde:

 • Burundi Afric kahvesi
 • Brasil Bella Giana kahvesi
 • Yade kahveli aromaterapi mum
 • 4 farklı tütsü ve tütsü kayığı
 • Yade portakal ve tarçın sabunu
 • Ayrıca hediye notunuz yer alıyor.

Kahvelerin enfes kokusuna eşlik edecek olan kahveli mum ve 4 farklı tütsü ile dedenize rahatlatıcı bir hediye verebilirsiniz. Bunların yanında yer alan mis kokulu sabunlar da cabası!

Dedeye Doğum Günü Hediyesi Seçenekleri

dedeye-dogum-gunu-hediyesi

İnsanların hayatındaki en önemli günler kuşkusuz ki doğum günleridir. Bize ait olan, kendimizi kutladığımız bu değerli gün için özenli olmak gerekir. Günün konusu ve merkezi olduğumuz bu anlar her zaman içimizde coşkuyla karşılık bulur.

Ancak insanlar yaşlandıkça doğum günü kutlamaktan uzaklaşmaya başlar. Oysaki bu özel gün kendimize vakit ayırmanın, kendimizi mutlu etmenin tam zamanıdır. Siz de alacağınız doğum günü hediyesi ile dedeniz için bu kıymetli günü unutulmaz kılabilirsiniz.

Bunun en güzel yolu ise dedenize bir doğum günü partisi hazırlamaktır. Onlara eski günlerdeki gibi bir doğum günü hazırlayabilir, gençliğini hatırlatabilirsiniz. Böylelikle dedeniz yaşamanın verdiği mutluluğu tekrar hissedebilir. Üstelik böyle bir şeyi torununun yapması onu çok daha duygulandıracaktır.

İşte doğum gününde dedeye alınabilecek hediyeler.

Yeni Yaş Tebrik Hediye Kutusu

Muhiku’nun doğum günü için hazırladığı hediye kutuları birbirinden çok farklı ancak arkasındaki düşünce, özen ve sevgi hep aynı. Yeni Yaş Tebrik Hediye Kutusu ise Muhiku’nun doğum günü için özel olarak tasarladığı en güzel kutulardan biridir.

Yeni Yaş Tebrik Hediye Kutusu içerisinde;

 • İngiltere’den Lady Grey çayı
 • Happy birthday kupa
 • Limburgia brownie
 • Yade dilek mumu
 • Sabun bazı yapma kiti
 • Happy birthday motto kartı
 • Hediye notunuz yer alıyor.

Bu kutu çok güzel dönüşler almakta, hediye edilen herkesi mutlu etmektedir. İçinde yer alan çayın tadının bunda çok büyük bir payı olduğunu düşünüyoruz. Ayrıca kutuda deneyim kiti yer alması da revaçta olmasının en önemli sebeplerinden biri.

Keyifli Hatıralar Hediye Kutusu

Şüphesiz ki yaşlı insanlar için en değerli şey anılarıdır. Sizler de dedenizin en mutlu anılarından oluşan fotoğraflarının olduğu bir kupayı ona hediye edebilirsiniz. Keyifli Hatıralar Hediye Kutusu, içindeki bu kupa ile bütün dedelerin çok beğeneceği bir hediye.

Bu kutunun içinde ne varmış bir bakalım:

 • Ethiopia Kochere Kahvesi 
 • İngiltere’den Lady Grey Çayı
 • Kişiye özel fotoğraflı kupa
 • Yade kolonya limon
 • Yaldızlı happy birthday motto kartı
 • Ve ayrıca hediye notunuz yer alır.

Unutmayın ki manevi hediyelerin olmazsa olmazı duygusal bir hediye notudur. Bu nedenle dedeye hediye notu yazmayı unutmayın. Bu dedenize olan sevginizi daha derinden hissettirecek ve hediyenizin değerini arttıracaktır!

Ayrıca, bu muhteşem ürünlerin yanına göz tasarımlı siyah not defteri ve 4 farklı tütsü ve tütsü kayığı da ekleyebilirsiniz. Böylelikle dedeniz için üzerine daha çok düşünülmüş güzel bir hediye oluşturmuş olacaksınız.

Dedeye Babalar Günü Hediyesi Fikirleri

Babaların onuruna kutlanan Babalar Günü, birçok ülkede haziran ayının üçüncü pazar günü kutlanır. İçten sevgimizi babalarımıza göstermek için en iyi günlerden biri de Babalar Günü’dür. Bizler için birçok fedakarlığa katlanan babalarımıza her zaman en iyi hediyeleri vermek isteriz.

babaya manevi hediye kutusu
Babaya Manevi Hediye Kutusu

Ayrıca dedelerimiz de bizler için bir baba figürüdür. Ve kuşkusuz üstümüzde emekleri çoktur. Bundan ötürü kalbimizde çok büyük bir yere sahip olan dedemize de Babalar Günü hediyesi verebiliriz.

Şimdi daha fazla uzatmadan dedeye Babalar Günü hediyesi önerilerine geçelim.

Babaya Manevi Hediye Kutusu

Dedenize alabileceğiniz en güzel Babalar Günü hediyelerinden biri Babaya Manevi Hediye Kutusudur. İçinde Babalar Günü’ne özel bir kupanın yer aldığı bu kutuda, ayrıca kahve ve kupa da vardır. Bu kutuyu en özel hale getiren şey ise şüphesiz ki içindeki 12 adet fotoğraf baskı. Bunlar 10×10 cm olup dedenizin mutlu anlarını en güzel şekilde yansıtacaktır.

Şimdi içinde neler varmış detaylıca bakalım:

 • Ethiopia Kochere kahvesi
 • Kupa 
 • Keçe bardak altlığı 
 • Yade kolonya okyanus
 • 12 adet kare fotoğraf baskı
 • Motto kart
 • Hediye notunuz

Bazı dedeler kitap okumaya çok düşkün oluyor. Eğer sizin dedeniz de bir kitap kurduysa bu özel kutunun içine  Muhiku’da bulunan birbirinden güzel kitaplardan ekleyebilirsiniz. Yalnızca şiir ve roman değil aynı zamanda kurgu dışı birçok kitap da Muhiku’da yerini alıyor. Dedenizin zevkine göre bir kitap seçerek onun dünyasının genişlemesine yardımcı olabilirsiniz.

Cool Man Hediye Kutusu

cool-man-hediye-kutusu

Babalar Günü için en çok tercih edilen bir diğer kutu Cool Man Hediye Kutusu. İçinde yer alan kravat ile geleneksel hediyelere dokunuş yapan Muhiku; kupa, kahve ve bardak altlığı gibi hediyelerle kutuyu yenilikçi bir dokunuşla taçlandırıyor.

Kutunun içinde:

 • Ethiopia Kochere kahvesi
 • Coffee kupa 
 • Keçe bardak altlığı
 • Siyah kravat 
 • Motto kartı
 • Hediye notunuz yer alır.

Eğer dilerseniz bu kutuya da bir şeyler ekleyebilir ve özelleştirebilirsiniz. Dedeye doğum günü hediyesi el yapımı ürünlerden oluşursa da manevi değeri çok yüksek olacaktır. El yapımı hediyeleri nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız Babalar Günü Hediye Fikirleri El Yapımı – Babaya Hediye başlıklı yazımızı okuyabilir ve fikir alabilirsiniz.

Bu yazımızda dedenize hediye olarak ne verebileceğinize değindik. En önemli şeyin her zaman sevginizi göstermek olduğunu unutmayın.

Bunun için bazen bir sarılma bazen ise bir öpücük yeterlidir. Kıymetli dedelerinize kucak dolusu sarılın ve varlıklarının sizin için ne kadar önemli olduğunu onlara gösterin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir
en-guzel-5-hatiralik-hediye-fikri
Daha Fazla
En Güzel 5 Hatıralık Hediye Fikri
İçindekiler Gizle Anılarla Dolu Hatıralık Hediye KutusuDünya Kahveleri KutusuDünya Çayları KutusuKendine Vakit Ayır Hediye KutusuAtlas Kutusu Hatıra, zamanı…