Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyesi Nasıl Seçilir?

burclara-gore-sevgililer-gunu-hediyesi-nasil-secilir

Sevgililer Günü’nde büyüleyici bir sürpriz hazırlamak isteyenler için minik tüyolarla geldik! Burçlara göre Sevgililer Günü hediyesi nasıl seçilir diye soranlar için detaylı bir rehber hazırladık. Bu yazımızda yer alan burçlara göre Sevgililer Günü hediyeleri önerilerimizle sevgilinize unutulmaz bir özel gün anısı armağan edebilirsiniz!

Doğum anımızda belirli gök cisimlerinin bulundukları konum ve gerçekleştirdikleri hareketler kişilik özelliklerimizi ve hatta fiziksel görünümümüzü bile etkiler. Astroloji de insan kişiliğinin ve gerçekleşen olayların gök cisimlerinin hareketlerine göre yorumlanmasıdır.

Kısacası astroloji hayatın sürprizlerini bozmaz, gerçekleşen olayları daha iyi anlamamızı sağlar. Siz de sevdiklerinizin burç özelliklerine dikkat ederek onların hoşlandıkları ve hoşlanmadıkları şeyleri, hassas noktalarını ve ilgi alanlarını keşfedebilirsiniz.

? Muhiku’nun farklı zevklere ve ilgi alanlarına özel tasarladığı Sevgililer Günü hediyeleri arasından partnerinizin burcuna özel bir hediye seçebilirsiniz. Tamamen onun ilgi alanlarına ve zevklerine göre seçeceğiniz hediyeyle onu hem şaşırtabilir hem de mutlu edebilirsiniz. Muhiku’nun 14 Şubat’a özel hazırladığı koleksiyonu incelemek için Sevgililer Günü hediyeleri sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Astrolojinin kılavuzluğu ile sevgilinizin ilgi alanlarını ve zevklerini analiz ederek onun için unutulmaz bir Sevgililer Günü hediyesi hazırlayabilirsiniz. Peki, burçlara göre hediyeler nasıl seçilir?

İşte, burçlara göre Sevgililer Günü hediyesi hazırlarken işinize yarayacak ipuçları!

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyesi Seçmenin İpuçları

burclara-gore-sevgililer-gunu-hediyesi-nasil-secilir

Burçlara göre Sevgililer Günü hediyesi seçerken herhangi bir yanılgıya düşmemek ve partneriniz için doğru hediyeyi seçebilmek adına belli noktalara dikkat etmelisiniz. Bu noktalara dikkat ettiğiniz takdirde partnerinize ömür boyu hatırlanacak bir Sevgililer Günü armağanı bırakabilirsiniz.

 • Sevgililer Günü’nde partnerinizin burç özelliklerine göre hediye seçmek istiyorsanız öncelikle sevgilinizin net doğum tarihini bilmeniz gerekir. Çünkü bir gün eksik veya bir gün fazla olması partnerinizin burcunu yanlış tespit etmenize neden olabilir.
 • Genellikle ay burcu özellikleri daha çok önemsense de yükselen burç özellikleri de kişilik özelliklerimizi büyük oranda etkilemektedir. Bazı özelliklerimizi ay burcumuzdan alırken bazı özelliklerimizi yükselen burcumuzdan alabiliriz. Dolayısıyla partnerinize her ayrıntısıyla mükemmel bir 14 Şubat Sevgililer Günü sürprizi hazırlamak istiyorsanız yükselen burcunun özelliklerine de bakmanızda fayda var. Ay burcu ve yükselen burcun ortak noktalarına dikkat ederek sevgilinize benzersiz bir hediye armağan edebilirsiniz.
 • Burçların genel özelliklerinin yanı sıra partnerinizin cinsiyetine göre olan yorumunu da okumalısınız. Çünkü burçların kişiliğe etkileri cinsiyete göre farklılık gösterebilmektedir.
 • Olumsuz özelliklerinden ziyade pozitif özelliklerine dikkat edin. Yani partnerinizin öncelikle hoşlanmadığı noktalara değil hoşlandığı noktalara odaklanın. Aksi takdirde seçtiğiniz her hediyede bu olumsuz detaylara takılabilirsiniz.

Bu ipuçlarına dikkat ettiğiniz takdirde sevgilinizin burcuna göre en ideal Sevgililer Günü hediyesini seçebilirsiniz.

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

muhiku burclara gore hediye onerileri

Burçlara göre hediye seçerken dikkat etmeniz gereken noktalara yukarıda değindik. Siz de partnerinizin kişilik özelliklerine dikkat ederek Sevgililer Günü için benzersiz bir hediye hazırlayabilirsiniz.

Burçlara göre Sevgililer Günü hediyesi seçerken biraz daha detaycı davranmak istiyorsanız her bir burcu kişilik özelliğini tek tek ele aldığımız ve her bir burca özel hediye önerisinde bulunduğumuz “Burçlara Göre Hediye Seçimi Nasıl Yapılır?” başlıklı yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Sevgililer Günü’nde şüphesiz her burcun hoşuna gidecek ve ayaklarını yerden kesecek hediye seçenekleri de var. Aşkla hazırlanan Sevgililer Günü hediyeleri ile hiç riske girmeden sevgilinize midesinde kelebekler uçuşturacak bir hediye armağan edebilirsiniz. Sevgiliye hediye sayfalarımızda yer alan yenilikçi ve konsept hediye kutuları ile bu Sevgililer Günü’nü unutulmaz kılabilirsiniz.

Koç Burcuna Sevgililer Günü Hediyesi

true-love-hediye-kutusu-2024
True Love Hediye Kutusu

Sevgiliniz koç burcu ise onun her zaman en iyisi olmak istediğine şahit olmuşsunuzdur. Bir işi sonuna kadar devam ettirme özelliğine sahip olan koç burcu insanı birlikteliğine ve sevdiği insana verdiği değerle de dikkat çeker. Koç burcu son derece sadıktır ve sevgisini göstermekten çekinmez.

Koç burcunun önce çıkan diğer özellikleri ise girişimci, enerjik ve sabırsız olmasıdır. Dolayısıyla ona hediye alırken bu üç özelliği kendinize rehber kılabilirsiniz. Örneğin, True Love Hediye Kutusu koç burcuna verebileceğiniz en ideal Sevgililer Günü hediyesi diyebiliriz.

Koç burcu sevgilinizin hem kişiliğine hem de ilgi alanlarına hitap edecek olan True Love Hediye Kutusu içerisinde;

 • You Won My Heart kupa,
 • Love bardak altlığı,
 • CHOCCO’M el yapımı sütlü çikolata,
 • Pastel çiçek desenli defter,
 • Kadın figürlü tasarım fular,
 • I Love You With My Hearth motto kartı,
 • Son olarak hediye notunuz yer alıyor.

Bu şık kutu koçun girişimci yönü beslenecek. Ayrıca içindeki lezzetli hediyelikler koçun enerjisine enerji katacaktır. Dolayısıyla 14 Şubat Sevgililer Günü için koç burcu sevgilinize hiç düşünmeden True Love Hediye Kutusu ile sürpriz yapabilirsiniz.

Boğa Burcuna Sevgililer Günü Hediyesi

Çalışkan ve pratikliğiyle dikkat çeken boğa burcu sevgiliye hediye alırken çok zorlanmayacaksınız. Çünkü boğa burcu insanı iştahına çok düşkündür. Dolayısıyla ona hediye alırken lezzetli hediyeliklerden faydalanabilirsiniz. Örneğin, Muhiku’nun Aşk Esintisi Hediye Kutusu içindeki lezzetli ve şık hediyeliklerle bir boğa burcunu fazlasıyla mutlu edecek bir hediye diyebiliriz.

iyi-ki-sen-hediye-kutusu-2024
İyi ki Sen Hediye Kutusu

Boğa burcu sevgiliye armağan edebileceğiniz İyi ki Sen Hediye Kutusu içerisinde;

 • Okkalı Mithra Türk kahvesi,
 • Bordo fırça darbesi desenli porselen fincan takımı,
 • Coschocolate kalpli sütlü fıstıklı çikolata,
 • Yade vanilya aromaterapi mum,
 • 25 adet mini pola kart,
 • I Love You With My Hearth motto kartı,
 • Ve son olarak hediye notunuz yer alıyor.

Birbirinden farklı hediyeliklerle dolu olan bu hediye kutusunun içine bir de not eklemeyi unutmayın. Notu yazarken her defasında boğa burcuna olan duygularınızı romantik cümlelerle ifade etmeye özen gösterin. Çünkü boğa burcu ilgi görmeyi sever ve sevildiğini bilmek ister.

İkizler Burcuna Sevgililer Günü Hediyesi

pure-love-hediye-kutusu-2024
Pure Love Hediye Kutusu

Sevgiliniz ikizler burcu ise onun konuşma yeteceğinin farkına varmış olmalısınız. Her defasında söylediği sözlerle sizi kendine hayran bırakmış olabilir. Çünkü ikizler burcu insanı kelimeleri kullanmaktaki ustalığıyla dikkat çeker. Bu sebeple okumayı ve yazmayı da çok sever.

Ayrıca ikizler burcu yeniliğe meraklıdır. Yeni bir lezzet tatmak, yeni bir hobi keşfetmek onu mutlu edecektir. Dolayısıyla ikizler burcuna Sevgililer Günü hediyesi vermek istiyorsanız Pure Love Hediye Kutusu çok özel ve yerinde bir seçim olacaktır.

İkizler burcu sevgiliye armağan edebileceğiniz Pure Love Hediye Kutusu içerisinde;

 • Kenya AA kahvesi,
 • You Won My Heart kupa,
 • Love bardak altlığı,
 • Coschocolate kalpli sütlü fıstıklı çikolata,
 • 12 adet pola kart,
 • Sending All of My Love To You motto kartı,
 • Ve son olarak hediye notunuz yer alıyor.

İkizler burcuna yeni lezzetler keşfetme fırsatı veren bu kutu aynı zamanda sözcüklere olan merakına da karşılık verecektir.

Yengeç Burcuna Sevgililer Günü Hediyesi

sevgini-paylas-hediye-kutusu-2024
Sevgini Paylaş Hediye Kutusu

Duygusallığıyla ve evcimenliğiyle dikkat çeken yengeç burcu insanını ne mutlu eder? Elbette sevildiğini bilmek ve evde keyifle vakit geçirmek. Muhiku’nun sevgiliye hediye koleksiyonunun özel bir parçası olan Sevgini Paylaş Hediye Kutusu, yengeç burcu insanının hem duygusal hem de evcimen yönüne hitap eden bir kutu.

Yengeç burcu sevgiliye armağan edebileceğiniz Sevgini Paylaş Hediye Kutusu içerisinde;

 • Okkalı Mithra Türk kahvesi,
 • Bordo fırça darbesi desenli porselen fincan takımı,
 • Coschocolate kalpli sütlü fıstıklı çikolata,
 • Sending All of My Love To You motto kartı,
 • Ve son olarak hediye notunuz yer alıyor.

Sevgini Paylaş Hediye Kutusu ile yengeç burcu sevgilinize onu ne kadar çok sevdiğinizi romantik detaylarla hissettirebilirsiniz. Ayrıca nitelikli kahve çeşitleriyle üçüncü nesil kahve keyfini ev rahatlığında baş başa yaşayabilirsiniz.

❤️ Sevgini Paylaş Hediye Kutusu’nu ve romantik detaylarla hazırlanan diğer seçenekleri sevgiliye hediye sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz.

Aslan Burcuna Sevgililer Günü Hediyesi

anlatmadan-sevgini-goster-hediye-kutusu-2024
Anlatmadan Sevgini Göster Hediye Kutusu

Aslan burcu insanı zarif ve şık olan her şeyi çok beğenir. Girdiği tüm ortamlarda şıklığıyla tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran aslan burcu, bu ilgiden de hoşlanır. Dolayısıyla aslan burcu sevgiliye hediye alırken dikkat etmeniz gereken ilk şey kalite ve şıklık.

14 Şubat önerileri içerisinde yer alan ve aslan burcu sevgiliye armağan edebileceğiniz Anlatmadan Sevgini Göster Hediye Kutusu içerisinde;

 • Kenya AA kahvesi,
 • You Complete Me kupa,
 • Kalpli bardak altlığı,
 • CHOCCO’M el yapımı patlayan şekerli sütlü çikolata,
 • 25 adet mini pola kart,
 • I Love You With My Hearth motto kartı,
 • Ayrıca hediye notunuz yer alıyor.

Anlatmadan Sevgini Göster Hediye Kutusu, içinde yer alan her bir detayıyla aslan burcunu mest edecek. Yaşam alanına huzur ve kahve keyfine lezzet katacak hediyelikler aslan burcu sevgilinize özel olduğunu da hissettirecektir.

Başak Burcuna Sevgililer Günü Hediyesi

all-we-need-is-love-hediye-kutusu-2024
All We Need is Love Hediye Kutusu

Başak burcu denildiği zaman akla ilk gelen temizliğe ve düzene olan düşkünlükleri. Dolayısıyla başak burcu sevgiliyi mutlu etmenin en kolay yollarından biri mis kokulu bir kolonya içeren hediye kutusu olacaktır. Ancak bu kutu öyle sıradan da olmamalıdır.

Başak burcu sevgiliye armağan edebileceğiniz All We Need is Love Hediye Kutusu içerisinde;

 • Etiyopya Kochere kahvesi,
 • Life is A Journey kupa,
 • Coschocolate kalpli sütlü fıstıklı çikolata,
 • Life is A Journey beton bardak altlığı,
 • Yade dilek mumu – aşk,
 • Love You motto kartı,
 • Ve son olarak hediye notunuz yer alıyor.

Başak burcu sevgilinizin hayatına keyif katacak huzur dolu hediyeliklerle dolu bu kutu ona, onu ne kadar iyi tanıdığınızı bir kez daha gösterecek.

Terazi Burcuna Sevgililer Günü Hediyesi

chocolate-love-hediye-kutusu-2024
Chocolate Love Hediye Kutusu

Terazi burcu insanı sevgi doludur. Diğer taraftan sanata ve estetiğe meraklıdır. Ancak terazi burcunun en önemli özelliği sakinliğe olan düşkünlüğüdür. O gürültüden ve kavgadan hoşlanmaz. Dolayısıyla terazi burcu sevgiliye vereceğiniz hediye ona huzur ve keyif vermeli. Chocolate Love Hediye Kutusu gibi.

Terazi burcu sevgiliye armağan edebileceğiniz Chocolate Love Hediye Kutusu içerisinde;

 • Kenya AA kahvesi,
 • You Won My Heart kupa,
 • Love bardak altlığı,
 • Coschocolate kalpli sütlü fıstıklı çikolata,
 • You Light Up My Life mum,
 • I Love You With My Hearth motto kartı,
 • Ve son olarak hediye notunuz yer alıyor.

İçindeki lezzetli kahve ve çikolatasıyla terazi burcu sevgilinizin hem ruhunu hem de bedenini iyileştirecek olan Chocolate Love Hediye Kutusu ile ona bir ömür unutamayacağı bir 14 Şubat sürprizi yapabilirsiniz.

Akrep Burcuna Sevgililer Günü Hediyesi

Akrep burcunun en önemli özelliği son derece dikkatli olmaları. Çevresinde olup biteni büyük bir dikkatle izlerler. Dolayısıyla akrep burcuna hediye alırken son derece dikkatli olmalısınız. Zira akrep burcu hediyenizin her bir detayına dikkat edecektir.

♏ Akrep burcuna hitap eden en özel hediyeler Muhiku’da! Sevgilinizin kalbine dokunacak ve onun ilgi alanlarına hitap edecek hediyeyi seçmek için akrep burcuna hediye sayfasına göz atmayı unutmayın!

forever-love-hediye-kutusu-2024
Forever Love Hediye Kutusu

Akrep burcu sevgiliye Sevgililer Günü hediyesi vermek istiyorsanız Forever Love Hediye Kutusu’nu tercih edebilirsiniz. Çünkü akrep burcu aşka tutkuyla bağlıdır. Partnerinden ilgi görmeyi ve ona ilgi göstermeyi sever. Forever Love Hediye Kutusu’nun her bir ayrıntısıyla akrep burcu sevgilinize verdiğiniz değeri gözler önüne serebilirsiniz.

Akrep burcu sevgiliye armağan edebileceğiniz Forever Love Hediye Kutusu içerisinde;

 • You Won My Heart kupa,
 • Brownies By Limburgia 6’lı mixbox,
 • You Light Up My Life mum,
 • Sending All of My Love To You motto kartı,
 • Ve son olarak hediye notunuz yer alıyor.

Akrep burcu sevgiliye Sevgililer Günü hediyesi verirken bir not eklemeyi unutmayın. Çünkü hediyenize ekleyeceğiniz güzel sözler de en az hediyeniz kadar kıymetli.

Yay Burcuna Sevgililer Günü Hediyesi

hobi-sever-sevgiliye-hediye-kutusu-2024
Hobi Sever Sevgiliye Hediye Kutusu

Yay burcu insanı maceraperest kişiliğiyle dikkat çeker. Özgürlüğüne düşkün yay burçları seyahate ve yeni şeyler keşfetmeye olan düşkünlüğüyle dikkat çeker. Onun için keşifçi ruhuna yönelik hazırlanan bir hediye romantik hediyeye nazaran çok daha kıymetlidir. Dolayısıyla Hobi Sever Sevgiliye Hediye Kutusu, yay burcuna verebileceğiniz en güzel Sevgililer Günü hediyesi diyebiliriz.

Yay burcu sevgiliye armağan edebileceğiniz Hobi Sever Sevgiliye Hediye Kutusu içerisinde;

 • Etiyopya Kochere kahvesi,
 • Love is in The Air kupa,
 • Godiva sütlü çikolata,
 • Deneyim & Kendin Yap: Fesleğen yetiştirme kiti,
 • Seçeceğiniz bir deneyim,
 • Sending All of My Love To You motto kartı,
 • Ve ayrıca hediye notunuz yer alıyor.

Bu kutuyla yay burcuna yeni lezzetler ve deneyimler keşfetme şansı vereceksiniz.

Oğlak Burcuna Sevgililer Günü Hediyesi

tatli-anilar-hediye-kutusu
Tatlı Anılar Hediye Kutusu

Her ne kadar soğuk görünse de oğlak burcu neşeli ve güleç bir insandır. Aynı zamanda planlı ve çalışkandır. Dolayısıyla oğlak burcuna hediye alırken onun bu yönlerine hitap eden bir hediye seçmelisiniz. Muhiku’nun Tatlı Anılar Hediye Kutusu oğlak burcu sevgilinizin tüm yönlerine hitap edecektir.

Oğlak burcu sevgiliye armağan edebileceğiniz Tatlı Anılar Hediye Kutusu içerisinde;

 • Lady Grey çayı,
 • You Make My Heart Smile porselen kupa,
 • CHOCCO’M el yapımı çikolata,
 • You Make My Heart Smile beton bardak altlığı,
 • 9 adet klasik fotoğraf baskı,
 • Always Love You motto kartı,
 • Ve ayrıca hediye notunuz yer alıyor.

14 Şubat önerileri içerisindeki Tatlı Anılar Hediye Kutusu’nu romantik bir Sevgililer Günü notuyla taçlandırmayı unutmayın!

Kova Burcuna Sevgililer Günü Hediyesi

mutlu-bir-baslangic-hediye-kutusu-2024
Mutlu Bir Başlangıç Hediye Kutusu

Kova burcu insanı da tıpkı yay burçları gibi özgürlüğüne son derece düşkündür. Ancak aykırı ve uçuk kaçık tavırlarıyla da dikkat çekerler. Tüm bunlara rağmen yay burcuna nazaran daha romantiklerdir diyebiliriz. Dolayısıyla kova burcuna verebileceğiniz en güzel hediyelerden biri Mutlu Bir Başlangıç Hediye Kutusu.

Kova burcu sevgiliye armağan edebileceğiniz Mutlu Bir Başlangıç Hediye Kutusu içerisinde;

 • Life is A Journey kupa,
 • Love bardak altlığı,
 • 12 adet pola kart,
 • I Love You With My Hearth motto kartı,
 • Ve son olarak hediye notunuz yer alıyor.

Hediye kutunuzu romantik bir notla taçlandırmayı unutmayın! Böylece Sevgililer Günü sürpriziniz çok daha anlamlı ve etkileyici olacaktır.

Balık Burcuna Sevgililer Günü Hediyesi

seninle-guzel-hediye-kutusu-2024
Seninle Güzel Hediye Kutusu

Kırılgan, naif ve duygusal balık burcu insanı sevdiği tarafından düşünülmeyi ister. Dolayısıyla ona, onu daima düşündüğünüzü hissettirebileceğiniz bir Sevgililer Günü hediyesi verebilirsiniz. Muhiku’nun Seninle Güzel Hediye Kutusu, ona günün her anında onu düşündüğünüzü dile getirebileceğiniz en güzel hediyelerden biri.

Balık burcu sevgiliye armağan edebileceğiniz Seninle Güzel Hediye Kutusu içerisinde;

 • Etiyopya Kochere kahvesi,
 • Love is in The Air kupa,
 • Love is in The Air bardak altlığı,
 • Godiva sütlü çikolata,
 • 4 farklı tütsü ve tütsü kayığı,
 • Sending All of My Love To You motto kartı,
 • Ve ayrıca hediye notunuz yer alıyor.

14 Şubatta alınacak hediyeler arasında yer alan bu özel kutu içine romantik bir not eklemeyi unutmayın!

Kadına Sevgililer Günü Hediyesi

Sevgilinizin burç özelliklerini göz önünde bulundurarak bir hediye hazırlamak istiyorsanız, burcun cinsiyet özelliklerini de dikkate almalısınız. En küçük bir jest karşısında bile mutlu olan kadınlar ona armağan edeceğiniz Sevgililer Günü hediyesinin de en küçük ayrıntısına dahi dikkat edecektir.

Dolayısıyla Sevgililer Günü’nde partnerinize her bir detayı ile tamamen kadınlara özel hazırlanan hediyeler arasından seçim yapabilirsiniz. İçerisinde lezzetli kahvelerin, lezzetli çikolataların, sağlıklı atıştırmalıkların, özel tasarım kupaların, birbirinden güzel kokulara sahip en şık mumların, şık dekorasyon ürünlerinin, kişisel bakım & güzellik ürünlerinin, deneyim kitlerinin ve daha pek çok ürünün yer aldığı özenli hediye kutuları ile sevgilinize en özel Sevgililer Günü hediyesini armağan edebilirsiniz.

Sevgilinizin burç özelliklerine dikkat ederek her bir ayrıntısı üzerinde uzun uzun düşünülen, hayatın pek çok alanına dokunan ve tamamen kadınlara özel tasarlanan hediye kutularına kadına hediye sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Erkeğe Sevgililer Günü Hediyesi

Burçlara göre Sevgililer Günü hediyesi seçerken cinsiyeti göz önünde bulundurmanız gerektiğini her defasında dile getirmeye çalışıyoruz. İyi de erkeğe hediye seçenekleri çok kısıtlı, dediğinizi de duyar gibiyiz. Merak etmeyin, burçlara göre hediye seçimi erkekler için olacaksa müthiş bir önerimiz var.

Erkeğe özel tasarlanan hediye seçenekleri ile Sevgililer Günü için partnerinize hediye seçmek sizin için çocuk oyuncağı olacak. Her burca ait erkeğin hoşuna gidecek pek çok hediye kutusu seçeneği içerisinden sevgilinize hitap eden hediyeyi bulmanız oldukça kolay.

Her tarza özel hediye kutuları içerisinden sevgilinizi en çok yansıtan hediyeyi seçmek ise oldukça keyifli. Oğlak burcu erkeğinin şık havasına, yay burcu erkeğinin renkli ve özgür tarzına uyum sağlayacak ve daha pek çok burcun özelliklerine hitap edecek hediye seçenekleri ile sıra dışı bir Sevgililer Günü hediyesi hazırlayabilirsiniz.

Burçlara göre en doğru Sevgililer Günü hediyesi seçimini yapmak isteyenler için erkeğe özel tasarlanan  yenilikçi ve konsept hediye kutularına erkeğe hediye sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir
sevgililer-gunu-makyaji-ruj
Daha Fazla
Sevgililer Günü Makyajı
İçindekiler Gizle Sevgililer Günü Makyajı Nasıl Planlanır?Sevgililer Günü Makyajı Öncesi Cildinizi HazırlayınSevgililer Günü Makyajı için TüyolarEyeliner HilesiAkşam YemeğiGündüz…