Burçlara Göre Çiçek Nasıl Seçilir? Burçlara Göre Çiçek Önerileri

burclara-gore-cicek-secimi-nasil-yapilir-burclara-gore-cicek-onerileri

Burçlara göre çiçek seçimi yaparak sevdiklerinize tarifsiz mutluluklar yaşatmak ister misiniz? Cevabınız evet ise içeriğimizin devamında bahsedeceğimiz burçlara göre çiçek önerilerinden ilham alabilirsiniz. Böylece sevdiklerinizin kişiliğine uygun bir çiçek seçimi yaparak ona büyük bir mutluluk yaşatabilirsiniz.

Çiçekler, hayatın her döneminde tercih ettiğimiz zarif hediyelerdir. Özel bir gün ya da içimizden gelen herhangi bir gün için bir hediye arayışına girdiğimizde aklımıza ilk olarak çiçek gelir. Çünkü biliyoruz ki çiçekler, herkesi mutlu eden özel hediye seçeneklerinden biridir.

Sevdikleriniz için değerlendirebileceğiniz farklı birçok çiçek türü vardır elbette. Fakat hepimiz iyi biliyoruz ki her çiçeğin kendi içerisinde bir anlamı vardır.

Sevdiklerinize vermek istediğiniz mesajı en net şekilde iletmek için tercih edeceğiniz çiçeğin anlamını da göz önünde bulundurabilirsiniz. Bunun yanı sıra burçlar; doğum anında Güneş’in hangi pozisyonda olduğunu gösteren ve genellikle kişinin karakteristik özelliklerini yansıtan sembolik ifadelerdir.

💐 Sevdiklerinizi bir çiçekle mutlu etmek için burçlara göre çiçek seçimi yapmaya ne dersiniz? Geleneksel hediyelerden sıyrılmanızı sağlayan Muhiku, geniş çiçek aranjmanı sayesinde size farklı birçok seçenek sunar. Aradığınız herhangi bir çiçek türünü oldukça makul bir fiyata Muhiku’da bulmanız mümkün.

Siz de burçlara göre çiçek seçenekleri içerisinden sevdikleriniz için ideal bir seçim yapabilir ve sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz.

Burçlara Göre Çiçek Seçimi Nasıl Yapılır?

en-cok-tercih-edilen-cicekler-muhiku-blog

Sevdiklerimizi özel bir günde ya da içimizden gelen herhangi bir günde mutlu etmek için başvurduğumuz en güzel seçeneklerden biri de çiçeklerdir. Büyük ya da küçük her çiçek, sevdiklerimizi mutlu etmeye yeter.

Doğum günü, yıl dönümü, Anneler Günü, Babalar Günü ya da başka herhangi bir özel gün için değerlendirebileceğimiz birçok çiçek seçeneği vardır. Fakat astrolojiye göre her burcun bir çiçeği vardır.

İşte tam da bu yüzden sevdikleriniz için burçlara göre çiçek seçimi yaparak daha güzel ve anlamlı bir hediye sunabilirsiniz. Peki burçlara göre çiçek seçimi nasıl yapılır?

Astrolojiye göre her burcu temsil eden bir çiçek vardır. Doğadaki her bir element ya da nesne nasıl ki bir burcu temsil ediyorsa çiçekler de burçlar üzerinde ayrı bir etkiye sahiptir. Dolayısıyla birine çiçek armağan etmek istiyorsanız o kişinin burcu size onun için en doğru çiçeği seçmenizde yardımcı olacak.

Aslında sevdiklerimizi mutlu etmek için çiçek ayrımı yapmak çok da doğru değildir. Fakat yine de astrolojiye ilgi duyan sevdikleriniz için burçlara göre çiçekler arasından bir seçim yapabilirsiniz. Böylece onun ilgi alanına yönelik bir seçim yaparak ona verdiğiniz değeri hissettirebilirsiniz.

Ayrıca Muhiku’nun burç hediyeleri sayfası üzerinden de sevdiklerinizin burcuna özel bir hediye seçebilirsiniz.

Burçlara Göre Çiçek Önerileri

Hepimiz biliyoruz ki astroloji biliminde 12 farklı burç yer alır. Her bir burç, farklı kişilik özelliklerine sahiptir. Hatta çoğumuz zaman zaman burcumuzun özelliklerini araştırırız. Bazen yeni tanıştığımız bir insana bile ilk olarak burcunu sorarız. Bu yüzden burçlar, aslında hepimizin az çok önemsediği bir konudur.

burclara-gore-cicek-onerileriÖyleyse çiçek seçimi yaparken neden sevdiklerimizin burçlarını ön planda tutmayalım ki? Unutmayın! Sevdiklerinize herhangi bir sebepten dolayı çiçek göndereceğiniz zaman burçlara göre çiçekler içerisinden ideal bir tercih yapabilirsiniz.

🎁 Sevdiklerinizin doğum gününde burcuna göre alacağınız bir çiçeğin yanına güzel de bir hediye eklemek istiyorsanız Muhiku’nun doğum günü hediyeleri kategorisine göz atabilirsiniz.

Boğa Burcunun Çiçeği

Hayat enerjisi yüksek olan boğa burçları, çoğu zaman canlı renkleri sever. Özellikle boğa burcunun çiçeği olarak değerlendirebileceğiniz seçenekler; gül, taze çiçek, premium aranjman çiçek buketleridir.

Bu zarif ve eşsiz görünüme sahip çiçek seçenekleri ile boğa burcu sevdiklerinize özel hissettirebilirsiniz. Boğa burcunun çiçeği olarak değerlendirebileceğiniz seçeneklere Muhiku üzerinden göz atabilirsiniz.

İkizler Burcuna Çiçek

Her işi tutkuyla yapan ikizler burcu için tercih edebileceğiniz en ideal çiçek türleri; sukulent, gül, saksı çiçekleri, orkide, bonsaidir. Oldukça güzel bir görümüne sahip olan bu çiçekler, ikizler burcu sevdiklerinizin kalbini çalacak. Son derece güçlü ve etkileyici burçlara göre çiçek seçeneklerine Muhiku üzerinden göz atabilirsiniz.

Akrep Burcunun Çiçeği

dogum-gunu-cicekleri-ve-anlamlari

Tutkulu ve güçlü bir karaktere sahip olan akrep burçları için tercih edeceğiniz farklı birçok çiçek seçeneği vardır. Fakat akrep burcunun çiçeği olarak; orkide, taze, çiçek, gül gibi çiçek türlerini değerlendirebilirsiniz.

Doğayı çok seven akrep burçları için mis kokulara ve eşsiz renklere sahip çiçekleri tercih edebilirsiniz. Böylece akrep burcu sevdiklerinizin kalbini fethedebilirsiniz.

Yengeç Burcuna Çiçek

Sakin ve sevecen bir yapıya sahip olan yengeç burçları için narin seçimler yapabilirsiniz. Yengeç burcu çiçeği olarak; gerbera, sukulent, taze çiçek buketi gibi çiçek türlerini değerlendirebilirsiniz. Ayrıca hassas yapıları ile de bilinen yengeç burçları için orkide ve gül gibi zarif çiçekleri de tercih edebilirsiniz.

Unutmadan ekleyelim. Muhiku’dan sevdiklerinizin burçlarına göre seçtiğiniz bir çiçeğin değerini arttırmak ister misiniz? Öyleyse yengeç burcu sevdiklerinize alacağınız anlamlı çiçeğin yanına bir de yengeç burcu tasarımlı kupa ekleyebilirsiniz.

Aslan Burcunun Çiçeği

Aslan burcunun çiçeği olarak değerlendirebileceğiniz farklı birçok çiçek seçeneği vardır. Genellikle gösterişi seven aslan burçları için; antoryum, bonsai, para çiçeği, kasımpatı, gerbera gibi dikkat çeken çiçek türlerini tercih edebilirsiniz. Son olarak size bir tavsiyemiz var.

Aslan burcu sevdikleriniz için çiçek seçimi aşamasında göz alıcı görünüme sahip olan seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Böylece aslan burcu sevdiklerinize büyük bir mutluluk yaşatabileceksiniz.

Başak Burcuna Çiçek

Oldukça uyumlu bir burç olan başak burçlarının en sevdiği çiçeklerin başında taze çiçekler gelir. Özenle hazırlanan bir taze çiçek buketine bir başak burcu asla hayır diyemez.

Bu çiçek türünün yanı sıra başak burcu sevdikleriniz için; gerbera, kasımpatı, orkide gibi seçenekleri de değerlendirebilirsiniz. Ayrıca burçlara göre uğurlu çiçekler içerisinden başak burçları için ideal bir seçim yapabilirsiniz.

Koç  Burcu Çiçeği

Hareketli ve sosyal yapıları ile bilinen koç burçları, genellikle beyaz rengi sever. Bu sebeple koç burcu sevdikleriniz için; orkide, gül, vazoda çiçek gibi farklı seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Özellikle koç burcu çiçeği nedir diye soracak olursanız zarif bir beyaz orkide diyebiliriz. Sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz koç burcu çiçeği seçeneklerine Muhiku üzerinden göz atabilirsiniz.

Terazi Burcuna Çiçek

Sevdiklerinizin burçları ile uyumlu olacak seçeneklere yönelmek onları çok daha mutlu edecektir. Diğer burçlara nazaran daha romantik ve duygusal bir yapıya sahip olan terazi burçları için; vazoda çiçek, orkide, premium aranjman çiçek buketleri ya da saksı çiçeklerini tercih edebilirsiniz.

Balık Burcuna Çiçek

En duygusal burçlardan biri de balık burcudur. Son derece hassas bir yapıya sahip olan balık burcu sevdikleriniz için son derece zarif bir yapıya sahip olan; gül, orkide, kasımpatı gibi seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Siz de Muhiku üzerinden balık burcu sevdikleriniz için ideal bir çiçek seçimi yapabilirsiniz.

Kova Burcuna Çiçek

kasimpati

Oldukça bağımsız ve özgürlükçü olan kova burçları aynı zamanda sınırsız da bir hayal gücüne sahiptir. Kova burcu sevdikleriniz için değerlendirebileceğiniz en ideal çiçek seçenekleri; antoryum, kasımpatı, gerbera, gül ve taze çiçektir. Bu harika çiçek türleri ile kova burcu sevdiklerinizi ayrıcalıklı hissettirebilirsiniz.

Oğlak Burcu Çiçeği

Oğlak burcu için çiçek seçimi yaparken biraz daha titiz davranmanız gerekebilir. Çalışkanlıkları ile bilinen oğlak burçları, aynı zamanda çok da enerjik bir burçtur. Oğlak burcu çiçeği olarak; antoryum, kasımpatı, gerbera gibi özel çiçek türlerini değerlendirebilirsiniz.

Yay Burcunun Çiçeği

Neşeli ve dost canlısı bir yapıya sahip olan yay burçları, oldukça zarif de bir kişiliğe sahiptir. Yay burcunun çiçeği olarak değerlendirebileceğiniz seçenekler; premium aranjman çiçek buketleri, taze çiçek, saksı çiçekleri, gerbera ya da sukulent olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir