Bir Hemşireye Ne Hediye Alınır?

hemsireye-ne-hediye-alinir-muhiku-blog

Hemşireye hediye seçerken ne alacağımız konusunda kararsız kalabiliriz. Dolayısıyla “bir hemşireye ne hediye alınır?” diye kara kara düşünebiliriz.

Bu nedenle biz de çevrenizde bulunan hemşire tanıdıklarınız ya da sevdikleriniz için alabileceğiniz en güzel hediyeleri sizler için bir başlık altında topladık.

Çevremizde bulunan hemşire eşimizi, dostumuzu ya da sevdiğimizi mutlu etmek için ona küçük bir sürpriz yapabiliriz. Onun için seçeceğimiz güzel bir hediye ile onu mutlu edebilir ve motivasyonunu yükseltebiliriz. Sizler de hemşire eşiniz, dostunuz ya da sevdiğiniz için güzel bir hediye bakıyorsanız bu yazımız tam size göre!

Dilerseniz burada bahsettiğimiz hediye önerilerinden faydalanabilir dilerseniz de bu hediye önerilerinden ilham alarak kendi hediyenizi oluşturabilirsiniz. 12 Mayıs Hemşireler Günü kutlama mesajı arıyorsanız blog yazımızdan ilham alabilirsiniz.

İşte hemşireler için en güzel hediye önerileri!

Hemşire Arkadaşa Hediye Fikirleri

Hemşire arkadaşınıza motivasyon, doğum günü ya da 12 Mayıs Hemşireler Günü hediyesi olarak ne alabileceğinizi merak ediyorsanız aşağıdaki örnekleri değerlendirebilirsiniz.

Hemşirelere özel hazırlanan en güzel hediyeler Muhiku’da! Muhiku’nun hemşireye hediye sayfasını inceleyebilir ve hemşire yakınlarınız için en güzel hediyeyi seçebilirsiniz.

Hemşireye Hediye Kutusu

hemsireye-hediye-kutusu-2024

Hemşireye ne hediye alınır diye merak edenler için ilk önerimiz: Hemşireye Hediye Kutusu. Muhiku’nun özenle hazırladığı Hemşireye Hediye Kutusu. Uzun saatler boyunca çalışan hemşire sevdiklerimiz için alacağımız bu kutu ile onları mutlu edebilir ve neşelendirebiliriz.

Hemşireye Hediye Kutusu’nun içinde;

 • Jasmine Green çayı,
 • Best Nurse Ever kupa,
 • Best Nurse Ever bardak altlığı,
 • Saf fıstık ezmeli & fındıklı granola,
 • Yade okyanus kokulu kolonya,
 • Manolya desenli tasarım fular,
 • Ayrıca hediye notunuz yer alıyor.

Bu hediye kutusunu hem erkek hem de kadın hemşireye armağan edebilirsiniz. Hemşireye doğum günü hediyesi olarak da gayet uygun olacaktır.

Sağlık Çalışanına Tebrik Hediye Kutusu

saglik-calisanina-tebrik-hediye-kutusu-2024

Hastane ortamında çalışan hemşirelerimiz ortak kullanım ürünlerini ne kadar aza indirirlerse onlar için o kadar faydalı olacaktır. Ona gün içinde kullanabileceği ve tamamen ona ait olacak hediyelerin yer aldığı bir kutu armağan edebilirsiniz. Kutunun içinde kalem ve defter gibi detaylar olabilir.

Sağlık Çalışanına Tebrik Hediye Kutusu tam da böyle bir kutu. İçinde lezzetli ve kullanışlı hediyelerin yer aldığı oldukça özel bir hediye.

Sağlık Çalışanına Tebrik Hediye Kutusu içinde:

 • Geleneksel Mithra Türk kahvesi,
 • Mat siyah seramik fincan takımı,
 • Coschocolate truff,
 • Yade kahveli aromaterapi mum,
 • Notes tasarımlı yaldızlı siyah not defteri,
 • Özel kutusunda siyah roller kalem,
 • Ayrıca hediye notunuz yer alıyor.

Böyle düşünceli bir hediyeyle hemşire sevdiklerimizin yanında olduğumuzu ve onları ne kadar çok önemsediğimizi onlara gösterebiliriz.

Hemşire Sevgiliye Hediye Fikirleri

Hemşire sevgiliye hediye arıyorsanız hem mesleğiyle uyumlu hem de romantik izler taşıyan seçeneklere yönelebilirsiniz. Hemşireler için hediye seçimi yaparken onların insan sevgisini yansıtan ürünlere yer verebilirsiniz.

Sağlık Çalışanına Renkli Hediye Kutusu

saglik-calisanina-renkli-hediye-kutusu-2024

Hemşire sevgiliye verilebilecek hediyeler içerisinde belki de en zarif olanı. İçerisinde birbirinden özel hediyeler yer alıyor. Her detayıyla sevgilinizi mutlu edecek bir hediye diyebiliriz.

Sağlık Çalışanına Renkli Hediye Kutusu içinde;

 • Spring çayı,
 • 14 Mart Tıp Bayramı temalı kupa,
 • 14 Mart Tıp Bayramı temalı bardak altlığı,
 • Godiva sütlü çikolata,
 • Yade Bodrum mandalinası kokulu kolonya,
 • Yade portakallı el yapımı sabun,
 • Ayrıca hediye notunuz yer alıyor.

İçine ekleyeceğiniz bir notla hediyenizi çok daha anlamlı kılabilirsiniz.

Hemşirelere Özel Hediyeler

Hemşireye alınacak hediyeler konusunda daha spesifik önerilere ihtiyacınız varsa bu fikirler tam size göre! Aşağıdaki önerileri erkek hemşireye hediye alırken de değerlendirebilirsiniz.

Şimdi hemşireye ne hediye alınır diye merak edenler için birkaç öneri daha sunacağız. İşte o öneriler:

Desenli Boneler

Hemşirelerin en çok kullandıkları şeyler arasında hastane boneleri gelmektedir. Hemşire sevdikleriniz için alacağınız renkli boneler onların iş hayatlarında kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlayacak ve onlar için kullanışlı bir hediye olacaktır.

Hemşireye Hediye Crocs

hemsireye-hediye-crocs

Crocs markasına ait terlikler rahat olmasının yanı sıra hastane çalışanlarının en çok tercih ettiği terlikler arasındadırlar. Bütün gün yoğun bir tempoyla çalışan hemşire sevdiklerimiz için de bu terlikler en cazip hediyelerden bir tanesini oluşturmaktadır.

Onlar için alacağınız Crocs terlik ayaklarını rahat ettirecek ve gün içinde daha rahat bir çalışma olanağını sunacaktır. Her renk ve desende olan bu terlikler onların yaşam enerjilerini de yükseltecek ve daha enerjik çalışmalarını sağlayacaktır.

Hemşireye Hediye Kupa

Yoğun geçen iş günlerinde bir kahve molası hepimize iyi gelmez mi? Hemşire sevdiklerimizin yoğun ve stresli günlerinde yapacakları kahve molalarında sizleri anımsamalarını ve rahatlamalarını ister misiniz? O halde onlar için isme özel hemşire baskılı kupa almayı düşünebilirsiniz.

Bu kupa ile hem diğer insanlarla olan ortak paylaşımı azalacak ve yaşadığı risk de daha da aza inecektir. Kendine özel kupasıyla suyunu, kahvesini ya da çayını içebilir. Böylelikle steril olan çalışma hayatını daha da temiz tutabilir.

Bardak Termos

hemsireye-hediye-termos

Kimi zaman pek çok hemşire nefes almaya vakit bile bulamaz. Böyle zamanlarda yazın buz gibi ya da kışın sıcacık bir yudum içecek onlara kendini iyi hissettirebilirsiniz. Bir vakadan diğer bir vakaya koşan hemşirelerimiz için en ideal hediyelerden biri de termoslar.

Onun için alacağınız bir termosla sıcak ya da soğuk içeceğini uzun saatler boyunca taptaze muhafaza edecektir. Böylece bitkin düştüğü zamanlarda kolaylıkla içeceğinden yudumlayacak. Dolayısıyla hemşire sevdikleriniz için alacağınız termos onu son derece mutlu edecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir

en-romantik-evlilik-teklifi-fikirleri
Daha Fazla

En Romantik Evlilik Teklifi Fikirleri

İçindekiler Gizle Evde Evlilik TeklifiRestoranda Evlilik TeklifiTeknede Evlilik TeklifiKumsalda Evlilik TeklifiKampta Evlilik Teklifi Evlilik teklifi fikirleri için hazırladığımız…
felsefe-seven-birine-hediye
Daha Fazla

Felsefe Seven Birine Hediye Önerileri

İçindekiler Gizle Felsefeyi Seven Birine Ne Hediye Alınabilir?Felsefe Seven Birine Hediye FikirleriKahve Keyfi Hediye KutusuKendine Vakit Ayır Hediye…
anneye-yilbasi-hediyesi-ne-alinir-muhiku-blog
Daha Fazla

Anneye Yılbaşı Hediyesi Ne Alınır?

İçindekiler Gizle Anneye Yılbaşı Hediyesi Nasıl Seçilir?Anneler için Yılbaşı HediyeleriKeyifli Başlangıçlar Yeni Yıl Hediye KutusuKolye ve Bileklik SetiKitapBrownieMumFularÇiçekKupa…